Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (2 μέλη και 78 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
ωραια ενημερωση φιλε μπραβο ιις περισσοτερες απο φωκαιας και φιλιππιδου τις εχω γαμησει 
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ωραιος συναγωνιστή. Μπηκες δυνατά στο σιτε και με το δεξί. Να σε ενημερωσω ότι η Γκαμπριελλα κανει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και προγραμμα δυνατο αλλα και ρομαντικο.  ;)
 

haris69

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
1
παω μια βολτα απο φυλης, θα ενημερωσω στην επιστροφη
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
Σαββατιάτικη μεταμεσονύκτια βόλτα στη Φυλής με φίλους και με ελάχιστες παρέες να τσαρκάρουν και να χαβαλεδιάζουν προκαλώντας νευρική παράκρουση σε κοπέλες και υπηρεσίες!

.......................
Καλή ημέρα!

εξαιρετικη ενημερωση !

εγω κατεθεσα σε δυο μεσα στην νυχτα (ξημερωματα)

η πρωτη κωνσταντινουπολεως 166 ισογειο σονια ξανθια με μεγαλο φυσικο στηθος με απλο προγραμμα, η τσατσα μια μελαχρινη ενοχλησε με χτυπηματα της πορτας επι 3 φορες ! μεχρι και η κοπελα νευριασε μαζι της και της φωναξε !
ανεπιτρεπτη!

δευτερη στο πιπινου 65 στην τζουλια ξανθια μετριου αναστηματος , μικρο στηθος αλλα ωραιο σωμα!


μιλφακια αμφοτερες!



 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ο δαίμων δεν ξεκολλά ... στο Κολωνού 11 ζητά 15€ ?
Έκανα δύο φορές συνεχόμενες το ίδιο λάθος.Ιάσωνος 20 μεσαίο εννοούσα πράγματι.Στο Κολωνού 11 ισόγειο ζητά 10 ευρώ.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Ωραια η Λωρα αλλα θεωρω απαραδεκτο μια μιλφαρα να κανει απλο προγραμμα! :headbang:
Και εγώ την ίδια άποψη έχω.


Σαββατιάτικη μεταμεσονύκτια βόλτα στη Φυλής με φίλους και με ελάχιστες παρέες να τσαρκάρουν και να χαβαλεδιάζουν προκαλώντας νευρική παράκρουση σε κοπέλες και υπηρεσίες!
Πολύ καλή ενημέρωση! Καλώς ήλθες!
 

The Gauntlet

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Ας γράψω κάτι κι εγώ ως απλό συμπλήρωμα στην ενημέρωση.

Πριν από λίγη ώρα κατέβηκα μια βόλτα στο Μεταξουργείο. Πήγα σε διάφορα αποστακτήρια αλλά πλησίαζε η αλλαγή βάρδιας.
Στο Κολωνού 27 ήταν η χονδροκυτταριδοκώλα κοντομάλλα Λυδία η οποία είναι καλή μέσα με άκα τρομπόνι
και κάτι ψιλολόγια που σε σωστή σειρά βγάζουν καρέ του άσσου.
Σε λίγο θα κατέφθανε μία εκ των ελαχίστων Ρωσίδων που κάνει κάποια γαμάτα εξτραδάκια στην εξευτελιστική (αρχική) τιμή
των 10 ευρώ για να κατεβάσει βρακιά. Την σέβομαι απόλυτα και είναι από τις ελάχιστες πουτάνες που τιμά το επάγγελμά της
στο ακέραιο. Είναι επίσης από τις ελάχιστες που με κάνουν να ιδρώνω.
Αναφέρομαι στην Αλίσια που είναι ξάστερο pse ενώ μπορεί να μετασχηματιστεί και σε (αδιάφορο για'μένα) gfe.
Από φάτσα δεν λέει και πολλά αλλά σάμπως κάτι κομψές παγοκολώνες Αννούσκες (η χειρότερη του Κολωνού 30β)
οι οποίες διαφημίζονται από πικερόμυαλους και κάτι κοιμισμένες ΝτανοΑννίτες που ξαπλάρουν και κοιμούνται στο δωμάτιο
με ανοιχτά τα πόδια, προσφέρουν παραπάνω;

Παρακμιακέ θα ήθελα ένα σχόλιο κι αν τυχόν διαφωνείς σε ότι γράφω.

Κατευθύνθηκα ευθύς αμέσως στο Κεραμικού 15 ισόγειο όπου πήρα την Βιβή γνωστή κι από το Κολωνού 27 ισόγειο.
Η Βιβή έχει απεριόριστο σεβασμό καθώς δεν δίνει γλωσσόφιλα με τίποτα (σόρρυ αλλά γούστο μου) ενώ διαθέτει
ένα από τα τελειότερα σε ανατομία μουνιά ως προς την σφριγηλότητα.
Παράλληλα είναι ομορφούλα, έχει ζυμωμένα μάτια με γάλα αλλά είναι πολύ εκλεκτική στο γαμήσι.
Όχι τίποτα άλλο αλλά για να σας σώσω και να μην ξοδευτείτε άδικα, μην επιχειρήσετε καν πιτσικουλιές.  
Δεν υπάρχει σχεδόν καμία περίπτωση εκτός απροόπτου. Αν γουστάρετε πάντως δοκιμάστε και καταθέστε την εμπειρία σας.
Όλα πιθανά είναι στην ζωή.
Προσωπικά πάντως δεν την τερμάτισα την πίστα αν και πέρασα ξανά πολύ καλά οπότε και σας την καταγράφω
μιας που δεν έχει κριτικές για να ακούσω οποιαδήποτε γνώμη.
Σε πολλούς δεν θα αρέσει διότι είναι πολύ αργή, προσεκτική και αρκετά συνειδητοποιημένη.
Ακόμα κι εμένα που μου αρέσει δαπάνησα καιρό για να περάσω πολύ καλά. Καιρό έγραψα.
Δεν δουλεύει καθημερινά μιας που με τόσα δωμάτια που κάνει, ποιος ο λόγος; συγχαρητήρια στην Βιβή λοιπόν.
Να σημειώσω επίσης ότι η ψηλή μορφονιά Καρίνα από Ιάσωνος 37 ισόγειο εθεάθη χθες σε κοσμικό κέντρο
να διασκεδάζει. Πολύ καλύτερη με ρούχα όπως κι όλες άλλωστε.

Ωραίο πράγμα η διασκέδαση...



 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Σαββατιάτικη μεταμεσονύκτια βόλτα στη Φυλής με φίλους και με ελάχιστες παρέες να τσαρκάρουν και να χαβαλεδιάζουν προκαλώντας νευρική παράκρουση σε κοπέλες και υπηρεσίες!

Φωκαίας 9-Άντζυ ξανθιά αδύνατη μικρούλα.
Παρουσιάστηκε σαν Ελληνίδα και ανακοινώθηκε πρωκτικό.
Ως ποτε πια θα παψουν να κοροϊδεύουν το κοσμο μ' αυτό το παραμυθι?  >:( >:( >:(
Παλιωσε πια.....Βρειτε κατι άλλο..... :idiot: :idiot: :idiot:
Ακου ελληνιδα λεει..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Ας γράψω κάτι κι εγώ ως απλό συμπλήρωμα στην ενημέρωση.



Παρακμιακέ θα ήθελα ένα σχόλιο κι αν τυχόν διαφωνείς σε ότι γράφω.
Ρε σχιζοφρενή,πάλι με τον άλλον σου εαυτό θα ανοίξεις διάλογο;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Κολωνού 32 ισόγειο: Μίκυ ή Νίκη, όπως θέλετε πείτε το. Πάντως είναι πολύ ωραίο μωρό.  :-*

Σήμερα ένιωσα πραγματικά εξάντληση καθώς αυτό ήταν το 10ο τελειωμένο γαμήσι μου μέσα σε 13 μέρες. Δεν το έχω για τόσο πολύ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και κάτι τελείως άσχετο: Η Νίκη και το άλλο πιπινάκι, η Έλενα, έχουν αγοράσει εσώρουχα που γράφουν πάνω το όνομά τους.  :-*
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.194
Κριτικές
496
Like
62.691
Πόντοι
39.662
μικρη βολτα μεταξι...

Κεραμεικου 15             Βιβή ομορφουλα πολύ ωραια παρουσια στο δεκαρικο όπως ειπε και ο The Gauntlet
Κολωνου    15 δεξι        Χριστινα το μοντελο και μια άλλη μιλφ ξανθια δε συγκρατησα ονομα
Κολωνου    15 αριστςερα   Παολα αρκετα αδυνατισμενη με ωραιο προσωπο.
Κολωνου    30 οροφος      Αλμπινα καινουρια ειπε η τσατσα χυμωδες σωμα ξανθια με κοντο μαλλι και γλυκο προσωπο
Κολωνου    30 2ος οροφος  Νατασσα ωραιο κοπελα ασπρουλιαρα και λιγο αβυζη αλλα καλουλα
Κολωνου    30 ισογειο     Μαρια μελαχρινο αδυνατο γλυκο κοριτσι
Κολωνου    32 γωνια       Μικυ την ξερω εγω Νικη την λενε καποιοι αλλοι, αδυνατο σεξι πιπινι
Κολωνου    32 υπογα κλειστο αλλα αν ειδα καλα πηγαινε η Μαρια που παρουσιάζετε σαν ελληνιδα η πρωην λατινοκωλα από Ιασ 33
Κολωνου    48             Ευα καινουρια κοπελα ειπε η υπηρεσια 40+ με καλο σχετικα κορμι με λιγο κοιλιτσα και σπασμενο προσωπο
Κολωνου    23 ανακτορο    Αλινα αδυνατη γυφτορουμανα με περιεργη ξινη φατσα.
Κολωνου   23 υπογα       Ειρηνη η γνωστη τουμπανο-γκομενα
Μεγ. Αλεξ  25 δεξι        Βικυ  με καλο κορμι και καστανο μαλλι μεχρι τους ωμους
Μεγ. Αλεξ  25 αριστερο κλειστο αλλα στις 12 το βραδι δουλευει ένα τουμπανο πιπινι η Μιρελα.
Μεγ. Αλεξ  22α            Ειρηνη μιλφ με ωραιο αδυαντο κορμι και μαυρο μαλλι αλογοουρά.
Μεγ. Αλεξ  28             Λωρη ή Μαρια τσεχα όπως την ξερει ο καθενας.
Ιασ  20α                  Καρινα το μοντελο
Ιασ  19 πανω              Ντορινα στα 15ε
Ιας  19 κατω              Λολα φολα
 
Πολύ κινηση στο Μεταξι κυριως από αλλοδαπούς σε μερικους οικους δε χωρούσαμε να μπουμε.
 

haris69

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
104
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
1
σε μια γρηγορη μεσημεριανη βολτα, σταματησα Φωκαιας 27,στην υπογα ηταν η βαλερια μαζι με μια αλλη που το ονομα της δεν το ακουσα γιατι η <<οργασμικη καβλα>>? της βαλεριας μου ειχε παρει τα αυτια μεσα απο το δωματιο,(φουλ και για τις δυο, ανακηνωσε η τσατσα), ανεβηκα ισογειο οπου σαλοναρισε η σιμονα,οπου φυγει- φυγει, (ασχημες αναμνησεις), και στον πρωτο η καμελια, οπου δεν χρειαστηκε πολυ να με ενθαρυνει( εχουμε συστηθει αρκετες φορες στο παρελθον)περασα στο δωματιο  και σε λιγα λεπτα ηρθε και εγινε το ελα να δεις, βγαινοντας μετα απο κανα 20λεπτο απο το δωματιο ,λογω ζεστης και κορεσμου ,λιγο οτι το καβλι μου εκοψε τα ποδια επεστρεψα στην βαση μου διχως περαιτερω οπτικη επαφη  με την γειτονια
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Ρε σχιζοφρενή,πάλι με τον άλλον σου εαυτό θα ανοίξεις διάλογο;

Διπλο γαμησι εριξα σημερα και το ειχα τεραστια αναγκη !!!
Πρωτη σταση στην ξανθια και ολιγον σαπιοδοντα Λωρη. Στα τέσσερα και με ενα δυνατο γαμησι ολοκληρωσα τον πρωτο γυρο. Γλυκακι απο φαστφουντ της περιοχης νερο και βουρ για 2ο γυρι με κατι πιο αισθησιακο , για αυτο πηγα στην Νατασα στο Κολωνου 30. Το κοριτσι δεχεται gfe καταστασεις που ειναι αρκετα αισθησιακές. Γνωρίζοντας οτι αυτο που βιωνω ειναι ψεμα αλλα τι να κανεις ? Ολοι χρειαζομαστε ενα ομορφο ψεμα για να γλυκανουμε την απαξιωμενη μας ζωη.
Συνολο κοστις τσαρκας 25 ευρω  ;)

ΥΓ:
Γιατι τετοια επιθεση στον Gauntlet φιλε Επιρρεπή ? Δεν σε εχω για αδαή και μεχρι τωρα βλεπω ποσταρισματα με εκλεπτυσμένο λογο και ποιότητα. Η επίθεση σε αλλα μελη ειναι κατακριτέα και για μενα δε θα πρεπει να γίνετε. Οπως βλεπεις και εγω εχω συμμορφωθεί.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Διπλο γαμησι εριξα σημερα και το ειχα τεραστια αναγκη !!!
Πρωτη σταση στην ξανθια και ολιγον σαπιοδοντα Λωρη. Στα τέσσερα και με ενα δυνατο γαμησι ολοκληρωσα τον πρωτο γυρο. Γλυκακι απο φαστφουντ της περιοχης νερο και βουρ για 2ο γυρι με κατι πιο αισθησιακο , για αυτο πηγα στην Νατασα στο Κολωνου 30. Το κοριτσι δεχεται gfe καταστασεις που ειναι αρκετα αισθησιακές. Γνωρίζοντας οτι αυτο που βιωνω ειναι ψεμα αλλα τι να κανεις ? Ολοι χρειαζομαστε ενα ομορφο ψεμα για να γλυκανουμε την απαξιωμενη μας ζωη.
Συνολο κοστις τσαρκας 25 ευρω  ;)

ΥΓ:
Γιατι τετοια επιθεση στον Gauntlet φιλε Επιρρεπή ? Δεν σε εχω για αδαή και μεχρι τωρα βλεπω ποσταρισματα με εκλεπτυσμένο λογο και ποιότητα. Η επίθεση σε αλλα μελη ειναι κατακριτέα και για μενα δε θα πρεπει να γίνετε. Οπως βλεπεις και εγω εχω συμμορφωθεί.
Δεν υπάρχουν ευγένειες,ξεκίνησες μια ύπουλη και άνανδρη επίθεση,σου αποκάλυψα στην πορεία και κλώνο, τώρα κλαψουρίζεις σαν τις γκομενίτσες που τις παρέσυραν οι κακές παρέες και ζητάνε συγχώρεση.Αν έχεις αντρικά αρχίδια σε περιμένει η ομολογία σου δίπλα...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.389
Κριτικές
15
Like
5.984
Πόντοι
1.496
Περνωντας πριν λιγο από το σημειο,να ενημερωσω για οποιον ενδιαφερεται ότι το Πιπινου 118 ηταν κλειστο .Χθες που περασα ηταν κανονικα ανοιχτα.
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Περνωντας πριν λιγο από το σημειο,να ενημερωσω για οποιον ενδιαφερεται ότι το Πιπινου 118 ηταν κλειστο .Χθες που περασα ηταν κανονικα ανοιχτα.

σύνηθες φαινόμενο για Κυριακή αλλά χωρίς την Βίκυ
δεν αξίζει να το σκεφτόμαστε εκτός κι αν φέρουν
καμμια αντίστοιχης εμφάνισης και υπηρεσιών.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Δεν υπάρχουν ευγένειες,ξεκίνησες μια ύπουλη και άνανδρη επίθεση,σου αποκάλυψα στην πορεία και κλώνο, τώρα κλαψουρίζεις σαν τις γκομενίτσες που τις παρέσυραν οι κακές παρέες και ζητάνε συγχώρεση.Αν έχεις αντρικά αρχίδια σε περιμένει η ομολογία σου δίπλα...

Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι λες και να σου πω την αλήθεια δε με αφορα κιόλας!
Εγω γαμαω, γραφω στο σιτε με τα φιλαρακια μου και κοιτάζω τη δουλεια μου. Καλο σου βράδυ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom