Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 ... 55   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!!  (Αναγνώστηκε 32134 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
apolonass1
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #195 στις: 20/10/12, 11:11 »

παιδες καλημερα.μπραβο για το θεμα που ανοιξατε!εγω για χρονια πηγαινω με κοριτσια  παντα με προφυλαξη εκτος απο καμια πιπα που και που ακαπωτη!καποια στιγμη χωρις να εχω συμπτωματα μπηκα στη διαδικασια να κανω εξετασεις  παρακινουμενος απο καποιον γνωστο μου που ειχε χρονιο προβλημα και του ειχε επηρεασει το σπερμα!εκανα εξετασεις λοιπον σπερματος οπου για μεγαλη μου εκπληξη διαπιστωθηκε οτι υπαρχει μικροβιο(χλαμυδια)το οποιο εχει αρχισει να εππηρεαζει προστατη και σπερμα!πηρα αντιβιωση για εικοσι μερες και παλι εξετασεις οπου φαινεται οτι το μικροβιο δεν εχει φυγει!ξανα παλι αντιβιωση και βλέπουμε!ο ουρολογος με ενημερωσε οτι θα περασει και πως το σπερμα θα φτιαξει μετα απο κανα εξαμηνο!κοστος μεχρι στιγμης 500e!ΣΑς υπενθυμιζω πως η μόνη μαλακια που εκανα ηταν ακαποτη πίπα που και που!και ξανα λέω κανένα σύμπτωμα!
Καταγράφηκε
FORMET
Μάλαμα

« Απάντηση #196 στις: 20/10/12, 12:12 »

Μα σαφος δεν υπαρχουν συμπτωματα παρα μονον ολιγες εκκρισις που υποχορουν με καλο πλυσιμο του κατοτερου πυελογγενητικου υποσηστηματος..οσο αναφορα την τεκνοποιηση καμενο χαρτι..
Καταγράφηκε
maik_mk
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #197 στις: 20/10/12, 12:12 »

αυτό είναι προφανές.....δεν το θεωρώ κακό,δεν κρύφτηκε ο άνθρωπος....
Να ρωτήσω κάτι τους "γιατρούς" εδω μέσα? μπορεί κάποιος να μεταφέρει κάποιο μικρόβιο που πήρε,χωρίς να νοσήσει ο ίδιος? και θα το δείξουν αυτό οι εξετάσεις?

ναι δυστιχως
πολλα αφροδισια νοσηματα στους αντρες δεν εχουν συμπτωματα
ή πολλοι ειναι φορεις χωρις να νοσουν
προσωπικη εμπειρια με τον κολητο μου
δεν ειχε συμπτωμα κανενα καποια στιγμη η κοπελα του ανεφερε πονο χαμηλα στην ευαισθητη περιοχη λιγο διαστημα μετα απο επαφη που ειχαν χωρις προφυλακτικο
εκανε εξετασεις και βρηκαν μυκητες(τιποτα σπουδαιο ουτε και σοβαρο συνηθισμενο στις γυνεκες ειδικα εαν χρησιμοποιουν πολλα καθαριστικα στην επιμαχη περιοχη)
ο φιλος μου πηγε και εκανε και αυτος καλου κακου εξετασεις σε ουρολογο γιατι δεν ηθελε να παρει στα τυφλα τα φαρμακα που του εδωσε ο γιατρος
αποτελεσμα
ειχε μυκιτες σε προχωρημρνο σταδιο και μαλιστα οπως ειπε ο γιατρος χρονια και απλα δεν ειχε παρουσιασει συμπτωματα
του εδωσε πιο υσχιρη αγωγη απο αυτη που ειχε δωσει ο γυνεκολογος στην κοπελα του. το παραξενο μαλιστα ηταν οτι οι μυκιτες στον αντρα θεωριτικα εχουν συμπτωμα κοκκινιλες πραγμα που αποσο μου ειπε ο φιλος μου δεν εχει(δεν εκατσα να τον ψαξω κιολας 2funny )
μετα απο ερωτηση δικια μου σε γνωστη μου γιατρο μικροβιολογο μου ειπε οτι σε πολλα πραγματα μπορει καποιος να ειναι φορεας απλα χωρις να νοσησει η να εχει συμπτωματα
ή να παρουσιασει τα συμπτωματα πολυ καιρο μετα την επαφη.
τωρα για το συγκεκριμενο(το οποιο λεει ο ποδολαγνος) δεν ξερω ουτε την εχω ρωτησει αν παιζει κατι τετοιο
αλλα μολις μπορεσω θα το κανω
Καταγράφηκε

bestchild
Bi-polar Bear
Προχωρημένος
**

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #198 στις: 20/10/12, 12:12 »

Μια στιγμη απολαυσης ειναι για εμας οχι για σενα...λιγο τα μπερδεψες...στην προσωπικη σου ζωη κια οχι στην δουλεια σου μην μας πεις τωρα οτι δεν εχεις απολαυση ελευθερο σεχ..μην τρελα8ουμε τελειος εδω μεσα  Banging Head Against a Wall

Για λογους υγείας, ναι, εγω προσωπικά ΚΑΙ με τον συζυγο μου ΚΑΙ την πιπα με καπότα.
Καταγράφηκε

So you can make me CUM, that doesn't make you Jesus (Precious things, Tori Amos)
maik_mk
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #199 στις: 20/10/12, 12:12 »

Για λογους υγείας, ναι, εγω προσωπικά ΚΑΙ με τον συζυγο μου ΚΑΙ την πιπα με καπότα.

πολυ εμπιστοσυνη εχεις στην συζηγο 2funny
Καταγράφηκε

bestchild
taurus1
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #200 στις: 20/10/12, 13:01 »

πολυ εμπιστοσυνη εχεις στην συζηγο 2funny
Εμπιστοσύνη κάποιος μπορεί να έχει μόνο στον εαυτό του!
Καταγράφηκε
maik_mk
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #201 στις: 20/10/12, 13:01 »

Εμπιστοσύνη κάποιος μπορεί να έχει μόνο στον εαυτό του!

θα συμφωνησω αλλα μην φτανουμε και στα ακρα
τεσπα σημασια εχει η ασφαλεια πανω απο ολα τωρα το να γλιτωνεις παντα δεν γινετε
ειτε εισαι με κοπελα της δουλειας ειτε με καποια που γνωρισες στο κλαμπ ειτε με την δικια σου
υπαρχουν πραγματα που δεν ειναι η εμπιστοσυνη το προβλημα
Καταγράφηκε

bestchild
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #202 στις: 20/10/12, 13:01 »

ακαποτη κανεις με τους αγνωστους? Grin
Καταγράφηκε
jorgekavlares
Τιμημένος

πάντα Coca Κώλο

« Απάντηση #203 στις: 20/10/12, 13:01 »

Εντάξει τώρα χύστη μου jeorje με κατάλαβες ή θες να κανω και κακά;

καταλαβα οτι σου αρεσει το ακα αλλα εισαι και λιγο σιχασιαρης οποτε κατσε σπιτι σου καλυτερα γιατι εγω που ειμαι γερος συνταξιουχος οπου ναναι παιρνω την συνταξη μου...
Καταγράφηκε

free-fuck 1h:300euro 2h:500euro specialservices "gamasufra" for 100euro extra Coming Soon in a Bed Near YOU!!
LION34
Μάλαμα

« Απάντηση #204 στις: 20/10/12, 13:01 »

Οφείλω να ομολογήσω πως εάν ήμουν εγώ ο σύζυγος μάλλον θα είχα ένα παραπάνω κίνητρο να ψάχνω αυτό που δε μου δίνεις αλλού!!!!
 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
Tsolias.Psolias
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #205 στις: 20/10/12, 13:01 »

ακαποτη κανεις με τους αγνωστους? Grin
εσύ τι θες τώρα; να βάλει σκούφο για να την κακοχαρακτηρίσουν; παρεξηγεί εύκολα ο κόσμος
Καταγράφηκε
insanetourist99
Ανώτερος

meet-fuck-move on.....

« Απάντηση #206 στις: 20/10/12, 13:01 »

Οφείλω να ομολογήσω πως εάν ήμουν εγώ ο σύζυγος μάλλον θα είχα ένα παραπάνω κίνητρο να ψάχνω αυτό που δε μου δίνεις αλλού!!!!
 2funny 2funny 2funny

+1000   pipa2 pipa2 pipa2
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #207 στις: 20/10/12, 13:01 »

εσύ τι θες τώρα; να βάλει σκούφο για να την κακοχαρακτηρίσουν; παρεξηγεί εύκολα ο κόσμος
τυπε λες και τα γλυφομουνια να τα κανει με σανιτας? Grin
Καταγράφηκε
Tsolias.Psolias
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #208 στις: 20/10/12, 13:01 »

τυπε λες και τα γλυφομουνια να τα κανει με σανιτας? Grin
με το ενισχυμένο, σάνιτας-σάνιτας
Καταγράφηκε
FROID
ΒΥΖΟΣΤΙΧΟΙ...
Μάλαμα

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΝΤΙΒΑΝΙ!

« Απάντηση #209 στις: 20/10/12, 13:01 »

ρε τυπε ενας γνωστος μου κανει γλυφομουνια σε τανες με διαφανης μεβρανη Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
δεν πιστευα οτι υπαρχου κι αλλοι υμαρτον 2funny 2funny

α ρε τυπε καταλινα ποτε θα ξαναβαλει ο αλφα παλι ? Help Me Please 2funny Dancing Smiley
Καταγράφηκε

θΕΛΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΡΟΦΑΝΤΗ
ΝΑ ΧΕΙ ΒΥΖΙΑ ΜΕΓΑΛΑ
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΩΜΙ
ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ
Σελίδες: 1 ... 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 ... 55   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: