Νέα

NEW DAY: Παραπλάνηση?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mysterious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
184
Like
11.628
Πόντοι
34.267
Ανοίγω ένα θέμα προκειμένου να μοιραστούμε απόψεις σχετικά με την παραπλάνηση που δεχόμαστε από διάφορα Κέντρα Αδυνατίσματος και Ομορφιάς.
Πριν από μήνες με κάλεσαν στο κινητό από τα NEW DAY, για να υποβληθώ σε μια ΔΩΡΕΑΝ μέτρηση του τρόπου που μεταβολίζει ο οργανισμός μου τις θερμίδες. Το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον και αφόυ με διαβεβαίωσαν ότι είναι εντελώς δωρεάν η μέτρηση, πήγα στο κέντρο τους και μετά την μέτρηση, μου εκτύπωσαν ένα "χάρτη" προσωπικού μεταβολισμού. Διαπιστώθηκε ότι έχω απώλεια καύσης αρκετών θερμίδων λόγω έλλειψης άσκησης, κακής διατροφής και ηλικίας (άνω των 35). Από την άλλη ο σωματότυπος 1,78 με 81kg "έδειχνε" δυνητική απώλεια βάρους 8kg, τουτέστιν να φτάσω στα 73. Στη συνέχεια με παρέλαβε μία διαιτολόγος, ωραίο "θέμα", που αργότερα ανακάλυψα ότι δεν ήταν διαιτολόγος, όπως μου συστήθηκε, αλλά απλή πωλήτρια, γιατί ζητούσε άδεια από την πραγματική διαιτολόγο, εξαιρετικό "θέμα", να πιεί ένα ποτηράκι παραπάνω σε βραδινή της έξοδο!! Τέλος πάντων μου την πέσανε τα βαριά όπλα, όλες γυναίκες και πολύ όμορφες, και για να μη σας κουράζω, μου επέβαλαν ούτε λίγο ούτε πολύ την ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑΚΗ ΜΕΘΟΔΟ SUPER ACTIVE, στην προνομιακή τιμή των 770€ αντί των 4.300€ της αρχικής τιμής καθαρά για διαφημιστικούς, όπως μου εξήγησαν, λόγους. Το μόνο που κατάφερα ήταν να ζητήσω χρόνο ενός Σαββατοκύριακου για το εάν έπρεπε να το κάνω μιάς και η ειδική προσφορά ίσχυε μόνον γιά εκείνη την Παρασκευή που πήγα.
Αποφάσισα λοιπόν και λόγω των 18 ατόκων δόσεων να το κάνω, αφού δεν πάω γυμναστήριο και τρώω αργά το βράδυ..και τα χρόνια περνάνε...μήπως φύγει και ή κοιλίτσα...Ξεκίνησα λοιπόν ανά εβδομάδα, να μου κάνουν μία τεχνική όμοια με τα ηλεκτρόδια που τοποθετούν στις φυσικοθεραπείες, με τη διαφορά ότι αυτά τοποθετούνταν στην περιοχή της κοιλιάς για λιποδιάλυση. Ταυτόχρονα κάθε εβδομάδα κατέγραφα πλήρως τη διατροφή μου σε είδος, ποσότητα και ώρα λήψης ώστε η διαιτολόγος να με κατευθύνει.
Μετά από 4 εβδομάδες και όντας σταθερός στα κιλά μου, ρωτώντας τη διαιτολόγο (τι μωρό κι αυτό!) με την οποία αποκτήσαμε μιά οικειότητα και μιλούσαμε και για άλλα θέματα, για το αν τελικά έπρεπε να το κάνω μου απάντησε ότι δεν χρειάζεται να χάσω κιλά γιατί θα δείχνω άσχημος, απλά να προσέξω τη διατροφή μου (με σώνουν οι πολλές σαλάτες και η έλλειψη λιπαρών όπως μου είπε) και να πίνω πολύ νερό.
Όσο συνέχιζα τις συνεδρίες, συνολικά επτά, παρέλαυναν στο χώρο διάφορα μανούλια και η κάθεμία μου τόνιζε ότι χρειάζεται ενίσχυση του κολλαγόνου μου στο λαιμό, ανάγκη νέου προγράμματος για τη χαλάρωση που θα επέλθει μετά το αδυνάτισμα, και γενικά όλες προσπαθούσαν να βάλουν χέρι στον οικονομικό μου προυπολογισμό με την ατάκα ότι αξίζω να τα κάνω για τον εαυτό μου.
Αποκορύφωμα το στρίμωγμα που υπέστην από τρεις "αρρώστιες" που με νύχια και με δόντια θέλαν να μου πουλήσουν LASER καθαρισμό πανάδων προσώπου, για να μη γεράσει το πρόσωπό μου, στην καταπληκτική SUPER προσφορά των επίσης 770€ αντί για 6.000€ περίπου, την οποία προσφορά μου ενέκρινε η ίδια η διευθύντρια και αφού μου λέγαν όλες ότι έχουν πείσει γκόμενους, άντρες και παιδιά να κάνουν τις περιποιήσεις προσώπου. Ευτυχώς τελευταία στιγμή απέφυγα την παγίδα...Μάλλον όμως επικυρήχθηκα ως ανεπιθύμητος στο τμήμα Προσώπου από τη στιγμή που ακύρωσα την εντολή της Διευθύντριας. Κι αυτό φαινόταν στο τρόπο που με "χαιρετούσαν" κάποιες αισθητικοί κατά τις επισκέψεις μου στο κέντρο.
Εν κατακλείδι και μετά από 7 συνεδρίες, έχασα 50 γραμμάρια, πολύ προσωπικό χρόνο και 770€, μα κέρδισα την εμπειρία του πως μπορεί να παραπλανηθεί ένας άνθρωπος που και έμπειρος είναι και γνώσεις λόγω παλαιάς θητείας σε αντίστοιχο χώρο έχει.
Το απίθανο ήταν ότι μιλώντας με μιά κοπέλα που έκανε τα ίδια με μένα, με ρώτησε εάν έχω δει διαφορά και ένιωθε το ίδιο εξαπατημένη με μένα. HIGHLIGHT η ηλικιωμένη, ζαρωμένη κυρία που προσήλθε στη ρεσεψιόν να πληρώσει νέα προγράμματα περί των 4.000€ με τις "ύαινες" να παρακολουθούν ασφαλώς ικανοποιημένες για την "λεία" τους.
Καταλαβαίνω ότι σας κούρασα, έχω όμως την υποχρέωση, συμμετέχοντας σε μιά μεγάλη παρέα, να μοιραστώ το πάθημα ή τη μακακία μου προκειμένου να γλιτώσει κάποιος άλλος το τίμημα του χαμένου ονείρου.  
   
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
α ρε φιλε ξερεις τι εκανες με αυτα τα λεφτα!!!!!!!!!!!

παπαδες!!!!!!!!!!!!!

και θα εχανες και τα 8 περιτα κιλα...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
με εχουν παρει πολλες φορες και εμενα σε κινητα και σταθερα. για αυτο το θεμα με το μεταβολισμο και αποτι θυμαμαι και μια δωρεαν "θεραπεια" δινουν καμια φορα... δεν εχω προβλημα ουτε βαρους ουτε τιποτα, και φυσικα καμια ορεξη να δωσω οχι 700, ουτε 50 ευρω. παρολαυτα σκεφτομαι στο επομενο τηλεφωνο να ενδωσω στη "θεραπεια", τουλαχιστον ειμαι σιγουρος οτι την πρωτη φορα το περιβαλον θα ειναι ευχαριστο και μεσα στα μουνακια... αρα γιατι οχι?
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Τα συγκεκριμένα καταστήματα έχουν χιλιάδες καταγγελίες στο ΙΝΚΑ. Διαβάζουμε πρώτα, ενημερωνόμαστε και μετά τα σκάμε!!!
Ευχαριστούμε πάντος για την δική σου ενημέρωση, αφού και εσύ έβαλες να μην την πατήσει και κάποιος άλλος!!!!!  :thumbsup:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Γιατί θεωρείς ότι σε εξαπατήσανε?
Σου προσέφεραν μια «θεραπεία» την οποία αποδέχτηκες και έκανες και 7 συνεδρίες προς 770 ευρώ άρα 110 ευρώ έκαστη και είδες και τα γκομενάκια και πέρασες ευχάριστα την ώρα σου.
Εξαπάτηση θα ήταν αν σου έπαιρναν τα λεφτά και δεν σου έκαναν τίποτα.
Τώρα με 1,78 ύψος και 81 κιλά πιστεύεις ότι χρειαζόσουνα θεραπεία? Ή πίστεψες ότι με μερικά ηλεκτρόδια θα γινόσουνα fit σε επτά συνεδρίες? Άλλοι λιώνουνε στα γυμναστήρια επτά μήνες και ζορίζονται.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
αγοράζεις εξάρτηση με 200 ευρώ (παπουτσάκια, αντιανεμικά κτλ) και πας για τρέξιμο σε γήπεδο,στάδιο,πάρκο, στην εξοχή... ούτε δίετες ούτε νέες μέρες ούτε τίποτα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
φιλε στο θεμα του αδυνατισματος αν δε βρεξεις κωλο ψαρι δεν τρως!
μονο με συστηματικη ασκηση και διατροφη θα δεις αποτελεσματα μονιμα...
δυστυχως την πατησες απο τις καργιες και πεταξες 8 κατοσταρικα...


**μια φορα με πηραν τηλ απο μια παρομοια μαλακια,απειλησα με μηνυση το ξοανο που ηταν στην αλλη ακρη της γραμμης
και εκτοτε δεν με ξαναενοχλησαν!
 
OP
OP
mysterious

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
184
Like
11.628
Πόντοι
34.267
Τα συγκεκριμένα καταστήματα έχουν χιλιάδες καταγγελίες στο ΙΝΚΑ. Διαβάζουμε πρώτα, ενημερωνόμαστε και μετά τα σκάμε!!!
Ευχαριστούμε πάντος για την δική σου ενημέρωση, αφού και εσύ έβαλες να μην την πατήσει και κάποιος άλλος!!!!!  :thumbsup:

Πρακτικώς είναι δύσκολο να ενημερωνόμαστε μέσω ΙΝΚΑ για οποιαδήποτε αγορά υπηρεσιών, πόσο μάλλον όταν προκύπτει με τέτοιο τρόπο και όχι κατόπιν δικής μας πρωτοβουλίας.
Πάντως εκεί μέσα, προσωπική άποψη ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ, αξίζει να πάς για το τεστάκι για να κοζάρεις και τα μωρά που σουλατσάρουν. ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.
 
OP
OP
mysterious

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
184
Like
11.628
Πόντοι
34.267
Γιατί θεωρείς ότι σε εξαπατήσανε?
Σου προσέφεραν μια «θεραπεία» την οποία αποδέχτηκες και έκανες και 7 συνεδρίες προς 770 ευρώ άρα 110 ευρώ έκαστη και είδες και τα γκομενάκια και πέρασες ευχάριστα την ώρα σου.
Εξαπάτηση θα ήταν αν σου έπαιρναν τα λεφτά και δεν σου έκαναν τίποτα.
Τώρα με 1,78 ύψος και 81 κιλά πιστεύεις ότι χρειαζόσουνα θεραπεία? Ή πίστεψες ότι με μερικά ηλεκτρόδια θα γινόσουνα fit σε επτά συνεδρίες? Άλλοι λιώνουνε στα γυμναστήρια επτά μήνες και ζορίζονται.

Ανέφερα παραπλάνηση. Και έτσι είναι. Όπως βγαίνει ο βοσκός να ταίσει, να ποτήσει και να βάλει γερά το χέρι στη τσέπη με το μωρό που "υπόσχεται πολλά.." και στο τέλος μένει με το πουλί στο χέρι, έτσι ένιωσα κι εγώ, χωρίς αυτό να σημαίνει, όπως εξάλλου το επεσήμανα, ότι δε φταίω 100%.
Απλά να μη την πάθει κι άλλος απ'την κοινότητα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
φιλε στο θεμα του αδυνατισματος αν δε βρεξεις κωλο ψαρι δεν τρως!
μονο με συστηματικη ασκηση και διατροφη θα δεις αποτελεσματα μονιμα...
δυστυχως την πατησες απο τις καργιες και πεταξες 8 κατοσταρικα...


**μια φορα με πηραν τηλ απο μια παρομοια μαλακια,απειλησα με μηνυση το ξοανο που ηταν στην αλλη ακρη της γραμμης
και εκτοτε δεν με ξαναενοχλησαν!

+1...
Μια φορά μου την έπεσαν στη ν. ιωνία στο εμπορικό κέντρο να ανέβω για μια "ενημέρωση" με δέλεαρ ένα δωράκι- κάτι σε νεσεσέρ...
Από περιέργεια πήγα και έφριξα...
Τέτοια άσκηση ψυχολογικής πίεσης ούτε σε ανακριτικό γραφείο και φυσικά προσπαθούν να παίξουν με τις ανασφάλειές που νομίζουν ότι έχεις- τί λιπαρές επιδερμίδες, τί σωσίβια, τί έλλειψη κολλαγόνου, πάλι καλά που δεν μου είπαν για anal bleaching...
Στα 10 λεπτά τις διαολόστειλα όλες, πήρα το δωράκι και πραγματικά λυπήθηκα τις γκόμενες που έχοντας μεγαλύτερες ανασφάλειες, ιδίως από μια ηλικία και μετά, είναι ευάλωτες σε τέτοιες επιθέσεις.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ανέφερα παραπλάνηση. Και έτσι είναι. Όπως βγαίνει ο βοσκός να ταίσει, να ποτήσει και να βάλει γερά το χέρι στη τσέπη με το μωρό που "υπόσχεται πολλά.." και στο τέλος μένει με το πουλί στο χέρι, έτσι ένιωσα κι εγώ, χωρίς αυτό να σημαίνει, όπως εξάλλου το επεσήμανα, ότι δε φταίω 100%.
Απλά να μη την πάθει κι άλλος απ'την κοινότητα.

Μα αυτό σου λέω ότι δηλαδή ότι δεν «έμεινες με το πουλί στο χέρι» αλλά έκανες την πλάκα σου. Με τη λογική αυτή ότι συμβαίνει γύρω μας είναι μια παραπλάνηση από τις διαφημίσεις σε περιοδικά, τηλεόραση, αφίσες κλπ  έως τις γκόμενες που διαφημίζονται σε διάφορα site και όταν τις πληρώνεις για να τις πηδήξεις  τραβάς τις κολότριχές σου για τη μαλακία που έκανες. Όμως αγόρασες προϊόν ή υπηρεσίες άσχετα με το αν ικανοποιήθηκες ή όχι. Υπάρχει η παρουσίαση του προϊόντος και το ίδιο το προϊόν. Όταν ένα προϊόν εκτιμάτε 5000 ευρώ και προσφέρεται στα 500 τότε ή το αγοράζεις και είσαι κερδισμένος είτε έπαιξες και έχασες που είναι και το πιθανότερο. Πάμε για άλλα με υγεία.  
 

lonelyman1956

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι και εγώ παθών και επιφυλάσσομαι να σας εκθέσω την δικιά μου εμπειρία!Απλά σαν συμβουλή ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ!Το τσάμπα τυρι βρισκεται στην φάκα παυ περιμένει να πιάσει τα κοροιδα.Σκοπός τους είναι να σε φορτώσουν με όσο το δυνατόν περισσότερες
θεραπείες στην πιστωτική σου κάρτα.Το κόλπο λέγεται άγρα πελατών.Μήν υποκειπτετε στα τηλεφωνηματά τους και αν επιμένουν να τους διαολοστείλετε!!!!
Είναι πεταμένα λεφτά....
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ολοι αυτοι κοιτανε να επενδυσουν στις ανασφαλειες σου εγω ειμαι 1,80 υψος και βαρος 110 κιλα ειμαι χοντρουλης με κοιλιτσα και στην τελικη εχω αποδεχθει τον εαυτο μου οπως ειμαι εχω αρκετους φιλους που με αγαπανε και τους αγαπω και ειχα και μονιμη σχεση 4 χρονων που πηγαιναμε για γαμο και στραβωσε καπου η δουλεια και γενικα μια χαρα ειμαι
και κοινωνικος και ασχολουμε με αρκετα πραγματα
αλλα αν απο το πρωι μεχρι μεχρι το βραδυ σκεφτεσαι το τριπτυχο επιτυχιας νεοπλουτος μοντελο γαμιας τοτε θα σου φανε πολλα φραγκα στα νιου νται
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
γενικα παντως να ξερετε οτι η χειροτερη "τιμωρια" για τετοιου ειδους απατες ειναι να τους τρως οσο περισσοτερο απο το χρονο τους και να μη τους δινεις τιποτα. με αυτο το σκεπτικο λοιπον εγραψα και εγω παραπανω οτι στο επομενο τηλεφωνο θα κανονισω τη συναντηση για μεταβολισμο και μαλακιες. και με τον ιδιο τροπο που εχω γελασει με αρκετους αλλους απατεωνισκους ετσι θα γελασω (καβλωσω) με τα μουνακια των νιου ντει.

αν θελετε εκδικηση απλα "ενδωστε" στο αρχικο τηλεφωνημα, πηγεντε εκει προετοιμασμενοι για το τι θα ακολουθησει και καλη διασκεδαση
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ολοι αυτοι κοιτανε να επενδυσουν στις ανασφαλειες σου εγω ειμαι 1,80 υψος και βαρος 110 κιλα ειμαι χοντρουλης με κοιλιτσα και στην τελικη εχω αποδεχθει τον εαυτο μου οπως ειμαι εχω αρκετους φιλους που με αγαπανε και τους αγαπω και ειχα και μονιμη σχεση 4 χρονων που πηγαιναμε για γαμο και στραβωσε καπου η δουλεια και γενικα μια χαρα ειμαι
και κοινωνικος και ασχολουμε με αρκετα πραγματα
αλλα αν απο το πρωι μεχρι μεχρι το βραδυ σκεφτεσαι το τριπτυχο επιτυχιας νεοπλουτος μοντελο γαμιας τοτε θα σου φανε πολλα φραγκα στα νιου νται
γιατι να αποδεχθεις τον εαυτο σου;βαλε πεισμα ρε.καποτε ημουν 100 κιλα και 1,70.Εστρωσα τον κωλο μου κατω μια μερα και εκανα μονος μου εντελως διαιτα και πηρα οργανα στο σπιτι,και εχασα 35 κιλα σε 8 μηνες,αργα και σωστα,και απο τοτε δεν τα ξαναπηρα.Να μην αποδεχεσαι τον εαυτο σου,στρωσε τον κωλο σου κατω,και βελτιωσε τον.
 

Επισκέπτης
ολοι αυτοι κοιτανε να επενδυσουν στις ανασφαλειες σου εγω ειμαι 1,80 υψος και βαρος 110 κιλα ειμαι χοντρουλης με κοιλιτσα και στην τελικη εχω αποδεχθει τον εαυτο μου οπως ειμαι εχω αρκετους φιλους που με αγαπανε και τους αγαπω και ειχα και μονιμη σχεση 4 χρονων που πηγαιναμε για γαμο και στραβωσε καπου η δουλεια και γενικα μια χαρα ειμαι
και κοινωνικος και ασχολουμε με αρκετα πραγματα
αλλα αν απο το πρωι μεχρι μεχρι το βραδυ σκεφτεσαι το τριπτυχο επιτυχιας νεοπλουτος μοντελο γαμιας τοτε θα σου φανε πολλα φραγκα στα νιου νται

Ιπποποταμάκι σημαίνει το νικ σου; :2funny:
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Εμενα με ειχαν σταματησει εξω απο το new day για "ψαρεμα". Ενα καταπληκτικο γκομενακι με επιασε απο το χερι και μου λεει "συγγνωμη, βλεπω οτι γυμναζεστε!"  :2funny: :2funny: :2funny: (η τελευταια φορα που πατησα σε γυμναστηριο ηταν 10 χρονια πριν). Ναι, της λεω, ανελλιπως γιατι δεν ειχα παρει χαμπαρι ακομα τι παιζεται. Εχουμε μια προσφορα πανω στο new day, λεει, για αποτριχωση στηθους πρεπει να το δειτε οπωσδηποτε. Εκει εβαλα τα γελια, και με ρωτησε γιατι. Της ειπα, και το δουλεμα απο τους κολλητους μετα για μια ζωη ποιος θα το πληρωσει σε εμενα? και εφυγα...

Οταν γυρισα σπιτι με πετυχε στην πορτα ενας γειτονας λιγο πιο μικρος απο μενα και μου λεει "ρε πιαστηκα μαλακας, με πηρε μια σημερα απο κατω απο το new day, με ανεβασε πανω με αλλα δυο θεομουνα και τελικα υπεγραψα συμβολαιο να κανω αποτριχωση στα χερια με 2000ε"  :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
 και μου λεει "συγγνωμη, βλεπω οτι γυμναζεστε!"  :2funny: :2funny: :2funny:

και το κλασικό, κοιτάς πίσω να δεις άμα μιλάει σε άλλον  :2funny:
Στο κέντρο στον Πειραιά γίνεται χαμός από τέτοια, έχω κάνει κι εγώ τη μαλακία κι έχω πάει ένεκα ενός όμορφου κωλαρακίου (είχα και τρελές πεοαιματώσεις τη συγκεκριμένη μέρα) και πραγματικα δέχτηκα τόση πιεση να πάρω ένα προγραμμα που ήμουν έτοιμος να κλάψω. Εννοείται ότι δε δέχτηκα. Και εννοείται ότι απο δω και περα οποτε πάω στον Πειραια με τα ποδια θα τον παίζω απο πριν
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.911
Like
30.115
Πόντοι
5.006
Αν δεν έχεις υπογράψει κανένα χαρτί τράβα τους μια μήνυση έτσι να υπάρχει ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom