Νέα

Transexual Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 401K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746

Καλημέρα, καυλομερα. Φίλε, ξέχασε το, η Εμμα, Εμιλια ή πόσα αλλά ονόματα έχει είναι μεγάλη, μάλλον τεράστια ξεπέτα, διάβαζε κριτικές. Παλιά δούλευε με μία τρανς από Σερβία και τη εκμεταλλευε, τώρα άλλαξε και είναι με κορίτσι. 
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746

Εργαλείο αναφέρει από 19-20, αλλά είναι σχεδόν ανύπαρκτο μεταξύ 10-12 εκατοστά, πάντα σκοτάδι τόσο που δεν βλέπεις που πατάς, εάν δεν την πιάνεις δεν τη βλέπεις. Συμπεριφορά σκυλού του χασάπη τριών ημερών, δηλαδή άσχημη.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
Έχουν γραφτεί τα άπειρα γι'αυτη. Εγώ για άλλη έγραψα.

Μάλιστα φίλε εγώ το κατάλαβα. Η απάντηση μου ήταν για τον Nikmis και σε σένα απάντησα ξεχωριστά. Δυστυχώς για τη δική σου περίπτωση που αναφέρεις, δεν έχει κάρτα για κριτικές εδώ για να ξέρουμε για το μέλλον. Και εγώ έχω έτοιμη μία κριτική για αυτή Και δεν βρήκα κάρτα και ζήτησα από το Αδμιν για να τη δημιουργεί.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
759
Like
570
Πόντοι
86
Παράξενα πράγματα, όλες φωτογραφίες μόνο από πίσω, τίποτε το σπουδαίο. Μόνο και μόνο διαβάζοντας το κείμενο που έγραψε δεν πήγαινα. Όχι για αυτά που γράφει, άλλα για τρόπο πως γράφει. Ο τρόπος πως γράφει εικονίζει το κακό χαρακτήρα. Νομίζει, ότι είναι το επίκεντρο του σύμπαν, αρχίδια είναι. Και μου το επιβεβαίωσες, φίλε. Το πρόσωπο αυτό, όλους γύρο θεωρεί σκουπίδια.
αυτής της είχα κάνει πρόταση πέρσι θα ήμουν ένα βράδυ Αγια Νάπα και την προσκάλεσα να πάμε μαζί θα της πλήρωνα δωμάτιο, φαγητό, έξοδο και το μόνο που θα έκανε ήταν να μου κάτσει η απάντηση της ήταν: σιγα μην έρθω και έναν πούτσο, τελικά πήγα με άλλο τρανς και ας ήταν βίζιτα αν και δεν μου πήρε χρήματα εκείνο το βράδυ οπόταν μακριά
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
759
Like
570
Πόντοι
86
Λεμεσό εκτός από την Μαριλένα τα υπόλοιπα τρανς που παίζουν στα σάιτ τα έχει δοκιμάσει κανείς;  ψάχνω για πίπα χωρίς προφυλακτικό και γλοσσωφιλο
 

peterlimassol

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
61
Like
66
Πόντοι
0
η μπεμπα απο ελλαδα ειναι λεμεσο. αποθημενο το ειχα και πηγα κοντα τις. χαλασε πολυ απο τα βιντεο που εχω δει απο αυτη. πολλα παχουλλη, βιλλο που δεν καβλωνει, στομα λυσσιαρικο, στη πιππα εν τελεια. που τζιαμε τζε τζι εν καμνει για τιποτε αλλο
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
η μπεμπα απο ελλαδα ειναι λεμεσο. αποθημενο το ειχα και πηγα κοντα τις. χαλασε πολυ απο τα βιντεο που εχω δει απο αυτη. πολλα παχουλλη, βιλλο που δεν καβλωνει, στομα λυσσιαρικο, στη πιππα εν τελεια. που τζιαμε τζε τζι εν καμνει για τιποτε αλλο
τί δεν κάνει;
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.414
Κριτικές
10
Like
2.641
Πόντοι
746
Φιλε περιμενε παρακαλω, δεν ειμαι σπιτι. Βραδυ Π.Μ.
 

M. Bison

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2019
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
113
Πόντοι
0
Δευτέρα 17/8 έρχεται η Sarah. Βλέπω και καλές και καλές κριτικές. Την έχει επισκεφτεί κανείς πρόσφατα;
 

Karkon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ ησηχα εδω. Παιζει τιποτα λεμεσσο; Αυτη η Τινα τι λεει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom