Αναζήτηση

Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ευτυχως που δεν την πηδαει ο αντρας της και την βρηκα εγω  (Αναγνώστηκε 10148 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Plasido
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: 06/02/12, 02:02 »

ολα ξεκινησαν τελειως τυχαια, ετσι οπως ερχονται τα καλυτερα, ηταν πολυ μονη αν και παντρεμενη, προβληματισμενη και σκεφτικη και δεν αφηνε πολλα περιθωρια για προσεγκυση, οι συγκυριες βοηθησαν και ηρθαμε σιγα σιγα κοντα, πρωτα φιλικα, και αργοτερα εγινε δικη μου, ειναι η κοπελλα μου σημερα (τρελλο ε ? λεω η κοπελλα μου και ανηκειι σε αλλον) την λατρευω, ειναι οτι ζηταει καθε αρσενικο. Αυτο που με κανει και τρελλαινομαι ειναι ο λογος που ειμαστε μαζι, εκεινη με θελει σεξουαλικα (με τρελλα) καλο αυτο .... αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι με αγαπαει, ειναι ερωτευμενη μαζι μου και μου το δειχνει αλλα δεν ειμαι σιγουρος για πιο βαθια. Εγω την αγαπω και την θελω αποκλειστικα δικη μου. Δεν χωριζει τον αντρα της, μου εκμυστηρευτηκε μετα απο πολυ καιρο οτι αυτος ο αντε να μην πω δεν εχει καμμια επαφη μαζι της, της φερεται σαν μπαμπας, και δεν μπορει να ελεγξει τις κινησεις του γιατι ολο λειπει "για δουλεια" . Σιγουρα εχει αλλη αλλα πως το αποδεικνυεις, και ειδικα αν ξερω οτι θα την πληγωσω. Δεν θελει να το συζηταμε αυτο το θεμα αποφευγει και δεν ειμαι σιγουρος για το λογο ακριβως. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τον χωριζει, εχει ενα παιδι βεβαια (πως εγινε ) και αυτο ειναι ενα θεμα, αλλα ποιος καθεται σε ενα γαμο μονο για αυτο, οικονομικο προβλημα δεν εχει, βοηθεια εχει, τι να πω. Σημαντικο και καθολου αμελητεο, το κρεββατι μαζι της ειναι απολαυση, εχω ξεχασει το ονομα μου, οπως και καθε γκομενα που ειχα ποτε, δεν εχω καν διαθεση να κοιταξω. Βεβαια βοηθαει σε ολο αυτο και το στερητικο συνδρομο, δεν την βλεπω οποτε θελω, αλλα οποτε μπορει, δεν περασαμε τις γιορτες μαζι, δεν μπορουμε να φυγουμε Σ/Κ κ.λ.π. Φανταζεστε τι γινεται καθε φορα που συναντιωμαστε, αρκετα συχνα μπορω να πω, συνηθως μεσοβδομαδα παντα λογω συζυγου. Οταν εκεινος λειπει και κατι τριημερα και κατι Σ/Κ εξτρα ε τοτε κανω παρτυ. Εγω δεν εχω παιδια και νομιζω οτι αν ποτε χωρισει και ειμαστε μαζι, το παιδι δεν θα ειναι προβλημα για μενα. Ετσι μου ερχεται να τον πιασω και να του μιλησω, (να δω την αντιδραση του του μ.....κα, αλλα νομιζω οτι το μωρο μου τον φοβαται, (περισσοτερο απο το κανονικο), ενταξει λεω χαζομαρες, ειναι δικο της θεμα αλλα ποσο μπορω να περιμενω ρε παιδια, ποσο θα αντεξω
Καταγράφηκε
Cristiano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

This season will be better than the last one !!!

« Απάντηση #1 στις: 06/02/12, 02:02 »

Ο Κερατάς και ο … εραστής !!

Πρόσεχε τύπε μην σας  πάρει μυρωδιά και δεν προλάβεις να μαζέψεις ούτε  τα σώβρακα σου! 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Plasido
Νέος
*

« Απάντηση #2 στις: 06/02/12, 02:02 »

δεν υπαρχει τετοιος κινδυνος φιλε
Καταγράφηκε
SantaClausGr
Νέος
*

« Απάντηση #3 στις: 06/02/12, 02:02 »

Και ο κρεμασμένος από το μπαλκόνι που τον σημαδεύει ο κερατάς τα ίδια έλεγε.
Toν νου σου και τα μάτια σας 14.
Καταγράφηκε
apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #4 στις: 06/02/12, 02:02 »

οι συγκυριες βοηθησαν και ηρθαμε σιγα σιγα κοντα, πρωτα φιλικα, και αργοτερα εγινε δικη μου
τυπε θα ξερασουμε

τι εγινε δικη σου
την ξεσκισες την πουτανα Headbaning!
Καταγράφηκε

peter6969
Ειδήμων
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #5 στις: 06/02/12, 03:03 »

αλλο η γυναικα-ερωμενη και αλλο οταν την παντρευεσαι την ερωμενη 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
loop15
Ειδήμων

Master dako-chef

« Απάντηση #6 στις: 06/02/12, 03:03 »

εκεινη με θελει σεξουαλικα (με τρελλα) καλο αυτο .... αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι με αγαπαει, ειναι ερωτευμενη μαζι μου και μου το δειχνει αλλα δεν ειμαι σιγουρος για πιο βαθια.

Εγω την αγαπω και την θελω αποκλειστικα δικη μου. Δεν χωριζει τον αντρα της Δεν θελει να το συζηταμε αυτο το θεμα αποφευγει και δεν ειμαι σιγουρος για το λογο ακριβως.

δεν την βλεπω οποτε θελω, αλλα οποτε μπορει, δεν περασαμε τις γιορτες μαζι, δεν μπορουμε να φυγουμε Σ/Κ κ.λ.π.

συναντιωμαστε, αρκετα συχνα μπορω να πω, συνηθως μεσοβδομαδα παντα λογω συζυγου. Οταν εκεινος λειπει και κατι τριημερα και κατι Σ/Κ εξτρα

Αντικρουομενα και αντιφατικα τα λες αλλα για να μην το κουρασουμε μαλλον για τον μικρο plasido σε θελει....
Καταγράφηκε

κουφονησια και σωληνες last year....
Plasido
Νέος
*

« Απάντηση #7 στις: 06/02/12, 03:03 »

τυπε θα ξερασουμε

τι εγινε δικη σου
την ξεσκισες την πουτανα Headbaning!

την ξεσκισα και ακομα την ξεσκιζω, αλλα την ερωτευτηκα στην πορεια
Καταγράφηκε
Plasido
Νέος
*

« Απάντηση #8 στις: 06/02/12, 04:04 »

Αντικρουομενα και αντιφατικα τα λες αλλα για να μην το κουρασουμε μαλλον για τον μικρο plasido σε θελει....

καθολου μικρο φιλε μου ισως και για αυτο κολησε, η ιδια ειναι συγκρατημενη στα περι αγαπης και μελλοντος, εκει με τρελλαινει
Καταγράφηκε
mslv
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #9 στις: 06/02/12, 04:04 »

βασικα μεγαλο μπλεξιμο ο φιλος πλασιδο
Καταγράφηκε
loop15
Ειδήμων

Master dako-chef

« Απάντηση #10 στις: 06/02/12, 04:04 »

καθολου μικρο φιλε μου ισως και για αυτο κολησε, η ιδια ειναι συγκρατημενη στα περι αγαπης και μελλοντος, εκει με τρελλαινει
............
Δεν με καταλαβες...εννοω οτι μαλλον σε θελει για τον λουτσο και οχι για παραπερα
Αυτη ειναι η γνωμη μου Tongue
Καταγράφηκε

Cristiano
Ο παλιός, είν' αλλιώς

This season will be better than the last one !!!

« Απάντηση #11 στις: 06/02/12, 04:04 »

Ξεκόλλα τύπε!
Πέρνα καλά όσο μπορείς και άσε τους έρωτες!
Καταγράφηκε

apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #12 στις: 06/02/12, 04:04 »

βασικα μεγαλο μπλεξιμο ο φιλος πλασιδο
το να γαμας μια παντρεμενη ειναι η καλυτερη και η πιο ξεκαθαρη φαση
τωρα πως καταφερε ο τυπος να κανει τετοιο μπερδεμα μονο αυτος ξερει Grin
Καταγράφηκε

loop15
Ειδήμων

Master dako-chef

« Απάντηση #13 στις: 06/02/12, 04:04 »

το να γαμας μια παντρεμενη ειναι η καλυτερη και η πιο ξεκαθαρη φαση
τωρα πως καταφερε ο τυπος να κανει τετοιο μπερδεμα μονο αυτος ξερει Grin
Μαλλον δαγκωσε την λαμαρινα τυπε
Καταγράφηκε

alex71
ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΟΦΟΚΛΗ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

H καψούρα γράφεται με οκτώ γράμματα...

« Απάντηση #14 στις: 06/02/12, 04:04 »

Παρεμπιπτοντως, ηταν Κυριακη σημερα ε?
Καταγράφηκε

Οι φίλοι τελειώνουν γύρω στα 15.Μετά αρχίζουμε να γαμάμε.Με φίλους ξαναβρισκόμαστε μετά τα 35,για να ξενογαμάμε.  (Lakis33)
Σελίδες: [1] 2 3 4 5 6 7   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: