Νέα

Σεξουαλική συχνότητα-τελικά ποιοί γαμάνε και ποιές γαμιούνται σήμερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Για μένα που φοβάμαι να μπω σε μπουρδέλο τι έχεις να πεις; Φοβάμαι ότι θα τις βάλει η τσατσά τους να με σκοτώσουν για να με κλέψουν. Και μιλώ σοβαρά. Τι πρέπει να κάνω; 
να πας με οπλο
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
Nacho Vidal σωστα μιλας σκευτομαι να χα καμια κοπελα να βλεπω το λυκανητο απο ψηλα να πηγαινω σε ερημικες παραλις και σε παρκα καινα φιλιεμαι με τις ωρες αυτο μου λειπει....
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Για μένα που φοβάμαι να μπω σε μπουρδέλο τι έχεις να πεις; Φοβάμαι ότι θα τις βάλει η τσατσά τους να με σκοτώσουν για να με κλέψουν. Και μιλώ σοβαρά. Τι πρέπει να κάνω; 

Με τι κινητρο?
Να σου παρουν το 50αρικο?
Αφου θα τους το δωσεις μονος σου.....

Χαχαχαχα

Αυτον τον γερμανο-εβραιο που βαζεις τι ειναι.....δεν τον ξερω....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Προτείνει αυτό:

sexoualiki-epanastasi-full-node.gif
η σεξουαλικη επανασταση -απελευθερωση ειναι ενα μεγαλο παραμυθι που ως συνηθως και οπως καθε κυριαρχη ιδεολογια στην μητριαρχικη κοινωνια που ζουμε κατασκευασαν οι γυναικες για να μην τις λεμε πουτανες οταν γαμιουνται

ετσι ενω καποια μπορει να εχει υποπτο παρελθον με πολλους που προσπαθησε να τυλιξει με το σεξ για να εχει λεφτα και αποκατασταση στον επομενο εραστη θυμα πουλαει το μοντερνο και ευκολοκαταπιοτο παραμυθι της δηθεν σεξουαλικης απελευθερωσης

το ιδιο παραμυθι πουλαει σε αυτον που δεν την βρισκει παρθενα οταν την παντρευεται....

τι θες αγαπη μου ,να ειμαι παρθενα εν ετει 2014....;
οχι μωρο μου θελω να σε εχουν ξεκωλιασει η μιση αθηνα και τα περιχωρα και μετα να σε κανω εγω κυρια

και ειναι παραμυθι γιατι πραγματικα σεξουαλικα απελευθερωμενες ειναι πχ οι τσεχες που γαμιουνται σημερα με καποιον γιατι απλα τον γουσταρουν και δεν απαιτουν κατι αλλο πεντε λέπτα μετα
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Nacho Vidal σωστα μιλας σκευτομαι να χα καμια κοπελα να βλεπω το λυκανητο απο ψηλα να πηγαινω σε ερημικες παραλις και σε παρκα καινα φιλιεμαι με τις ωρες αυτο μου λειπει....

Αυτο ειναι σαν το γλυκο που εχει μεσα δηλητηριο.
Ωραιο και λαχταριστο απ'εξω αλλα μολις το φας........

 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Με τι κινητρο?
Να σου παρουν το 50αρικο?
Αφου θα τους το δωσεις μονος σου.....

Χαχαχαχα

Αυτον τον γερμανο-εβραιο που βαζεις τι ειναι.....δεν τον ξερω....

Ένας γνωστός ψυχαναλυτής που μίλησε για τέτοια θέματα, σεξουαλική ηθική, πατριαρχική οικογένεια κλπ.

 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Η γκομενα <<σου>>,γυναικα <<σου>> θα σου πει οτι σε γουσταρει-αγαπαει!
Το ξερεις?
ΟΧΙ

50 πουτανες θα σου πουν οτι σε γουσταρουν-αγαπουν!
Το ξερεις?
ΟΧΙ

Ποιος μπορει να ειναι πιο σιγουρος γι'αυτο που του ειπαν?
Φυσικα αυτος που 50 γυναικες του το εχουν πει....
Ειναι πολυ λογικο εστω μια απο τις 50 γυναικες αυτες να λεει αληθεια.

Ξεχνατε οτι:
Οι γυναικες ειναι πουτανες και οι πουτανες ειναι γυναικες.

Οποιος ασχολειται μονο με πουτανες εχει αντιστρεψει πληρως τους ορους του παιχνιδιου απο 100% εναντιων του σε 100% υπερ του.
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Η γκομενα <<σου>>,γυναικα <<σου>> θα σου πει οτι σε γουσταρει-αγαπαει!
Το ξερεις?
ΟΧΙ

50 πουτανες θα σου πουν οτι σε γουσταρουν-αγαπουν!
Το ξερεις?
ΟΧΙ

Ποιος μπορει να ειναι πιο σιγουρος γι'αυτο που του ειπαν?
Φυσικα αυτος που 50 γυναικες του το εχουν πει....
Ειναι πολυ λογικο εστω μια απο τις 50 γυναικες αυτες να λεει αληθεια.

Ξεχνατε οτι:
Οι γυναικες ειναι πουτανες και οι πουτανες ειναι γυναικες.

Οποιος ασχολειται μονο με πουτανες εχει αντιστρεψει πληρως τους ορους του παιχνιδιου απο 100% εναντιων του 100% υπερ του.

εντάξει εν μέρει...

η γυναίκα σου θα σου πει πως σε αγαπάει και οι/η πουτάνες/α θα πει "τι μεγάλος πουτσος ειναι αυτος...δεν εχω ξανασυναντησει τοσο μεγαλο¨"
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Όταν κάνεις σχέση ( ή έστω γαμήσεις ) και 50 ( μία, δύο έστω ) μη επαγγελματίες ξαναέλα.
Εδώ θα είμαστε.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ολες οι παρακμιακες καταστασεις μεχρι και δολοφονιες παθους συμβαινουν μονο σε γαμους και σχεσεις και τετοιες μαλακιες.

Γαμοι και σχεσεις και τα συναφη ειναι αρρωστες καταστασεις.....

Η ανδρικη σου τιμη θα εξευτελιστει αν ασχοληθεις με αυτα....

ΚΑΨΟΥΡΗΣ με την πρώην του: ΕΚΟΨΕ τους όρχεις του… ΜΠΟΥΚΑΡΕ στην εκκλησία και τους ΕΔΩΣΕ στην νύφη!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
ΚΑΨΟΥΡΗΣ με την πρώην του: ΕΚΟΨΕ τους όρχεις του… ΜΠΟΥΚΑΡΕ στην εκκλησία και τους ΕΔΩΣΕ στην νύφη!
Του είχε πει η νύφη ή με παντρεύεσαι ή χωρίζουμε.
Και ο τύπος της είπε ΠΑΡΤΑΡΧΙΔΙΑΜΟΥ (μια λεξη).
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Σχετικά με το αν πρέπει ένας άνδρας να διαλέξει την μέση "ελεεινήδα" ή όχι , έχω μια απορία :
Ρε μάγκες , τα παιδιά τα σκεφτήκατε καθόλου?
Τα αυριανά σας παιδιά (μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν παιδιά και εγώ έχω τρία τεμάχια) ποια θα θέλατε να έχουν μάνα?
Την κακομοίρα που γαμάτε στο μπουρδέλο ή μια "Ελεεινήδα" που έχει την παιδεία που και εσείς έχετε και τις αντιλήψεις που και εσείς έχετε?
Και το σημαντικότερο : αν εσείς δεν είσαστε σαν γάμω τον Χριστό μου δεν σημαίνει ότι θα είναι μπάζο ρε καμένα.
Αν δεν είσαστε ο Μπίμπης δεν θα είναι η Αννούλα ρε χαμένα κορμιά!
ΡΕ μάγκες , γαμιάδες , ζόρικα αρσενικά και όλοι όσοι το παίζεται μάγκες εδώ μέσα , έχετε σκεφτεί ότι η ζωή σας αξίζει ΜΟΝΟ αν έχετε δυο τρία παιδιά που τα αγαπάτε και σας αγαπούν?
Ρε αποτυχημένα πειράματα άνδρα , ανδρας είναι αυτός που ανέλαβε ΟΛΕΣ τις ευθύνες του να είσαι άνδρας και τα βγάλε πέρα , όχι το κάθε αρχίδι που έχωσε το καυλί του σε ένα μουνί.
ΡΕ μαλακες υπάρχουν γυναίκες που βάζουν στο μουνί τους καυλιά από σκύλους , αυτό δεν κάνει τους σκύλους άνδρες!
Και εδώ έχουμε μια σοβαρή υποψηφιότητα για τον νέο Μr.Malaka  :2funny:
Τον μπούφο το Μενέδημο μου θυμίζεις που έλεγε για αγάπες,λουλούδια και έρωτες με Ελλεινίδες και στο τέλος κατέληξε να ποστάρει στο τραβέλια με προσόντα ποιος θα τον ξεκωλιάσει καλύτερα  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τετοιες μαλακιες διαβαζουν οι Ελλεινιδες του σημερα...



κατω-κατω στην σελιδα θα δειτε φωτο κ το μπαζο που τα γραφει.... :S

συνεχιστε. :grin:
εγω ειμαι το παρταλι
Και εδώ έχουμε μια σοβαρή υποψηφιότητα για τον νέο Μr.Malaka  :2funny:
Τον μπούφο το Μενέδημο μου θυμίζεις που έλεγε για αγάπες,λουλούδια και έρωτες με Ελλεινίδες και στο τέλος κατέληξε να ποστάρει στο τραβέλια με προσόντα ποιος θα τον ξεκωλιάσει καλύτερα  ;)
αγριο πραγμα ο θρασυβουλος ντελλος :rockon:
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
κρυο καιρος για τριο εσυ η βοτκα και σεξακι σε μπουρδελακι
 

Συνημμένα

  • i-love-vodka.jpg
    i-love-vodka.jpg
    108,7 KB · Εμφανίσεις: 20

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
Βάρεσα την ευαίσθητη χορδή τυρόγαλο?
Είσαι άτεκνος σε ηλικία που οι γνωστοί σου στον κάμπο έχουν εγγόνια?
Ας προσεχες , με το να απαντάς με φωτογραφίες με χάπια το δικό σου μέλλον φωτογραφίζεις , όχι το δικό μου!
Τί ρατσισμος ειναι αυτος;;;;;
Απο πού κι ως πού ,ενας ανθρωπος ειναι υποχρεωμενος να κανει παιδια;;;
Και μαλιστα ειναι και κριτηριο ανδρισμου!!!!
Ο,τι γουσταρει κανει ο καθενας στη ζωη του.
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
425
Like
683
Πόντοι
81
παπαριες καμαρωτες φιλε, αν θες την αποψη μου
λιγοι γαμανε πολυ και πολλοι γαμανε λιγο εως καθολου
Συμφωνω με αυτο.
Ενας σεξολογος νομιζω ειχε πει οτι στην Ελλαδα γαμαει ενα 10%  των αντρων και για το υπολοιπο 90%
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
γιατι μια συζυγο;επειδη ετσι λενε οι παπαδες;να χουμε τρεις τεσσερις  να γαμαμε την μια οταν εχει η αλλη περιοδο

Οι πλειοψηφία των αντρών στην ιστορία του ανθρώπου , είχε 0 έως το πολύ 1 ταίρι.

Κάποιοι λιγότεροι είχαν πρόσβαση σε 1 έως πολλά ταίρια ,περιλαμβανομένων αρκετών από τα ταίρια των προηγουμένων.

Η κατανομή του πλούτου ομοίως δεν είναι ίση στο σύνολο του πληθυσμού.

Οι περισσότεροι άντρες δυσκολεύονται να συντηρήσουν τον εαυτό τους άντε και τη μία γκομενίτσα τους.

Το μοντέλο που προτείνεις μαθηματικά δε βγαίνει.  :grin:
 

Alphamale

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2014
Μηνύματα
203
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω με αυτο.
Ενας σεξολογος νομιζω ειχε πει οτι στην Ελλαδα γαμαει ενα 10%  των αντρων και για το υπολοιπο 90%

Δε γνωρίζω αν είναι 5,10 ή 20%(πιστεύω είναι αρκετά κάτω από 20%),ή απόκλιση όμως της μιας χώρας από την άλλη δεν θα είναι μεγάλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom