Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
γιατι ρε...το Μοναχο ειναι φοβερο...εγω παω απο το 92 εκει.... :rockon:

Ρε τυπε μια χαρα ειναι, τωρα το φθινοπωρο κανονιζω να παω για Oktoberfest, εχω και fuck buddy στην πολη. Αλλο ομως σου λεω εγω.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
, τωρα το φθινοπωρο κανονιζω να παω για Oktoberfest, εχω και fuck buddy στην πολη
μονο αυτο που υπογραμισα εχει σημασια τυπε μου...η ζωη ειναι μικρη,μην χολοσκας,εχεις χρονια μπροστα σου να τα σκεφτεις κ να τα κανονισεις.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436

Τωρα εσυ τρολαρεις αλλα θα απαντησω. Του λεω οτι ωραιο ειναι το Μοναχο, και η Κοπεγχαγη ειναι ωραια, και το Λονδινο, και το Παρισι, ολες πολυ ωραιες πολεις να ζησεις 1 και 2 και 3 χρονια. Αλλα καποια στιγμη ΕΓΩ (προσωπικη επιθυμια δε λεω πως ειναι ολοι ετσι) θα αποφασισω να γυρισω πισω. Και δε θελω να πρεπει να μοιραζομαι τη ζωη μου Αθηνα - Μοναχο ή οποιαδηποτε αλλη πολη.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
παντως ο τιτλος ειναι ακυρος...γιατι ενας μεικτος γαμος χαρακτηριζεται αισχος?
τι μαλακιες του μυρωνα διαβαζουμε γαμω το φελεκι μου,τωρα το ειδα.... :huh:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παντως ο τιτλος ειναι ακυρος...γιατι ενας μεικτος γαμος χαρακτηριζεται αισχος?
τι μαλακιες του μυρωνα διαβαζουμε γαμω το φελεκι μου,τωρα το ειδα.... :huh:
τυπε τα θρεντ του μυρωνα παντα προκαλουν αντιδρασεις :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Σκουλαρίκι στο δεξι πουστης

Στο αριστερό αριστερος

Πριν από λίγο εξήγησα γιατί οι Ροκάδες φοράγαμε το σκουλαρίκι στο αριστερό αυτί, κι εσύ κατάλαβες ότι στο αριστερό αυτί το φόραγαν τα μέλη της ΚΝΕ, του Ρήγα Φεραίου, οι Αριστεριστές και ίσως και της ΠΑΜΚ. Η λογική έχει κηδευθεί επίσημα.
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από λίγο εξήγησα γιατί οι Ροκάδες φοράγαμε το σκουλαρίκι στο αριστερό αυτί, κι εσύ κατάλαβες ότι στο αριστερό αυτί το φόραγαν τα μέλη της ΚΝΕ, του Ρήγα Φεραίου, οι Αριστεριστές και ίσως και της ΠΑΜΚ. Η λογική έχει κηδευθεί επίσημα.
Αυτά πρέπει να γινόντουσαν σε πλατείες, καφετέριες και τέτοια παρεμφερή. Αν σε σχολείο (γυμνάσιο, λύκειο τουλάχιστον) εμφανιζοταν κάποιος με σκουλαρίκι, δεν νομίζω να ξαναπατούσε μετά!
Για να επανέλθουμε στο θέμα, οι γάμοι μεταξύ ομοφυλόφιλων είναι άλλη μια ολλανδική ανακάλυψη. Αυτοί ισχυρίζονται ότι είναι πενήντα χρόνια μπροστά!!!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αυτά πρέπει να γινόντουσαν σε πλατείες, καφετέριες και τέτοια παρεμφερή. Αν σε σχολείο (γυμνάσιο, λύκειο τουλάχιστον) εμφανιζοταν κάποιος με σκουλαρίκι, δεν νομίζω να ξαναπατούσε μετά!
Για να επανέλθουμε στο θέμα, οι γάμοι μεταξύ ομοφυλόφιλων είναι άλλη μια ολλανδική ανακάλυψη. Αυτοί ισχυρίζονται ότι είναι πενήντα χρόνια μπροστά!!!

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτά πρέπει να γινόντουσαν σε πλατείες, καφετέριες και τέτοια παρεμφερή. Αν σε σχολείο (γυμνάσιο, λύκειο τουλάχιστον) εμφανιζοταν κάποιος με σκουλαρίκι, δεν νομίζω να ξαναπατούσε μετά!
Για να επανέλθουμε στο θέμα, οι γάμοι μεταξύ ομοφυλόφιλων είναι άλλη μια ολλανδική ανακάλυψη. Αυτοί ισχυρίζονται ότι είναι πενήντα χρόνια μπροστά!!!
Λάθος νομίζεις. Τόσο στο δικό μου αλλά πολύ περισσότερο απέναντι στο πολυκλαδικό δεν υπήρχε προβλημα. Στο δικό μου το πολύ απλά να ενημέρωναν τον κηδεμόνα σου. Στο δε πολυκλαδικό το ν φοράς σκουλαρίκι ήταν το λιγότερο και ούτε καν το παρατηρούσαν οι καθηγητές
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.564
Like
13.650
Πόντοι
3.656
Αυτά πρέπει να γινόντουσαν σε πλατείες, καφετέριες και τέτοια παρεμφερή. Αν σε σχολείο (γυμνάσιο, λύκειο τουλάχιστον) εμφανιζοταν κάποιος με σκουλαρίκι, δεν νομίζω να ξαναπατούσε μετά!
Για να επανέλθουμε στο θέμα, οι γάμοι μεταξύ ομοφυλόφιλων είναι άλλη μια ολλανδική ανακάλυψη. Αυτοί ισχυρίζονται ότι είναι πενήντα χρόνια μπροστά!!!

Εννοείτε, στο σχολείο παίρναμε αποβολές για μακρυά μαλλιά, μη χέσω που ήταν μακρυά. την πλήρη εμφάνιση την αποκτήσαμε στο πανεπιστήμιο, λόγω και νοοτροπίας αυτά ήταν κάπως αποδεκτά. Στο δρόμο πολλές φορές δερνόμασταν με τους νταβραντισμένους λαικούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom