Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μη μπαίνεις στη διαδικασία να σκέφτεσαι έτσι. Το τί έκανε τότε, το τί λέει ό,τι ΄εκανε είναι πράγματα που δε μπορείς να αποδείξεις και δεν έχει και νόημα. Μπορεί και να τα έχει χαμένα η κοπέλα..Να έχει απωθήσει συγκεκριμένα γεγονότα από τη μνήμη της.Ή μπορεί απλά να λέει ψέματα. Το ερώτημα είναι  εσένα σου κάνει καλό να ασχολείσαι? Νομίζεις ό,τι αν βρεις (που δε θα βρεις) απάντηση θα αισθανθείς ευτυχισμένος? ΟΧΙ
Να ξέρεις επίσης ό,τι και το μίσος ή η επιθυμία για εκδίκηση είναι ενεργητική διαδικασία.Θα σου φάει χρόνο, θα σε στεναχωρήσει και στο τέλος δε θα καταφέρεις κάτι.

φιλε σωστος εισαι...

απλα δεν τα χωρανε το μυαλο μου όλα αυτά...

τελος παντων, στο παρεακι να πω, και σε ολους, ότι η Αννουλα αρνειται επισταμενα αυτό το παρελθον (πρωκτικα, ακαποτα) και λενε μαζι και η τσατσα της ότι της εχουν προσφερει ακομα και 100 ευρω για ακαποτο η γλωσσοφιλα και δε δινει...

και όπως ειπα και πριν, ουτε στην προσωπικη της ζωη κανει τετοια υποτίθεται... αλλα φαινεται ότι καποια γεγονοτα πρεπει οντως να τα εχει απωθησει από το μυαλο της, αλλιως δεν εξηγειται γιατι πρωτον, δειχνει ειλικρινα να τα πιστευει όλα αυτά και δευτερον, εδώ αρνειται ότι εδινε σε εμενα φιλια το καλοκαιρι, 1 η 2 με το ζορι λεει και επιμενει κιολας! και ότι δεν ξεκινησε περσι τα χριστουγεννα και τα εκοψε λιγο καιρο μετα, όπως θυμαμαι εγω και είμαι τρελος που τα λεω αυτά!

συνεπως να καταληξω ότι απλα είναι τρελη μπας και ησυχασω και ηρεμησω και αφήσω τις τασεις που εχω για εκδικιση;
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Το είχα παρακολουθήσει κι εκείνο το ματς, αλλά δεν ήταν απλά ματσάκι. Εκείνο ήταν ματσάρα!

Αυτό που δεν καταλαβαίνω όμως είναι η υπογραφή του. Γιατί το έγραψε αυτό, αφού κάθε λίγο και λιγάκι κολλάει με μια κοπέλα.  :think:

ναι εκεινο δεν παιζοταν μονότερμα, για αυτό...

φιλε εχω παει με παρα πολλες πουτανες, στη φυλης και στο μεταξουργειο είναι περιπου 50 και μπορω να στις απαριθμησω κιολας και ειλικρινα το πιστευω αυτό ότι καλυτερα πολλες για να μην κολλας κιολας...

και με την Αννα ποτε δεν ηταν ο μεγαλος ερωτας, αλλα ενιωσα μεγαλη αγαπη και κατανοηση για καποια πραγματα που μου ειπε και νιωθω τοσο μα τοσο προδωμενος με αυτά που ακουω...

δεν είναι ρε γαμωτο τα φιλια στο στομα, τα γλωσσοφιλα, τα ακαποτα, το πρωκτικο, είναι μωρη πουτανα πες ότι δε στα κανω εσενα γιατι δε γουστάρω, τα κανω σε οσους γουστάρω και οποτε γουστάρω!

γιατι να με φλομοσεις στο παραμυθι ετσι; αφου ξερεις ότι σε αγαπησα αληθινα μωρη καριολα!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τύπε η ιστορία σου, στο ξαναλέω, δεν έχει να μας πει κάτι τελικά. Ολόκληρη η ζωή σου μια νύχτα απ΄τη δική μας,
οπότε ας περάσουμε σε οικονομοτεχνικού περιεχομένου πράγματα.
Πες μας τι ξέρεις για τα μπουρδέλα ως μπίζνα. Πόσα καθαρίζει κάποια σαν την Άννα; Η τσατσά; Το αφαντικό; Άλλα συμβαλόμενα μέλη;
Ευχαριστώ.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
ναι εκεινο δεν παιζοταν μονότερμα, για αυτό...

φιλε εχω παει με παρα πολλες πουτανες, στη φυλης και στο μεταξουργειο είναι περιπου 50 και μπορω να στις απαριθμησω κιολας και ειλικρινα το πιστευω αυτό ότι καλυτερα πολλες για να μην κολλας κιολας...

και με την Αννα ποτε δεν ηταν ο μεγαλος ερωτας, αλλα ενιωσα μεγαλη αγαπη και κατανοηση για καποια πραγματα που μου ειπε και νιωθω τοσο μα τοσο προδωμενος με αυτά που ακουω...

δεν είναι ρε γαμωτο τα φιλια στο στομα, τα γλωσσοφιλα, τα ακαποτα, το πρωκτικο, είναι μωρη πουτανα πες ότι δε στα κανω εσενα γιατι δε γουστάρω, τα κανω σε οσους γουστάρω και οποτε γουστάρω!

γιατι να με φλομοσεις στο παραμυθι ετσι; αφου ξερεις ότι σε αγαπησα αληθινα μωρη καριολα!

Oρεστη για εσενα φιλε.
Παρε ενα μπουκαλι Ουισκι και πιεστο ολο να ξεχασεις.. γαμω την Αννουλα την καριολα δεν εκτιμησε τιποτα, πληγωσε το καλυτερο παιδι  :bottom: :bottom: :bottom:

 

Grigori Rasputin

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ναι εκεινο δεν παιζοταν μονότερμα, για αυτό...

φιλε εχω παει με παρα πολλες πουτανες, στη φυλης και στο μεταξουργειο είναι περιπου 50 και μπορω να στις απαριθμησω κιολας και ειλικρινα το πιστευω αυτό ότι καλυτερα πολλες για να μην κολλας κιολας...

και με την Αννα ποτε δεν ηταν ο μεγαλος ερωτας, αλλα ενιωσα μεγαλη αγαπη και κατανοηση για καποια πραγματα που μου ειπε και νιωθω τοσο μα τοσο προδωμενος με αυτά που ακουω...

δεν είναι ρε γαμωτο τα φιλια στο στομα, τα γλωσσοφιλα, τα ακαποτα, το πρωκτικο, είναι μωρη πουτανα πες ότι δε στα κανω εσενα γιατι δε γουστάρω, τα κανω σε οσους γουστάρω και οποτε γουστάρω!

γιατι να με φλομοσεις στο παραμυθι ετσι; αφου ξερεις ότι σε αγαπησα αληθινα μωρη καριολα!

Υπομονή. Άσε τον χρόνο να περάσει χωρίς να κάνεις τίποτα. Όταν κάποιος πάει στο καζίνο και χάσει, δε γυρίζει να βάλει φωτιά στο καζίνο για να εκδικηθεί αυτούς που τον "εξαπάτησαν". Παίζει εν γνώση του ότι στον τζόγο, μπορεί να κερδίσεις, αλλά το πιο πιθανό είναι να χάσεις.

Ο χρόνος γιατρεύει τα πάντα (ή σχεδόν τα πάντα). Μια μέρα θα τα σκέφτεσαι όλα αυτά και θα γελάς.  ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ξέρεις κάτι;

Είχα αρχίσει να μαλακώνω κάπως όσο σκεφτόμουνα το όλο στόρυ...

Αλλά μίλησα πάλι με το νασούλη (συγγνώμη που σε δίνω) και μου είπε ότι η Άννα του έδινε κανονικά φιλιά στο δωμάτιο, χωρίς αναστολές όπως πχ έκανε σε εμένα, και ότι του έδινε και φιλιά στο στόμα στο σαλόνι για να περάσει...

Αυτά εγώ δεν τα ήξερα, ειδικά για το σαλόνι ούτε που μου πήγαινε το μυαλό ότι θα μπορούσε η Άννα να έκανε κάτι τέτοιο... Προφανώς αυτά τα έκανε σε όσους γούσταρε...

Ξενέρωσα, σιχάθηκα, τι να πω... Ο BMW και κάποιοι άλλοι που δεν τους πίστευα αρχίζω να τους πιστεύω...

Είμαι τόσο αηδιασμένος που δε θέλω να γράψω τίποτα άλλο...

Όσοι είστε παιδαράδες, θα περάσετε καλά με την Άννα, είναι βέβαιο αυτό τελικά... είναι μεγάλη καριόλα...

Νασιούλη σόρυ που σε έδωσα και σόρυ αν στο χάλασα με την Άννα και δεν μπορέσεις να ξαναπεράσεις (για λίγο καιρό θα είναι, να είσαι σίγουρος). Σε ευχαριστώ που μου άνοιξες τα μάτια, ακόμα θύμα θα ήμουνα...

υγ: και όταν μου περάσει η φούντωση με όλα αυτά, θα πάω μια μέρα στην καριόλα να την ξεχέσω για όλα τα ψέματα που μου έχει πει, να βγάλω το άχτι μου... και ίσως όχι στο μαγαζί, αλλά σε άλλα μέρη που ξέρω ότι συχνάζει και που θα νιώθω πιο ασφαλής...


Τραγουδάρα.-
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Τύπε η ιστορία σου, στο ξαναλέω, δεν έχει να μας πει κάτι τελικά. Ολόκληρη η ζωή σου μια νύχτα απ΄τη δική μας,
οπότε ας περάσουμε σε οικονομοτεχνικού περιεχομένου πράγματα.
Πες μας τι ξέρεις για τα μπουρδέλα ως μπίζνα. Πόσα καθαρίζει κάποια σαν την Άννα; Η τσατσά; Το αφαντικό; Άλλα συμβαλόμενα μέλη;
Ευχαριστώ.

ενταξει ρε παιδια, γνωστα δεν είναι αυτά; είναι 4 "τζαζ" δηλαδή 4 δωματια που τα παιρνει εξ ολοκληρου το μαγαζι και η τσατσα η η κοπελα δεν παιρνουν τιποτα...

από το 5ο δωματιο και μετα η κοπελα παιρνει 10 ευρω, ενώ η τσατσα μεχρι τα 11 δωματια παιρνει 20 ευρω.

μετα τα 7 καθαρα ραντεβού, από το 8ο και πανω, η τσατσα παιρνει 3 ευρω στο δωματιο επι των καθαρων.

δηλαδή πχ, αν κανουν 15 δωματια συνολικα, αφαιρεις 4 τα τζαζ, η κοπελα παιρνει 11*10=110ευρω και η τσατσα 11*3=33 ευρω. ετσι παει...

από κει και περα, η πελατεια ποικιλει... η αννα πχ κατά μεσο ορο στη βραδινη βαρδια κανει κοντα 10 καθαρα, δηλαδή βγαζει ένα 100αρικο κατά μεσο ορο... αλλα πχ δευτερες τριτες βγαζει 30 εως 60 ευρω, ενώ το σαββατο βγαζει γυρω στα 200... κανει 25 δωματια δηλαδή...

Το μηνα λοιπον μια μετρια κοπελα σαν την Αννα με 25 μονες βαρδιες καλες (απόγευμα η βραδυ) σε αυτές τις δυσκολες μερες... βγαζει 2.500-3000 ευρω και η τσατσα βγαζει 700-900 ευρω...

Αν εκανε διπλες βαρδιες, πχ η Αννα της εχει κοψει από το καλοκαιρι και μετα, τα ποσα είναι εις διπλουν...

Το μαγαζι αντιστοιχα βγαζει από την κάθε κοπελα 3-4.000 ευρω προφανως... όχι καθαρα φυσικα...

Φυσικα υπαρχουν και ημερες και κοπελες που μπορει να πανε στο σπιτι χωρις ευρω, αν δεν κανουν πανω από τα 4 δωματια... φυσικα εχουνε μεριδα και οι νταβατζηδες σε αυτά τα ποσα...

και η κινηση πραγματικα ποικιλει, πχ το καλοκαιρι, τον ιουνιο, παιζει πολλες φορες η αννα να γυρναγε με 20 ευρω σπιτι... από τον ιουλιο και μετα ειχε παλι δουλεια κανονικα... τωρα τα χριστουγεννα μπορει κάθε μερα να γυρναγε με 200-300 ευρω σπιτι... τωρα μετα τα χριστουγεννα μπορει να γυρναει παλι με 20 ( αν δεν την ειχα κανει διασημη εγω) γιατι ολοι εχουνε ξεπενταριαστει...

 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
και επειδή μου εχουνε στειλει απειροι για το φβ της Αννουλας και αλλοι ποσοι θα πανε μονο και μονο από περιεργεια, μιας και μιλησαμε για τα οικονομικα, μην ειστε γαιδουρια, πειτε μια καλη κουβεντα στο μαγαζι για μενα οσοι πατε και μπειτε δωματιο για να μου δωσει ποσοστα...

δε ζηταω πολλα, ένα 10% επι του τζιρου της Αννουλας, ένα 500αρικακι θα είναι το πολυ, ποσο θα είναι γαμω την τρελα μου;  :headbang:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
ορεστη κρατα την αναπνοη σου τρια λεπτα και ψοφα
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
πολλοι αγαπησαν αλλα δεν καναν ετσι .... εφτασα μεχρι την σελιδα 15 , δεν αντεξα αλλο τυπε δεν υπαρχεις απλα..... get a life ! η βγες καμμια βολτα εξω που εχει λιακαδα να κελαμπικαρεις ! ελεος!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
η εναλλακτικα μπορεις να πηδηξεις απο τον ιερο βραχο της ακροπολης τυλιγμενος με τη σημαια του πυρφορου
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
η δωσε ραντεβου θανατου με τον chuk norris
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
τελος παντων, εμενα κλαιγοντας μου εχει πει ότι δεν είναι εκεινη η αννα και ολοι λενε για την αννουλα το 74 (καμια σχεση εμφανισιακά) και πως ακαποτο, γλωσσοφιλα και πρωκτικο δεν εχει κανει ουτε με το αγορι της.


ότι παλια δε δουλευε με το ονομα αννα, αλλα με το ονομα μαρια και αλλα πολλα, ότι πηγαινε από το ένα μαγαζι στο άλλο (την πηγαινε ο νταβατζης), ότι ηταν πιο παχια και ηταν και ξανθια μια περιοδο...

εγω φιλε ουτε εσενα εχω λογο να μη σε πιστεψω, ουτε κανεναν, και σιγουρα δεν εχω κανενα λογο να πιστεψω την πουτανα, απλα καποια γεγονοτα μου φαινονται κουλα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσα ψεματα, αφου εγω παντα εδειχνα κατανοηση για όλα...

και ειλικρινα, τοση μικροβιοφοβια, αυτό και μονο για το ακαποτο και για τα γλωσσοφιλα ειδικα, δυσκολεύομαι να το πιστεψω, σαν να της κανανε πλυση εγκεφαλου...

θα με κανετε να πιστεψω ότι είναι πιο τρελη από εμενα και ότι της εγινε πλυση εγκεφαλου καποια στιγμη...

Ρε τύπε δεν σου έχει πει και καμμιά αλήθεια. Διάβασε μία κριτική μου γι' αυτή τις πρώτες μέρες που ξεκίνησε την δουλεία. Και ακάπωτο έκανε και κώλο έδινε...

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και επειδή μου εχουνε στειλει απειροι για το φβ της Αννουλας και αλλοι ποσοι θα πανε μονο και μονο από περιεργεια, μιας και μιλησαμε για τα οικονομικα, μην ειστε γαιδουρια, πειτε μια καλη κουβεντα στο μαγαζι για μενα οσοι πατε και μπειτε δωματιο για να μου δωσει ποσοστα...

δε ζηταω πολλα, ένα 10% επι του τζιρου της Αννουλας, ένα 500αρικακι θα είναι το πολυ, ποσο θα είναι γαμω την τρελα μου;  :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Ρε τύπε δεν σου έχει πει και καμμιά αλήθεια. Διάβασε μία κριτική μου γι' αυτή τις πρώτες μέρες που ξεκίνησε την δουλεία. Και ακάπωτο έκανε και κώλο έδινε...

+1 και δουλευε με τον αλβανο τσατσο που δουλευει τωρα στο φυλης και φωκαιας το καινουργιο,που ηταν μπιλιαρδαδικο και καθεται εξω στη γωνια να ψαρευει πελατες.η ιδια αννα ειναι τη θυμαμαι σα χτες
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ρε τύπε δεν σου έχει πει και καμμιά αλήθεια. Διάβασε μία κριτική μου γι' αυτή τις πρώτες μέρες που ξεκίνησε την δουλεία. Και ακάπωτο έκανε και κώλο έδινε...


τυπε thanks a lot, τις εχω διαβασει αυτές τις κριτικες, όπως και αυτή του baros και ας επιβεβαιωσει κι αυτος ότι προκειται για το ιδιο ατομο για να μην τρελαθούμε τελειως!

η κοπελα είναι ψυχανωμαλη, δεν εξηγειται αλλιως, με την αρνηση ελεγε τα οσα ελεγε... πραγματικα δεν υπηρχε περιπτωση να μην την πιστεψεις κανεις!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ορεστη βαζελος εισαι;
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ρε τυπε ξεκολα λιγο..
Η Αννα σου ειναι η Αννα με τα βαμμενα χειλη απο Φωκαιας22 που εκανε ΦΟΥΛ προγραμμα και γλωσσοφιλιαζε στο σαλονι..
Οταν εκλεισε το 22 τοτε με την υποθεση της Νατασας με το aids πηγε Ιασωνος 20Α με απλο προγραμμα εκει, αλλα γλωσσοφιλα εδινε αβερτα.. Και σε μενα αλλα και σε αλλους γνωστους μου..
Και μετα πηγε Φωκαιας27

Με σενα δεν ξερω τι σκαλωμα εφαγε, προφανως σε βρηκε κοροιδο και σε εβαλε στο τρυπακι να της δινεις εξτρα γι αυτες τις υπηρεσιες


μα ρε φιλε εγω ξερω πολλους που δεν τους ελεγε ότι δε φιλαει, πρωτος από ολους ο σπυρος...

και γενικα αν ηταν κοπελα που γλωσσοφιλαγε θα ειχε ακουστει ρε συ...

η κριτικη στο ιασωνος 20α
για αυτην την αννα είναι;

ρε φιλε δηλαδή είμαι τοσο σκατα εγω που δε με φιλαγε και ελεγε ότι δε φιλαει κανεναν;

εξτραδακια δεν εδινα ρε συ, πρωτη φορα εδωσα το καλοκαιρι που μας περασε, αλλα φιλια δεν επαιρνα, μονο από περσι τα χριστουγεννα αρχισα κατι ψευτοφιλακια πολύ παιδικα...
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ρε πουστη μου, μη με τρελαίνετε τελειως, πατε να με βγαλετε και χαλια δηλαδή...

πες ειλικρινα ρε μαλακα, στο φωκαιας 22 εκανε τα παντα όλα και γλωσσοφιλα, από το μεταξι και μετα χεστηκε πανω της και εδινα φιλακια χωρις γλωσσα, το ιδιο και φωκαιας 27, γιατι ηθελε να ξεχασει το παρελθον της...

τα αλλα που μου λες δεν μπορω να τα πιστεψω ρε μπεμπα γιατι πρωτον χαλιας δεν είμαι, και είμαι πολύ καθαρος, δευτερον η αννα μιλαει με αηδια για όλα αυτά και είναι απίστευτα μα απίστευτα πειστικη όταν τα ελεγε... δηλαδή πραγματικα η εγω είμαι τοσο χαλιας η εχει πρόβλημα στον εγκεφαλο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom