Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Ρε παιδια εχει τιποτα η πρωινη βαρδια που να αξιζει η τσαμπα θα κατεβω ?
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
σημερα καντυσεξ. Παλι κομματια εφυγα...
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
na kano mia erotisi an epitrepete. Auti h sofi sto 26 oktombiou 35 axizi na dokimasti?(sry gia tous agglikous xaraktires alla to stelmo apo to 3ds ka8os girnao me to leoforeio apo 3hmero)
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
καλησπέρα..ξέρει κανείς αν είναι σήμερα η Χριστίνα στο Ν.Ουρανού??
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
συναντηση με μια Maxim ξανθουλα με κοντο καρε μαλι  στο Ανδρέου Γεωργίου 4 πριν μερικες μερες
μετριες εντυπωσεις με χειροτερη το περασμα καλτσα της καποτας!
δεν με αφηνε να παιξω με το στηθος της γιατι ηταν λέει κοντα στις μερες της και πονουσε :headbang: :headbang:
κατα τα αλλα απλο, διεκπερεωτικο sex!
πολυ καλη συναντηση με την ψηλη ιζαμπελα στην 26ης Οκτωβρίου 35α ! ο καραμαν7 :rockon: :rockon: με καλυπτει πληρως στην κριτικη του!
αν και τωρα βλέπω οτι καποιοι δεν περαστε καλα  :think:
 

markarian2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
28
Like
268
Πόντοι
290
συναντηση με μια Maxim ξανθουλα με κοντο καρε μαλι  στο Ανδρέου Γεωργίου 4 πριν μερικες μερες
μετριες εντυπωσεις με χειροτερη το περασμα καλτσα της καποτας!
δεν με αφηνε να παιξω με το στηθος της γιατι ηταν λέει κοντα στις μερες της και πονουσε :headbang: :headbang:
κατα τα αλλα απλο, διεκπερεωτικο sex!
πολυ καλη συναντηση με την ψηλη ιζαμπελα στην 26ης Οκτωβρίου 35α ! ο καραμαν7 :rockon: :rockon: με καλυπτει πληρως στην κριτικη του!
αν και τωρα βλέπω οτι καποιοι δεν περαστε καλα  :think:


ΠΑΠΑΡΙΕΣ ερχεται η περιοδος της και οταν δεν ειχε τα ηδια ελεγε. Απλα fail  αγοροκοριτσο ειναι οσο για την αλλη 4 καταθεσης στο 40ε ολες τελοιες με τα ολα τους
 

Επισκέπτης
Με τη Μαξίμ πάντως έχει παίξει ένα απίστευτα τρελό σκηνικό... όταν την είχα γαμήσει αθήνα τα βυζιά της ήτανε 2 βουνά τούμπανα. Τώρα είναι σχηματικά ωραία αλλά έχουνε ξεφουσκώσει πως γίνεται αυτό? Τα βυζιά της τώρα που σου είπε να μην τα πειράξεις ήτανε τεράστια? Γίνεται άραγε να της βάζει +2 νούμερα σουτιέν η περίοδος?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Με τη Μαξίμ πάντως έχει παίξει ένα απίστευτα τρελό σκηνικό... όταν την είχα γαμήσει αθήνα τα βυζιά της ήτανε 2 βουνά τούμπανα. Τώρα είναι σχηματικά ωραία αλλά έχουνε ξεφουσκώσει πως γίνεται αυτό? Τα βυζιά της τώρα που σου είπε να μην τα πειράξεις ήτανε τεράστια? Γίνεται άραγε να της βάζει +2 νούμερα σουτιέν η περίοδος?

Μηπως ηταν γκαστρωμενη τοτε.?? να δεις το βυζι της γκαστρωμενης πως φουσκωνει να παθεις πλακα.!!
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ
ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 26 Η
ΙΣΑΒΕΜΠΕΛΑ ΚΩΛΛΕΗ 17???

[size=20pt]*[/size]Μην γράφεις μόνιμα με κεφαλαία
 

Επισκέπτης
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ
ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ 26 Η
ΙΣΑΒΕΜΠΕΛΑ ΚΩΛΛΕΗ 17???
Καλησπερα συναδελφε, νομιζω η δευτερη ειναι καλυτερη επιλογη.
Και απο τι γραφετε ειναι και η αποκαλυψη της χρονιας η μικρη.

Αργοτερα θα βγω μια τσαρκα, και αν προλαβω θα την ανεβασω σημερα αλλιως αυριο..
Μαζι με την πρωτη κριτικη μου βεβαια, αντε καλως σας βρηκα!!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Αργοτερα θα βγω μια τσαρκα, και αν προλαβω θα την ανεβασω σημερα αλλιως αυριο..
Μαζι με την πρωτη κριτικη μου βεβαια, αντε καλως σας βρηκα!!
Καλως ηρθες. Σιδεροκεφαλος! :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Δοκιμη της Σοφίας πριν λιγο, στο Τσιρκο. Ανάμεικτα συναισθήματα. Λεπτομερειες στην κριτικη.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1
εχει παρει κανενας φουλ προγραμμα σε στουντιο; αξιζει;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
εχει παρει κανενας φουλ προγραμμα σε στουντιο; αξιζει;
το φουλ ειναι μια αθηναικη στουντιακη κυριως εφευρεση οπου περα απο το απλο που ειναι ακριβοτερο εκει συνηθως 50 προσφερεται ολο το πακετο στα 80-100 ευρω συνηθως των υπηρεσιων μιας κοπελας δλδ γυμνο  :pipa1: (αν κανει) και 69 ΚΑΙ σεξσοου με δονητη....αθηνα το εχω παρει καποιες φορες και αξιζει εκει με την εννοια οτι αν εισαι γλειφομουνακιας ή σου αρεσουν τα sextoys στην κοπελα θα παιξεις με ποικιλια,θα χεις περισσοτερη ανεση χρονου και σε σχεση με το αθροισμα των επιμερους υποπρογραμματων θα σου βγει πιο οικονομικα


θεσσαλονικη δεν πολυπερπατησε αυτο το προγραμμα και συνηθως εδω τοπ προγραμμα που διαφημιζεται πλεον σε καθε στουντιο ειναι το τζακουζι που αφενος βγαινει πιο ακριβο αφετερου δεν βολευει παντα στην τελικη

παντως σε οσες κανουν προγραμματα εσυ κανε μια ερωτηση στην τσατσα και παζαρεψε.....για ολο το πακετο τι μπορει να σου κοψει;γενικα θα ακουσεις καποιες λογικες τιμες πια πχ ειρηνη ακομα και με anal
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
66
Πόντοι
1
σε ευχαριστω! βασικα αυτο που μου καρφωθηκε στο νου ειναι φουλ προγραμμα με τη νταιανα; εχει καποιο καμια εμπειρια;
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
αδερφε η Νταιανα κανει και αυταρχικο εισαι σιγουροσς οτι θελεις ολες τις υπηρεσιες που προσφερει? :2funny:
φυσικα πλακα κανω στο φουλ δεν ειναι το αυταρχικο,παντως η Νταιανα ειναι απο τις καλυτερες επιλογες που εχεις αυτη την στιγμη  ;)
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ημουν τις προαλλες για καφε στη παραλια με πουτ@ν@ απο τον Μυλο και μετα πηγαμε για ξεσκισμα (ολα επι πληρωμη ενοειται.....)και καποιος συναδελφος αγαπουλης την πηρε τηλεφωνο και εσταζε μελια...."μωρο μου , τι κανεις?","μωρο μου μου λειπεις,ποτε θα σε δω?"....ακουσα ολη τη συζητηση.στο τελος αυτη του ειπε οτι ειναι αρρωστη..με κοιταξε και γελουσε...
σκεφτηκα τον κακομοιρο τον αγαπουλη-μαλακα και για αλλη μια φορα επιβεβαιωσα την γνωμη μου
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Προσεχε μονο, γιατί αυτο συμβαινει και αναποδα :)
 

Επισκέπτης
Ξεκιναω την πρωτη μου αναφορα με μερικα στουντιο που επισκευτηκα εχθες το βραδυ.

Case D' Amore  (τριδυμα). Περασα με σκοπο να μπω και στα τρια αλλα ξενερωσα απο το πρωτο κιολλας! εκει συναντησα την καρινα γνωστη απο τον βαρδαρη και ποιο συγκεκρημενα απο το μαρινοσπιτο.Εμφανισιακα εχει αλλαξει λιγο και ο κωλο φαρδυνε λιγο αλλα αν δεν διαβασω καλα λογια για αυτην μεσα στο δωματιο δεν ξαναπερναω μαζι της.

ΦΡΙΞΟΥ 13. Ενταξει μπαινεις μεσα και το πρωτο πραγμα που σκευτεσαι ειναι αν η τσατσα σου κατσει, μιλαμε φοβερο κομματι ειναι οτι πρεπει για τους λατρεις του ειδους. Απο κοπελα δυστυχως ηταν η ανιτα η γνωστη γυρολογος ιταλιδα, που σιγουρα σε ξεγελαει εμφανισιακα.

La casa d' irene. To καινουργιο στουντιο που βρισκετε στον ποιο σκοτεινο δρομο της περιοχης, αλλα μεσα το εχουν κανει λες και ειναι ντισκο δεκαετιας 80 η κοπελα που βρηκα εκει ηταν η χριστινα η ρουμανα αν δεν κανω καποιο σοβαρο λαθος, εμφανισιακα καλοστεκουμενη αλλα μεσα ειχα μια ασχημη εμπειρια στο φριξου 15 και απο τοτε δυσταζω να ξανα μπω.

GODIVA (Αχελωου 10). Ενα απο τα καλυτερα στουντιο της πολης, πραγματικα τεραστιο μιας και στεγαζετε σε ενα πρωην γνωστο μαγαζι της περιοχης. Μεσα η βικυ απο την μολδαβια παλια γνωστη απο το μπλε στον βαρδαρη, οχι ομως και κατι το ιδιαιτερο.

Golden star of sex (26ης οκτωβριου 35Α).Σαν τσιρκο εχει γινει γνωστο το εν λογο στουντιο. εδω ηταν η μπελα οπως μου την παρουσιασε η τσατσα του μαγαζιου. η κοπελα δοκιμαστηκε και η λεπτομερειες θα γραφουν στην πρωτη μου κριτικη.

Aνδρεου γεωργιου 16 ΕΡΩΣ. Εδω ηταν η ποιο ομορφη κοπελα που συναντησα εχθες το βραδυ, η ντανιελα με τα πολλα τατουαζ. Πραγματικα πολυ ομορφη και πολυ ωραιο σωμα, αλλα εμενα με χαλανε λιγο τα πολλα τατουαζ.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom