Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (2 μέλη και 82 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537

Εγραψα για θετικες και ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ...
 

annsnndnnannd

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0
Τεσταρισα την Αννυ.

Αργοστροφη Ελληνιδα (?), συμπαθης αλλά οχι και ωραια/ερωτευσιμη (ΕΛΕΟΣ!)
Ψευδιζει και μου θυμιζει μια φιλη μου, που δεν θα γαμουσα ουτε γι' αστειο.

Στα Συν:
Πολυ συζητησιμη, με καλο σερβις.
+ ΠΟΛΥ δυνατο τσιμπουκι, μεχρι να πιασεις πατο.

Το ολο στυλ της μου θυμισε Αννα Πιτσος. Βεβαια, ειναι πιο εμφανισιμη, καθοτι αλογο, με μετριο βυζι και κωλαρα.

Σημερα ψιλοβαριοταν, αλλά δεν ελεγε μη και μη. Τουναντίον!

ΥΓ - Καλο ειναι να διακρινουμε το καλο σερβις απ' τις "Θεές", τις "μουναρες", τις "καυλες" κ.ο.κ...
Επισης, αν ειστε ολοι τοσο προθυμοι να την παντρευτειτε, να της παρετε κινητο ή ΙΧ, χρηζετε ειδικης φροντιδας...



Γασπαρη θεε ανελαβε..
Σου κατηγορουν το κοριτσι σου..
:)
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
  Πέρασμα από Διδύμου στις 21.00 '  Ξεκίνησα από το 27, το στοιχειωμενο σπίτι, οπου και υπήρχαν διαθέσιμες  μια Βαλεντινα ,πολύ αδυνατη, και μια ψηλη πολύ γεματη, ,που ξεχασα ονομα. Κατ΄εμε μπαζα και  οι δυο. Στο 22, η ελληνιδα Μαίρη, τριανταδυάρα την κοβω, πολύ καλο σώμα ,με πιασιματάρες , σχεδόν ψηλη,ωραιο πρόσωπο και προσεγμενο μαλλί,με ξυρισμένα τα πλάγια . εξαιρετικη εμφανιση,και βλεμμα διανοούμενου ατόμου. Στο 20, μια μη αξια λογου κοπέλλα, καινουργια την χαρακτήρισε  η υπηρεσία. Στο 18 ανω, η Αλιόνα,σε άλλους αρέσει,σε αλλους όχι, εφερε τις βλεφαρίδες πάντως στα ορια του φυσιολογικού. Στο υπόγειο ,μια Νατάσα, μετρίας εμφανισεως,κατα τη  δικη μου παντα ματοιά.  Στο 16 , δυο,μια Ολγα υπέρβαρη, 25αρα περιπου, με κιλα ναυτη από το θωρηκτο Ποτεμκιν,και μια κοντη, Ντιάνα νομιζω την ειπε  η τσατσά της, χαμογελαστή ,μελαχροινη,κοντή,ισως μεσα να είναι ενδιαφερουσα περιπτωση. Στο  7 , ένα ΣΟΥΠΕΡ ΜΟΝΤΕΛ, που κάθε περιγραφή θα απεμείωνε την αξία της.Ξανθοκαστανη, ,1,76 περιπου, όλα τα αλλα εκτος συναγωνισμου. Θα δωσω το εικοσάρι όμως εντος των ημερων,μονο και μονο για να εχω διπλα στο αμαρτωλο σαρκιο μου ,εστω και για λιγο ένα τετοιο ΜΟΥΝΑΡΟ. Ονομα δεν ανεφερθη.Στο 8 οροφος,μια Νατασα,με καλα πιασιματα,ζουμερη μελαχροινη,ισως  η κοπέλλα να είναι αστεράκι μεσα,με πολύ καλη αυρα στο σαλονι. Στο ισογειο,με το μάρμαρο - σκαλοπάτι που μάλλον εχει αφαιρεθεί από αρχαιολογικό χωρο , ,μια πολύ μετρια 45αρα. Δυστυχωες, ο αθλιος καιρός,με την κουφόβραση,δε μου επέτρεψε να περιηγηθω Φυλης και Γιωργου Γασπαρη,οπου ηθελα να δω τον τσατσο αυτόν,που εγινε τοση κουβεντα στις κοσμικες στηλες σημερα. Αυριο  μαλλον. Ευτυχείτε, υπήκοοι της Περιστέρας,αυτοκράτειρας του Δουργουτίου.!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Και κατι αλλο περι της Αννυς:

ΔΕΝ δινει γλωσσοφιλα.

Καποιοι τρομπες αγαπουληδες φιλανε κλειστα χειλη και το πλασαρουν ως "γλωσσοφιλο"/ Ή εχουν παει 50 φορες, και η κοπελα τούς φιλαει με παθος...

I strongly recommend επαναφορα των ψηφων, κατω απ' τις κριτικες (θετικων - αρνητικων).
Και πώς είσαι σίγουρος ρε μύστη ότι δε φιλάει επιλεκτικά μόνο αυτούς που γουστάρει περισσότερο ή που τους ξέρει καλύτερα, όπως λες;
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Τι μαλακια ειναι αυτο το νεο συστημα στη Φυλης; Ειναι το κοριτσι στο κουζινακι και αντι να βγει να το δεις καθεται η τσατσα ή ο τσατσος και σου πρηζει τον μπουτσο μιση ωρα. Και αφου τελειωσει φωναζει την πουτανα να κανει ενα περασμα 3 δευτερολεπτων. Εγω τωρα ποια πρεπει να πηδηξω, την τσατσα ή την πουτανα;
και οχι μονο αυτο φιλε αλλα σου λενε ενα καρο μαλακιες και οχι τα σημαντικα!!!

π.χ. τρομερη πιπα, ωραια κοπελα κτλ
και στο τελος σου λεει ενα ολα εκτος κωλου!! δηλαδη; κανει ακαποτη πιπα; κανει χυσιμο στο στομα; κανει 69; αφηνει χυσιμο στο σωμα;
πετανε μια γενικουρα για να καβλωσουν τον κοσμο και μετα ρωτας και η κοπελα κανει υπεραπλο!

ασε που η μονη που μπορει να περασει πελατη που δεν εχει σκοπο να μπει ειναι η ιδια η πουτανα αν κανει καλη καβλαντα και κανενας τσατσος
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Η Φυλής τελευταία πάσχει από υπηρεσίες... Ωραία μουνιά αλλά νομίζω η Φωκαίας και η Διδύμου προσφέρουν περισσότερα! Τουλάχιστον αυτή την περίοδο που έχω βολτάρει αρκετά από εκεί.  :wanker:
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Επισκεψη στη πολύ υγρη Μεταξουπολη(Ειχε πολύ υγρασία), και λιγο μετα τις 20:30 με σκοπο να επισκεφτω τη πιπινα Χριστινα στο περιφημο αγαπουλοσπιτο(Ιασωνος 10, οροφος), αλλα και παλι δε μου "εκατσε" που λεμε, γιατι και κοσμο στο σαλονι βρηκα, και ειχε και τρια δωματια πριν από μενα, οποτε οι συνθηκες ηταν σαφως απαγορευτικες, και δε το ρισκαρα, κι ετσι η συνευρεση μαζι της, πηρε νεα αναβολή....αντε να δουμε.....Χριστινα με ταλαιπωρεις....
Οποτε είχαμε αλλαγη πορειας, και κατευθυνση για Λεωνιδου 28 οροφος, στο "σιγουρο χαρτι" που ακουει στο ονομα Ανιτα. Σταθερη αξια πλεον η κοπελα, περασα μαζι της 13 ποιοτικα λεπτα. Στο σαλονι βρηκα έναν να περιμενει, και ειχε ένα δωματιο πριν από μενα, οποτε όλα νορμαλ. Επιβάλλεται να επισημανω κατι. Το τελειωτικο που κανει στη πιπα(με προφυλακτικο) μιλαμε είναι απιστευτο. Σε "απογειωνει". Νομιζεις ότι σου κανει ελευθερο εκεινη τη στιγμη. Δε καταλαβαίνεις ότι φορας προφυλακτικο. Πουτανα τεχνη κι αυτή.....
Μαλιστα αφου τελειώσαμε, της εδωσα τα ευσημα γι αυτό, και μου ειπε ότι όταν δουλευε στο εικοσαρικο, εκανε κανονικο τελειωτικο στο στομα....οποτε ας μη το σκέφτομαι καλυτερα...
Τα συμπερασματα δικα σας.....
Μου ειπε επισης ότι συνηθως δουλευει τη πρωινη βαρδυα, αλλα πολλες φορες όταν δεν υπαρχει κοπελα, κανει διπλοβαρδυα.

Να αναφερω τωρα τι ειδα από τη μινι βολτα που εκανα σε λιγα σπιτακια ;

Στη Κολωνου

27 ισογειο : Η ομορφη, αλλα ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ πιπινα Λαουρα, και η ξανθια με μπουκλες Αγνη, από το απέναντι 32α και 32γ υπογειο.
27 οροφος : Η μιλφ Φωτεινη.
23 ανακτορο : Η Ειρηνη, που "ξεκολλησε" από το Ιασωνος 44 δεξι. Πηρε παλι τα κιλα που ειχε χασει, και ηταν πολύ καλη θα ελεγα, με πολύ ωραια πιασιματα, και ωραιο στηθος.
23 υπογειο : Ηταν μια ξανθια με αλογοουρά. Νομιζω ότι ηταν η Βανεσσα που ειχε δουλεψει περιστασικα πριν από δυο μηνες στο Ιασωνος 20α.
32α : Η skinny Μικυ.
32γ : Η Μαρια από το Ιασωνος 33 και 30 οροφο.
30β, 1ος οροφος : Η πληθωρικη ΦΟΛΑ Ολγα.
30β, 2ος οροφος : Η γουρλοματα Αλινα, και η Βικτωρια.
30α : Μια σκουροδερμη, ονοματι Φλωρη. Αδιαφορη.

Στην Ιασωνος

19 ισογειο : Η Αννα, που περπαταει σα τη βαρκα...
19 οροφος : Η Ντορινα, με το μεγαλο στηθος, αλλα 15 ευρω, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.
20α : Η γνωστη και μη εξαιρεταια Κορινα.
20β : Η Μαρω, που επανεμφανιστηκε, και αφησε το ασανσέρ από διπλα...
20γ : Η Γκαμπριελλα, από το 20α.
10 ισογειο : Η χοντρουλα Αλεξανδρα, και η κοκκινομαλλα μιλφ Αννα.
10 οροφος : Η μετριας εμφανισης Τανια, και το ωραιο μωρακι, η Χριστινα.

Αυτά για σημερα. Καλο βραδυ.


 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
Σύγχυσις παραθέσεων και σχολίων.. :rolleyes:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Και πώς είσαι σίγουρος ρε μύστη ότι δε φιλάει επιλεκτικά μόνο αυτούς που γουστάρει περισσότερο ή που τους ξέρει καλύτερα, όπως λες;

Μα, αυτο ακριβως ειπα.

Οτι καποιος που 'χει αφησει χιλιαρικα, ειναι φυσικο να λαμβανει γλωσσοφιλα.
Αλλά εμενα, ως νεο πελατη, η κοπελα ΔΕΝ μου 'δινε.

Αρα, ΔΕΝ δινει (γενικως).
 

Devastated

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως εχει δοκιμασει καποιος την Ντορινα σε αυτο που ειναι στον οροφο ? Ζηταει 15 ευρω δεν βρηκα κριτικες και νομιζω οτι δε θα ειναι καλη στο δωματιο γιατι φαινεται πως βαριεται.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Τωρα το πρωι επισκεψη στην φυλης οπου πραγματικα το μονο που εβλεπα ως επι το πλειστον ηταν μουναρες
84 οροφος ιζαμπελα,επιστροφη της σουπερ εντυπωσιακης κοπελας απο τον οροφο του 86 επισης
Ξανθια με ωραιο κορμι,παντα διαχυτικη στο σαλονι,ωραιο μωρο
65 οροφος δυο κουκλες επισης,η ψηλη,λεπτη ξανθια μοντελε αντζελινα και τζουλια η καστανη κατσαρομαλλα επισης απο φωκαιας 19 με χαρακτηριστικο piercing στο ανω χειλος
Πολυ ωραιο κορμι και δυνατα οπισθια,νομιζω μιλαει και γερμανικα
65 ισογειο σονια,ψηλη λεπτη μελαγχροινη κοπελα με φοβερο κωλο
67 μαρια,λεπτη σε μελαγχροινη εκδοση,η πρωην λιζα απο Κωνσταντινουπολεως 166 με φουλ προγραμμα
69 οροφος ευα,ξανθια γοητευτικη γυναικα με θηλυκη αυρα,καλο κορμι

Πιπινου 118 δυο κοπελες,η καστανη χριστινα με θηλυκο κορμι,ωραια θηλυκη περιφερεια και ποδια,και η Βικυ
Εδω ειλικρινα πρεπει να πουμε να σταθουμε λιγακι,δεν την περιμενα τοσο εντυπωσιακη
Λεπτη ξανθια με αγγελικο προσωπο,φοβερο αερα,μου θυμισε κατι απο κοπελες παλαιοτερων ετων,γυναικων μ εντονη προσωπικοτητα,αυρα και θηλυκοτητα

Υ.Γ Σαν ενημερωτης για αρκετα χρονια και σεβομενος τον κοπο παιδιων που ενημερωνουν,εστω και αν βρισκονται σε αλλο ιστοτοπο,να πω οτι
Την  πληροφορια για μια κοπελα με τ ονομα ιζαμπελα στον οροφο την ειδα απο το μελος gargamel,απλα την ταυτοποιησα σημερα
Η πληροφορια για την βικυ αποτελει ανακαλυψη του μελους kervera,πραγματικα εντυπωσιακη ανακαλυψη,εξαιρετικη παρουσια
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Η πληροφορια για την βικυ αποτελει ανακαλυψη του μελους kervera,πραγματικα εντυπωσιακη ανακαλυψη,εξαιρετικη παρουσια

πράγματι ο Κέρβερας μας άνοιξε τα μάτια σχετικά με το συγκεκριμένο τεμάχιο...
επειδή την έχω πάρει δυο φορές να πω ότι με εμένα δεν έβγαλε το κάτι τις. ήταν διεκπεραιωτική και τις δυο φορές. είναι φάση χύστε με στο στόμα να τελειώνουμε. ούτε προκαταρκτικά άλλα ούτε γλωσσόφιλα. βέβαια στα είκοσι ευρώ να χύνεις στο στόμα αυτό το πιπινάκι είναι από μόνο του vfm.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.988
Πόντοι
4.375
Και μετά.. γλωσσόφιλα…  :o Οκ !   Μαιτρ , έγραψα κριτικη, συμπλέων με τας απόψεις σας .. :)
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Υ.Γ Σαν ενημερωτης για αρκετα χρονια και σεβομενος τον κοπο παιδιων που ενημερωνουν,εστω και αν βρισκονται σε αλλο ιστοτοπο,να πω οτι
Την  πληροφορια για μια κοπελα με τ ονομα ιζαμπελα στον οροφο την ειδα απο το μελος gargamel,απλα την ταυτοποιησα σημερα
Η πληροφορια για την βικυ αποτελει ανακαλυψη του μελους kervera,πραγματικα εντυπωσιακη ανακαλυψη,εξαιρετικη παρουσια

συγχαρητηρια σε όλα τα παιδια που ενημερωνουν σε όλα τα site, ωστόσο δεν μπορω να καταλαβω τον ορο ανακαλυψη οσο αφορα την κοπελα
αφου σιγουρα είναι ένα τυχαιο γεγονός για το ποιος θα την δει πρωτος να εργαζεται.
τα ευσημα της ανακάλυψης θα τα εδινα στον νταβα της ή σε οποιον την εφερε στην ελλαδα επιλεγοντας αναμεσα σε τοσες άλλες.
οντως πρόκειται για πολύ ομορφη κοπελα. φιλικα παντα η παρατηρηση μου  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom