Νέα

μικτοι γαμοι..γιατι συμβαινει αυτο το αισχος?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 374
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα παντρευοσασταν αλλοδαπη?

  • οχι με τιποτα..παππουτσι απ τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο

    Ψήφοι: 15 16,0%
  • ναι αμε γιατι οχι..

    Ψήφοι: 64 68,1%
  • αναλογα..αν ηταν απο ανεπτυγμενη χωρα ναι..

    Ψήφοι: 15 16,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
ηλιθιο θεμα οπως το αλλου του μπουζουκοκεφαλου με τις θρησκειες
 

Επισκέπτης
Επειδή όποιος την μισεί, πρέπει να χαρακτηρίζεται αναρχοκομμουνιστής. :)

Δικό σας το απόφθεγμα:
 
εννοειται οτι οποιος μισει την πατριδα του ειναι η προδοτης η κομμουνιστης..οποιος την αγαπει ειναι πατριωτης οχι φασιστας..
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Αμέ,η Ελληνίδα το βλαχο άμαθο που ήρθε στην Αθήνα από το νησί που εκεί ήξερε και έβλεπε κάθε μέρα 20 άτομα όλα και όλα και κάθεται σε γκόμενους που οδηγούν mx5 του 95 και την πάνε στο μπουρνάζι με κερασμένες μπύρες από τον κολητό τους που δουλεύει στο μαγαζί και νομίζουν ότι κάνουν την μεγάλη ζωή ξεχυλίζουν από αξιοπρέπεια...για να μη πούμε και για ποιο χοντρές περιπτόσεις...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Οι Ελληνιδες εχουν αξιοπρεπεια δεν γινονται στριπερ και πορνες παρα μονο οι ναρκομανεις..εγω τοτε ηθελα να διασκεδασω με μια πορνη αρα αναγκαστικα θαταν αλλοδαπη..

Άλλο η διασκέδαση και άλλο η "καψούρα" κ. Μυρωνάκο.  :)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Γαμώ τα σχολεία τα γαμημένα που κλείνουν κάθε καλοκαίρι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
εννοειται οτι οποιος μισει την πατριδα του ειναι η προδοτης η κομμουνιστης..οποιος την αγαπει ειναι πατριωτης οχι φασιστας..

Αλλά αντ΄άλλα, τρώω πατσά με την κουτάλα... Και δεν μου λέτε; Οι Βορειοκορεάτες π.χ., μισούν πολύ την πατρίδα τους; Οι Σίνες;
 

Επισκέπτης
Παντως εχετε μεγαλη πλακα..εμενα κατηγορειτε για φασιστα αλλα ομως εσεις προσπαθειτε με το ζορι να περασετε τις δικες σας αποψεις ειτε προσπαθωντας να με μειωσετε ειτε να με ακυρωσετε! να χαρω εγω δημοκρατες!!! :s&m_1:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Εγώ πάντως ξέρω προσωπικά μια ''οικογένεια'' που ο ένας μεν είναι μπούλης,τρόμπας αλλά τίμιος και εισοδηματίας και η άλλη είναι μια μέτρια Ελληνίδα που πριν την γνωρίσει ήταν μια φτωχή Ελληνίδα απλά.Η τύπησα του έχει σπάσει τον πούτσο τόσο που έφτασε σε σημείο να τσακωθούν άγρια.Αλλά επειδή το τύπος είναι μπαγλαμάς και αυτή καλό πουτανάκι τον τούμπαρε και τώρα τον απηλεί ότι για να μη του πάρει το παιδί του και φύγει πρέπει να αλλάξει δικηγώρο και λογιστή..καταλάβατε? Γαμώ τις αξιοπρέπειες η Ελληνίδα.. :jerking:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αλλά αντ΄άλλα, τρώω πατσά με την κουτάλα... Και δεν μου λέτε; Οι Βορειοκορεάτες π.χ., μισούν πολύ την πατρίδα τους; Οι Σίνες;

ολες αυτες οι μαλακιες με τους πατριωτισμους ποσο μου τη δινουν...αυτοι π ειναι πραγματικα πατριωτες δν χρειαζεται να το φωναζουν
 

Επισκέπτης
Αλλά αντ΄άλλα, τρώω πατσά με την κουτάλα... Και δεν μου λέτε; Οι Βορειοκορεάτες π.χ., μισούν πολύ την πατρίδα τους; Οι Σίνες;
οι βορειοκορεατες γι αυτο περνανε αυτα που περνανε και εχουν αυτον τον ηγετη που σκοτωνει οποιον δεν γουσταρει ακομα και τους συγγενεις του..ωραιο παραδειγμα μας εδωσες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Γαμώ τα σχολεία τα γαμημένα που κλείνουν κάθε καλοκαίρι

Γαμήστε επίσης και αυτον τον πούστη που έκοψε τις επιδοτήσεις από τις παιδικές κατασκηνώσεις και τα μούλικα ξημεροβραδιαζονται στον υπολογιστή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom