Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Gay spa  (Αναγνώστηκε 10793 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: 11/02/09, 16:04 »

χαιρετο τουσ σεξοπορνοδιαστροφικους χιστες στο ανοτερο ταγμα τον ιποτον!
ι χθεσινι νιχτα πιρε μεροσ σε ενα απο τα πιο λουξατα σπα τισ αθινασ.
με καλι σιντροφια τον φιλτατο ατιλα(δεξι χερι του μαυρου θανατου) πιγαμε να αναζοογονιθουμε στα λουτρα του flex gym!
αφου λοιπον σφιλεψαμε τα φιλιδονα κορμια μασ στα ατακτα πολιοργανα του γιμναστιριου..
ακολουθισε χαλαροτικι σιζιτισι στο χαμαμ...οστε να χαλαροσουν και οι πορνοδεσ μιονες μασ απο τισ ασκισεισ με τα βαροι.
παραθετο ατακτο πορνοδιαλογο δροσερου αγοριου,ατιλα και εμου.
πιτσι- ατιλα μου θελεισ να παλινδρομισουμε τα τσουτσουνακια μασ?
ατιλασ-δεν εχο κεφι
δροσερο αγορι-(πεταγετε σα τι σφινοπουτσα)γιατι δεν εχισ κεφι?
αττιλασ-ε δεν εχο κεφι .δεν ξερο τι θελο.
δροσεροσ-μι ντρεπεσε.απελευθεροσου.δεσ το φιλο σου που εχει ορεξουλες.
ατιλασ-αυτοσ παντα εχι ορεξι.
πιτσι-ι τεστοστερονι βαραει κοκινα
δροσερο αγορι-ελα να κατσις διπλα μου(απεθινοταν σε μενα)
πιτσι- δεν μπορο να αφισο τον οδισεα μου μονο του.εχει κανι τοσεσ θισιεσ για μενα.εχει περασει απο το νισι τον λοτοφαγον,απο το νισι τισ κιρκισ,απο το νισι με τισ σιρινεσ..ε δεν μπορο να τον αφισο μονο του.
δροσερο αγορι-κανι ενα γριγορο ελιγμο και πλισιαζει τον ατιλα και αρχιζι να του χουφτονι το στιθος.
πιτσι-(ι προφασι μου για να γλιτοσουμε απο τα δροσερα δικτια).ζεσταθικα ατιλα μου .παμε εξο για ενα ντουζ?
ατιλασ-ναι ναι παμε.και απανταει στο δροσερο αγορι:ισοσ καπια αλι φιλε.τα λεμε.
και πιγαμε να ξεπλινουμε τα αμαρτολα κορμια μασ ξεφευγοντασ απο το ασχιμουλικο και τροφαντουλικο δροσερο μιστι!
Καταγράφηκε
doritis spermatos
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

δεν γαμαω στρακια

« Απάντηση #16 στις: 11/02/09, 17:05 »

με καλι σιντροφια τον φιλτατο ατιλα(δεξι χερι του μαυρου θανατου) πιγαμε να αναζοογονιθουμε στα λουτρα του flex gym!
αφου λοιπον σφιλεψαμε τα φιλιδονα κορμια μασ στα ατακτα πολιοργανα του γιμναστιριου..
ακολουθισε χαλαροτικι σιζιτισι στο χαμαμ...οστε να χαλαροσουν και οι πορνοδεσ μιονες μασ απο τισ ασκισεισ με τα βαροι.
ατιλασ-δεν εχο κεφι
πιτσι- δεν μπορο να αφισο τον οδισεα μου μονο του.εχει κανι τοσεσ θισιεσ για μενα.εχει περασει απο το νισι τον λοτοφαγον,απο το νισι τισ κιρκισ,απο το νισι με τισ σιρινεσ..ε δεν μπορο να τον αφισο μονο του.
δροσερο αγορι-κανι ενα γριγορο ελιγμο και πλισιαζει τον ατιλα και αρχιζι να του χουφτονι το στιθος.
πιτσι-(ι προφασι μου για να γλιτοσουμε απο τα δροσερα δικτια).ζεσταθικα ατιλα μου .παμε εξο για ενα ντουζ?
και πιγαμε να ξεπλινουμε τα αμαρτολα κορμια μασ ξεφευγοντασ απο το ασχιμουλικο και τροφαντουλικο δροσερο μιστι!
2funny 2funny 2funny Headbaning! Headbaning! Headbaning!
πιτσι παιζεις με την φωτια
Καταγράφηκε

teras1956
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #17 στις: 11/02/09, 17:05 »

ατιλασ-δεν εχο κεφι

ρε κοπριτάκο πάλι αμαρτίες έκανες..?
Καταγράφηκε

Το Πετρωμένον Φαγείν Αδύνατον
teras1956
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #18 στις: 11/02/09, 17:05 »

σε βλέπω σκυμένο στα τέσερα...
Καταγράφηκε

pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #19 στις: 11/02/09, 17:05 »

μου αρεσει να μπενο στο καμινι και να βγενο ζοντανοσ. Headbaning!
Καταγράφηκε
teras1956
Muted
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #20 στις: 11/02/09, 17:05 »

καλά.. κανένας δεν πέθανε αν τον γαμίσουνε.. αλλιώς όλοι οι gay θα ήταν νεκροί τωρα..
Καταγράφηκε

doritis spermatos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δεν γαμαω στρακια

« Απάντηση #21 στις: 11/02/09, 17:05 »

προσεξε το γκροβερακι σου,μπορει να στο σουβλισουν τα γυμνασμενα αγορια
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=e-THueIveNE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=e-THueIveNE</a>
Καταγράφηκε

DANAHTRANS
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #22 στις: 11/02/09, 17:05 »

Για μας πιτσι μου κανενα Σπα δεν θα φτιαξετε????  Να πηγαινουμε και εμεις??? Εκει να δεις κοσμο...
Καταγράφηκε

Chevalier Fidèle
Χρισμένος Νωντότυπος
Global Moderator

ΠΙΣΤΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ!

« Απάντηση #23 στις: 11/02/09, 20:08 »

Άσχετα ποστ-διάλογοι σβήστηκαν. Το θρεντ είναι συγκεκριμένο. Είναι ιδιαίτερα κουραστικό για κάποιον που θέλει να δει πληροφορίες για το θέμα, να βλέπει άσχετα - ποστ συζητησούλες. Δόξα τω Θεώ το σάιτ είναι τεράστιο και έχει ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ θρεντ για χαβαλέ...
Καταγράφηκε

O τάξας ποτέ δεν έχασε. Ο δόσας χάνει πάντα...
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #24 στις: 20/02/09, 00:12 »

18-2-09
καλισπεριζο τουσ ατρομιτουσ μαχιτες τισ πουτσας!
ι δισκολι καθιμερινοτιτα γεματι στρεσ και ανχος μασ οδιγισε στα ιγρα σοκακια τισ οδου βισισ και πολικλιτου στο μοναστιρακι και σιγκεκριμενα στο φλεχ τζιμ!
ενα ιπερπολιτελεσ σπα στο κεντρο τισ αθινασ μονο για δροσερουσ αντρες

οι διο ναυαρχιδεσ τισ γκαυλας και σιντροφοι μου στα γεματα ιγρασια μονοπατια του δροσερου σπα ιταν ο πορνορεπορτερ gang και ο πιστοσ ιποτισ τισ ιδονισ lionheart!

αφου λοιπον σαν αρχιβαριστες τισ καυλασ σφιλεψαμε τα κορμια μας στιν αιθουσα γιμναστικισ του τριτου οροφου θελαμε να χαρισουμε στουσ μιονεσ μασ μια αισθισι χαλαροσισ...
ετσι λοιπον χορισ δευτερι σκεψι σαν κουρασμενοι μαραθονοδρομοι τισ καυλασ μπικαμε στο χαμαμακι.
εκει μασ πλισιασε ενα αλοδαπο δροσερο αγορι απο τιν γαλια!
για να μιν τα πολιλογο και ασ μπο στο ψιτο...
αρχισαμε να παλιδρομουμε τα τσουτσουνια μασ και το δροσερο αγορι ειχε ταρακτει..
και του λεο στα πορνοαγλικα....do you like sperm?
ofcourse μου απανταει.
πιτσι:do you like to taste my sperm in your body?
δροσερο αλοδαπο αγορι:yes

και αρχιζο να γινομαι χειροπλαστισ του ανδρικου μου μοριου και να σου αξαφνα να αναβλιζει το παχιρευστο ιγρο πιρ και να πιτσιλαει το δροσερο αλοδαπο αγορι σε ολο του το κορμι εξ αποστασεος!
Καταγράφηκε
doritis spermatos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δεν γαμαω στρακια

« Απάντηση #25 στις: 20/02/09, 00:12 »

18-2-09
καλισπεριζο τουσ ατρομιτουσ μαχιτες τισ πουτσας!
ι δισκολι καθιμερινοτιτα γεματι στρεσ και ανχος μασ οδιγισε στα ιγρα σοκακια τισ οδου βισισ και πολικλιτου στο μοναστιρακι και σιγκεκριμενα στο φλεχ τζιμ!
ενα ιπερπολιτελεσ σπα στο κεντρο τισ αθινασ μονο για δροσερουσ αντρες

οι διο ναυαρχιδεσ τισ γκαυλας και σιντροφοι μου στα γεματα ιγρασια μονοπατια του δροσερου σπα ιταν ο πορνορεπορτερ gang και ο πιστοσ ιποτισ τισ ιδονισ lionheart!

αφου λοιπον σαν αρχιβαριστες τισ καυλασ σφιλεψαμε τα κορμια μας στιν αιθουσα γιμναστικισ του τριτου οροφου θελαμε να χαρισουμε στουσ μιονεσ μασ μια αισθισι χαλαροσισ...
ετσι λοιπον χορισ δευτερι σκεψι σαν κουρασμενοι μαραθονοδρομοι τισ καυλασ μπικαμε στο χαμαμακι.
εκει μασ πλισιασε ενα αλοδαπο δροσερο αγορι απο τιν γαλια!
για να μιν τα πολιλογο και ασ μπο στο ψιτο...
αρχισαμε να παλιδρομουμε τα τσουτσουνια μασ και το δροσερο αγορι ειχε ταρακτει..
και του λεο στα πορνοαγλικα....do you like sperm?
ofcourse μου απανταει.
πιτσι:do you like to taste my sperm in your body?
δροσερο αλοδαπο αγορι:yes

και αρχιζο να γινομαι χειροπλαστισ του ανδρικου μου μοριου και να σου αξαφνα να αναβλιζει το παχιρευστο ιγρο πιρ και να πιτσιλαει το δροσερο αλοδαπο αγορι σε ολο του το κορμι εξ αποστασεος!
2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

pirforos
Επισκέπτης
« Απάντηση #26 στις: 20/02/09, 03:03 »

Αφιερωμενο στον πιτσι μεγα τιμωρο των δροσεριων αγοριων... Grin

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KoyQnEylc5I" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KoyQnEylc5I</a>
Καταγράφηκε
Kokovikos
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #27 στις: 21/02/09, 23:11 »

ενας νεος χοροσ ευροπαικον προδιαγραφον διμιουργιθικε στο γκαζι για τουσ λατρεις του σπα.διαθετει το καταλιλο περιβαλλον και ολες τισ ανεσεις για να χαθεισ μεσα σε ατμουσ και ιδρομασαζ,και να προσφερεις στο σομα σου μια απολαυστικι εμπειρια.

το εν λογο σπα εν ονοματι alexander sauna λειτουργει στιν ακολουθει διευθινσι:
Μ.αλεξανδρου 134 και ιερα οδος γκαζι αθηνα.
οραριο λειτουργειασ
δευτερα-πεμπτη 17:00-01:00
παρασκευη απο τις 17:00 μεχρι δευτερα 03:00 σινεχισ λειτουργεια

υπαρχει ακομη δαύτο?δεν θα ητο κακη εμπειρια Headbaning!
Καταγράφηκε

Αν θεωρείς τον εαυτό σου ως το απόλυτα σωστό,ετοιμάσου,σου ρχεται KΑΤΡΑΠΑΚΙΑ.
pitsilistis
Επισκέπτης
« Απάντηση #28 στις: 26/03/09, 13:01 »

χαιρετο τουσ λαγνουσ σπερματοπαλαμουσ δροσερουσ εραστες του εροτικου διαδικτιου!το πιο χισιαρικο,απετιτικο,αιχμιρο και αμαρτολο κοινο τις δροσερισ σινουσιασ..!
το ανχοσ το στρεσ και ι διναμι τισ καθιμερινοτιτασ σινεχιζουν να παραμενουν ορκισμενοι εχθροι καθε ταλεποριμενου μπουρδελιαρι.σινεσθιματα που μετατρεπονται σε λαγνο και μιστιριοδεσ δεσμοφιλακα κρατοντασ αιχμαλοτο τον καθε μποιυρδελιαρι.
Η μονη λιση  σπερματολαγνα μου ιποκιμενα του ποθου και τισ αχαλινοτισ γκαυλασ ειναι το ΣΠΑ.."Στεκι Πεοθηλασμικων Ανδρων"
ετσι λοιπον με τον σιναγονιστι bisexguy ξεκινισαμε να ανακαλιψουμε τιν αγονι γι τισ δροσερισ γκαυλασ στισ σκοτινεσ και πονιρεσ γονιες του alexader saouna!!
ενα δροσερο σπα στι δροσερι περιοχι του γκαζιου.!μονο για αγορακια.

καταρχασ πρεπει να κανουμε μια μικρι περιιγισι-πορνοξεναγισι στα δροσερα λουτρα του μεγα αλεξανδρου.
καθος μπενισ μεσα σιναντασ τι recepion οπου το ξανθο αγορι με τα γαλανα ματια σε ιποδεχετε με το λαγνο και εροτικο του χαμογελο.
το πορνοεισιτιριο για το μαγικο κοσμο τον δροσερον σιρινον που θα σε σαγινευσουν και θα σε αποπλανισουν σε αλοκοτεσ καταστασεισ ειναι 15 γιουρια!
ο εξοπλισμος που θα δοσι ο δροσεροσ ρεσεψιονιστασ ειναι μια πετσετα και το κλιδακι σου για τα lockers!διλαδι το προσοπικο σου ντουλαπακι που θα βαλεισ τα πραγματα σου.
ακριβοσ στιν reception  βρισκετε το μπαρ οπου μπορισ να χαλαροσισ στουσ ανετουσ καναπεδεσ και να απολαυσεισ το αναψικτικο σου ι οτι αλο τραβαει ι πορνοορεξι σου.

προχοραμε στον ιμιοροφο...
εδο προκιτε για τον ιμιοροφο τισ δροσερισ αμαρτιασ!ενα μαυσονιο τισ ακολασιασ!προεδρικεσ σουιτεσ τισ οποιεσ μπορεισ να νικιασεισ για δροσερεσ περιπτιξεισ!
ευριχορα δοματια κατο απο το ρομαντικο φοσ τον ατακτον λαμπον να περιλουζουν ακομα και τισ πιο αποκριφεσ γονιεσ του πορνοιδεστατου δοματιου.
ακροσ εξοπλισμενα αφου οι σχεδιαστεσ ειχαν προνοισει ακομα και για τα πιο σφιχτα τριφερουδια!
μιχανιμα με χαρτι στο τοιχο και αλοιφι για ελαφροτερεσ και πιο γλικεσ διεισδισεισ!
ι τιμι ενικιασισ του δοματιου ειναι για τρισ ορεσ 20 γιουρια!

προχοραμε και ανεβενουμε στον προτο οροφο ο οποιοσ περιλαμβανει:
1)το ραφι στο οποιο διαλεγισ τισ παντοφτεσ σου.
2)lockers
3)ντους
4)τουαλετεσ
5)σαουνα
6)ιδρομασαζ.
ιπαρχει και χοροσ αναμεσα στι σαουνα και το ιδρομασαζ με ξαπλοστρεσ που μπορεισ να χαλαροσισ απολαμβανοντασ τιν ιπερπαραγογι που προβαλει ι μεγαλι tv!

αφου λοιπον καναμε ενα τουρ στουσ κατο οροφουσ ασ προχορισουμε στα ενδοτερα του 2ου οροφου..ο οποιοσ περιλαμβανει:
1)σαουνα
2)χαμαμ
3)σαλονι με αναπαυτικουσ καναπεδεσ και τσοντουλα στιν tv για ονιρικεσ παλινδρομισεισ!
4)μικρα δοματιακια οπου μπορισ να σινευρεθεισ με το αγορι τισ αρεσκιασ σου και να περασετε μια τρανταχτι και περιπετιοδι νιχτα!
5)ιπαρχι και μια κουνια καπου στο βαθοσ....ο χοροσ ειναι πολι σκοτινοσ και κικλοφορουν δροσερα αγορια ψαχνοντασ να παραβιασουν ατακτα τριφερουδια...προσοχι ...φιλατε τα νοτα σασ αν θελετε να πατε στιν κουνια...!

ασ περασουμε ομοσ στισ πιο πιπερατεσ λεπτομεριεσ...
ο σιναγονιστισ bisexguy επρεπε να αποχορισι λογο ιποχρεοσεον και αναγκαστικα να μινο μονοσ στο δισκολο εργο του ρεπορταζ σε αυτο το ιγρο εμιρατο τισ ακολασιασ!

επρεπε ομος να ανταπεξελθο στισ λαγνεσ πτιχεσ του πορνορεπορταζ.
ξεκινισα λοιπον απο τον ιμιοροφο.. απο τισ προεδρικεσ σουιτεσ οι οποιεσ ιταν ολεσ κλιδομενεσ...
εκτοσ απο μια!
κοιταζο απο το παραθιρακι και βλεπο ξαπλομενα διο δροσερα αγορια.
χτιπαο ευγενικα τιν πορτα και μπενο μεσα με σκοπο να ροτισο ποσο παει ι ενικιασι τισ σουιτασ!
τα σοδομα και τα γομορα γινοντουσαν εκει μεσα λατρεμενοι μου εροτικοι αγαμεμνονες!
ενα ψιλο νεανικο χοντρουλικο αγορι ξαπλομενο στο κρεβατι ιπο τιν επιρια αδισοπιτισ καυλασ
και ενασ οριμοσ επιβιτορ να το τιμορι σπροχνοντασ το χερι του ολο και πιο βαθια στα ιγρα του σπιλεα.
 ο νεανιασ τρεμομενοσ, λαχανιασμενοσ  και ξεχιλισμενοσ απο καυλα να εκλιπαρι τον οριμο επιβιτορ να  του  χοσει το χερι του ολο και πιο βαθια.
το χερι του ειχε φτασει μεχρι τον καρπο..!!!

ο οριμοσ επιβιτορ με προσκαλεσε να παρο μεροσ στο εροτικο τουσ ντουετο αφου με πλιροφορισε σχετικα με τιν εροτισι που του εκανα!
σπερματολαγνοι ιπερχιστεσ μου και πολεμιστεσ τισ αστρικισ γκαυλασ εγινα ο κοναν ο βαρβαροσ!
δεν εδιξα ελεοσ και αρχισα να σφαλιαριζο με ολι μου τιν διναμι το ποπο του σαγινεμενου απο ιδονι νεανια!
ενα παιχνιδι για γερα νευρα!μια βαναυσι δοκιμασια για τον αιμοφερτο απο γκαυλα νεανια αφου ταυτοχρονα εγο τον κοπανουσα με δινατα κολοσκαμπιλα και ο οριμοσ δροσεροσ επιβιτορ γλικα γλικα να παραβιαζει το τριφερουδι του!μεχρι τον καρπο χιστες μου!

ι καυλα με παρεσιρε και αρχισε να τον χτιπαο δινατα μεχρι που με εκλιπαρουσε να σταματισο.δεν αντεχε απο τον πονο.πολι ξιλο λεμε!
εγο ενθαρινα τον οριμο επιβιτορ λεγοντασ του 'τιμορισε το το πουτανακι επιβιτορα μου'
'ελα μπαρμπαροσα μου ανακαλιψε τον κριμενο θισαυρο στα σπλαχνα τισ πουτανασ'

το παιχνιδι ομος αλλαξε..... αφου ο νεανισκοσ ιταν τελιομενος  ιστερα απο τιν εντονι αυτι τιμορια.
ο οριμοσ επιβιτορ καβαλισε  απο πανο τον νεανια και εχοσε το καυλι του μεσα στο στομα και του το γαμουσε σε γριγορουσ ριθμουσ ενο ο νεανιασ παλινδρομουσε το μικροσκοπικο του πεοσ!
εγο του εριχνα καμια σφαλιαρα στα μπουτια με ολι μου τιν διναμι αλλα εκινοσ πονουσε! *&hdb

ο επιβιτορ ιταν μεγασ μαεστροσ και διδασκολοσ τισ δροσερισ σινουσιασ!
εκανε απιστευτουσ σινδιασμους-πιρουετεσ!για μερικα λεπτα γαμουσε το στομα του νεανια ....
μετα εβγαζε τιν πουτσα του απο το στομα του και τιν παλιδρομουσε καθοσ ο νεανιασ του εγλιφε τισ μπαλεσ!
τελικα ομοσ ι τιμορια του νεανια εφτασε στο τελοσ τισ αφου ο επιβιτορ αδειασε τα γαρμπιλοφλοκια του ολα μεσα στο στομα αναφονοντασ εντονες κραυγες ιδονικισ εξαρσισ!τρομερο θεαμα! *&hdb

Καταγράφηκε
oxnai
Νέος
*

« Απάντηση #29 στις: 03/04/09, 17:05 »

θελω να πω οτι το ξανθο αγορι στην recepion ειναι γεματο σπιρακια και αιδιαζεισ μολισ το βλεπεισ...  Tickedoff Tickedoff Tickedoff
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: