Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.208
Πόντοι
3.820
και σου λεω ρε μπουξε....οτι κοροιδευεις στο κεφαλι σου ερχεται...κερδισες τον αδιαφορο αρη που δεν εκανε αλλαγες και εβγαλες γλωσιτσα....παρε τα σκαμπο μου τωρα και κατσε στη φυσικη σου θεση...τσιπρας δεν υπαρχει 4-5ος μια ζωη
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Οι πτήσεις για πορτογαλία ανοίξανε;
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.600
Like
2.941
Πόντοι
1.706
Υπήρχε ας πούμε παοκτσης που πίστευε ότι θα κερδίσει η ομάδα σήμερα;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.208
Πόντοι
3.820
και σου λεω ρε μπουξε....οτι κοροιδευεις στο κεφαλι σου ερχεται...κερδισες τον αδιαφορο αρη που δεν εκανε αλλαγες και εβγαλες γλωσιτσα....παρε τα σκαμπο μου τωρα και κατσε στη φυσικη σου θεση...τσιπρας δεν υπαρχει 4-5ος μια ζωη
Υπήρχε ας πούμε παοκτσης που πίστευε ότι θα κερδίσει η ομάδα σήμερα;
αφου ριξανε 2αρα στον αδιαφορο αρη,γιατι να μην το πιστευαν:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.600
Like
2.941
Πόντοι
1.706
Νομίζω ότι κάθε αντικειμενικός παοκτσης παραδέχεται ότι φέτος η ομάδα ποιοτικά ήταν πολύ κατώτερη από ολυμπιακό και αεκ. Δίκαιη η 3η θέση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νομίζω ότι κάθε αντικειμενικός παοκτσης παραδέχεται ότι φέτος η ομάδα ποιοτικά ήταν πολύ κατώτερη από ολυμπιακό και αεκ. Δίκαιη η 3η θέση.
και κάθε αντικειμενικός αεκσης παραδέχεται ότι προπερσι δίκαια ο ΠΑΟΚ έπαιρνε το πρωτάθλημα μέσα στο χορταρι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.073
Κριτικές
46
Like
3.208
Πόντοι
3.820
Νομίζω ότι κάθε αντικειμενικός παοκτσης παραδέχεται ότι φέτος η ομάδα ποιοτικά ήταν πολύ κατώτερη από ολυμπιακό και αεκ. Δίκαιη η 3η θέση.
απλα οταν πηρε το πρωταθλημα εκανε 14 φιλικα και φετος τα φιλικα γινανε 5....με μειωμενα 9 φιλικα δεν πας πουθενα....αλλη μια φορα που μενει αηττητος στο τσουλου...κιιιπ γκοιιιινγκ μπαουγκ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.516
Like
22.899
Πόντοι
6.256


και κάθε αντικειμενικός αεκσης παραδέχεται ότι προπερσι δίκαια ο ΠΑΟΚ έπαιρνε το πρωτάθλημα μέσα στο χορταρι

Θα πας να σε γαμησει ο Φιονας ο τρενος για να πνιξεις τον πονο σου για τον ΖΜΠΑΟΓΚ; :effemine:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.808
Like
20.706
Πόντοι
5.006
αυτη την στιγμη εξω απο το τζαμι της τουμπας... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
c1_3599300.jpg
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Like
149
Πόντοι
1
Επιστροφη στην κανονικοτητα λεγεται το σημερινο
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Ας δούνε τι δεν πήγε καλά φέτος
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτόν τον Λεβαντοφσκι των φτωχών πρέπει οπωσδήποτε κάπου να τον φορτώσουμε το καλοκαίρι!  :happy: :grin:
0-2 αντί για 0-4. την προηγούμενη αγωνιστική νίκησες τον Άρη και η μισή ΑΕΚ έχασε από τον ΟΣΦΠ και εσύ νόμιζες ότι θα το πάρεις αέρα τον άσσο. Τώρα ξέρεις. 2 κασόνια μαλαματίνα και βουρ στη τρύπα σου. Θα ξαναβγείς μετά από μια βδομάδα για να μας πεις για το τριμπουρδελό σου μποχε(σα)

Υ.Γ Ήξερα για τον μεγάλο περίπατο της Αθήνας, δεν ήξερα όμως ότι υπάρχει και ο μεγάλος περίπατος της Τούμπας!!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
και κάθε αντικειμενικός αεκσης παραδέχεται ότι προπερσι δίκαια ο ΠΑΟΚ έπαιρνε το πρωτάθλημα μέσα στο χορταρι
Και κάθε αντικειμενικός ΠΑΟΚτζής παραδέχεται ότι πέρσι ο ΠΑΟΚ έπαιρνε πρωτάθλημα λόγο συμφωνίας με τα Σκόπια. Και κάθε αντικειμενικός ΠΑΟΚτζης παραδέχεται ότι φέτος αφού πιάστηκε ο Ιβάν με τη κατσίκα στη πλάτη ο ΠΑΟΚ ΒΑΣΗ ΝΟΜΟΥ έπρεπε να έχει πέσει στα τοπικά.

Υ.Γ Πλάκα πλάκα υπάρχει κανένας αντικειμενικός ΠΑΟΚτζης; Γιατί όλες αυτές τις μέρες διαβάζω και ακούω να βρίζουν παίκτες, προπονητές, αλλά τον Σαμπίντι ΚΑΝΕΝΑΣ. Τι είναι; Η ιερή αγελάδα. Τα έχει κάνει πουτάνα και τον έπιασαν με τα κλεμένα, έχει αλλάξει και εγώ δε ξέρω πόσους τεχνικούς διευθυντάδες, μοιράζει μύρια σε παίκτες παλτά (Στοκχ, πως στον πούτσο λέγεται, Εσιτι κλτπ) και τώρα θα πρέπει να ρίξει το μπάτζετ κατά πολύ γιατί θα τον πηδήξει το FFP αλλά ΚΑΝΕΝΑΣ δε λέει ΤΙΠΟΤΑ
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6

Τελικά μόνο με τα φιλικά σωμάτια κάνετε τους μάγκες .......βάζω και τον βαζελο μέσα ....

Όπου παίζετε στα ίσα τρώτε πούτσα .....

Μην κάψετε το ταλεντάκι που βγάλατε .........στείλτε το Αθηνα να μάθει μπαλίτσα ;)
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.912
Like
23.356
Πόντοι
6.056
Υ.Γ Πλάκα πλάκα υπάρχει κανένας αντικειμενικός ΠΑΟΚτζης; Γιατί όλες αυτές τις μέρες διαβάζω και ακούω να βρίζουν παίκτες, προπονητές, αλλά τον Σαμπίντι ΚΑΝΕΝΑΣ. Τι είναι; Η ιερή αγελάδα. Τα έχει κάνει πουτάνα και τον έπιασαν με τα κλεμένα, έχει αλλάξει και εγώ δε ξέρω πόσους τεχνικούς διευθυντάδες, μοιράζει μύρια σε παίκτες παλτά (Στοκχ, πως στον πούτσο λέγεται, Εσιτι κλτπ) και τώρα θα πρέπει να ρίξει το μπάτζετ κατά πολύ γιατί θα τον πηδήξει το FFP αλλά ΚΑΝΕΝΑΣ δε λέει ΤΙΠΟΤΑ
σατανικο σχεδιο νο2 :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom