Νέα

Devil & Angel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iris angel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Τώρα βρε Μάριε 100 ευρω δεν τα λες και συμβολικά, αλλά εσύ θα ξέρεις καλύτερα. :)
Συμβολικά είναι όταν τα παίρνεις,οταν τα δίνεις δεν είναι καθόλου συμβολικά!!!

μερικες δεκαδες ατομα να τσιμπησουν το βγαλαμε και αυτό το καλοκαίρι!!! :dancing: :dancing:
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Τι έγινε ρε παιδιά πότε θα κάνουμε νέο party ?!!
 
OP
OP
I

Iris angel

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
21 Αυγ 2014
Μηνύματα
394
Like
4
Πιθανόν να ειναι τα τελευταία λογια που γράφω. Περάσαμε πολλα κάποια ευχάριστα κάποια δυσάρεστα έκανα πολλούς φιλους και περισσότερους εχθρούς. Κάποιοι με λάτρεψαν κάποιοι με χλεύασαν κάποιοι με απείλησαν και κάποιοι απλά αδιαφόρησαν... Εγω προσπάθησα να προσφέρω σε αυτο το χωρο οτι καλύτερο μπορούσα. Ειδα πολυ ρομαντικά μια δουλεια που για αλλους λέγεται νταβατζής για μένα λέγεται μάνατζερ. Κατηγορήθηκα απο πολλούς και με πολέμησαν άλλοι τόσοι. Δυστυχως για κάποιους φιλους και ευτυχως για κάποιους εχθρούς αποχωρώ οριστικά. Πολέμησαν και τη τελευταια μου προσπάθεια και τα κατάφεραν. Δε λυγίζω και σίγουρα δε το βάζω κάτω. Αλλα η Ελλάδα παντα θα παραμείνει μια καταπιεσμένη χώρα που ακομα και στον αγοραίο ερωτα θα ειναι στις εποχές του μεσαίωνα. Κάποιοι δεν επιτρέπουν να γίνονται σωστές και καινοτόμες κινήσεις που θα επιτρέψουν στην όμορφη και υγείη συνεύρεση πελατών και κοριτσιών. Γιατι απλά θέλουν παντού να βάζουν το χέρι τους. Έβγαλα πολλα λεφτα απο αυτή τη δουλεια έζησα πολλα και μου τα έκλεψαν ολα. Γνώρισα υπέροχες γυναικες κάποιες τις λάτρεψα κάποιες τις θαύμασα και όλες τις αγάπησα. Δυστυχως η Ελλάδα δεν ειναι για μένα και εγω δεν ειμαι για την Ελλάδα. Φεύγω οριστικά και μόνιμα στο εξωτερικο. Ισως κάποτε επιστρέψω με ενα βιβλίο όπου θα μάθετε όλη την αληθεια για ολους... Να περνάτε παντα καλά. Και μη ξεχνάτε... Γαμάτε γιατι χανόμαστε...... Γιωργος-Μάριος
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Να χαρώ αυτούς που πληρώσαν το 100αρι συνδρομη τωρα!
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Πιθανόν να ειναι τα τελευταία λογια που γράφω. Περάσαμε πολλα κάποια ευχάριστα κάποια δυσάρεστα έκανα πολλούς φιλους και περισσότερους εχθρούς. Κάποιοι με λάτρεψαν κάποιοι με χλεύασαν κάποιοι με απείλησαν και κάποιοι απλά αδιαφόρησαν... Εγω προσπάθησα να προσφέρω σε αυτο το χωρο οτι καλύτερο μπορούσα. Ειδα πολυ ρομαντικά μια δουλεια που για αλλους λέγεται νταβατζής για μένα λέγεται μάνατζερ. Κατηγορήθηκα απο πολλούς και με πολέμησαν άλλοι τόσοι. Δυστυχως για κάποιους φιλους και ευτυχως για κάποιους εχθρούς αποχωρώ οριστικά. Πολέμησαν και τη τελευταια μου προσπάθεια και τα κατάφεραν. Δε λυγίζω και σίγουρα δε το βάζω κάτω. Αλλα η Ελλάδα παντα θα παραμείνει μια καταπιεσμένη χώρα που ακομα και στον αγοραίο ερωτα θα ειναι στις εποχές του μεσαίωνα. Κάποιοι δεν επιτρέπουν να γίνονται σωστές και καινοτόμες κινήσεις που θα επιτρέψουν στην όμορφη και υγείη συνεύρεση πελατών και κοριτσιών. Γιατι απλά θέλουν παντού να βάζουν το χέρι τους. Έβγαλα πολλα λεφτα απο αυτή τη δουλεια έζησα πολλα και μου τα έκλεψαν ολα. Γνώρισα υπέροχες γυναικες κάποιες τις λάτρεψα κάποιες τις θαύμασα και όλες τις αγάπησα. Δυστυχως η Ελλάδα δεν ειναι για μένα και εγω δεν ειμαι για την Ελλάδα. Φεύγω οριστικά και μόνιμα στο εξωτερικο. Ισως κάποτε επιστρέψω με ενα βιβλίο όπου θα μάθετε όλη την αληθεια για ολους... Να περνάτε παντα καλά. Και μη ξεχνάτε... Γαμάτε γιατι χανόμαστε...... Γιωργος-Μάριος
Ευχαριστούμε για τις υπηρεσίες σου, για τη γνωριμία και για τις κοπέλες που γνωρίσαμε...
τον ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ... την ΕΥΑ
Αφροδίτη-Κέλλη-Ελλη-Τζούλη....κλπ  
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Συμβολικά είναι όταν τα παίρνεις,οταν τα δίνεις δεν είναι καθόλου συμβολικά!!!

μερικες δεκαδες ατομα να τσιμπησουν το βγαλαμε και αυτό το καλοκαίρι!!! :dancing: :dancing:
Να χαρώ αυτούς που πληρώσαν το 100αρι συνδρομη τωρα!
:woldman:
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Να χαρώ αυτούς που πληρώσαν το 100αρι συνδρομη τωρα!
Σιγά τα 50-100 ευρώ πείτε ότι πήρατε μια κοπέλα που δεν άξιζε.. και δε νομίζω ότι από αυτή τη γνωριμία βγήκε κανείς χαμένος και από τις δύο πλευρές...  
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.279
Κριτικές
19
Like
9.211
Πόντοι
9.095
μαστορα αν δεν αξιζε θα φαινοταν απο τη  αρχη κ θα ζηταγαμε τα λεφτα πισω!οχι το φιλαρακι σου να ταζει λαγους με πετραχειλια κ μετα να τη κανει με ελαφρα πηδηματακια,κλαψα κ johnny cash....
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
δεν αξίζει να διαβάσω καν ... μόνο κάτι για 100αρα άκουσα, αίσχος πυρφόροι !!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
μαστορα αν δεν αξιζε θα φαινοταν απο τη  αρχη κ θα ζηταγαμε τα λεφτα πισω!οχι το φιλαρακι σου να ταζει λαγους με πετραχειλια κ μετα να να τη κανει με ελαφρα πηδηματακια,κλαψα κ johnny cash....
έεετσι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.539
Πόντοι
5.097
Τι έγινε ρε μύστη και την κάνεις  :uglystupid: :think:.Σου αυξήσαν το ενοίκιο,σου ζητήσανε καλύτερα ποσοστά τα στρουμφ,ξενερώσανε οι γκόμενες με την πάρτη σου  :rolleyes:  :S :2funny: :2funny:.Εσύ πάντως όπως τα γραφες ήταν σαν έμπαινες από την αρχή μέσα με τόση ποιότητα που παρείχες και τόσο λίγα λεφτά που ζητούσες  :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Τι έγινε ρε μύστη και την κάνεις  :uglystupid: :think:.Σου αυξήσαν το ενοίκιο,σου ζητήσανε καλύτερα ποσοστά τα στρουμφ,ξενερώσανε οι γκόμενες με την πάρτη σου  :rolleyes:  :S :2funny: :2funny:.Εσύ πάντως όπως τα γραφες ήταν σαν έμπαινες από την αρχή μέσα με τόση ποιότητα που παρείχες και τόσο λίγα λεφτά που ζητούσες  :2funny: :2funny: :headbang: :headbang:
οποιος δεν συμφωνει με αυτο που εγραψε ο κωστακης να κανει ενα βημα πισω
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Ευχαριστούμε για τις υπηρεσίες σου, για τη γνωριμία και για τις κοπέλες που γνωρίσαμε...
τον ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ... την ΕΥΑ
Αφροδίτη-Κέλλη-Ελλη-Τζούλη....κλπ  

Αν υποψιαστώ ότι μου έκανε απιστίες και σ' αγαπούσε κι εσένα την σφάζω στο γόνατο την άπιστη! :grin:
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
τελικα ξαναανοιγει στις 12 σεπτεμβρη κατω απο νεα διεύθυνση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom