Νέα

Πως ηταν η πρωτη σας φορα με αντρα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 109
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Εαν δεν σου αρεσει αυτο που βλεπεις τοτε απλα μη το βλεπεις..δεν το γραψα στο τοιχο του σπιτιου σου το εγραψα στο φορουμ GAY/LESBIAN στο οποιο κανονικα (συμφωνα με αυτα που λες) δεν θα πρεπε να εισαι..το οτι μπαινεις εδω για να κραξεις και να το παιξεις αντρας δειχνει η οτι κατα βαθος γουσταρεις η χρειζεσαι επιβεβαιωση να νιωσεις "αντρας" μπαινοντας την σε φουστιδες οπως λες..τελος παντων ανοιξα ενα θεμα για συζητηση οχι για τσακωμους
καυλα φαίνεσαι στις φωτο .δεν έχω πάει ούτε γω ποτε με άντρα,θες να μοιραστούμε την πρώτη μας φορά?
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ρε μακη πες και ενα γεια,ενα χρονια πολλα,κατευθειαν στο ψητο;

χαχαχαχα...γεια...και χρονια πολλα...καιρο εχουμε να τα πουμε ολοι μαζι..ε οχι ψητο βρε συ απλα να μιλησω λιγο με το παιδι θελω γιατι τον καταλαβαινω απολυτα και μου αρεσει να βοηθαω οταν και οσο μπορω!!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Έτσι και αρχίσεις να πηγαίνεις με άντρες σκέφτηκες τι κριση θα υπάρξει στα αγγούρια και τις μελιτζάνες τις μακρουλές;
 

fetish33

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
108
Like
6
Πόντοι
1
Τότε (στα 22 μου) ήταν ψιλοκαλά, την είχε και μεγάλη, αλλά τώρα που το σκέφτομαι δε μου άρεσε γιατί ήταν ψιλοθηλυπρεπής..
Εμένα μου αρέσει όσο το δυνατόν περισσότερη βαρβατίλα και αντρίλα, αλλά δύσκολο να βρεθεί..
 

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
Μπα  μην  το  λες, μην  το  λες .
Κάνε  μια  έρευνα  αγοράς  μέσα  εδω .
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Έχει υπάρξει τέτοιο θέμα και δεν έλαβε θέση ο ιππότης?  :think: :think:
Τι συνέβη στο παιδί?
Αρρώστησε?  :think:

Πρέπει να είναι σοβαρό , ούτε μια φωτογραφία να δαχτυλιάζει τον κώλο του δεν έστειλε.

Μπορεί να τον έχει πάρει ο Λίλας για μετεκπαίδευση  :pipa3:  και να είναι απασχολημένος ...
 
OP
OP
ithinkblue

ithinkblue

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
Αυτος ο λιλας και ο ιπποτης πρεπει να ειναι μορφες εδω μεσα..ολο και καπου θα αναφερθούν. .ειδικα αυτος ο λιλας
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246

Συνημμένα

  • 7982789[1][1].jpg
    7982789[1][1].jpg
    147,8 KB · Εμφανίσεις: 95

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom