Νέα

Αγορά κινητού απο Skroutzoμάγαζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Καλουτσικο θα ειναι πιστευω, παντωs υπαρχει και αυθεντικο samsung στα κινεζικα μαγαζια...ειναι στην εκδοση με dual sim

Φιλε το κινητο πεταει !!!
Θα το παω αυριο και σε εναν φιλο που δουλευει στον Γερμανο να μου πει αν ειναι αυθεντικο
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Τυποι πηγα στον Γερμανο σε εναν κολλητο που δουλευει εκει... το ανοιγει..το ψαχνει...το δουλευει... ειναι αυθεντικο μου λεει παρτο
Πριν λιγο βρεθηκα με 3 τυπους που ειναι η δουλεια τους αυτη..το ψαξανε καλα, πηρανε sim number, κοιταξανε μεχρι και τις βιδες που εχει...καταληξαμε οτι ειναι αυθεντικο

700 ευρω κοστιζει (βεβαια εξαρτατε και απο που το αγοραζεις απο οτι μου ειπανε) ας μου εξηγησει καποιος πως το αλανι το μπρο μου το αγορασε 100 μονο !!!!!

*Δεν ειναι στην εκδοση με dual sim
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Τυποι πηγα στον Γερμανο σε εναν κολλητο που δουλευει εκει... το ανοιγει..το ψαχνει...το δουλευει... ειναι αυθεντικο μου λεει παρτο
Πριν λιγο βρεθηκα με 3 τυπους που ειναι η δουλεια τους αυτη..το ψαξανε καλα, πηρανε sim number, κοιταξανε μεχρι και τις βιδες που εχει...καταληξαμε οτι ειναι αυθεντικο

700 ευρω κοστιζει (βεβαια εξαρτατε και απο που το αγοραζεις απο οτι μου ειπανε) ας μου εξηγησει καποιος πως το αλανι το μπρο μου το αγορασε 100 μονο !!!!!

*Δεν ειναι στην εκδοση με dual sim
ελα ρε τυπε εδω ο μελισσανιδης θα σς κανει γηπεδο, ενα κινητο δεν υα ειναι καλο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τυπε αν ειναι κινεζικο εχε το νου σου γιατι αυτα σκανε :S
images
Τυπε πλεον τα κινεζικα εχουν ξεπερασει τις επωνυμες εταιριες...Ψαξε απλα την εταιρια XIAOMI
που θεωρειται η Apple της κινας.Τα κινητα της απλα πετανε.Εχω παρει το HONGMI για την γκομενα και απλα
το κινητο πεταει.Ειναι εφαμιλο του S4.Kαι κοστισε μονο 150 ευρω.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Τυπε πλεον τα κινεζικα εχουν ξεπερασει τις επωνυμες εταιριες...Ψαξε απλα την εταιρια XIAOMI
που θεωρειται η Apple της κινας.Τα κινητα της απλα πετανε.Εχω παρει το HONGMI για την γκομενα και απλα
το κινητο πεταει.Ειναι εφαμιλο του S4.Kαι κοστισε μονο 150 ευρω.

ετσι εξηγειται... μου εκανε εντυπωση γιατι αυτος που του το πουλησε του λεει ειναι ψευτικο παρτο 100
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τυποι πηγα στον Γερμανο σε εναν κολλητο που δουλευει εκει... το ανοιγει..το ψαχνει...το δουλευει... ειναι αυθεντικο μου λεει παρτο
Πριν λιγο βρεθηκα με 3 τυπους που ειναι η δουλεια τους αυτη..το ψαξανε καλα, πηρανε sim number, κοιταξανε μεχρι και τις βιδες που εχει...καταληξαμε οτι ειναι αυθεντικο

700 ευρω κοστιζει (βεβαια εξαρτατε και απο που το αγοραζεις απο οτι μου ειπανε) ας μου εξηγησει καποιος πως το αλανι το μπρο μου το αγορασε 100 μονο !!!!!

*Δεν ειναι στην εκδοση με dual sim
Φιλε ειναι πολυ απλο να βρεις αν ειναι αυθεντικο το κινητο η κλωνος.κατεβασε απο το google play το
cpu z και θα σου βγαλει τα παντα για το κινητο.Απο επεξεργαστη,καρτα γραφικων,μνημη,αναλυση οθονης,τα παντα.
 

Επισκέπτης
Πήγα κάποτε να πάρω ένα κωλοκινητό , από σκρουτζομάγαζο , κάπου σε μια άκρη της Ν.Ιωνίας , σε κάτι ρέματα , στου διαόλου το κέρατο.

Καμάρωνα ο μαλάκας που το βρήκα 160€ φθηνότερα από το Πλαίσιο ...

Πάρκαρα μπροστά σε ένα γιαπί, ήταν η πιο κοντινή θέση ....

Τα 2 από μέσα λάστιχα του audi σκασμένα ....


Γλύτωσα 160€ από το τηλέφωνο και ....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πήγα κάποτε να πάρω ένα κωλοκινητό , από σκρουτζομάγαζο , κάπου σε μια άκρη της Ν.Ιωνίας , σε κάτι ρέματα , στου διαόλου το κέρατο.

Καμάρωνα ο μαλάκας που το βρήκα 160€ φθηνότερα από το Πλαίσιο ...

Πάρκαρα μπροστά σε ένα γιαπί, ήταν η πιο κοντινή θέση ....

Τα 2 από μέσα λάστιχα του audi σκασμένα ....


Γλύτωσα 160€ από το τηλέφωνο και ....
ΚΑταλαβα απο που το πηρες.Γιατι δεν το αραζες διπλα στον φουρνο που ειχε;
Ασε που αυτοι στο στελνουν στο σπιτι με 5 ευρω παραπανω,μαλακια που ταλαιπωρηθηκες.
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
Τυπε πλεον τα κινεζικα εχουν ξεπερασει τις επωνυμες εταιριες...Ψαξε απλα την εταιρια XIAOMI
που θεωρειται η Apple της κινας.Τα κινητα της απλα πετανε.Εχω παρει το HONGMI για την γκομενα και απλα
το κινητο πεταει.Ειναι εφαμιλο του S4.Kαι κοστισε μονο 150 ευρω.
που το βρισκουμε αυτο το κινητο?πολυ γαματο απο οτι ειδα...και ποσο παει?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
που το βρισκουμε αυτο το κινητο?πολυ γαματο απο οτι ειδα...και ποσο παει?
Εγω το πηρα απο εδω,157 το εχουν.Αλλα αν κανεις και καμια ερευνα στο ιντερνετ θα το βρεις και φθηνoτερα.
Απλα εγω προτιμησα ebay γιατι αν γινει καμια μαλακια,παιρνεις τα λεφτα σου πισω.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
αυτο ακομα πιο γαματο....
To οτι πουλησε 100 χιλιαδες κομματια σε 1,5 λεπτο τα λεει ολα.ειναι απιστευτο το κινητο αυτο.
Τελος του μηνα βγαινει η ευρωπαικη εκδοση,με ακομη πιο γρηγορο επεξεργαστη. :rockon:
Τι iphone 5 και μαλακιες με 900 ευρω.
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
To οτι πουλησε 100 χιλιαδες κομματια σε 1,5 λεπτο τα λεει ολα.ειναι απιστευτο το κινητο αυτο.
Τελος του μηνα βγαινει η ευρωπαικη εκδοση,με ακομη πιο γρηγορο επεξεργαστη. :rockon:
Τι iphone 5 και μαλακιες με 900 ευρω.
μπορω να το βρω καπου να παραγγειλω ? τιμη? για την ευρωπαικη εκδοση μιλαω...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μπορω να το βρω καπου να παραγγειλω ? τιμη? για την ευρωπαικη εκδοση μιλαω...
Aπο εδω εκανα προπαραγγελια εγω,300 ειχα δωσει,τωρα εχει 322 απο οτι βλεπω.Οταν το παρω στα χερια μου θα σου στειλω αν ειναι,για να σου πω εντυπωσεις.
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
4.195
Aπο εδω εκανα προπαραγγελια εγω,300 ειχα δωσει,τωρα εχει 322 απο οτι βλεπω.Οταν το παρω στα χερια μου θα σου στειλω αν ειναι,για να σου πω εντυπωσεις.
θα περιμενω εντυπωσεις ευχαριστω πολυ...ποτε το περιμενεις?αμα ειναι καλο το κλεινω και εγω!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
θα περιμενω εντυπωσεις ευχαριστω πολυ...ποτε το περιμενεις?αμα ειναι καλο το κλεινω και εγω!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Τελος του μηνα βγαινει,μολις βγει θα το εχω μετα απο 3-4 μερες.
 

666toefl

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
Aπο εδω εκανα προπαραγγελια εγω,300 ειχα δωσει,τωρα εχει 322 απο οτι βλεπω.Οταν το παρω στα χερια μου θα σου στειλω αν ειναι,για να σου πω εντυπωσεις.
τα σπεκς ειν αι αριστα στα χαρτια,αλλα στην πραξη αυτα τα τηλ πως ειναι?ανταποκρινονται σε αυτα που γραφουν?
επισης sar ποσο εχουν?δεν το βλεπω..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τα σπεκς ειν αι αριστα στα χαρτια,αλλα στην πραξη αυτα τα τηλ πως ειναι?ανταποκρινονται σε αυτα που γραφουν?
επισης sar ποσο εχουν?δεν το βλεπω..
Σωστος,το sar ειναι απο τα σημαντικοτερα σε ενα κινητο.Απο οτι διαβασε η GSM εκδοση που βγηκε πρωτη,
η κινεζικη δηλαδη,εχει 0,33 ενω η WCDMA εχει 0,45 σχετικα καλη τιμη.Οσο για την ποιοτητα τους,δεν εχεις παρα
να κανεις ενα γουγλαρισμα να διαβασεις τι λενε στα διαφορα φορουμς για αυτην την εταιρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom