Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Katerina86 μασάζ  (Αναγνώστηκε 21925 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
petergsp
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #60 στις: 25/02/13, 17:05 »

Θα εβαζα και το τραγουδι αλλα αν ακουσετε το τραγουδι μετα απο γευμα

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
janno
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #61 στις: 26/02/13, 18:06 »

Και η Λάουρα μεγάλο σίχαμα.
Ίσως αν η ζημιά έγινε από κάρφωμα , να έγινε από κανέναν δυσαρεστημένο που πήρε Λάουρα
και δεν τα είχε τα 60€ για πέταμα.
Αν εντοπιστεί σε νέο πόστ , πρέπει να επισημανθεί , μαζί με το νέο της ψευδώνυμο ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΕΙ .. ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΟΝΥΔΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ ........

Τι να σου πω, έχω περάσει πολύ καλά και με άλλες υπάρξεις εκει μέσα εκτός της Κατερίνας, αλλά την τελευταία φορά που πήγα αυτό που μου την βάρεσε δεν είναι η ξεπέτα που έφαγα από τη Λάουρα, αλλά ότι η κοντή στην είσοδο με κορόϊδεψε.
Καταγράφηκε
Taseas Tony Montana
Ειδήμων

Πολυτεχνίτης και Ερημοσπίτης

« Απάντηση #62 στις: 26/02/13, 18:06 »

Χμμμμμμμμ!!

Οι κριτικές λενε καλα λογια , ενδιαφερουσα περίπτωση μου φαινεται το κατερινάκι.

Καταγράφηκε

Κάλλιο να σε ζηλεύουνε, παρά να σε λυπούνται
ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ2
Ανώτερος

« Απάντηση #63 στις: 27/02/13, 00:12 »

Χμμμμμμμμ!!

Οι κριτικές λενε καλα λογια , ενδιαφερουσα περίπτωση μου φαινεται το κατερινάκι.

εχουμε καποια πληροφορια?
Καταγράφηκε
davidpav
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #64 στις: 28/02/13, 08:08 »

καλημερα παλιοσειρα ολυμ η μαριος καλος  σου την φεραμε ρε πατερουλη μπηκας αγρια χαραματα σαν κατερινα να
διαβασεις το πμ
που σου ειπα  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall α ρε μπαγασακο μυαλο δεν βαζεις  η καψουρα για την τσουπρα  σε εχει παλαβωσει γιαυτο βγηκες και το ομολογησες δημοσια    α ρε μορτακο παλιοσειρα  τετοιο θες s&m_1 s&m_1 s&m_1 s&m_1 s&m_1
τι καταλαβαινεις  ρε παλιοσειρα  θα το κλεισεις και αυτο το μαγαζι που δουλευει η κοπελια????
 κατερινιω με το μπαρδον ρε κοπελια καλημερα και πραγματικα να εχεις παντα καλες δουλιες ..
το πμ θα το στειλουμε
Καταγράφηκε
troueno
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Fuck My Life

« Απάντηση #65 στις: 28/02/13, 11:11 »

καλημερα παλιοσειρα ολυμ η μαριος καλος  σου την φεραμε ρε πατερουλη μπηκας αγρια χαραματα σαν κατερινα να
διαβασεις το πμ
που σου ειπα  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall α ρε μπαγασακο μυαλο δεν βαζεις  η καψουρα για την τσουπρα  σε εχει παλαβωσει γιαυτο βγηκες και το ομολογησες δημοσια    α ρε μορτακο παλιοσειρα  τετοιο θες s&m_1 s&m_1 s&m_1 s&m_1 s&m_1
τι καταλαβαινεις  ρε παλιοσειρα  θα το κλεισεις και αυτο το μαγαζι που δουλευει η κοπελια????  

Μιλάς με γρίφους γέροντα!!!

(Ατακα που χρησιμοποιειτε πολύ σε ενα αλλο φορουμ που γραφω .

βαζίζεται στο παρακάτω ανέκδοτο που ελάχιστα μέλη του φόρουμ θα καταλάβουν

Παράθεση
Ο Κόναν πληροφορείται ότι στην άλλη άκρη του κόσμου υπάρχει ένα πανύψηλο βουνό, στην κορυφή του οποίου βρίσκεται ένα παλάτι και μέσα στο οποίο κατοικεί ο γέροντας που κατέχει την απόλυτη σοφία της ζωής. Ζαλώνεται, λοιπόν, την ασπίδα, γραπώνει τη σπάθα, φοράει το γούνινο σωβρακάκι του και ξεκινάει για το βουνό.
Περνάει την Έρημο της Δίψας, το Φαράγγι Χωρίς Πάτο, ξυστά απ' το Πηγάδι των Χιλίων Ευχών, και μετά από πορεία εκατό ημερών στην Τούνδρα των Μηδέν Βαθμών Κέλβιν, φτάνει στους πρόποδες του Βουνού της Σοφίας, το οποίο βλέπει να χάνεται μέσα στα σύννεφα.
Αρχίζει την ανάβαση, τα μπράτσα σφίγγονται, οι φλέβες τινάζονται, το γούνινο σωβρακάκι τον προστατεύει απ' το κρύο.
Βρυχάται όταν, κουρασμένος από την ανάβαση, πατάει στο πλάτωμα στην κορυφή και βλέπει το κάστρο του Γέροντα να ορθώνεται απροσπέλαστο μπροστά του.
Η ξύλινη πύλη είναι κλειστή, αλλά την γκρεμίζει βρυχόμενος με ένα χτύπημα της ασπίδας του. Η επόμενη πόρτα, πιο βαριά, απαιτεί πιο δυνατό χτύπημα. Η τρίτη, σιδερένια, πέφτει μετά απ'το δεύτερο χτύπημά του. Η τελευταία βαριά σιδερένια πόρτα πέφτει με θόρυβο καθώς ο βρυχηθμός του Κόναν σπάει τη σιωπή της ψυχρής κυκλικής αίθουσας, στην οποία ο γέροντας συλλογίζεται με τα δάχτυλα ενωμένα κάτω απ'το πηγούνι του καθισμένος στον θρόνο του.
Ο Κόναν πλησιάζει το κέντρο της αίθουσας και ακουμπάει τα όπλα του μπροστά στα πόδια του Σοφού.
- Ρησπέκτ, γέροντα. Μου είπαν ότι κατέχεις το μυστικό των μυστικών.
- Υπάρχουν και τα πόμολα, Κόναν.
- Μιλάς με γρίφους, γέροντα...

από εδω  http://www.slang.gr/lemma/show/milas_me_grifous_geronta_4983)
Καταγράφηκε

Η φραση "οι γκομενες περναν και φευγουν ενω οι φιλοι μενουν" παιζει να ειναι και η μεγαλύτερη μαλακια που εχω ακούσει .
davidpav
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #66 στις: 01/03/13, 08:08 »

μεγαλε  καλημερα νασαι καλα ναι παπουλης ειμαι ,, σε "παραθετω στο μασαζερι αποψεις και αποριες  και θα καταλαβεις πολλα" αντε  καλο μηνα
εκει ειμαι συγκεκριμενος
Καταγράφηκε
davidpav
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #67 στις: 01/03/13, 22:10 »

κατερινιω βρε κοπελια σου εχουμε στηλει ενα πμ  περιμενουμε μια απαντηση  κανε εναν κοπο και απαντησε μας
 να μας λυσεις  την απορια σε ολους εδω .
 αντε τσουπρα καλο βραδακι  και απαντησε ετσι  για να   μας λυσεις την απορια να μην βασανιζομαστε
Καταγράφηκε
γιωργος κουλος
Πατριώτης
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φωτιά και τσεκούρι στους προσκυνημένους

« Απάντηση #68 στις: 01/03/13, 22:10 »

Δουλεύει ακόμα Πατησίων 77;
Καταγράφηκε

Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης
davidpav
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #69 στις: 01/03/13, 22:10 »

αφου δεν εχει βαλει ανακοινωση διαφορετικη   μαλλον συνεχιζει να δουλευει εκει
Καταγράφηκε
troueno
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Fuck My Life

« Απάντηση #70 στις: 02/03/13, 00:12 »

μεγαλε  καλημερα νασαι καλα ναι παπουλης ειμαι ,, σε "παραθετω στο μασαζερι αποψεις και αποριες  και θα καταλαβεις πολλα" αντε  καλο μηνα
εκει ειμαι συγκεκριμενος

Πλακα εκανα εγω - διαβασα την διαμαχη που έχετε αλλα και πάλι δεν κατάλαβα τίποτα Hmmm....

ουτε 77 ουτε 79

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=152989.msg4389234#msg4389234

αν και δεν νομίζω να πάς.
Καταγράφηκε

Η φραση "οι γκομενες περναν και φευγουν ενω οι φιλοι μενουν" παιζει να ειναι και η μεγαλύτερη μαλακια που εχω ακούσει .
analskipper
Η γη είναι επίπεδη και ο γάιδαρος πετάει ... τέλος !!!
Ειδήμων

Για τα κρύα του χειμώνα

« Απάντηση #71 στις: 02/03/13, 00:12 »

Καμία ιδέα για το που βρίσκεται το κορμί ???
Δεχόμαστε και pm. Δεν είμαστε ακατάδεκτοι
Καταγράφηκε
life97
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Η στυση σαs προωθειται

« Απάντηση #72 στις: 02/03/13, 00:12 »

Καμία ιδέα για το που βρίσκεται το κορμί ???
Δεχόμαστε και pm. Δεν είμαστε ακατάδεκτοι
Νομιζω οτι στην σελιδα 1  δινει το τηλεφωνο τηs....Απο κει και περα ειναι ευκολο
Καταγράφηκε

Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες
seminole
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #73 στις: 02/03/13, 01:01 »

Νομιζω οτι στην σελιδα 1  δινει το τηλεφωνο τηs....Απο κει και περα ειναι ευκολο
Τον χαντακωσες τον ανθρωπο
Καταγράφηκε
life97
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Η στυση σαs προωθειται

« Απάντηση #74 στις: 02/03/13, 01:01 »

Τον χαντακωσες τον ανθρωπο
Τηλεφωνο ζητησε.....οχι κριτικη  Grin
Καταγράφηκε

Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες
Σελίδες: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: