Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 230 άτομα (20 μέλη και 210 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Έκανα μια μικρή βόλτα στα πέριξ της φυλής, αλλά είπα να περάσω μία από μεταξουργείο, μπας κ βρω τίποτα με 10. είχα πάνω από 10ετία να περάσω από εκεί. Τελικά κατάλαβα γιατί έχουν 10ε το αντίτιμο. Μπάζα τα περισσότερα, αδιάφορες, της πουτάνας από καγκουροπιτσιρίκια κτλ. Πήγα με ένα έπιπλο τελικά. ανεβάζω κριτική
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές για τις προτάσεις,δεν πρόλαβα να τις δώ όλες όσες αναφέρατε.

Γύρισα ήδη Θεσσαλονίκη.

Τελικά επέλεξα να περάσω με Μπιούτι :crazy:
Είσαι μερακλής!
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Mounolepidas

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από Μετάξυ μάγκες και ξενέρωσα την ζωή μου, γιατί δεν υπήρχαν επιλογές να κάνεις ένα αξιοπρεπές γαμήσι! Μπάζα παντού και πιτσιρικοπαρέες που ήταν για κλοτσιές, λες και πρώτη φορά πήγαν σε μπουρδέλο! Τέτοια αποτυχία είχα να δω καιρό! Εντέλει έχασα τον χρόνο μου και δεν γάμησα για πρώτη φορά στα χρονικά της καριέρας μου  :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Χθες το μεσημέρι στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 1 δεξιά: Χριστίνα. Γλυκό και ζουμπουρλούδικο, ακόμα είναι νέα και μαθαίνει. Το χθεσινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο σε όλα τα μουνάκια που από τη ζήλια τους θα με βγάλουν και φέτος Μίστερ Μαλάκα.  :-*
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αθηνα για 2-3 ημερες, θελω απο τους συναθλητες μερικες προτασεις για κατι εξαιρετικο εμφανησιακα. Δε θελω βρωμικα κολπα και τρελλες επιδοσεις, θελω απλα πολυ ομορφη κοπελα
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
Πριν από λίγο
Αγκύρας 1 είπαν αν είμαι πελάτης πρώτα και στην συνέχεια να περάσω αργότερα γιατί η κοπέλα είναι στο δωμάτιο.
Αγκύρας 9 Κάρλα ξανθιά μιλφ με
φτιαγμένο στήθος,φουλ πρόγραμμα. Ο χώρος απίστευτος κάτω δίπλα στο σαλόνι δωμάτιο υπερλουξ με τζακούζι ενώ έχει και 3 ακόμα δωμάτια πάνω αφου ανέβεις την ξύλινη σκάλα.ι
Αγκύρας 12α Μαρίνα ξανθιά μιλφ με γυαλιά ψιλομπαζο και Σουζι πολύ χαριτωμένη πετιτ παρουσία και οι δύο ελευθερο τσιμπούκι και παρτουζα.
Αγκύρας 12β Αναστασία ξανθιά χοντρή από Ουκρανία με τσιμπούκι ελεύθερο.
Διδύμου 8 ισόγειο δύο ξανθιές μιλφ αρκετά καυλιαρες με σχεδόν ίδιο σώμα, αυτή με το πράσινο φωσφοριζε μαγιό ένα κλικ καλλίτερη, με τσιμπούκι ελεύθερο ενώ προσφορά αν τις πάρεις σε παρτουζα 30 ευρώ.
Διδύμου 16 Κρίστι ξανθιά νταρντανα μικφ με τσιμπούκι ελεύθερο.
Διδύμου 18 υπόγειο Ντιανα μαυριδερη με μαλλί κατράμι μεγάλο κωλο τατουάζ στο στήθος και πίσω στην μέση, φουλ πρόγραμμα.
Διδύμου 20 Βαλερια καστανοξανθη με τα μαλλιά πιασμένα ντροπαλή με φλατ πέδιλα έχει ενδιαφέρον στήθος και μοιάζει με την νοικοκυρά της διπλανής πόρτας. ..απλό πρόγραμμα.
Διδύμου 22 Πωλίνα ξανθιά κοντουλα με τσιμπούκι ελεύθερο με τελείωμα στο σώμα και αυταρχικό.
Διδυμου 27 4 κοπέλες που δεν εκαναν για μια...Αλιονα ξανθιά λεπτη γιαγιουλα με τσιμπουκι ελευθερο Όλγα καστανή μιλφ με φουλ προγραμμα Άντζελα ξανθιά χοντρη μιλφ με μεγαλο στηθος με τσιμπουκι ελευθερο και Ντιανα ξανθιά μιλφ εντελώς αδιάφορη με τσιμπούκι ελευθερο. Μια κοπέλα 20 Ευρώ δυο κοπέλες 30 Ευρώ και 3 κοπέλες 50 Ευρώ.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
Επίσης πριν από λίγο
Φυλής 54 όροφος Νάταλι ξανθιά με ωραίο στήθος απλό πρόγραμμα
Φυλής 54 ισόγειο Ελένη ξανθιά χοντρουλα με μεγάλο στήθος απλό πρόγραμμα.
Φυλής 56 Τατιάνα ξανθιά με μικρό στήθος απλό πρόγραμμα
Φυλής 66 δεξιά Νικόλ καστανό κουτσικο με απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65 όροφος Σονια φοβερό κορμί με τσιμπούκι ελεύθερο.
Φυλής 65 ισόγειο Αντζελίνα ξανθιά με φτιαχτο στήθος ωραίο κωλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84 ισόγειο Χριστίνα μινιον πιτσιρικά χαμογελαστή, απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84 όροφος Παολα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα μετριότητα με φουλ πρόγραμμα.
Φυλής 86 όροφος Νίκη ξανθιά με ωραίο κωλο την έχω πετύχει βράδυα ,φάουλ πρόγραμμα και Βερόνικα κοκκινομάλλα καυλιαρα με δερμάτινο μπουστακι και καπέλο αστυνομικού φτιαγμένα βυζια και αρκετά τατουάζ και αυτή φουλ προγραμμα. Πέρασα να την δοκιμάσω και δεν το μετάνιωσα, έχει κάποιες ψεύτικες αντιδράσεις αλλά νιώθεις σαν να παίζεις σε τσόντα.
 

TUPAMAROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
7
Like
287
Πόντοι
280
Ξέρει κάποιος αν γύρισε η "Ανίτα" στο "Λεωνίδου 28" μεταξουργείο?

Χθες ήταν απόγευμα και παραμένει σταθερά καλή αν και δούλευε διπλή βάρδια.
Η διαφορά με τότε που ήταν στα 20 ευρώ σαφώς και υπάρχει αλλά μιλάμε για τη μισή τιμή και για Μεταξουργείο.Έστειλα και κριτική.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

- Κολωνού 30 1ος όροφος: Κρίνα και Γιούλια. Ζήτησα συγνώμη από την Κρίνα και πέρασα με τη Γιούλια γιατί σήμερα είχα ανάγκη τα μακριά της δάχτυλα. Τη σημερινή μου γαμησάρα την αφιερώνω σε όλους τους τελειωμένους μαλάκες που με ψηφίζουν για Μίστερ Μαλάκα. Συνεχίστε να μαλακίζεστε ενώ εγώ γαμάω 4 φορές την εβδομάδα.  :birdman:
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αυτη η Σονια που αναφερθηκε Φυλης 65 και ειναι πρωινη μεχρι τι ωρα ειναι;
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716

Σκατουλες... επειδη ειμαι φιλοξενουμενος, ξερεις αν ειμαι καθε πρωι σε αυτο η συγκεκριμενη; μπας και την προλαβω αυριο

Καμια ωραια αντιστοιχα για βραδυ;
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
Βολτα πριν από λιγο στο πολυταραχο Μεταξουργειο οπου ειδα τα εξης.

Κολωνου 27 ισογειο:       Μιρελα ψηλη με πολύ καλο κορμι ομορφο γυκο προσωπο και ραστα μαυρο μαλλι, εχει μουνεψει πολύ.
Κολωνου 27 υπογα:         Αννα αδυνατη αλβανιαρα με αρκετα καλο κορμι και πολλα τατου στο σωμα.
Κολωνου 23 υπογειο:       Γιαννα η μιλφ ρωσσιδα κοκκινομαλλα με τις αφελειες με γεματο κορμι και νευρακια πολλα σημερα.
Κολωνου 23 ανακτορο:    Ελενη χοντρουλα με γλυκο προσωπακι βγηκε από το ένα δωματιο και μπηκε κατευθείαν στο άλλο.
Ιασωνος 20α δεξι:           Αντελινα η ξανθια μιλφ με το σκληρο προσωπο.
Ιασωνος 20β πανω:         Χριστινα ενδιαφερων κοριτσι με πολύ καλο κορμι και πεταχτο κωλαρι, την εχω δει στο Λεων 28 ισογειο απόγεμα.
Ιασωνος 20γ ασανσέρ:    Μπονα η Αλβανιαρα.
Ιασωνος 19 κατω:           Ντιανα με τις βυζαρες και το καλο κορμι και Μονικα μαυρομαλλικο ομορφο την εχω δει και αυτή στο Λεων 28 ισογειο απόγεμα.
Ιασωνος 30 οροφος:        Μαρια η Λατιν με πολύ ωραιο μαλλι με μπουκλες σημερα.
Ιασωνος 33:                    Ερρικα ξανθια αδυνατη αβυζη με βλεμμα στο απειρο και μια άλλη μελαχρινη αδιαφορη ξεχασα ονομα.
Ιασωνος 44 διαδρομος:   Ελενη χοντρουλα με αρκετα ομορφο προσωπο  δουλευε πολύ καιρο στο κολ 27 υπογειο.
Ιασωνος 44:δεξι:            Βανεσσα ξανθια με χαλαρο κορμι και αβαφτη σημερα δε μου αρεσε καθολου.
Ιασωνος 43:                   Τσατσα η Μιρελα και κοπελα η Στελλα σκουρδερμο πιπινι με ελαχιστα κιλακια παραπανω ντροπαλο στο σαλονι εκρυβε το μουνακι της.
Ιασωνος 37:ισογειο         Ντενισσα ομορφο στυλιαρι πιπινι με μαυρο μαλλι και καλη φατσουλα.
Κολ/νθους 63 αριστ:       Μαρια/Ιζαμπελα με καλο κορμι η γνωστη που εβγαινε πιο παλια με το σορτσακι και μια άλλη γκιλφ ασχημη εως τρομακτικη.
Λεων 28 ισογειο:            Ρωξανη αδυνατη μελαχρινη ψηλη πιστσιρικα


 

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Παίδες μια Έλενα στο 54β, είναι η Έλενα από το Άγκυρας 12α;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom