Νέα

Διοργάνωση σοβαρής & αξιοπρεπούς παρτούζας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και να μην ξεχναμε την λαικη σοφία

"ο κουβάς χαλάει

και

οχι το πηγαδι"

επισης ο καλος ο μυλος ολα τ' αλεθει
και
τρεις στο λαδι τρεις στο ξιδι τρεις και στο λαδοξιδο...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λιτοδιαιτο σε βρισκω....

οχι αλλα παω στο χωριο και μου δινει η μανα μου φαγητα και μεχρι να τα φερω αθηνα γινονται παγος γιαυτο αν ειχες ευρυχωρο μουνι οταν παω στο χωριο να σε περνω μαζι να κρατας τα φαγια ζεστα....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
οχι αλλα παω στο χωριο και μου δινει η μανα μου φαγητα και μεχρι να τα φερω αθηνα γινονται παγος γιαυτο αν ειχες ευρυχωρο μουνι οταν παω στο χωριο να σε περνω μαζι να κρατας τα φαγια ζεστα....

αηδιασα...φτανει η κουβεντα για τα μουνια-ντουλαπα-ναρνια...
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
ωραια διοργανωση παρτουζας.... αλλωστε ο ερωτας περνα απο το στομαχι εξου και τοσος ντορος για το φαι... κανονιστε τιποτα και αφηστε τα φαγητα ειμαστε και σε διατροφη,ποιος οργανωνει εδω ρε παιδια,εγω απο θρεντ σε θρεντ πηδαω μπας και βρω καποιο με ουσια τελικα η ουσια ειναι μονο στο μπανιο για μια  :bigdick: χαχαχαχαχα
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Συναγωνιστές το σοβαρής στον τίτλο μου ακούγεται κάπως...Εμένα γιατί στην παρτούζα με πιάνουν πάντα τα γέλια? Δε μπορώ να συγκρατηθώ όταν βλέπω την άλλη να είναι μπουκωμένη με τον πούτσο του φίλου μου, ενώ εγώ αγωνιωδώς να προσπαθώ να βάλω και τον δικό μου στο στόμα της και να πνίγεται...Ελπίζω να το ξεπεράσω...
 

George R

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2012
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Προτείνω παρτούζα απόψε βράδυ στο Studio Oriental Φυλής 104. Ψήνεται κανείς?
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Καλησπέρα! Προτείνω παρτούζα απόψε βράδυ στο Studio Oriental Φυλής 104. Ψήνεται κανείς?
η παρτουζα εχει αλλη χαρη οταν ειναι αφιλοκερδος κι αλλη οταν την κανεις επι πληρωμη...εγω εχω κανει πολλες αφιλοκερδος και επιπληρωμη δε μ'αρεσει καθολου χανει την ουσια της...
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Θα γινη εδω οπως στο ανεκδοτο Σιζιτουσαν ενας ελληνας και ενας ιταλος στο πανεπιστημιο αρχαιολογιας και λεει ο ελληνας με υπερηφάνεια εμεις ανακαλυψαμε την παρτουζα και απανταει ο ιταλος εμεις την τελειοποιησαμε προσθεσαμε και γυναικες .
 

giorgoskom2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παρτούζα τη Κυριάκη, το βράδυ στη Κομοτηνή, όποιος θέλει 25310-**350 να ζητήσει το κορίτσι με το τατουάζ..... για ν αμου δώσουν το τηλέφωνο

Παρακαλούμε όλα τα μέλη μας να διαβάσουν προσεκτικά τους κανόνες λειτουργίας του forum. Οι κανόνες λειτουργίας έχουν σκοπό την οργάνωση του forum και των πληροφοριών μέσα σε αυτό, και την προστασία του site, των δημιουργών του, και των μελών του.

Ο διαχειριστής (administrator) ή/και οι συντονιστές (moderators) του forum διατηρούν το δικαίωμα να επεξεργαστούν ή να διαγράψουν δημοσιεύσεις που δεν συμβαδίζουν με τους κανόνες χρήσης.

Εφόσον είστε εγγεγραμμένος/-η χρήστης/-τρια στο bourdela.com, μπορείτε να δημοσιεύετε τις απόψεις σας στο forum του site ή να απαντήσετε σε απόψεις άλλων.
Τους κανόνες αυτούς πρέπει να σέβεστε και να ακολουθείτε.

  • [li]11. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/li]

Ευχαριστούμε!
Καλή διασκέδαση.
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.320
Πόντοι
216
τύπε καμια πρωην προσπαθεις να εκδικηθεις?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
647
Like
270
Πόντοι
26
ξέρετε που διοργανώνουν γκέι/μπάι παρτούζες?
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Δεν μαθαμε κανα νεο εγινε τελικα τιποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom