Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

damav

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
25
Like
30
Πόντοι
0
Άρα δεν έχει πάει κανένας για να μας πει;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
τερμα κάτω
εντάξει;;;
και ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πρεπει να σου δείνω λογαριασμό.
αν εχεις να πεις κατι για αυτό που ρωτησα οκ. αλλιως μην απαντας καν.

Ωραίο παράδειγμα,θα σ'εχω στα υπόψιν μου,έγραψες μια κριτική πριν από 2 Χρόνια,όταν έκανες και την εγγραφή σου και ήρθες να μας πεις Τι?Ότι προσφέρεις εδω μέσα και πρέπει να σου δώσουμε και σημασία μήπως?
Ύ.γ Φακιρης είδες πουθενά διαφωνία που γράφεις,η γράφεις ότι μαλακια σου κατέβει?άντε να πας για διακοπές γιατί η ζέστη με την αγαμία σε βασεναν κατακέφαλα και τρολλαρεις σαν τον Κωστάκη και συ..
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ωραίο παράδειγμα,θα σ'εχω στα υπόψιν μου,έγραψες μια κριτική πριν από 2 Χρόνια,όταν έκανες και την εγγραφή σου και ήρθες να μας πεις Τι?Ότι προσφέρεις εδω μέσα και πρέπει να σου δώσουμε και σημασία μήπως?
Ύ.γ Φακιρης είδες πουθενά διαφωνία που γράφεις,η γράφεις ότι μαλακια σου κατέβει?άντε να πας για διακοπές γιατί η ζέστη με την αγαμία σε βασεναν κατακέφαλα και τρολλαρεις σαν τον Κωστάκη και συ..
Έεπ,κάτω τα χέρια απ'το Κωστάκη.Είναι η μασκότ του θρεντ  :grouphug:
 

damav

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
25
Like
30
Πόντοι
0
Ωραίο παράδειγμα,θα σ'εχω στα υπόψιν μου,έγραψες μια κριτική πριν από 2 Χρόνια,όταν έκανες και την εγγραφή σου και ήρθες να μας πεις Τι?Ότι προσφέρεις εδω μέσα και πρέπει να σου δώσουμε και σημασία μήπως?
Ύ.γ Φακιρης είδες πουθενά διαφωνία που γράφεις,η γράφεις ότι μαλακια σου κατέβει?άντε να πας για διακοπές γιατί η ζέστη με την αγαμία σε βασεναν κατακέφαλα και τρολλαρεις σαν τον Κωστάκη και συ..
Ok. Οτι τι δηλαδή;; Μου κανείς παρατήρηση σε τι χρονικό ρυθμό αποφασίζω να πάω με κάποια; Άσε μας ρε φίλε. Στο θέμα έχεις εσυ να προσφέρεις κατι ή γράφεις απλά για να γράψεις κατι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
Ok. Οτι τι δηλαδή;; Μου κανείς παρατήρηση σε τι χρονικό ρυθμό αποφασίζω να πάω με κάποια; Άσε μας ρε φίλε. Στο θέμα έχεις εσυ να προσφέρεις κατι ή γράφεις απλά για να γράψεις κατι

Γιατί δεν πας,Όπως έκανες και με τις υπόλοιπες που ρώτησες για να μάθουμε και μεις?
Εξάλλου σε όσες ρώτησες,πήγες και μας μετέφερες και αυτά που έζησες...
Έτσι δεν είναι ρε φιλε?Η απλά γράφεις για να γράφεις??????
 

damav

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
25
Like
30
Πόντοι
0
Γιατί δεν πας,Όπως έκανες και με τις υπόλοιπες που ρώτησες για να μάθουμε και μεις?
Εξάλλου σε όσες ρώτησες,πήγες και μας μετέφερες και αυτά που έζησες...
Έτσι δεν είναι ρε φιλε?Η απλά γράφεις για να γράφεις??????
ρε φίλε. Από την ώρα που ρώτησα κατι ασχολησε μαζι μου. Get a life
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
ρε φίλε. Από την ώρα που ρώτησα κατι ασχολησε μαζι μου. Get a life

Ρε φίλε.Απο την ώρα που έκανες εγγραφή εδω μεσα,Δεν κάνεις τίποτα άλλο από το να Ρωτάς!!!
Πάνε,γάμα και καμία και γράψε και τίποτα μπας και μάθουμε και μεις τίποτα γιατί έχουμε βαρεθεί ΜΌΝΟ να δίνουμε πληροφορίες!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.464
Πόντοι
10.326
Ρε φίλε.Απο την ώρα που έκανες εγγραφή εδω μεσα,Δεν κάνεις τίποτα άλλο από το να Ρωτάς!!!
Πάνε,γάμα και καμία και γράψε και τίποτα μπας και μάθουμε και μεις τίποτα γιατί έχουμε βαρεθεί ΜΌΝΟ να δίνουμε πληροφορίες!!!
σε ποια να παω? :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
10 κριτικες ειναι σε αναμονη! :headbaning2:

Γιατί όλοι εδω μέσα τρολλαρετε ρε μουνια?
Ρε κουφάλα μπουξο Αφού δεν πας με σιτυτουρια,Τι στον πούτσο μας νοιάζει για τις κριτικές σου?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
azazel,θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες

Μονίμως βολοδέρνεις εδώ μέσα χωρίς λόγο και χωρίς καμιά ενημέρωση,εκτός από το να λες κάθε μέρα ότι η Ρια είναι μπάζο(πράγμα που αμφισβητείται κιόλας).
Για αυτό μην την πέφτεις στον καθένα.

Αν περιμέναμε πληροφορίες από σένα,θα είχαμε ξεχάσει τί χρώμα έχει το...μουνί!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.397
Κριτικές
216
Like
17.291
Πόντοι
35.697
azazel,θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες

Μονίμως βολοδέρνεις εδώ μέσα χωρίς λόγο και χωρίς καμιά ενημέρωση,εκτός από το να λες κάθε μέρα ότι η Ρια είναι μπάζο(πράγμα που αμφισβητείται κιόλας).
Για αυτό μην την πέφτεις στον καθένα.

Αν περιμέναμε πληροφορίες από σένα,θα είχαμε ξεχάσει τί χρώμα έχει το...μουνί!

Τωρα μάλιστα,ήρθε ο μεγαλος διδάσκαλος του θρεντ!!!
Πες μας για το ποιο πρόσφατο μουνι(Όχι μπάζο,γιατί γεμίσαμε απ'αυτα)που γάμησές,Η πάνε στη Ρια να μας πεις τη γνώμη σου,για να δούμε το γούστο σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom