Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
ήρθα και κοιτούσες το απέραντο διάστημα.. όπως έιπε κι άλλος συνάδελφος.. εισαι απλά κομμοδίνο... τόχετε συνήθεια με όσους σας γράφουν κακές κριτικές να τους λέτε είτε παλιαδερφές, είτε άπλυτους, είτε κωλόγερους... κοίτα να αλλάξεις συμπεριφορά αν θέλεις να είσαι σωστή επαγγελματίας
Εδώ μέσα ο καθένας λέει το κοντό του και το μακρύ του και το χειρότερο είναι ότι κρίνουν κάποιους ανθρώπους χωρίς να ξέρουν τπτ και μέσα από μια φωτογραφεία . Εσένα σε πείραξε ότι κοιτούσα το απέραντο διάστημα ; τι να κάνουμε στους 1000ους θα βρεθεί ένας να βρει κάτι και να πιάςτει από αυτό ! Εμείς το έχουμε συνήθεια να σας κραζουμε ; κανείς λάθος αγοράκι μου ! Εσείς είστε καλύτεροι που αν δεν σας κάνουμε τα χατίρια σας σε μερικούς  οπως πχ ( τσιμουκια ακαποτα  ,χυσιμο , φιλία κτλ ) μπενετε εδώ μέσα και γράφετε για τα κορίτσια ότι σας κατεβάζει ο εγκέφαλος ; και συγνώμη κιόλας αλλά δεν περίμενα εσένα μετά από τόσα χρόνια επάγγελμα να έρθεις να μου πεις το τι θα κάνω ! Το αν είμαι η όχι σωστή επαγγελματία το γνωρίζουν η πελάτες μου και όσοι με ξέρουν ! Καλή συνέχεια
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Εδώ μέσα ο καθένας λέει το κοντό του και το μακρύ του και το χειρότερο είναι ότι κρίνουν κάποιους ανθρώπους χωρίς να ξέρουν τπτ και μέσα από μια φωτογραφεία . Εσένα σε πείραξε ότι κοιτούσα το απέραντο διάστημα ; τι να κάνουμε στους 1000ους θα βρεθεί ένας να βρει κάτι και να πιάςτει από αυτό ! Εμείς το έχουμε συνήθεια να σας κραζουμε ; κανείς λάθος αγοράκι μου ! Εσείς είστε καλύτεροι που αν δεν σας κάνουμε τα χατίρια σας σε μερικούς  οπως πχ ( τσιμουκια ακαποτα  ,χυσιμο , φιλία κτλ ) μπενετε εδώ μέσα και γράφετε για τα κορίτσια ότι σας κατεβάζει ο εγκέφαλος ; και συγνώμη κιόλας αλλά δεν περίμενα εσένα μετά από τόσα χρόνια επάγγελμα να έρθεις να μου πεις το τι θα κάνω ! Το αν είμαι η όχι σωστή επαγγελματία το γνωρίζουν η πελάτες μου και όσοι με ξέρουν ! Καλή συνέχεια
κι εγω πελάτης σου υπήρξα κι έγραψα την εμπειρία μου, δεν έγραψα ότι κατέβασε το κεφάλι μου, ούτε είπα ότι δεν μου έκανες κάποιο χατήρι.. είπα ότι ήσουν ψυχρή κι αδιάφορη.. να μάθεις να δέχεσαι και τις αρνητικές κριτικές όπως και τις θετικές
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Θ έλεγα ότι η Άννα που δεν μ γνωρίζει από κοντά σαν βάτραχο μου έχει φερθεί αρκετά καλά και πολλές φορές αν είναι στην Αθήνα θ γουστάραμε ν την δω κ αποκοντα...Για μένα είναι μ καλή περίπτωση..
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
2
Like
2.616
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • b6fe3a7072aba4841ed61996d0357ac7_518719.jpg
    b6fe3a7072aba4841ed61996d0357ac7_518719.jpg
    29,6 KB · Εμφανίσεις: 17

jonpapas3

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα  σας και  πάλι  ξέρει  μήπως  κάποιος  απο  σας  που  κάνουν  πιάτσα  οι  τρανσ  στη  θεσσαλονίκη  και  αν  έχετε  να  προτείνετε  κάποια  η  κάποιες.


είχα κάνει  την  ερώτηση  και  πριν  μια  βδομάδα αλλά  απάντηση  δεν  πήρα    ευχαριστώ 
 

BIGNIK

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2017
Μηνύματα
20
Like
7
Πόντοι
0
jonpapas γενικα η καλυτερη πιατσα για trans στη θεσσαλονικη ειναι απεναντι απο το εμπορικο city gate στα γυρω στενα απο τον Ο.Π.Α.Π :coolcondom:

Οι περισσοτερες εκει κανουν πιατσα και εχει και 4-5 πολυ δυνατες :erection:

Μετα ειναι κα στα δικαστηρια κατι λιγα πραγματα αλλα στην θεση σου θα πηγαινα παραπανω. :smiley6600:

Και βεβαια αν παρεις το δρομο απο λιμανι προς media markt στο
δεξι σου χερι λιγο πριν το φαναρι ειναι η θεα Μινα με το κιτρινο αμαξι που καθεται παντα εξω.

Απιστευτο μωρο :wanker: που δεν το καταλαβαινεις οτι ειναι trans αλλα ακριβη...50 ευρο για αμαξι 100 για σπιτι

Ελπιζω να σε βοηθησα καπως
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.191
Like
8.059
jonpapas γενικα η καλυτερη πιατσα για trans στη θεσσαλονικη ειναι απεναντι απο το εμπορικο city gate στα γυρω στενα απο τον Ο.Π.Α.Π :coolcondom:

Οι περισσοτερες εκει κανουν πιατσα και εχει και 4-5 πολυ δυνατες :erection:

Μετα ειναι κα στα δικαστηρια κατι λιγα πραγματα αλλα στην θεση σου θα πηγαινα παραπανω. :smiley6600:

Και βεβαια αν παρεις το δρομο απο λιμανι προς media markt στο
δεξι σου χερι λιγο πριν το φαναρι ειναι η θεα Μινα με το κιτρινο αμαξι που καθεται παντα εξω.

Απιστευτο μωρο :wanker: που δεν το καταλαβαινεις οτι ειναι trans αλλα ακριβη...50 ευρο για αμαξι 100 για σπιτι

Ελπιζω να σε βοηθησα καπως
Ευχαριστω για το προμοταρισμα !!! για πρωτη μερα εγγραφης είναι τελειο
λογικα θα σε ξερω !!!
ΝΙΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΟΧΙ (ΜΙΝΑ)--- ΝΙΝΑ ......
ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΕΡΝΩ 40
ΜΟΝΟ ΠΙΠΑΡΑ 30 !!!
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
453
Πόντοι
36
Ευχαριστω για το προμοταρισμα !!! για πρωτη μερα εγγραφης είναι τελειο
λογικα θα σε ξερω !!!
ΝΙΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΟΧΙ (ΜΙΝΑ)--- ΝΙΝΑ ......
ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΕΡΝΩ 40
ΜΟΝΟ ΠΙΠΑΡΑ 30 !!!
Μου θύμησε το ανέκδοτο.... "και εσύ λάμπεις Μπάμπη μου"
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
84
Κριτικές
3
Like
260
Πόντοι
0

Εχω παει εγω μαζι της. Ειναι 18-20 χρ., αβυζη, αλλα ευγενεστατη και μεσα στη γκαβλα. Κατα βαση παθητικη, αν σε γουσταρει γινεται και ενεργητικη, αλλα σε καθε περιπτωση το εργαλειο της ειναι μονιμα ορθιο και χυνει σε τεραστιες ποσοτητες. Συστηνεται ανεπιφυλακτα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gerg28

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Εχω παει εγω μαζι της. Ειναι 18-20 χρ., αβυζη, αλλα ευγενεστατη και μεσα στη γκαβλα. Κατα βαση παθητικη, αν σε γουσταρει γινεται και ενεργητικη, αλλα σε καθε περιπτωση το εργαλειο της ειναι μονιμα ορθιο και χυνει σε τεραστιες ποσοτητες. Συστηνεται ανεπιφυλακτα!
είναι αυτή που χρεώνει 80??? Γιατί τ Λίνκολν δεν ανοιγει
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom