Νέα

66 χρόνια από τη μάχη του Μελιγαλά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα skaska
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.309
Like
5.109
Πόντοι
1.406
Με μαλακες βασιλικους δεν ασχολουμαι...τραβα και γαμησου σε κανα παλατι λουγκρα
Θα παω,Εσυ δε μου λες ,σκοπευεις να πας και ιρακ-συρια να πολεμησεις με τα αδερφια σου της ISIL?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
όταν βλέπω πιτσιρικάδες στον δρόμο με ράστα σκέφτομαι ότι αρκετοί από αυτούς δεν θα έχουν πάει στρατό και θ'αναγκαστούν όταν παρουσιαστούν να κουρέψουν το μπιχλιασμένο τους μαλλί θα είναι σαν γροθιά στην κοσμοθεωρία τους και θα τους τσακίσει το ηθικό αυτό με κάνει να αισθάνομαι όμορφα :)
Εγω σκεφτομαι οτι αρκετοι απο αυτους θα εχουν αποφοιτησει απο σχολες αστυνομιας. ;)
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.119
Like
136
Πόντοι
16
όταν βλέπω πιτσιρικάδες στον δρόμο με ράστα σκέφτομαι ότι αρκετοί από αυτούς δεν θα έχουν πάει στρατό και θ'αναγκαστούν όταν παρουσιαστούν να κουρέψουν το μπιχλιασμένο τους μαλλί θα είναι σαν γροθιά στην κοσμοθεωρία τους και θα τους τσακίσει το ηθικό αυτό με κάνει να αισθάνομαι όμορφα :)
Σωστος.

και εμεις οι κοντοκουρεμενοι ομως αν δεν ακούσουμε εναν peter tosh και εναν max romeo μια φορα το χρονο τουλαχιστον δε μπορουμε.
 

Επισκέπτης
οχι μπαινω και μονος μου αμα ειναι να γαμησω φασιστοειδεις κωλους και εξτρεμιστικα αποβρασματα
Oταν ξανα ερθεις για τσαρκα θεσσαλονικη στειλε με πμ αν εισαι αντρας.... να δουμε θα ξανα βγαλεις γλωσσα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
ραντεβου θανατου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom