Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

geo65

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
664
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
6
...ιδέα μου είναι ή τα σιτιτούρια τσίμπισαν τις τιμές προς τα πάνω?!? Για παράδειγμα, θυμάμαι πως τα παρακάτω κορίτσια, σε incall φάση, χρέωναν 200άριακο, ενώ τώρα η Marlenn 230 και η Eva VIP 250  :headbang:  :headbang:  :headbang:


...απ την άλλη, μπορεί να κάνω και λάθος (ένα μυαλό χειμώνα - καλοκαίρι), αλλά τόσο?!?
Θα μαε τρελάνουν δε θα πεις τίποτε !!! :idiot: :idiot:Η Angela που έπαιρνε 120 ευρώ την ώρα στην Αθήνα έγινε Marlen και ζητάει 250!! :headbang: :headbang:
Τελικά μας περνάνε για πολύ μαλάκες εδώ στη Θεσ/νίκη!!
 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παιδιά εσείς που είστε γνώστες αυτή η Έυα το μαυρισμένο τούμπανο λέει τίποτα ή μάπα το καρπούζι? Σκέφτομαι να καταθέσω..


Ή μήπως προτείνετε καλύτερα Εύα βι άι πί(για αυτήν οι κριτικές καλά πράματα λένε).
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Ρε παιδιά εσείς που είστε γνώστες αυτή η Έυα το μαυρισμένο τούμπανο λέει τίποτα ή μάπα το καρπούζι...

Την είχα πάρει πριν από εναν περίπου χρόνο,ημερομηνία ακριβώς δε θυμάμαι αλλά νομίζω ότι δεν ξαναπέρασε από τη Θεσσαλονίκη από τότε.
Μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις,μαυρισμένο όπως λες,γυμνασμένο με μεγάλο σιλικονάτο βυζί.Πολύ καλή συμπεριφορά,χαμογελαστή και γενικά είχε πολύ ενεργή συμμετοχή.Ίσως την ξανατιμήσω στην τωρινή της επίσκεψη.
Ωστόσο αν θέλεις περίμενε και την άποψη κάποιου συναδέλφου που την επισκέφτηκε πιο πρόσφατα.

Ελπίζω να βοήθησα

 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Την είχα πάρει πριν από εναν περίπου χρόνο,ημερομηνία ακριβώς δε θυμάμαι αλλά νομίζω ότι δεν ξαναπέρασε από τη Θεσσαλονίκη από τότε.
Μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις,μαυρισμένο όπως λες,γυμνασμένο με μεγάλο σιλικονάτο βυζί.Πολύ καλή συμπεριφορά,χαμογελαστή και γενικά είχε πολύ ενεργή συμμετοχή.Ίσως την ξανατιμήσω στην τωρινή της επίσκεψη.
Ωστόσο αν θέλεις περίμενε και την άποψη κάποιου συναδέλφου που την επισκέφτηκε πιο πρόσφατα.

Ελπίζω να βοήθησα

thanks φίλος!
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Η τελευταια κριτική ειναι περίπου απο την εποχή που την είχα παρει κι εγω.Κάποια πιο προσφατη κριτικη δε θα χαλασει κανέναν  :grin:

Αν κι απ'οτι βλεπω μας την εκανε πολυ γρήγορα  :think:
 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Όντως μας την κοπάνησε το μωρό...δεν πειράζει, την επόμενη φορά...
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Απο τις φθηνες προτασεις Λιλιαν και Τζουλια αξιζει καμια?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.480
Κριτικές
165
Like
25.314
Πόντοι
34.168
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Κριμα για την KSENIA ....τετοια μουναρα και να εχει μονο κακες κριτικες...οσα ονοματα και να αλλαζει ....
 

tsontares

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
271
Πόντοι
291
Ξερουμε τίποτα για την sweety??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom