Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (2 μέλη και 199 επισκέπτες)

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
ρε παιδες , γνωριζει κανεις εαν το καλυμνου με την πωλινα ειναι ανοιχτο ?

τις 3-4 τελευταιες φορες που κατεβηκα πριν το πασχα ηταν κλειστα

ευχαριστω
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
ρε παιδες , γνωριζει κανεις εαν το καλυμνου με την πωλινα ειναι ανοιχτο ?

τις 3-4 τελευταιες φορες που κατεβηκα πριν το πασχα ηταν κλειστα

ευχαριστω
Η Πωλίνα είναι συνήθως εκεί καθημερινά εκτός Πέμπτης, πρωινή βάρδυα.
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
ευχαριστω φιλε , απλα τις 3-4 τελευταιες φορες ηταν κλειστα γι αυτο ρωταω
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.!νεος στο φορουμ..καμια ενημερωση απο ιασωνος κ κολωνου παιζει?
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Η αννα η ρωσιδα η 20χρονη απο ιασωνος 10 ξερει κανεις αν βρισκεται στα περιξ.ακουσα οτι εφυγε για ρωσια κ παντρευτηκε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Η κατάσταση στο Μεταξουργείο έχει ξεφύγει...Όσοι έχετε αυτοκίνητο αποφύγετε την συγκεκριμένη περιοχή (όποια ώρα και αν είναι). Σήμερα στις 5 το απόγευμα πάρκαρα το αυτοκίνητο μου έξω από το Μεγ.Αλεξάνδρου 28 αφού πρώτα πετάχτηκα με τα πόδια μέχρι το Ιάσωνος 46 όπου ήταν με ευτραφής πιτσιρίκα με τεράστια βυζιά ονόματι Ντιάνα ρώτησα την τσατσά για την Μαρία όπου με πληροφόρησε ότι λείπει για διακοπές και θα επιστρέψει σε 2 βδομάδες...απογοητεύτηκα...κατευθύνθηκα στο αμάξι όπου διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει τα αλάρμ...στο πεζοδρόμιο ήταν ένας τύπος ντυμένος με τζιν μπουφαν και τζιν παντελόνι μπλέ χρώματος και τα δυο (λες και ήρθε κατευθείαν από τα 80'ς) με γκρίζα μαλλιά και φαινόταν πως κάποιον περίμενε (τον είχα δει και όταν πάρκαρα) αν και τον κόζαρα να δω τι καπνό φουμάρει δεν μου φάνηκε για κλεφτρόνι ή για "ελαφρύς". Σκέφτηκα ότι κάποιο ραντεβού θα έχει και περιμένει...συν τοις άλλοις ο δρόμος είχε κίνηση (και από κόσμος και από αυτοκίνητα) ο καιρός ήταν καλός οπότε δεν τον έπαιρνε για τίποτα...Μπαίνω στο μπουρδελάκι και βγαίνει μια νταρντανοκώλα μιλφ η Ναταλί...λέω δεν φεύγω ακόμα θα της τον ρίξω ! Τον ρίχνω ντύνομαι και βγαίνω έξω και βλέπω το λάστιχο του αυτοκινήτου πίτα και 3 παιδια γύρω στα 25 και είναι δίπλα από το αυτοκίνητο...Αρχίζω τώρα και κάνω συνειρμούς...μέχρι που με πλησιάζουν και μου λένε ότι ο τύπος που και καλά περίμενε πήρε μαχαίρι και μου έσκασε το λάστιχο επειδή έτσι γούσταρε τον έβγαλαν και φωτογραφία και τον πήραν στο κυνήγι ! Να ναι καλά τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί ο τύπος παίζει να μου είχε σκάσει και τα υπόλοιπα λάστιχα αν δεν τον σταματούσαν...Αν ο κάθε ψυχοπαθής μπορεί να λειτουργει με αυτόν τον τρόπο χωρίς να έχει κανέναν απολύτως φόβο φανταστείτε τι μπορεί να σας συμβεί το βράδυ...Για μένα το Μεταξουργείο τέρμα...Γνωρίζουμε όλοι ότι όποιος μένει εκεί απλά δεν έχει στον ήλιο μοίρα και όσον αφορά την Αστυνομία δεν της καίγεται καρφί για ότι και αν γίνεται εκεί...οι δε νταβατζήδες δεν υπάρχουν πια... προφανώς έχουν γίνει εισπράκτορες-λογιστές. Αν αυτά είχαν γίνει πριν 20-30 χρόνια ο τύπος όχι μόνο θα είχε εισπράξει το ξύλο του αιώνα από όλους (περαστικούς, νταβάδες και μπάτσους) αλλά δεν θα τολμούσε να ξαναπατήσει στην περιοχή ! Αφού αποκατέστησα την ζημιά (ας είναι καλά είναι άλλο παλικάρι που είχε γρύλο και με βοήθησε) αποφάσισα να κάνω βόλτα στην γύρω περιοχή μπας και σταθώ τυχερός και πετύχω τον ψυχοπαθή...Τζίφος ! Το καλό είναι ότι έχω πολύ καλή μνήμη και θυμάμαι πρόσωπα...οπότε αν τον πετύχω τις επόμενες μέρες θα τον κεράσω μερικά κουτουλίδια και θα τον ξαλαφρώσω από περιττά ευρώπουλα !
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.217
Πόντοι
6.265
Η κατάσταση στο Μεταξουργείο έχει ξεφύγει...Όσοι έχετε αυτοκίνητο αποφύγετε την συγκεκριμένη περιοχή (όποια ώρα και αν είναι). Σήμερα στις 5 το απόγευμα πάρκαρα το αυτοκίνητο μου έξω από το Μεγ.Αλεξάνδρου 28 αφού πρώτα πετάχτηκα με τα πόδια μέχρι το Ιάσωνος 46 όπου ήταν με ευτραφής πιτσιρίκα με τεράστια βυζιά ονόματι Ντιάνα ρώτησα την τσατσά για την Μαρία όπου με πληροφόρησε ότι λείπει για διακοπές και θα επιστρέψει σε 2 βδομάδες...απογοητεύτηκα...κατευθύνθηκα στο αμάξι όπου διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει τα αλάρμ...στο πεζοδρόμιο ήταν ένας τύπος ντυμένος με τζιν μπουφαν και τζιν παντελόνι μπλέ χρώματος και τα δυο (λες και ήρθε κατευθείαν από τα 80'ς) με γκρίζα μαλλιά και φαινόταν πως κάποιον περίμενε (τον είχα δει και όταν πάρκαρα) αν και τον κόζαρα να δω τι καπνό φουμάρει δεν μου φάνηκε για κλεφτρόνι ή για "ελαφρύς". Σκέφτηκα ότι κάποιο ραντεβού θα έχει και περιμένει...συν τοις άλλοις ο δρόμος είχε κίνηση (και από κόσμος και από αυτοκίνητα) ο καιρός ήταν καλός οπότε δεν τον έπαιρνε για τίποτα...Μπαίνω στο μπουρδελάκι και βγαίνει μια νταρντανοκώλα μιλφ η Ναταλί...λέω δεν φεύγω ακόμα θα της τον ρίξω ! Τον ρίχνω ντύνομαι και βγαίνω έξω και βλέπω το λάστιχο του αυτοκινήτου πίτα και 3 παιδια γύρω στα 25 και είναι δίπλα από το αυτοκίνητο...Αρχίζω τώρα και κάνω συνειρμούς...μέχρι που με πλησιάζουν και μου λένε ότι ο τύπος που και καλά περίμενε πήρε μαχαίρι και μου έσκασε το λάστιχο επειδή έτσι γούσταρε τον έβγαλαν και φωτογραφία και τον πήραν στο κυνήγι ! Να ναι καλά τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί ο τύπος παίζει να μου είχε σκάσει και τα υπόλοιπα λάστιχα αν δεν τον σταματούσαν...Αν ο κάθε ψυχοπαθής μπορεί να λειτουργει με αυτόν τον τρόπο χωρίς να έχει κανέναν απολύτως φόβο φανταστείτε τι μπορεί να σας συμβεί το βράδυ...Για μένα το Μεταξουργείο τέρμα...Γνωρίζουμε όλοι ότι όποιος μένει εκεί απλά δεν έχει στον ήλιο μοίρα και όσον αφορά την Αστυνομία δεν της καίγεται καρφί για ότι και αν γίνεται εκεί...οι δε νταβατζήδες δεν υπάρχουν πια... προφανώς έχουν γίνει εισπράκτορες-λογιστές. Αν αυτά είχαν γίνει πριν 20-30 χρόνια ο τύπος όχι μόνο θα είχε εισπράξει το ξύλο του αιώνα από όλους (περαστικούς, νταβάδες και μπάτσους) αλλά δεν θα τολμούσε να ξαναπατήσει στην περιοχή ! Αφού αποκατέστησα την ζημιά (ας είναι καλά είναι άλλο παλικάρι που είχε γρύλο και με βοήθησε) αποφάσισα να κάνω βόλτα στην γύρω περιοχή μπας και σταθώ τυχερός και πετύχω τον ψυχοπαθή...Τζίφος ! Το καλό είναι ότι έχω πολύ καλή μνήμη και θυμάμαι πρόσωπα...οπότε αν τον πετύχω τις επόμενες μέρες θα τον κεράσω μερικά κουτουλίδια και θα τον ξαλαφρώσω από περιττά ευρώπουλα !
Το Μεταξουργείο πέθανε εδώ και χρόνια.Όπως είπες οι νταβάδες έγιναν απλοί εισπράκτορες και ο καθένας κάνει ότι γουστάρει ανενόχλητος.Στην τελική αν δεν προστατεύσουν το προϊόν τους δεν θα είναι για πολύ εισπράκτορες.Έχω σχεδόν ένα χρόνο να πάω εκεί,όχι μόνο επειδη πολλές είναι μπάζα,αλλά επειδή φοβάμαι.Εσένα σου έκανε αυτή την πλάκα στα λάστιχα.Φαντάσου να τα έσκιζε την ώρα που πλησίαζες στο αυτοκίνητο...Ίσως να σε ξεκοίλιαζε.Γιατί;Γιατί έτσι γουστάρει.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.396
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Η κατάσταση στο Μεταξουργείο έχει ξεφύγει...Όσοι έχετε αυτοκίνητο αποφύγετε την συγκεκριμένη περιοχή (όποια ώρα και αν είναι). Σήμερα στις 5 το απόγευμα πάρκαρα το αυτοκίνητο μου έξω από το Μεγ.Αλεξάνδρου 28 αφού πρώτα πετάχτηκα με τα πόδια μέχρι το Ιάσωνος 46 όπου ήταν με ευτραφής πιτσιρίκα με τεράστια βυζιά ονόματι Ντιάνα ρώτησα την τσατσά για την Μαρία όπου με πληροφόρησε ότι λείπει για διακοπές και θα επιστρέψει σε 2 βδομάδες...απογοητεύτηκα...κατευθύνθηκα στο αμάξι όπου διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει τα αλάρμ...στο πεζοδρόμιο ήταν ένας τύπος ντυμένος με τζιν μπουφαν και τζιν παντελόνι μπλέ χρώματος και τα δυο (λες και ήρθε κατευθείαν από τα 80'ς) με γκρίζα μαλλιά και φαινόταν πως κάποιον περίμενε (τον είχα δει και όταν πάρκαρα) αν και τον κόζαρα να δω τι καπνό φουμάρει δεν μου φάνηκε για κλεφτρόνι ή για "ελαφρύς". Σκέφτηκα ότι κάποιο ραντεβού θα έχει και περιμένει...συν τοις άλλοις ο δρόμος είχε κίνηση (και από κόσμος και από αυτοκίνητα) ο καιρός ήταν καλός οπότε δεν τον έπαιρνε για τίποτα...Μπαίνω στο μπουρδελάκι και βγαίνει μια νταρντανοκώλα μιλφ η Ναταλί...λέω δεν φεύγω ακόμα θα της τον ρίξω ! Τον ρίχνω ντύνομαι και βγαίνω έξω και βλέπω το λάστιχο του αυτοκινήτου πίτα και 3 παιδια γύρω στα 25 και είναι δίπλα από το αυτοκίνητο...Αρχίζω τώρα και κάνω συνειρμούς...μέχρι που με πλησιάζουν και μου λένε ότι ο τύπος που και καλά περίμενε πήρε μαχαίρι και μου έσκασε το λάστιχο επειδή έτσι γούσταρε τον έβγαλαν και φωτογραφία και τον πήραν στο κυνήγι ! Να ναι καλά τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί ο τύπος παίζει να μου είχε σκάσει και τα υπόλοιπα λάστιχα αν δεν τον σταματούσαν...Αν ο κάθε ψυχοπαθής μπορεί να λειτουργει με αυτόν τον τρόπο χωρίς να έχει κανέναν απολύτως φόβο φανταστείτε τι μπορεί να σας συμβεί το βράδυ...Για μένα το Μεταξουργείο τέρμα...Γνωρίζουμε όλοι ότι όποιος μένει εκεί απλά δεν έχει στον ήλιο μοίρα και όσον αφορά την Αστυνομία δεν της καίγεται καρφί για ότι και αν γίνεται εκεί...οι δε νταβατζήδες δεν υπάρχουν πια... προφανώς έχουν γίνει εισπράκτορες-λογιστές. Αν αυτά είχαν γίνει πριν 20-30 χρόνια ο τύπος όχι μόνο θα είχε εισπράξει το ξύλο του αιώνα από όλους (περαστικούς, νταβάδες και μπάτσους) αλλά δεν θα τολμούσε να ξαναπατήσει στην περιοχή ! Αφού αποκατέστησα την ζημιά (ας είναι καλά είναι άλλο παλικάρι που είχε γρύλο και με βοήθησε) αποφάσισα να κάνω βόλτα στην γύρω περιοχή μπας και σταθώ τυχερός και πετύχω τον ψυχοπαθή...Τζίφος ! Το καλό είναι ότι έχω πολύ καλή μνήμη και θυμάμαι πρόσωπα...οπότε αν τον πετύχω τις επόμενες μέρες θα τον κεράσω μερικά κουτουλίδια και θα τον ξαλαφρώσω από περιττά ευρώπουλα !
Ριξτου και μερικες  απο μας τυπε!!!

:hammer: :hammer: :hammer:

Αν και ευρωπουλα..δυσκολα να κουβαλαει το ρεμαλι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Η κατάσταση στο Μεταξουργείο έχει ξεφύγει...Όσοι έχετε αυτοκίνητο αποφύγετε την συγκεκριμένη περιοχή (όποια ώρα και αν είναι). Σήμερα στις 5 το απόγευμα πάρκαρα το αυτοκίνητο μου έξω από το Μεγ.Αλεξάνδρου 28 αφού πρώτα πετάχτηκα με τα πόδια μέχρι το Ιάσωνος 46 όπου ήταν με ευτραφής πιτσιρίκα με τεράστια βυζιά ονόματι Ντιάνα ρώτησα την τσατσά για την Μαρία όπου με πληροφόρησε ότι λείπει για διακοπές και θα επιστρέψει σε 2 βδομάδες...απογοητεύτηκα...κατευθύνθηκα στο αμάξι όπου διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει τα αλάρμ...στο πεζοδρόμιο ήταν ένας τύπος ντυμένος με τζιν μπουφαν και τζιν παντελόνι μπλέ χρώματος και τα δυο (λες και ήρθε κατευθείαν από τα 80'ς) με γκρίζα μαλλιά και φαινόταν πως κάποιον περίμενε (τον είχα δει και όταν πάρκαρα) αν και τον κόζαρα να δω τι καπνό φουμάρει δεν μου φάνηκε για κλεφτρόνι ή για "ελαφρύς". Σκέφτηκα ότι κάποιο ραντεβού θα έχει και περιμένει...συν τοις άλλοις ο δρόμος είχε κίνηση (και από κόσμος και από αυτοκίνητα) ο καιρός ήταν καλός οπότε δεν τον έπαιρνε για τίποτα...Μπαίνω στο μπουρδελάκι και βγαίνει μια νταρντανοκώλα μιλφ η Ναταλί...λέω δεν φεύγω ακόμα θα της τον ρίξω ! Τον ρίχνω ντύνομαι και βγαίνω έξω και βλέπω το λάστιχο του αυτοκινήτου πίτα και 3 παιδια γύρω στα 25 και είναι δίπλα από το αυτοκίνητο...Αρχίζω τώρα και κάνω συνειρμούς...μέχρι που με πλησιάζουν και μου λένε ότι ο τύπος που και καλά περίμενε πήρε μαχαίρι και μου έσκασε το λάστιχο επειδή έτσι γούσταρε τον έβγαλαν και φωτογραφία και τον πήραν στο κυνήγι ! Να ναι καλά τα παιδιά που ήταν εκεί γιατί ο τύπος παίζει να μου είχε σκάσει και τα υπόλοιπα λάστιχα αν δεν τον σταματούσαν...Αν ο κάθε ψυχοπαθής μπορεί να λειτουργει Γνωρίζουμε όλοι ότι όποιος μένει εκεί απλά δεν έχει στον ήλιο μοίρα και όσον αφορά την Αστυνομία δεν της καίγεται καρφί για ότι και αν γίνεται εκεί...οι δε νταβατζήδες δεν υπάρχουν πια... προφανώς έχουν γίνει εισπράκτορες-λογιστές. Αν αυτά είχαν γίνει πριν 20-30 χρόνια ο τύπος όχι μόνο θα είχε εισπράξει το ξύλο του αιώνα από όλους (περαστικούς, νταβάδες και μπάτσους) αλλά δεν θα τολμούσε να ξαναπατήσει στην περιοχή ! Αφού αποκατέστησα την ζημιά (ας είναι καλά είναι άλλο παλικάρι που είχε γρύλο και με βοήθησε) αποφάσισα να κάνω βόλτα στην γύρω περιοχή μπας και σταθώ τυχερός και πετύχω τον ψυχοπαθή...Τζίφος ! Το καλό είναι ότι έχω πολύ καλή μνήμη και θυμάμαι πρόσωπα...οπότε αν τον πετύχω τις επόμενες μέρες θα τον κεράσω μερικά κουτουλίδια και θα τον ξαλαφρώσω από περιττά ευρώπουλα !
Mπορει να ηταν κανενας ζηλιαρης αγαπουλης! ... λεω εγω! Σε διαβεβαιωνω παντος οτι και στον ηλιο μοιρα εχουμε... και στον ηλιο μπυρα πινουμε, και δεν χρειαζετε να τραβιομαστε μακρια αν μας ελθουν οι καυλες :P
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.174
Κριτικές
496
Like
62.341
Πόντοι
39.662

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
dmtrsxxx , έκανες γλείψιμο στο μουνάκι
της Αντζελίνας στο  Φ. 84 τελευταία ;
Αφήνει γλείψιμο καλό ή λίγα πράγματα ;

Εκτός από το πρωί, πότε δουλεύει απόγευμα ;
Εχει πάρει κάποια κιλά, και είναι
πιο σεξοβόμβα !  :rockon: :rockon:


Πήρα τη Μάγια στο Χωματιανού 11 απόγευμα και ήταν καλή ! :rockon:
Την έχεις δοκιμάσει ;
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.765
Κριτικές
8
Like
2.521
Πόντοι
506
ξερουμε κατι για Αντρέα Φυλής 71?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.174
Κριτικές
496
Like
62.341
Πόντοι
39.662
dmtrsxxx , έκανες γλείψιμο στο μουνάκι
της Αντζελίνας στο   Φ. 84 τελευταία ;
Αφήνει γλείψιμο καλό ή λίγα πράγματα ;

Εκτός από το πρωί, πότε δουλεύει απόγευμα ;
Εχει πάρει κάποια κιλά, και είναι
πιο σεξοβόμβα !  :rockon: :rockon:


Πήρα τη Μάγια στο Χωματιανού 11 απόγευμα και ήταν καλή ! :rockon:
Την έχεις δοκιμάσει ;

Αντζελίνα οχι δεν εχω παρει εδω και καιρο. Τη μαγια στο χωματιανου δεν τήν ξερω. Σε Κορινα καταθεσα σημερα παλι. Σταθερη αποδοση και σούπερ σεξι εμφάνιση.
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Μιας και είσαι με μηχανάκι πρόσεχε γιατί έχω ακούσει ότι τα παίρνουν σηκωτά και τα χώνουν σε βανάκι...Άσε κάτασταση Μητσοτάκης σήμερα...!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.174
Κριτικές
496
Like
62.341
Πόντοι
39.662
Μιας και είσαι με μηχανάκι πρόσεχε γιατί έχω ακούσει ότι τα παίρνουν σηκωτά και τα χώνουν σε βανάκι...Άσε κάτασταση Μητσοτάκης σήμερα...!

μη σπαμαρω άλλο αλλα το παπι μου εχει gps απάνω...ειναι ,,crypton x 180cc
και αφτερ μαρκετ υλικα 3500ευρω.. θα παω μετα με την εγκληματική μου οργανωση και θα τους βιασω τα κωλαρια όπως βιασα και τη νικολ στο κων 166. ειμαι υπεράνω νόμου.
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
μη σπαμαρω άλλο αλλα το παπι μου εχει gps απάνω...ειναι ,,crypton x 180cc
και αφτερ μαρκετ υλικα 3500ευρω.. θα παω μετα με την εγκληματική μου οργανωση και θα τους βιασω τα κωλαρια όπως βιασα και τη νικολ στο κων 166. ειμαι υπεράνω νόμου.

αχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχ
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Πρώτη κατάθεση στο στανταράκι Βερόνικα από Κολοκυνθούς 63-το ευθεία.Γαμησάρα ακόμα μια φορά  :rockon:.Μετά,ορμώμενος από τις κριτικές του μύστη ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ πήγα στο Ιάσωνος 31 στο υπόγειο και πέρασα με την Μαίριλυν,ένα γυφτάκι εκ Βουλγαρίας,με αρκετά καλές εντυπώσεις  :wanker:.Κριτική θα ακολουθήσει αύριο :heavymetalbig:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Πρώτη κατάθεση στο στανταράκι Βερόνικα από Κολοκυνθούς 63-το ευθεία.Γαμησάρα ακόμα μια φορά  :rockon:.Μετά,ορμώμενος από τις κριτικές του μύστη ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ πήγα στο Ιάσωνος 31 στο υπόγειο και πέρασα με την Μαίριλυν,ένα γυφτάκι εκ Βουλγαρίας,με αρκετά καλές εντυπώσεις   :wanker:.Κριτική θα ακολουθήσει αύριο :heavymetalbig:
Περιμενουμε κριτικη μυστη :rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cik

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Απογευματινη

Κολωνου 30α Τζωρτζια
Κολωνου 48 Βαλερια και Ελενη
Κολωνου 47 πανω Τζουλια, δοκιμαστικε με οχι καλες εντυπωσεις, ακολουθει κριτικη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σπανιος μια κοπελα της πιατσας σαφηνη να της χαιδευεις τα μαλλια και να της πιεζης την κατο γναθο καθος την φιλας διοτι σημενη υποταγη...οταν ομως συμβαινη τι σημενη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom