Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Η τακτική Lakis33 , θεωρείς ότι "δίνει σημασία στις γκόμενες" ;;;
Ολιγόλεπτη κουβέντα ΑΠΑΞ,
ζητάμε τηλέφωνο ΑΠΑΞ,
καλούμε και προτείνουμε καφέ ΑΠΑΞ
και αν δεχθεί αρχίζουμε αμέσως μπαλαμούτιασμα με σκοπό το σεξ.

Αν δεν υπάρχει ανταπόκριση NEXT
και φυσικά στην καμμένη ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.
Παύει να υπάρχει για μας.
Τύπε Λάκη, εσύ έχεις καταλάβει το λόγο που μία η οποία βγαίνει για καφέ μαζί σου δεν αφήνει να την μπαλαμουτιάσεις; Άμα δεν ενδιαφέρεται ερωτικά, τι στον πούτσο βγαίνει; Περιμένει ότι θα βγει τετατέτ με έναν άγνωστο και θα γίνουν φιλαράκια που θα βλέπουν μαζί το Champions League; Ειλικρινά δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω αυτό. Υποτίθεται ότι θα σε αφήσει να την μπαλαμουτιάσεις στο επόμενο ραντεβού; Μα από την εμπειρία μου άμα απορρίψει κίνηση από το πρώτο, απλά δε θα υπάρξει επόμενο. Άρα δεν είναι σεμνή, απλά δε σε γουστάρει. Ναι αλλά πώς γίνεται αυτός που γούσταρε για να βγει ραντεβού μαζί του να αποφάσισε μέσα σε λίγα λεπτά ότι δε τον γουστάρει;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ναι zeljko, ακριβώς όπως τα λες είναι. Αυτά να τα πεις και στον κακόμοιρο τον dopamina που οι γκόμενες του δίνουν ψεύτικα τηλέφωνα στο Γκάζι και χαίρεται μέχρι να καταλάβει ότι τον έχουν κοροϊδέψει. Μη λες μαλακίες, please.



:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ναι ρε μαλάκα saul, της έδωσα το δεύτερο τηλέφωνό μου που είναι What's Up και το καταργώ όποτε μου καυλώσει. Σιγά το πράγμα.
Ναι αλλα για να δοσεις το κινητο σου στο υποτιθεμενο γκομενακι δειχνει 2 πραγματα :

α) Εχεις φτασει σε νεο λεβελ απελπισιας

β) Ο νομος του πικερ κατερευσε απο τον ιδιο του τον εμπνευστη.

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Στα αρχίδια μου σας γράφω μαλάκες, καταλάβετέ το. Εσείς μαλακίζεστε και τρώτε χυλόπιτες ενώ εγώ γαμάω. Και με τη Double Vision παλιόπουστα Saint μου έκανες τα τρία δύο. Οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες δεν τρώνε κουτόχορτο μαλάκες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
Στα αρχίδια μου σας γράφω μαλάκες, καταλάβετέ το. Εσείς μαλακίζεστε και τρώτε χυλόπιτες ενώ εγώ γαμάω. Και με τη Double Vision παλιόπουστα Saint μου έκανες τα τρία δύο. Οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες δεν τρώνε κουτόχορτο μαλάκες.

πικερ παλι καλα που δεν βρέθηκες να περιμενεις σε καμμια πλατεια με ανθοδεσμη στα χερια, ποιος ξερει τη ειχε στο μυαλο του ο saint !!!!!  :orchestra:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τύπε Λάκη, εσύ έχεις καταλάβει το λόγο που μία η οποία βγαίνει για καφέ μαζί σου δεν αφήνει να την μπαλαμουτιάσεις; Άμα δεν ενδιαφέρεται ερωτικά, τι στον πούτσο βγαίνει; Περιμένει ότι θα βγει τετατέτ με έναν άγνωστο και θα γίνουν φιλαράκια που θα βλέπουν μαζί το Champions League; Ειλικρινά δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω αυτό. Υποτίθεται ότι θα σε αφήσει να την μπαλαμουτιάσεις στο επόμενο ραντεβού; Μα από την εμπειρία μου άμα απορρίψει κίνηση από το πρώτο, απλά δε θα υπάρξει επόμενο. Άρα δεν είναι σεμνή, απλά δε σε γουστάρει. Ναι αλλά πώς γίνεται αυτός που γούσταρε για να βγει ραντεβού μαζί του να αποφάσισε μέσα σε λίγα λεπτά ότι δε τον γουστάρει;


Τι με ρωτάς τώρα ;
Λογική ερμηνεία σε αυτά που κάνουν οι γυναίκες ;;;


ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
Το δέχομαι όπως είναι.

Ειλικρινά πάντως, αν είχα γαμήσει τις μισές από όσες μου είχαν δώσει τηλέφωνα στο δρόμο,
θα ήμουν ο Άντονυ Κουήν (είχε πει ότι είχε γαμήσει 6000 γκόμενες).ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ.


Αν βγούμε βόλτα στο δρόμο και έχω κέφια, μπορώ σε 2-3 ώρες , χαλαρά , να σου μαζέψω 10 τηλέφωνα.
Αν θα γαμήσω μία από τις 10 ; ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.


Εννοώ τσακ μπαμ.
Αν έβγαινα 6-7 φορές με την κάθε μία , θα γάμαγα σαφώς πιο πολλές.
Δεν το έκανα όμως. Προτιμούσα να προσπαθήσω με την επόμενη, για πρώτη φορά.
Εννοείται δεν με χάλαγε να μην τον κάρφωνα με την πρώτη , αν πέφταν γλωσσοφιλίδια
και πιασοκωλιάσματα.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Στα αρχίδια μου σας γράφω μαλάκες, καταλάβετέ το. Εσείς μαλακίζεστε και τρώτε χυλόπιτες ενώ εγώ γαμάω. Και με τη Double Vision παλιόπουστα Saint μου έκανες τα τρία δύο. Οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες δεν τρώνε κουτόχορτο μαλάκες.

Ναι ρε πίκη αλλά εσύ έχεις φάει χυλόπιτα από πουτάνα Μεταξουργείου μέχρι γυναικείο κλώνο  :headbang:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Ναι ρε πίκη αλλά εσύ έχεις φάει χυλόπιτα από πουτάνα Μεταξουργείου μέχρι γυναικείο κλώνο  :headbang:
δεν ειναι πουτανα το κορινακι..για τον πικερ ειναι η γυναικα της ζωης του...
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Dmtrsxxx με έχεις για τόσο βλάκα; Αν δεν μιλούσα πρώτα μαζί της φυσικά και δεν θα τη συναντούσα. Επαναλαμβάνω το βασικότερο που δεν μπορείτε να καταλάβετε μερικοί: Έχω γαμήσει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο γκόμενα από το site. Άρα ό,τι κι αν λέτε είναι άκυρο.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Noctilucent πόσες χυλόπιτες έχεις φάει ρε βλάκα τελευταία; Σε έχουν βαρέσει οι πολλές χυλόπιτες στο κεφάλι μαλάκα.
Ριξε μια ματια στο θρεντ με τις γυμνες φωτο απο γκομενες
Με παρακαλούσε να χυσω ακαποτα στην σουφριτσα της
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Dmtrsxxx με έχεις για τόσο βλάκα; Αν δεν μιλούσα πρώτα μαζί της φυσικά και δεν θα τη συναντούσα. Επαναλαμβάνω το βασικότερο που δεν μπορείτε να καταλάβετε μερικοί: Έχω γαμήσει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο γκόμενα από το site. Άρα ό,τι κι αν λέτε είναι άκυρο.
Εισαι σιγουρος οτι ηταν γκομενα? μηπως ηθελες μονο στραπον? μηπως ηταν σβηστα τα φωτα? μηπως ηταν ζωντανο στραπον?  :zfuck:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν έχω πρόβλημα να το ξανακάνω. Όποια γκόμενα γράφει κολακευτικά σχόλια για μένα - και μάλιστα στο thread μου - θα δέχεται pm. Αν από πίσω κρύβεται καμιά γλοιώδης παλιόπουστα, δεν είναι δική μου η ξεφτίλα αλλά δική της.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Dmtrsxxx με έχεις για τόσο βλάκα; Αν δεν μιλούσα πρώτα μαζί της φυσικά και δεν θα τη συναντούσα. Επαναλαμβάνω το βασικότερο που δεν μπορείτε να καταλάβετε μερικοί: Έχω γαμήσει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο γκόμενα από το site. Άρα ό,τι κι αν λέτε είναι άκυρο.

Τύπε άμα η άλλη είναι 200 κιλά και τέλεξ να στείλεις στο πουθενά θα έρθει τρέχοντας να σε γαμήσει.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16
Dmtrsxxx με έχεις για τόσο βλάκα; Αν δεν μιλούσα πρώτα μαζί της φυσικά και δεν θα τη συναντούσα. Επαναλαμβάνω το βασικότερο που δεν μπορείτε να καταλάβετε μερικοί: Έχω γαμήσει ΑΚΡΙΒΩΣ με τον ίδιο τρόπο γκόμενα από το site. Άρα ό,τι κι αν λέτε είναι άκυρο.

Δεν το λες και "γκόμενα" αυτό το πράγμα Picker μου.
Κάτι μεταξύ χιμπαντζή ήταν και φακλάνας.

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ΛΟΙΠΟΝ

επειδη το θεμα εχει παραγινει οποιος εχει τα κακαλα να κατεβει πιατσα να γαμησει οπως κανει ο πικερ και να αφησει τα πολλα λογια

εμενα δεν αρεσει ο νομος πικερ αλλα αυτο δε σημαινει οτι ο πικερ δε γαμαει

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ο πικερ γαμαει , σας γαμαει
 

Kaligoulas28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.316
Like
6
Πόντοι
16
Τωρα που διαλυεται ο νομος του Picker και αποκαλυπτεται η προδοσια του μενει μοναχα ενα πραγμα.....η δημοσιευση του κινητου του απο τον αγιο και μετα δημοσια διαπομπευση!!!!!!!RELEASE THE KRAKEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom