Νέα

Πορνομετανάστευση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 417
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

σε πια πορνοδεσ χορα θα πορνομεταναστευατε?

  • ροσια

    Ψήφοι: 15 33,3%
  • ουκρανια

    Ψήφοι: 10 22,2%
  • λευκοροσια

    Ψήφοι: 1 2,2%
  • μολδαβια

    Ψήφοι: 9 20,0%
  • ρουμανια

    Ψήφοι: 10 22,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    45

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τυπε μηπως να το σκεφτεις καλυτερα?εγω ειμαι περιθωριακος τυπος που παω με γκρανια και γαμαω στο μεταξι :S

τι να σκεφτω ρε τυπε δε μαρεσει να στενοχωριεται ο μπολντης αλλα δε μπορω και να παραλογιστω με το ζορι  :crazy:

Ρε μη τσατιζεσαι ρε τυπε.  :grin:

Θα καψεις καναν επεξεργαστη.

@λοπεζ κοιτα δεν εχω σκοπο να πεισω εσενα...
εσυ ειναι σιγουρο πως εισαι φιλος με το απολυτο αρσενικο
κ στηριζεις απολυτο αρσενικο... οποτε οκ. Θα παιξουμε με συμμαχιες.

και συ φιλος εισαι (εκτος και εισαι ο ερης)
οποιο δαχτυλο και να κοψεις ποναει. αλλα βρηκες και συ να τα βαλεις με τον αντιχειρα δεν ειναι λογικο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τι επαθες ρε τυπε και την λες στο μπουρδελομορτη? :grin:
αυτοι οι γιωταδες κατεστρεψαν την ελλαδα τυπε :grin:
ή οπως λεει ο αγαμημορτης ζηλευω την πορεια του και την εξελιξη του :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
γυναικα ειναι η εριναλ... εχει βγει απο εδω μεσα και την εχουν δει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αναγκαστηκε να κανει κομμα με τον εριναλ τυπε. ισως φταιμε και μεις τον σπρωξαμε σε απελπισμενα μετρα.
τυπε λες να εχουμε και εμεις μεριδιο στην πτωση του μορτη? :S
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
εκανε ενα μεγαλο λαθος ο βλακας σου. αν δεν ειναι οσο χαζος ειναι θα ζητησει συγγνωμη για τη φραση αυτη που ειπε.
Εγω στα λεω στα ισια οτι εισαι ενας ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΜΟΥ :2funny: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ :2funny:.Εισαι ενας ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ εισαι για λυπιση :2funny:Τι μανα σου μπορει να την  :knockinb:οταν ηταν νεα :2funny:τωρα που ειναι γρια τι να την κανω?στο Μεταξουργειο  :knockinb:με 10 Ευρω πολυ καλητερη :2funny:Θα ξαναπιασουνε παλι κανεναν σαν το Παστιτσιο και θα  :shit: ολοι ξανα :2funny:.Καλο ειναι να σε μπαναρουνε οπως τον αλλον φουκαρα να φυγεις γιατι ολο :jerking: γραφεις και χαλας τα Thread αυτο που σε σωζει ειναι οτι ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ.Αλλιως θα σε ειχα ξεσκισει :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εκτορ λοπεζ αν δεν εχετε βαλει εσεις τον νεο να συμμετασχει στην πλακα που εχετε συνεννοηθει απο πμ εις βαρος μου  :P τοτε οπως βλεπεις καταλαβε κ ο ιδιος οτι ο απολυτος επιτιθεται.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
βλεπω να κανονιζεται ομαδικο ραντεβου θανατου :rockon:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Εγω στα λεω στα ισια οτι εισαι ενας ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΜΟΥ :2funny: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ :2funny:.Εισαι ενας ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ εισαι για λυπιση :2funny:Τι μανα σου μπορει να την  :knockinb:οταν ηταν νεα :2funny:τωρα που ειναι γρια τι να την κανω?στο Μεταξουργειο  :knockinb:με 10 Ευρω πολυ καλητερη :2funny:Θα ξαναπιασουνε παλι κανεναν σαν το Παστιτσιο και θα  :shit: ολοι ξανα :2funny:.Καλο ειναι να σε μπαναρουνε οπως τον αλλον φουκαρα να φυγεις γιατι ολο :jerking: γραφεις και χαλας τα Thread αυτο που σε σωζει ειναι οτι ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ.Αλλιως θα σε ειχα ξεσκισει :2funny:

Kαλα του τα πες! Ενας ασχημος φουκαρας φτωχος μαυριδερος πιρφορος ειναι που ΟΥΤΕ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ γαμαει! Οι πουτανες του ριχνουν πορτα μερικες φορες επειδη μοιαζει με πακιστανο!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εκτορ λοπεζ αν δεν εχετε βαλει εσεις τον νεο να συμμετασχει στην πλακα που εχετε συνεννοηθει απο πμ εις βαρος μου  :P τοτε οπως
τυπε εχουμε συγκεντρωθει και εχουμε κανονισει σχεδιο εξοντωσης σου :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom