Νέα

Που σας αρέσει να τον χώνετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα evabb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πού σας αρέσει να τον χώνετε (ξέρετε ποιον λολ!!!!)

  • μουνι

    Ψήφοι: 4 36,4%
  • κωλο

    Ψήφοι: 3 27,3%
  • στομα

    Ψήφοι: 2 18,2%
  • αναμεσα στα βυζια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • χερια, ποδια (λολ)

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11
OP
OP
E

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
εντρομη παρακολουθω το φοβερο αποτελσμα ο κωλος κερδιζει με διαφορα!!! τελικα τα μουνακια μας δεν αξιζουν οσο νομιζουμε;;;;  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Δε μου προκαλει εντυπωση οτι προηγειται ο κωλος..
Ολα πλεον γινονται για τον κωλο..σε εξιταρει και μονο η ιδεα να παρεις απο πισω...ισως να φταιει οτι εχεις την εντυπωση οτι της βγαζεις τα εντερα εξω σαν τα θριλερ  :P
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
στην πουτανα για σενα πας ειπαμε οχι  για την πουτανα
Για πες μου ομως γιατι η πλειοψηφια προτιμαει να πηγαινει σε πουτανες με καλη συμμετοχη?
Κατα βαθος θες να ακουσεις το βογγητο της,το σφιξιμο της οσο και να μη θες να το παραδεκτεις..
Αμα ηταν ετσι οπως λες θα τη βγαζαμε και με τα ομοιωματα μουνιων που κυκλοφορουν..
Καλα με σχεση δε το συζηταω καν..
 

Επισκέπτης
Για πες μου ομως γιατι η πλειοψηφια προτιμαει να πηγαινει σε πουτανες με καλη συμμετοχη?
Κατα βαθος θες να ακουσεις το βογγητο της,το σφιξιμο της οσο και να μη θες να το παραδεκτεις..
Αμα ηταν ετσι οπως λες θα τη βγαζαμε και με τα ομοιωματα μουνιων που κυκλοφορουν..
Καλα με σχεση δε το συζηταω καν..
οι πουτανες ,οσες ξερουν τη δουλεια τους,γνωριζουν οτι σε μας αρεσει συνηθως να βογγαει κτλ γιατι ετσι οι περισσοτεροι ικανοποιουν τον ανδρισμο τους νομιζοντας οτι ειναι τρελοι εραστες.υπαρχουν ομως και οι πιο προχωρημενοι που τους σηκωνεται ουτως η αλλως και απλως θελουν να ξεκαβλωσουν ενω παραλληλα εχουν και μια ωραια γυναικα να τους βοηθησει...σιγουρα η γυναικα ειναι καλυτερη απ το χερι μας και γι αυτο και παμε...μην παρασυρονται ομως μερικοι...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Σεβαστο αυτο που λες αλλα εγω προσωπικα αμα ηταν να διαλεξω αναμεσα σε μια μετριοτατης εμφανισης πουτανα αλλα με πολυ καλη(εστω και ψευτικη) συμμετοχη και αναμεσα σε μια καυλα αλλα με χαλια συμμετοχη θα διαλεγα την πρωτη(και πιστευω παρα πολλοι αυτη θα διαλεγαν)
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να την πείσω να μου πάρει πίπα ρε πούστη μου...χαχαχα (μέχρι και κουλούρι το συζητάει) αλλά στη πίπα κολλάει...

Άβυσσος αι ψυχαι των γυναικών.... :headbang: :headbang:

Παρεπιπτόντως έχω αδυναμία στις καλές πίπες... (μου λείπουν τελευταία)

Τώρα καταλάβατε τι ψήφισα εεε ???  :knuppel: :knuppel: 0:) 0:) :cool2: :cool2:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
σ επιασα απλως το γραφω μπας και ξεστραβωθουν μερικοι που νομιζουν οτι πουτανα και σχεση ειναι το ιδιο πραγμα
Δε καταλαβαινω την ειρωνια πρασινουλη..τονισα απο την αρχη οτι με σχεση δε το συζηταω καν..δεν ειμαι ηλιθιος να μη μπορω να ξεχωριζω αυτα τα δυο
 

Επισκέπτης
Σεβαστο αυτο που λες αλλα εγω προσωπικα αμα ηταν να διαλεξω αναμεσα σε μια μετριοτατης εμφανισης πουτανα αλλα με πολυ καλη(εστω και ψευτικη) συμμετοχη και αναμεσα σε μια καυλα αλλα με χαλια συμμετοχη θα διαλεγα την πρωτη(και πιστευω παρα πολλοι αυτη θα διαλεγαν)
καλα κι εγω αυτη θα διαλεγα απλως εγραψα πριν αυτο γιατι ειναι πολλοι που παρασυρονται και νομιζουν οτι η φοβερη συμμετοχη ειναι και αληθινη...οχι οτι μερικες φορες δεν ειναι απλως ειναι κριμα να φουσκωνονται εγωισμοι και μετα να απογοητευονται
 

Επισκέπτης
Δε καταλαβαινω την ειρωνια πρασινουλη..τονισα απο την αρχη οτι με σχεση δε το συζηταω καν..δεν ειμαι ηλιθιος να μη μπορω να ξεχωριζω αυτα τα δυο
δεν αναφερομαι σε σενα παλληκαρι,γενικη συμβουλη ηταν για οποιον ξερει να ακουει...εντελως φιλικα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Δεν μπορώ να την πείσω να μου πάρει πίπα ρε πούστη μου...χαχαχα (μέχρι και κουλούρι το συζητάει) αλλά στη πίπα κολλάει...

Άβυσσος αι ψυχαι των γυναικών.... :headbang: :headbang:

Παρεπιπτόντως έχω αδυναμία στις καλές πίπες... (μου λείπουν τελευταία)

Τώρα καταλάβατε τι ψήφισα εεε ???  :knuppel: :knuppel: 0:) 0:) :cool2: :cool2:
Μηπως της ξινιζει?
 

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να την πείσω να μου πάρει πίπα ρε πούστη μου...χαχαχα (μέχρι και κουλούρι το συζητάει) αλλά στη πίπα κολλάει...

Άβυσσος αι ψυχαι των γυναικών.... :headbang: :headbang:

Παρεπιπτόντως έχω αδυναμία στις καλές πίπες... (μου λείπουν τελευταία)

Τώρα καταλάβατε τι ψήφισα εεε ???  :knuppel: :knuppel: 0:) 0:) :cool2: :cool2:
αυτες οι πιπες εχουν αλλη χαρη...εχουν μια γλυκα,μια ηδονη πρωτογνωρη...να τη βλεπεις ετσι με το χαμογελακι και μετα να στον ρουφαει ετσι αργα αργα... :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom