Νέα

εχετε ποτε κατουρησει ή χεσει σε μπουρδελο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzooon1989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
φιλε ,δεν ανοιγω οτι κ'οτι... ;) , εγω εχω κατουρησει σε ενα,στο καλαθι που ριχνεις τα χαρτια και τις καποτες :grin: , σκεφτομαι και το χεσιμο σαν αντιποινα,σε περιπτωση που δεν ειναι καλη η κοπελα, η δεν τηρηθουν οσα ειπε στο σαλονι :grin:








xa χα χα!!!  ρε Νεκταριε....και εσυ εδω??
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Δυο φορές το έχω πάθει  :headbang: Δυο φορές που ήθελα να γαμήσω σε μπουρδέλο, δεν γάμησα γιατί με έπιασε κόψιμο  :shit:



τυπε ελπιζω να μην ειχες προλαβει να δωσεις τα πορνοευρω,και πηγαν χαμενα  :S
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Στης πρώην μου το διαμέρισμα, και έχεσα και κατούρησα, στη Νεάπολη. Το μπουρδέλο το σέβομαι, είναι πολιτιστική κληρονομιά από τον αρχαίο κόσμο. :orchestra:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
μου χε τυχει να σηκωσω το μαξιλαρι κι απο κατω να βρω χυμενη καποτα

επισης ειχα ακουσει για τυπο που μετα το γαμησι εριξε ενα χεσιμο στο δωματιο πριν φυγει

εγω εχω κατουρησει αρκετες φορες στο νιπτηρα...αλλωστε αν ζητησεις να κατουρησεις κι η ιδια η τσα2 σου λεει κατουρα στο νιπτηρα
μαλλον τον κοροιδεψαν φιλε γι'αυτο εχεσε :grin:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
το ιδιο μου ετυχε κ μενα στο δωματιο...πηγα να τακτοποιησω τα μαξιλαρια κ οπως σηκωσα το ενα απο κατω ειχε την χυμενη καποτα με το νερουλο σπερμα. :S
επισης,το καλοκαιρι στον Βαρδαρη στο τσαρδι επι της Προμηθεως,το στρωμα ηταν ελαφρως χεσμενο  με μια μεγαλη κιληδα κατω χαμηλα που ακουμπουν τα ποδια. :grin:
εφυγε η τσιρλα ρε φιλε με το κλασιμο μαζι :2funny:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.674
Like
1.315
Πόντοι
366
μου χε τυχει να σηκωσω το μαξιλαρι κι απο κατω να βρω χυμενη καποτα

επισης ειχα ακουσει για τυπο που μετα το γαμησι εριξε ενα χεσιμο στο δωματιο πριν φυγει

εγω εχω κατουρησει αρκετες φορες στο νιπτηρα...αλλωστε αν ζητησεις να κατουρησεις κι η ιδια η τσα2 σου λεει κατουρα στο νιπτηρα
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
εγω φιλε ανετα εχεζα κατω απ'το μαξιλαρι ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
μου χε τυχει να σηκωσω το μαξιλαρι κι απο κατω να βρω χυμενη καποτα
το ιδιο μου ετυχε κ μενα στο δωματιο...πηγα να τακτοποιησω τα μαξιλαρια κ οπως σηκωσα το ενα απο κατω ειχε την χυμενη καποτα με το νερουλο σπερμα. :S
επισης,το καλοκαιρι στον Βαρδαρη στο τσαρδι επι της Προμηθεως,το στρωμα ηταν ελαφρως χεσμενο  με μια μεγαλη κιληδα κατω χαμηλα που ακουμπουν τα ποδια. :grin:
 
OP
OP
T

tzooon1989

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
964
Like
5
Πόντοι
6
και μαλίστα αν θυμαμαι καλα απ οτι μου χαν πει (γιατι ηταν γνωστος φιλων ο τυπος) ειχε χεσει μεσα στο συρταρι του κομοδινου....αντε τωρα να μπαινες αμεσως μετα και να ψαχνες απο που ερχεται η μποχα!!!  :S

ασε που θα νομιζε η τανα οτι χεστηκες πανω σου  :grin:
αυτο το κανεις για να τους κλεισεις το μπουρδελο εκεινη τη στιγμη,εφοσον δεν τηρηθηκαν τα οσα λεει η κοπελα και πετας και το μπαλακι στον επομενο να την πληρωσει,αφου μολις που θα μπει στο δωματιο θα το καταλαβει και θα εχει πεσει η ευθυνη πανω του :grin: , εκτος αν πριν μπει η τσα2 να καθαρισει και καλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom