Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Θα γράψω κριτική όταν αυτό είναι εφικτό, αλλά προς το παρόν να ενημερώσω τους συναγωνιστές ότι πέρασα ένα 3ωρο όλα τα λεφτά.
Για αυτη την Ευα μιλας παντα? Και πηρες και 3ωρο? Τελικα ο Αη Βασιλης ηρθε στην πολη
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Οπως ειναι εμφανες πλεον δια γυμνου οφθαλμου,
μας εχουν κατσικωθει οι ιδιες και οι ιδιες εδω περα....!!!
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
285
Like
128
Πόντοι
1

???!!! Υπαρχει τετοιο θεμα στην πολη??
Φίλε ή μας δουλευεις ψιλο χαζι ή κανεις διαφημηση στο συγκεκριμενο γραφείο
Εσύ δηλ. τόσα χρόνια που σαι στο κουρμπετι δεν καταλαβες με 1 απλή ματιά περι τίνος πρόκειται???????? κι αν ήταν κατί καλό δεν θα το ξερες πρωτος??? :-)
υπάρχει 1 στο εκατομμυριο αυτό το παγκοσμίως αγνωστο γρ. να έχει αυτες τις μουνάρες????????
 

kostikos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
285
Like
128
Πόντοι
1
Κοψε την γκρινια και δωσε στους φιλους σου πανω τα 5 - 6 που ολο λες Παιχτη και μην εισαι μονοφαγας !!!
Κατα τα αλλα τα πολυ καλα αν θες να τα φας θα πρεπει να τα πληρωσξς αυτο να το θυμασαι παντα αλλιος μια ζωη στην μετριοτητα θα εισαι και θα γκρινιαζης .

Αντε καλο βραδυ και απο εδω .
Φίλε επειδη δεν έχουν ολοι 1 μηχανη που γεννάει λεφτα όπως εσυ ώστε να γαμαν όλες τις τουρίστριες και επειδή μπαίνουν και πολλοί ανιδεοι δω μεσα που λόγω γκαβλας τρώνε πολύ παπα εγώ απλώς πληροφόρησα για ακόμα μιά απάτη που κυκλοφορεί για να σωσω κανεναν!!!!
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ
δεν γκρινιαξα!!! 1 ερώτηση εκανα και ψαχτηκα και βρήκα και την απάντηση για το συγκεκριμένο κοριτσάκι και το γραψα και το επιβεβαιωσε κι άλλος πιο κατω....και βρηκα και κριτική οτι δεν έχει πολύ σχέση με φωτο κι γενικά είναι σαν στουντιοκόριτσο!!!
που την είδεσ την γκρινια?????
οσο για την παραπληροφόρηση που κανεις ξερείς καλά οτι δω πάνω δουλευουν μονο με πελατες κατόπιν σύστασης από άλλους ή από ξενοδοχεία με τον ρεσεπσιονιστα. επομένως και τηλ. να δωσω αν δεν πάρω εγώ να πω ο ταδε είναι αυτός και μενει εκεί και θα σε παρει σε λιγο εκ μέρους μου κοκο δεν έχει!!!!!! και ξερω πολύ κοσμο που χει τηλ. απο λοκαλ κι ουτε τα ζηταω γιατι έχω τα δικά μου! κι εγω μονος μου ψαχτηκα και τα βρηκα απο φίλους και γνωστους και κτλ.....
επισης ξέρεις πολύ καλά οτι στους φίλους μου τα δίνω φυσικα και ανταλλάσουμε καθημερινά πληρ.!!!!!
θα συμφωνησω οτι για τα πραγματικά υπερπαραγωγες (πχ lauryn, Crsytal, Vicky, Tzoulia, SASA κτλ) πρέπει να πληρώσεις!!!! πραγμα που το κανω και δεν τοχω μετανιώσει ποτέ γιατι αξιζαν και το τελευταίο ευρώ 
αλλα όχι να μου πλασαρονται για εσκορτσ των και μοντελες 200 ευρώ στουντιοκοριτσα ή κοπελιτσες που στην χωρα τους θαταν καθαριστιες
αυτα μονο τίποτα άλλο :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Φίλε ή μας δουλευεις ψιλο χαζι ή κανεις διαφημηση στο συγκεκριμενο γραφείο
Εσύ δηλ. τόσα χρόνια που σαι στο κουρμπετι δεν καταλαβες με 1 απλή ματιά περι τίνος πρόκειται???????? κι αν ήταν κατί καλό δεν θα το ξερες πρωτος??? :-)
υπάρχει 1 στο εκατομμυριο αυτό το παγκοσμίως αγνωστο γρ. να έχει αυτες τις μουνάρες????????

Ψιλο γαζι λεγετε.
Ναι διαφημηση κανω.
Ολοι οι πονηροι εδω μαζευτηκαμε(και εγω μαζι πουκανω διαφημηση.....)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ε ναι....
καμια αλλαγη δεν βλεπω...
ναυαγησε κι η προσυνταξιακη εφεδρεια μπας κι εφευγαν καποιες...
ηρθαν κι οι γιορτες κι οι ελπιδες οτι θα σκασει κατα δω κανα καλο κοματι εξανεμιζονται...

αυτα bro...
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
ε ναι....
καμια αλλαγη δεν βλεπω...
ναυαγησε κι η προσυνταξιακη εφεδρεια μπας κι εφευγαν καποιες...
ηρθαν κι οι γιορτες κι οι ελπιδες οτι θα σκασει κατα δω κανα καλο κοματι εξανεμιζονται...

αυτα bro...
Αδερφέ έχετε όμως το καλύτερο πιπίνι  :grin: :grin:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
χθες το βραδυ που κοιμηθηκα ηρθαν στην σειρα.....στον υπνο μου....η anya με το κωλοσκυλο.......η ευα-σαντρα με την σκουπα.....και η margo με την ρομπα........τι χριστουγενιατικη ιστορια και...σκρουτζ..λεμε τωρα...στην θεσσαλονικη γραφεται ξανα το παραμυθι..!!!(δεν φευγουν κιολας..σαν τους καλικατζαρους....)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ειπαμε...μας κατσικωθηκαν για τα καλα
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Guys η Μάργκο έχει πολύ καλό service. Για την ηλικία της και την τιμή της μαζί σας. Αλλά εγώ θα ξαναπήγαινα
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
αυτη μας μαρανε τωρα...
ασε Λουκ, εχουμε τις μαυρες μας στην πολη μας...
βουλιαξε το Χριστουγεννιατικο δεντρο μας!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
πλωτο το θελανε, με το πρωτο κυμα πάπαλα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
τοσα χρονια ειχαμε καραβι στην στερια...φετος βαλαμε δεντρο στην θαλασσα...δε μας παει με τπτ!!!
 

mits1a9b

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
539
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
αυτη μας μαρανε τωρα...
ασε Λουκ, εχουμε τις μαυρες μας στην πολη μας...
βουλιαξε το Χριστουγεννιατικο δεντρο μας!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
πλωτο το θελανε, με το πρωτο κυμα πάπαλα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
τοσα χρονια ειχαμε καραβι στην στερια...φετος βαλαμε δεντρο στην θαλασσα...δε μας παει με τπτ!!!
Αστα να πανε...Στολισαμε και δεντρο με λογαριασμους και χαρατσια στην Αριστοτελους  :headbang: :headbang: :headbang:
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρα παίδες,αυτός ο ύπουλος Μπουτάρης που τα έκανε πλακάκια με τους Μογγόλους στην Σμύρνη ο παλιόπου......θέλει να χτίσει και τζαμί τν Θεσσαλονίκη,βρε αυτοί το έχουν χάσει κάποιος να τους συνεφέρει επιγόντος.
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Guys η Μάργκο έχει πολύ καλό service. Για την ηλικία της και την τιμή της μαζί σας. Αλλά εγώ θα ξαναπήγαινα
Κι εγώ! Αν πληρώνει εκείνη, να σφίξω τα δόντια, να πάω...
 

puthagoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
282
Κριτικές
39
Like
6
Πόντοι
601
θα ήθελα να θίξω κάτι και για εκείνους που δεν το έχουν πάρει χαμπάρι.
Αυτό το πρακτορείο δραστηριοποιείται στην Ελλάδα ως και στην Ιταλία ως . Αν παρατηρείσεται οι κοπέλες είναι ίδιες και κάνουν tour και στις δύο χώρες.
Τότε λοιπόν γιατί ζητάνε από εμάς στην Ελλάδα 250 την ώρα όταν στην Ιταλία έχουν τιμή 200;;; Μάλλον μας θεωρούν κορόιδα  :tickedoff: :tickedoff:
Εγω δεν πρόκειται να ξαναπάρω κοπέλα απο εκεί όσο κρατάνε την τιμή στα 250. Κάντε παζάρι και αν δεν δεχτούνε, να πάνε να γαμ...
Δεν είναι μόνο θέμα χρημάτων αλλά και αρχής

Υ.Γ. Αλλώστε είναι το μόνο πρακτορείο που έχει κρατήσει ψηλά τις τιμές του (250+εξτρα) και μην μιλήσω για την μέτρια ποιότητα των κοριτσιών που φέρνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom