Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (4 μέλη και 6 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μασαζ μετριο προς καλο.στην αρχη ηθελε να βαλει καποτα αλλα της το εδωσα ετσι στο στομα. οχι στο στομα μου λεει μην φοβασαι της λεω.αφου επεσε το καταλληλο σφυροκοπιμα στην τελεια κολαρα της την εβαλα να κατσει στον καναπε εβγαλα την καποτα και ξανα στο στομα. δυστηχως οταν εχυσα σημαδεψα βυζια αλλα πανω στην καυλα πηρε και στομα-μαλια. η γκομενα τσαντιστηκε λιγο αλλα μετα της περασε. δυστηχως 80 η ταριφα.την επομενη σκεφτομαι την αλεξανδρα, καλο μουνι
διευκρίνισε πλζ αν εννοείς πως το 80άρι περιελάμβανε και λωκό...
γιατί αυτό καταλαβαίνει κάποιος από το γραφόμενο
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
διευκρίνισε πλζ αν εννοείς πως το 80άρι περιελάμβανε και λωκό...
γιατί αυτό καταλαβαίνει κάποιος από το γραφόμενο
80 χωρις κολο. δεν της ζητησα και γενικος δεν ζηταω κολο γιατι δεν μου τον δινουνε λογο μεγεθους. σε γκομενες εξω που το προσπαθω θελουν πολυ προετοιμασια και πολυ χρονο που εδω ειναι απαγορευτικος. (θελω να παρω την μαριαννα καμια φορα να δω τι θα μου πει, θα μου τον δωσει???)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
(θελω να παρω την μαριαννα καμια φορα να δω τι θα μου πει, θα μου τον δωσει???)
       η μαριαννα   και  η  πρωην  χριστινα ( αντζελλα λεγεται τωρα νομιζω )   συνηθωs δεν  λενε οχι .   μια εμπειρια ακομη  λοιπον θα ειναι για αυτεs.        για δοκιμασε και τα λεμε παλι.  
 

aeras1970

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω τους φιλους και συναγωνιστες....εχω αρκετο καιρο να παω σε μαγαζι του ειδους που ασχολειστε αλλα επειδη ο χρονος σε εμας τα καλα παιδια μας φερνει παλι πισω στα καλα λιμανια...λοιπον ειδα ενα site το και ειδα ενα πολυ καλο περιβαλλον καθως και ενα μαυρο δερματινο καναπε στις φωτο με ροδο πεταλα απο πανω γαρνιρισμενος γεματο υποσχεσεις..ειναι το μαγαζι στην φραντζη 4...συναγωνιστες ενημερωστε με παρακαλω ειναι καλο μαγαζι να κανω απο κει μια καινουργια αρχη στην ζωη μου σαν μασαζοπαθης ή εχετε να μου προτεινεται κατι καλυτερο?ευχαριστω....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.916
Πόντοι
3.237
Πολύ ωραία όλα αυτά αγπητοί συναγωνιστές ,  αλλά ,   :think: αν όμως δεν μειώσουν και αυτές τις τιμές (π.χ. Συγγρού 45, Σολωμού κλπ.), σαν τις ασιάτισες δεν γίνονται   :uglystupid: :

[video]http://fantasti.cc/videos/permalink/xvideos/6-Japanese-girls-massage-and-take-turns-fucking-a-guy/1289791/[/video]
αυτο πρεπει να το βάλεις στην ακρη και να κανεις τις αναγωγες σου μην το σκεφτεσαι :2funny: :2funny: :think: :think: :think: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
        η μαριαννα  και  η  πρωην  χριστινα ( αντζελλα λεγεται τωρα νομιζω )  συνηθωs δεν  λενε οχι .  μια εμπειρια ακομη  λοιπον θα ειναι για αυτεs.        για δοκιμασε και τα λεμε παλι. 
αφού η πρώην χριστίνα μου είπανε εμένα πως σταμάτησε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χαιρετω τους φιλους και συναγωνιστες....εχω αρκετο καιρο να παω σε μαγαζι του ειδους που ασχολειστε αλλα επειδη ο χρονος σε εμας τα καλα παιδια μας φερνει παλι πισω στα καλα λιμανια...λοιπον ειδα ενα site το και ειδα ενα πολυ καλο περιβαλλον καθως και ενα μαυρο δερματινο καναπε στις φωτο με ροδο πεταλα απο πανω γαρνιρισμενος γεματο υποσχεσεις..ειναι το μαγαζι στην φραντζη 4...συναγωνιστες ενημερωστε με παρακαλω ειναι καλο μαγαζι να κανω απο κει μια καινουργια αρχη στην ζωη μου σαν μασαζοπαθης ή εχετε να μου προτεινεται κατι καλυτερο?ευχαριστω....
είναι κάργα μπριζολάδικο
για μένα ξεπέτα
δεν κλαις τα λεφτά σου, αλλά δεν το ευχαριστιέσαι κιόλας (γνώμη μου)
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Βολτα Παρασκευη απογευμα στα περιξ Συγγρου.
Οντως το Σ45 ειναι κλασεις ανωτερο σαν χωροςκαι σαν υποδοχη, αλλα οι λαδοκορες μετρια πραγματα εμφανισιακα, εκτος Εβελινας.. λιγο πιο πανω, στο Σ29, εχει βρει καταφυγιο η γνωστη Βετα, σε ενα χωρο που δε μπορει να κρυψει την ηλικια του, παρ ολες τις προσπαθειες που εχει κανει για εκμοντερνισμο. 4 παλιες λαδοκορες απο αλλα μαγαζια της ιδιας γειτονιας Νινα Νικολ Αννα Λαρισσα Ευα ... και εκει μετρια πραγματα, τιποτα καινουργιο, ξεχωριζε λιγο η Ευα.
Σ108 η πανωλεθρια του δραμαλη... η σεριφισα, ξυνοτερη απο ποτέ, μονο που δε με εβρισε οταν ρωτησα τι νεο εχουν.. 2 κοπελες ολες κι ολες , το ΤΑΙ εφυγε και το ιδιο και η Αντριαννα - για μενα το καλυτερο σε πιπινοειδες εκει μεσα. παρεπιπτωντως αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει που εχει παει η Αντριαννα ας ενημερωσει.
Καλλιροης τωρα, στο 85, 3 ΅κοπελες΅ σαν αυτες που παιζει η γιαγια μου κουμκαν... δε φερνει λεει νεοτερες γιατι δε βρισκει... εφυγα τρεχοντας.
Στο 48, εχει ερθει καινουργιο κινεζοειδες (κρυβει καβλα αραγε;) και Βραζιλιανικη νταρντανα , πιστευω θ αρεσει σε πολλους, εγω δεν ειμαι λατρης, κατα τα αλλα μια απ τα ιδια. Τελος στο Φ4 , φανηκε οτι υπερτερει ξεκαθαρα του συναγωνισμου, παρελασαν 8 λαδοκορες -μπερδεψα τα ονοματα- παντως εμφανισιακα οι καλυτερες της ΅γειτονιας΅ ... λογω μη εμπνευσης εφυγα απρακτος για Θ81 αλλα ηταν ηδη πολυ αργα, οι κοπελες ειχαν ΅σχολασει΅.
σε γενικες γραμμες λοιπον , οντως υπαρχει μια στασιμοτητα σε καινουργιες αφιξεις, ειδικα στον τομεα των νεαρων κοριτσιων... ειδομεν
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Βολτα Παρασκευη απογευμα στα περιξ Συγγρου.
Οντως το Σ45 ειναι κλασεις ανωτερο σαν χωροςκαι σαν υποδοχη, αλλα οι λαδοκορες μετρια πραγματα εμφανισιακα, εκτος Εβελινας.. λιγο πιο πανω, στο Σ29, εχει βρει καταφυγιο η γνωστη Βετα, σε ενα χωρο που δε μπορει να κρυψει την ηλικια του, παρ ολες τις προσπαθειες που εχει κανει για εκμοντερνισμο. 4 παλιες λαδοκορες απο αλλα μαγαζια της ιδιας γειτονιας Νινα Νικολ Αννα Λαρισσα Ευα ... και εκει μετρια πραγματα, τιποτα καινουργιο, ξεχωριζε λιγο η Ευα.
Σ108 η πανωλεθρια του δραμαλη... η σεριφισα, ξυνοτερη απο ποτέ, μονο που δε με εβρισε οταν ρωτησα τι νεο εχουν.. 2 κοπελες ολες κι ολες , το ΤΑΙ εφυγε και το ιδιο και η Αντριαννα - για μενα το καλυτερο σε πιπινοειδες εκει μεσα. παρεπιπτωντως αν καποιος συναγωνιστης γνωριζει που εχει παει η Αντριαννα ας ενημερωσει.
Καλλιροης τωρα, στο 85, 3 ΅κοπελες΅ σαν αυτες που παιζει η γιαγια μου κουμκαν... δε φερνει λεει νεοτερες γιατι δε βρισκει... εφυγα τρεχοντας.
Στο 48, εχει ερθει καινουργιο κινεζοειδες (κρυβει καβλα αραγε;) και Βραζιλιανικη νταρντανα , πιστευω θ αρεσει σε πολλους, εγω δεν ειμαι λατρης, κατα τα αλλα μια απ τα ιδια. Τελος στο Φ4 , φανηκε οτι υπερτερει ξεκαθαρα του συναγωνισμου, παρελασαν 8 λαδοκορες -μπερδεψα τα ονοματα- παντως εμφανισιακα οι καλυτερες της ΅γειτονιας΅ ... λογω μη εμπνευσης εφυγα απρακτος για Θ81 αλλα ηταν ηδη πολυ αργα, οι κοπελες ειχαν ΅σχολασει΅.
σε γενικες γραμμες λοιπον , οντως υπαρχει μια στασιμοτητα σε καινουργιες αφιξεις, ειδικα στον τομεα των νεαρων κοριτσιων... ειδομεν
  τετοιεs αναφoρεs ολο και λιγοστευουν.    το συγγρ.147  το ξεχασεs ?  :tooth:  ειχαν πει οτι συγγ108 και φρ4 ειναι τηs αλυσιδαs.  τοτε γιατι δεν  ενισχυουν το 108 ,  απο δυναμικο και το εχουν ολιγον τι παρατημενο ?   
 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
στο σ.108 και μενα μολις ειπα ευχαριστω δε θα μηνω,αυτη που κανει τη σεριφεισα ενα ελεεινο τρισαθλιο υποκειμενο μια ξινυ βρωμερη πορνη μονο που δε με εδειρε ακουγα και στις σκαλες τα ειρωνικα σχολια της ενω ημουν ευγενεστατος.πια ειναι αυτη η πορνη
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
στο σ.108 και μενα μολις ειπα ευχαριστω δε θα μηνω,αυτη που κανει τη σεριφεισα ενα ελεεινο τρισαθλιο υποκειμενο μια ξινυ βρωμερη πορνη μονο που δε με εδειρε ακουγα και στις σκαλες τα ειρωνικα σχολια της ενω ημουν ευγενεστατος.πια ειναι αυτη η πορνη

Μην πτοείσαι συναγωνιστή..... Η αναδουλειά, φέρνει πάντα γκρίνια! ;)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
χαιρετω τους φιλους και συναγωνιστες....εχω αρκετο καιρο να παω σε μαγαζι του ειδους που ασχολειστε αλλα επειδη ο χρονος σε εμας τα καλα παιδια μας φερνει παλι πισω στα καλα λιμανια...λοιπον ειδα ενα site το και ειδα ενα πολυ καλο περιβαλλον καθως και ενα μαυρο δερματινο καναπε στις φωτο με ροδο πεταλα απο πανω γαρνιρισμενος γεματο υποσχεσεις..ειναι το μαγαζι στην φραντζη 4...συναγωνιστες ενημερωστε με παρακαλω ειναι καλο μαγαζι να κανω απο κει μια καινουργια αρχη στην ζωη μου σαν μασαζοπαθης ή εχετε να μου προτεινεται κατι καλυτερο?ευχαριστω....
...καλύτερα να πας στο Συγγρού 108....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
...καλύτερα να πας στο Συγγρού 108....

Ρε (πάντα με την καλή έννοια :smitten:) συναγωνιστά, τι τον στέλνεις εδώ, αφού υπάρχει το προηγούμενο post (βλέπε κάτω παράθεση) του συντρόφου scorpioss ...! :think:

στο σ.108 και μενα μολις ειπα ευχαριστω δε θα μηνω,αυτη που κανει τη σεριφεισα ενα ελεεινο τρισαθλιο υποκειμενο μια ξινυ βρωμερη πορνη μονο που δε με εδειρε ακουγα και στις σκαλες τα ειρωνικα σχολια της ενω ημουν ευγενεστατος.πια ειναι αυτη η πορνη

Υ.Γ.: Άσε που έχει τα (έμ)μηνά :o του και έχει χτυπήσει κόκκινο ...!!! :grin:
      Ο δαίμων πληκτρολογίου! ;)
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
   τετοιεs αναφoρεs ολο και λιγοστευουν.     το συγγρ.147  το ξεχασεs ?  :tooth:  ειχαν πει οτι συγγ108 και φρ4 ειναι τηs αλυσιδαs.  τοτε γιατι δεν  ενισχυουν το 108 ,  απο δυναμικο και το εχουν ολιγον τι παρατημενο ?     
Κοιτα , ειναι μακρυς ποδαροδρομος απο το 29 μεχρι το 147, και αλλωστε ποτε δε βρηκα στο 147 κατι που να ταιριαζει στα γουστα μου (νεο-λεπτο)..
οσο για το 108 , τι να πω μαλλον θα εχουν θεματα εσωτερικης πολιτικης .. θα τσακονονται οι "partners"  :2funny:
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους ….  Δεν γράφω συχνά και μάλλον λάθος είναι διότι πρέπει να ενημερώνεις για να ενημερώνεσαι. Λοιπόν επίσκεψη εχθές το μεσημέρι στην Φερών 19. Αν και το μαγαζί το έχω χτίσει μαζί με άλλους 2 φίλους, (για συγκεκριμένα κορίτσια από Πατησίων 160 και μετά ομιλώ) ήταν η πρώτη φορά εδώ και καιρό που έφερε νέες κοπέλες και δυστυχώς έκανα το ΛΑΘΟΣ να διαλέξω την Josephine. Θαμπώθηκα θές από το μεγάλο στήθος? Θές από το να διαλέξω κάτι άλλο? Ε λοιπόν η γκόμενα είναι για τα μπάζα. Μην πλησιάσετε ούτε από κοντά. Μασάζ του κώλου , ούτε φύλλο για σπανακόπιτα να άνοιγε, δεν σε αφήνει ούτε να ακουμπήσεις το στήθος της, εντελώς ψυχρή. Κοιτάζει τον εαυτό της στον καθρέφτη να δει εάν κάνει καλή πίπα, ένα απόλυτο ΤΙΠΟΤΑ. Σε 10 λεπτά τελείωσα μόνο και μόνο επειδή είχα γδυθεί.  Άσε που η καθαριότητα της συγκεκριμένης πρέπει να είναι άγνωστη λέξη. 60€ για πέταμα. Κρίμα γιατί το μαγαζί εμένα μου έχει συμπεριφερθεί άψογα και αυτές χαλάνε όλη την εικόνα. Πάντως φεύγοντας πήρα τηλ και ενημέρωσα την διοίκηση για τα παραπάνω ώστε να μην την ξαναδώ μπροστά μου.
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
γιασας κ απω εμενα...μια γλυκια κ ωμορφη μερα σε ολοι σας... :-* :-* :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom