Νέα

Εχετε δοκιμάσει ποτέ τα χύσια σας ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasos_g
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 451
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Επίσης ειδικές έρευνες έχουν δείξει ότι το κάπνισμα κάνει το σπέρμα να έχει πικρή γεύση ΑΚΟΥΤΕ ΚΥΡΙΟΙΟΙΟΙΟΙ;;;;; Δε σκέφτονται μόνο οι γυναίκες την πάρτη τους, ποιος θα έκοβε το κάπνισμα για να φχαριστιέται πιο πολύ τις χυσοποσίες η γκόμενά του; ΜΜΜΜμμμμμμ;;;
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Και εγώ έχω διαβάσει ότι η τροφή (& το κάπνισμα) παίζουν ρόλο στη γεύση.
Τώρα βαλτή είσαι να κάνεις αντικαπνιστική εκστρατεία? :tickedoff:
Σκέφτεσαι να αναγραφόταν στις προειδοποιήσεις των πακέτων τσιγάρων? :2funny: :2funny: :2funny:

Εσύ που προτιμάς να τα παίρνεις?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66

Safe Zone  :birdman: :dancing: :2funny:

Για εμένα, δεν υπάρχει τίποτε πιο ωραίο από το να τη χύνω μέσα στο στόμα, να τα καταπίνει και μετά να χαμογελάει καυλιάρικα.
Κάποιες μετά θέλουν και φιλάκια, ουστ.  :idiot: :headbang:
Για γεύση πάντως καμία δε μου έχει πει τίποτα. Μάλλον είμαι μες στη γλύκα. :2funny: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεκτή η απάντησή σου (και αναμενόμενη ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ)
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Για γεύση πάντως καμία δε μου έχει πει τίποτα. Μάλλον είμαι μες στη γλύκα. :2funny: :rockon:
Δοκίμασε να δούμε  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

street_of_dreams

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0

Προτιμώ το CIM μετά καταπόσεως!Όσο για τη γεύση: μια Ολλανδέζα πριν από χρόνια στην Κρήτη μούχε πει ότι είχαν γεύση...ελιάς!Μια γεροντομούνα Ελληνίς(έτσι τις λέγαμε προ 25ετίας, τώρα λέγονται milf)τα ζήταγε με τη φράση:"θέλω τις βιταμίνες μου!"
Να πω ακόμη ότι μια πανέμορφη Ρωσίδα από Τασκένδη, προτιμούσε να την χύνω στη μάπα, τα ..πασάλειβε και τα άφηνε κάποιο διάστημα, γιατί-όπως έλεγε-κάνουν πολύ καλό στο πρόσωπο!...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Λόγω της υφής, που είναι σαν γλίτσα, ξέρω ότι πολλές δυσκολεύονται να τα καταπιούν, δηλαδή μόλις πάνε να καταπιούν τους έρχεται αναγούλα... μπορεί αυτό να έπαθε κι αυτή
Τώρα, γιατί βασανιζόταν 10 λεπτά δεν ξέρω :think:
Να της πεις ότι υπάρχει τεχνική γι' αυτό, δεν τα κρατάς καθόλου στο στόμα για να μην σου έρθει αναγούλα, έτσι όπως έρχονται τα πετάς κατευθείαν πίσω χωρίς να το σκεφτείς  :grin:
γνωριζομαστε? :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Προτιμώ το CIM μετά καταπόσεως!Όσο για τη γεύση: μια Ολλανδέζα πριν από χρόνια στην Κρήτη μούχε πει ότι είχαν γεύση...ελιάς!Μια γεροντομούνα Ελληνίς(έτσι τις λέγαμε προ 25ετίας, τώρα λέγονται milf)τα ζήταγε με τη φράση:"θέλω τις βιταμίνες μου!"
Να πω ακόμη ότι μια πανέμορφη Ρωσίδα από Τασκένδη, προτιμούσε να την χύνω στη μάπα, τα ..πασάλειβε και τα άφηνε κάποιο διάστημα, γιατί-όπως έλεγε-κάνουν πολύ καλό στο πρόσωπο!...
:2funny: :2funny: :2funny: ειδες τι κανει η μεσογειακη διατροφη?
εγω τα ειχα με μια διατροφολογο και μου ειχε πει οτι της εριχναν την κακη χοληστερινη :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • sfinaki.jpg
    sfinaki.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 19

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εκτος και αν ειναι τοσο διαδεδομενη αυτη η τεχνικη που ανεφερες
την εχει γραψει το κοσμο? :2funny: :2funny:
Σε παρακαλώ πάρα πολύ μεσιέ που θα μου πεις ότι διαβάζω το κόσμο!!  :tickedoff:  :tickedoff:
Προσπάθησα μία φορά πριν χρόνια και δεν τα κατάφερα  :grin:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Σε παρακαλώ πάρα πολύ μεσιέ που θα μου πεις ότι διαβάζω το κόσμο!!  :tickedoff:  :tickedoff:
Προσπάθησα μία φορά πριν χρόνια και δεν τα κατάφερα  :grin:
τοτε μαλλον γνωριζομαστε  :rockon: :rockon:
ευκαιρια λοιπον μεσα απο το σαιτ να σε πεισω να τα παιρνεις στο προσωπο  :rockon: :rockon: :rockon: :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ωπ, με πρόλαβες, αυτό ήθελα να ρωτήσω  :grin:
Κύριοι, ακούω παρακαλώ, λύστε μου την απορία  :boobies:  :boobies:  :boobies:  :boobies:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ααα δε χρειάζομαι πείσιμο  :boobies:  :boobies:
Αν και δεν είναι το αγαπημένο μου  :grin:
με εμενα θα γινει το αγαπημενο σου
και ο παπαγιωργης στην αρχη δεν ηθελε αλλα μετα παρακαλαγε να τα παρει στα μουσια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom