Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.098
Like
1.374
Πόντοι
216
Αν ξέρει κάποιος καμιά καλή ενεργητική cross στην Αθήνα ας με ενημερώσει.
 

Karamanos32

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή φίλε είναι η Ελίνα από το Γκάζι!Δεν είναι τόσο εντυπωσιακή από κοντά,ξέρει να κάνει τρομερό ρετουδάρισμα στις φωτό τις αλλά είναι εμφανίσιμη και πολύ καλό παιδί!Ευγενέστατη και πολύ περιποιητική στο κρεββάτι!Μην ψάχνεις όμως πλέον να τη βρεις γιατί σταμάτησε το crossdressing!

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ , ΜΙΚΡΟΚΑΜΩΜΕΝΗ , ΘΥΛΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑΖΙΑΡΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΕ ΒΡΙΣΚΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ , ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ  :fuck1:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
συγγνώμη, αλλά για ποιόν ακριβώς λόγο συζητάμε ???

αφού σταμάτησε το κροσντρέσινγκ ???

 

Karamanos32

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
συγγνώμη, αλλά για ποιόν ακριβώς λόγο συζητάμε ???

αφού σταμάτησε το κροσντρέσινγ

Γιατι καποιοι μπαινουν και λενε μαλακιες για ατομα που υποτιθεται γνωριζουν , εγω εχω δει την συγκεκριμενη κοπελα και εχουμε συζιτισει και το θεμα που γινεται στο συγκεκριμενο σαιτ , εκτος του οτι ΔΕΝ πληρωνεται εχουν γραψει τα μυρια οσα για κεινη με αποτελεσμα να σταματησει το κροσντρεσινγκ , οπως και να χει εχω δει παρα πολλες αλλα σαν αυτην καμοια και ο φιλαρακος απο πανω ειναι ακομα ενα παραδειγμα που μπαινει εδω μεσα και γραφει ασυναρτησιες , ασχετα με την καυλα μην ξεχναμε οτι μιλαμε για ανθρωπους και δεν χρειαζεται να τους προσβαλουμε ουτε να τους πληγωνουμε .αυτα ..
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
αν μπορείς και αν γίνεται, στείλε μου με π.μ. το τηλέφωνό της

θενκς
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
Την Αθηναία Νίνα. Που μένει στο Γκάζι.
αυτη η νινα ειναι καθαρη φαση cd. ποιο παλια εμενε γκυζι, τελευταια εμενε γκαζι, διπλα στα μπουρδελα της κασανδρας. ψηλη, πολυ θηλυκη, μονο παθητικη, απαιχτο τσιμπουκι και συνηθως τα επινε μεχρι τελευταιας σταγονας. 2-3 φορες που ειχα παει πριν 1 - 1,5 χρονο οντως δεν επαιρνε λεφτα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
γαιτί παίρνεις ανάποδες "ευγενέστατη και περιποιητική " τη χαρακτήρισε ο συνάδελφος


Γιατι καποιοι μπαινουν και λενε μαλακιες για ατομα που υποτιθεται γνωριζουν , εγω εχω δει την συγκεκριμενη κοπελα και εχουμε συζιτισει και το θεμα που γινεται στο συγκεκριμενο σαιτ , εκτος του οτι ΔΕΝ πληρωνεται εχουν γραψει τα μυρια οσα για κεινη με αποτελεσμα να σταματησει το κροσντρεσινγκ , οπως και να χει εχω δει παρα πολλες αλλα σαν αυτην καμοια και ο φιλαρακος απο πανω ειναι ακομα ενα παραδειγμα που μπαινει εδω μεσα και γραφει ασυναρτησιες , ασχετα με την καυλα μην ξεχναμε οτι μιλαμε για ανθρωπους και δεν χρειαζεται να τους προσβαλουμε ουτε να τους πληγωνουμε .αυτα ..
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
από πιό σαϊτ τη γνώρισες ? (αν επιτρέπεται) ;)


αυτη η νινα ειναι καθαρη φαση cd. ποιο παλια εμενε γκυζι, τελευταια εμενε γκαζι, διπλα στα μπουρδελα της κασανδρας. ψηλη, πολυ θηλυκη, μονο παθητικη, απαιχτο τσιμπουκι και συνηθως τα επινε μεχρι τελευταιας σταγονας. 2-3 φορες που ειχα παει πριν 1 - 1,5 χρονο οντως δεν επαιρνε λεφτα
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.968
Κριτικές
2
Like
317
Πόντοι
36
απο το adult. τελευταια αγγελια της ειναι 18/04. απο cross πρεπει να ειναι μακραν η πιο θηλυκη που εχω δει, και κορμαρα.
να σε παρακαλαει κιολας ολο το βραδυ να πας να την γαμισεις και να μην πηγενεις αυτο που το βαζεις :bigdick:
ερχοταν συχνα θεσσαλονικη τοτε και δυστιχος λογο επειδη της παιδικης αφελειας το χασαμε το κορμι τσαμπα
πραγματικα ομως ειναι απο τα καλυτερα κροςς που εχω δει τρομερο κορμι
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
αυτη η νινα ειναι καθαρη φαση cd. ποιο παλια εμενε γκυζι, τελευταια εμενε γκαζι, διπλα στα μπουρδελα της κασανδρας. ψηλη, πολυ θηλυκη, μονο παθητικη, απαιχτο τσιμπουκι και συνηθως τα επινε μεχρι τελευταιας σταγονας. 2-3 φορες που ειχα παει πριν 1 - 1,5 χρονο οντως δεν επαιρνε λεφτα
Συμφωνω απολυτα! + ΕΓΑΜΗCON ΚΑΙ CΙΜΦΩΝΗCON+
τωρα θελει λεφτα, αναλογα τα κεφια της.
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
με το οτι ισχυει η αποψη ηθελα να γραψω φιλαρακι niced...sorry για το τραγικο λαθος και να πω οτι τον ειχα  :cum: κιολας παει στην ευχη......αλλα τα λαθη ειναι για ανθρωπους...στο θεμα μας κυριοι....!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom