Νέα

Ερχομαι Ελλαδα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 371
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mihail56

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.216
Like
0
Πόντοι
16
Nαι ρε ...
πήγαινε διάβασε κανένα Μίκυ Μάους ...
μπορεί να βγάλει και γκόμενα με αυτά ...
δεν ξέρεις ...
επειδή στράβωσε ένα μπάζο μία , δεν σημαίνει ότι και τα άλλα κωλόμπαζα οι άλλες θα στραβώσουν



Μίκυ μάους τα anime και τα manga λέει.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:



Πόσων χρόνων είσαι ρε κωλόγερε;;; 70 είσαι και ότι καρτούν βλέπεις το λες "μίκυ μάους"; (και "μίκυ μάου" καμιά φορά :2funny:)
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Και την βρίσκει με τις γάτες στο μπάνιο.

Και ποστάρει τα σκατά του

Και ειναι επιδειξίας

Και παραμυθατζης

και και και

Πολύ νορμαλ τύπος ο Τσάρος!!!!!

υγ. Τον πάω όμως - γιατί με κάνει και γελάω τζάμπα
Χεζει στην θάλασσα!
(ή κανω λαθος και ηταν αλλος; )
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Χεζει στην θάλασσα!
(ή κανω λαθος και ηταν αλλος; )

Καλά το χέσημο στη θάλασσα σού έκαμε εντίπωση;;;;;;;;;;; είσαι μήπως οικολόγος;;

ότι κάνει μπάνιο μαζί με τη γάτα του;;;;;;;; το βλέπεις νορμαλ

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ποιος ερχεται ρε παιδια?
ο Καραμανλης?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

mihail56

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.216
Like
0
Πόντοι
16
Πιθανόν.
Ο Δημητράκης γαμάει μόνο γυναίκες
και μόνο μουνάρες.
Ποτέ πούστηδες ...


Το ίδιο μυαλό με τον Δημητράκη κουβαλάς και συ......εκτός από γκόμενες -να σου θυμίσω ότι και 70 ετών να'σαι με alzheimer και κουτσός,αν έχεις λεφτά γαμάς ότι μουνάρα θες-,αυτός ο τρόμπας γαμάει και κατσίκες,σκύλους,ακόμα και σκαντζόχοιρους :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:



Κατά τα άλλα να εύχεσαι να μην υπάρχει το σάιτ,όταν το παιδί σου μεγαλώσει και μάθει να χειρίζεται το ίντερνετ,γιατί έτσι και ανακαλύψει ότι ο lakis33 είναι ο πατέρας του,το πιθανότερο είναι να σε στραγγαλίσει με τα ίδια του τα χέρια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Χεζει στην θάλασσα!
(ή κανω λαθος και ηταν αλλος; )


Καλά το χέσημο στη θάλασσα σού έκαμε εντίπωση;;;;;;;;;;; είσαι μήπως οικολόγος;;

ότι κάνει μπάνιο μαζί με τη γάτα του;;;;;;;; το βλέπεις νορμαλ

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Δυστυχώς και στη θάλασσα χέζει και κάνει μπάνιο με τις γάτες του.....πιθανότατα και να τις γαμάει,τον έχω ικανό....


 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ποιος ερχεται ρε παιδια?
ο Καραμανλης?
:2funny: :2funny: :2funny:

Ο Καραμαν αλής ήταν απλός εθνάρχης, σιγά τα οά

Ο Δημητράκης ειναι ΤΣΑΡΟΣ ΠΑΣΣΩΝ ΤΩΝ ΡΩΣΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕΓΑΣ ΓΑΜΙΑΣ (κανεις άλλος ΕΛΛΗΝ δεν έχει φτάσει τόσο υψηλά)




χαμός θα γινει στο ΕΛΒΕΝΝΝΝΝΝΝ


Δυστυχώς και στη θάλασσα χέζει και κάνει μπάνιο με τις γάτες του.....πιθανότατα και να τις γαμάει,τον έχω ικανό....

Μην λες βλακίες, ο Δημητράκης αγαπάει τα ζώα
 

mihail56

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.216
Like
0
Πόντοι
16
Κατά τα άλλα το αβατάρ του λάκη θεωρείται political correct βλέπω,και δεν έχει φάει μπαν ακόμα....


Αν κάποιος άλλος όμως έβαζε σκατά στην κωλοελληνική σημαία θα έτρωγε μπαν;
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Κατά τα άλλα το αβατάρ του λάκη θεωρείται political correct βλέπω,και δεν έχει φάει μπαν ακόμα....


Αν κάποιος άλλος όμως έβαζε σκατά στην κωλοελληνική σημαία θα έτρωγε μπαν;
Έχω βάλει την ελληνική σημαία με σφυροδρέπανο αντί για σταυρό(πράγμα που για τους πατριώτες είναι ίσως χειρότερο από σκατά),έχω ανεβάσει φωτογραφίες με την ελληνική σημαία χαρτί υγεία ή στην πυρά κ είμαι ακόμα εδώ. :grin:

Οπότε λογοκρισία σε αυτό το θεματάκι δεν υπάρχει όχι. :sunglasses:

Τώρα αν δοκιμάσεις να διαφημίσεις κανένα άλλο μαγαζάκι ίσως να έχεις πρόβλημα,δεν ξέρω...υποθέτω. :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.161
Πόντοι
5.006
Έχω βάλει την ελληνική σημαία με σφυροδρέπανο αντί για σταυρό,πράγμα που για τους πατριώτες είναι ίσως χειρότερο από σκατά,έχω ανεβάσει φωτογραφίες με την ελληνική σημαία χαρτί υγεία ή στην πυρά κ είμαι ακόμα εδώ. :grin:

Οπότε λογοκρισία σε αυτό το θεματάκι δεν υπάρχει όχι. :sunglasses:

Τώρα αν δοκιμάσεις να διαφημίσεις κανένα άλλο μαγαζάκι ίσως να έχεις πρόβλημα,δεν ξέρω...υποθέτω. :grin:
Οχι για πολύ ακόμα
devil-finger-294.gif
 

mihail56

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.216
Like
0
Πόντοι
16
Έχω βάλει την ελληνική σημαία με σφυροδρέπανο αντί για σταυρό(πράγμα που για τους πατριώτες είναι ίσως χειρότερο από σκατά),έχω ανεβάσει φωτογραφίες με την ελληνική σημαία χαρτί υγεία ή στην πυρά κ είμαι ακόμα εδώ. :grin:

Οπότε λογοκρισία σε αυτό το θεματάκι δεν υπάρχει όχι. :sunglasses:

Τώρα αν δοκιμάσεις να διαφημίσεις κανένα άλλο μαγαζάκι ίσως να έχεις πρόβλημα,δεν ξέρω...υποθέτω. :grin:



Καλά οι πατριώτες έχουν μυαλό αλά Δημητράκης standard....και ο Δημητράκης είμαι σίγουρος ότι είναι πατριώτης,γι'αυτό έγινε έτσι....εξ'άλλου φοράει,και τη στολή του τσολιά,και το δείχνει.... :tooth:

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Καλά οι πατριώτες έχουν μυαλό αλά Δημητράκης standard....και ο Δημητράκης είμαι σίγουρος ότι είναι πατριώτης,γι'αυτό έγινε έτσι....εξ'άλλου φοράει,και τη στολή του τσολιά,και το δείχνει.... :tooth:
Είσαι πολύ λίγος για να μιλά για τον Δημητράκη,ο δημητράκης δεν έχει πατρίδα,δεν έχει ιδεολογία,δεν έχει θρησεκία,είναι από μόνος του ένα δόγμα!!!! :birdman:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Είσαι πολύ λίγος για να μιλά για τον Δημητράκη,ο δημητράκης δεν έχει πατρίδα,δεν έχει ιδεολογία,δεν έχει θρησεκία,είναι από μόνος του ένα δόγμα!!!! :birdman:

Ετσι ακριβώς!!!!!!!!!!! ο ΤΣΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ
 

mihail56

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.216
Like
0
Πόντοι
16
Χμμμμ να ρωτήσω κάτι τους "πατριώτες"....


Η παλιά σημαία της Λιβύης όπως θα ξέρατε ήταν μονόχρωμη (πράσινη)....αν τυχόν και η σημαία της Ελλάδας ήταν μονόχρωμη και ΑΣΠΡΗ,δε θα σκουπιζόσαστε με χαρτί υγείας επειδή μοιάζει με τη σημαία που θεωρείτε "ιερό σύμβολο";
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Χμμμμ να ρωτήσω κάτι τους "πατριώτες"....


Η παλιά σημαία της Λιβύης όπως θα ξέρατε ήταν μονόχρωμη (πράσινη)....αν τυχόν και η σημαία της Ελλάδας ήταν μονόχρωμη και ΑΣΠΡΗ,δε θα σκουπιζόσαστε με χαρτί υγείας επειδή μοιάζει με τη σημαία που θεωρείτε "ιερό σύμβολο";

Δεν θα φταίει ο Λάκης αμα σε  :knockinb: που γράφεις τέτοια πράγματα για την σημαία μας;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Θα μου κλάσει..... ;)




Από κοντά ο τυπάκος φοβάται και τον ίσκιο του.....μόνο εδώ μέσα είναι νταής ;)

Φίλε μου, πίσω από την οθόνη ειμαι και γω μάγκας.

Αμα δεις το τιτανοτεράστιο Λάκη από κόντα θα κλάσεις μέντες από τον φόβο σου.

Αφου να φανταστεις, δεν κάνει πλέον εξαγωγές στα δόντια, φευγουν μόνα τους από τον φόβο τους μολίς τον δουν.

Μην κάνεις λοιπόν το παλικάρι, γιατι ο Λάκης έχει βαρύ χέρι
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
O Λάκης δεν έχει μουστάκι και κοιλίτσα (γράμμοτοι ειναι οι κοιλιακοί του -σανίδα)

Λίγα λόγια για τον Λάκη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: γιατί οσονουπο καταφτάνει και θα σας  :s&m_1: :s&m_1: :pipa3: :pipa3: :pipa3: κωλόπαιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom