Νέα

ΑΠΟΕΛ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 449
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
1 ο ΑΠΟΕΛ δεν ειναι ελληγνικη ομαδα αλλα κυπριακη οι κυπριοι δεν ειναι ελληνες αντιθετα βριζουν την ελλαδα διοτι πιστευουν λανθασμενα οτι εμεις φταιμε που δεν μπορεσαν να υπερασπιστουν το νησι τους ας ηταν αντρες να το υπερασπιζοντουσαν.αρα η μεγαλυτερη εκπληξη ηταν μακραν ο ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΟΥ εχασε στο β ημιχρονο της παρατασης στο ολντ τραφορντ.
σε ολα εχεις δικιο ειδικα για τους κυπριους που μα ςβριζουν οπου μας πετυχουν.βεβαια οταν δεν ειναι ελληνα ςμπροστα γιατι οταν δεν ειναι αστο...εχει τυχη σε στιχομυθια κυπριων και πηγα να τους πλακωσω με αυτα που λεγανε.στο θεμα σιγουρα ο αθναικος ηταν εκπληξη αλλα δεν περασε,αντιθατα ο αποελ ειναι σε εναν ομιλο που με οικονομικους κολοσους ρωσους και την κατοχο του γιουροπα δεν ειναι και λιγο να περασει στην επομενη φαση αλλα ακομα και σαν τριτη.αληθεια στην αρχη τη πιθανοτητες εδινε να συνεχισει ως τρτος;ελαχιστες.και προσεξε ακομα δεν εχει κανει ηττα παιζοντας σε δυο πολυ δυσκολες εδρες.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
μάγκα μακάρι να κρατήσουν...
το όλο σκηνικό πάντως μου θυμίζει πολύ ελλάδα του 2004.......
κατάρρευση μετά προβλεπέ.
εάν περασουν 16 θα είναι η μεγαλύτερη έκπληξη στο τσουλου μακράν.
εισαι λιγο αδικος εδω η μεγαλυτερα εκπληξη στην ιστορια του τσαμπιονς ηταν αυτη


:grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε μαλακα αυτα που σου λενε δεν ειναι σωστα.ο γκουντιοσεν παντως θα κανει πανω απο 6 μηνες να γυρισει και πιστεψε με εχει παθει καταγμα κνημης περονης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:αυτα που δεν γραφει η παπαρια που ποστερες ειναι τη γινετε οταν χρειαστει να γινει επεμβαση μαλακισμενο.αλλα αυτα οπως σου εχω πει ειναι για να κερδισεις εντυπωσεις χαμενε :birdman:
συντριπτικό ηλίθιε.
ξέρω είναι δύσκολο στην κατανόηση απο ένα πασόκο του ναι ή όχι.
αλλωστε είσαι τόσο γαμιόλης που παρουσιάζεις το συντριπιτικό κνήμης περόνης ως κάτι που συμβαίνει συνήθως και όχι ένα απλό κνήμης περόνης.
και όταν σε ψάχνουν με τους κλώνους σου μην κρύβεσαι....
να απαντάς άμεσα αδέρφω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σε ολα εχεις δικιο ειδικα για τους κυπριους που μα ςβριζουν οπου μας πετυχουν.βεβαια οταν δεν ειναι ελληνα ςμπροστα γιατι οταν δεν ειναι αστο...εχει τυχη σε στιχομυθια κυπριων και πηγα να τους πλακωσω με αυτα που λεγανε.στο θεμα σιγουρα ο αθναικος ηταν εκπληξη αλλα δεν περασε,αντιθατα ο αποελ ειναι σε εναν ομιλο που με οικονομικους κολοσους ρωσους και την κατοχο του γιουροπα δεν ειναι και λιγο να περασει στην επομενη φαση αλλα ακομα και σαν τριτη.αληθεια στην αρχη τη πιθανοτητες εδινε να συνεχισει ως τρτος;ελαχιστες.και προσεξε ακομα δεν εχει κανει ηττα παιζοντας σε δυο πολυ δυσκολες εδρες.
έχεις ζήσει πολύ καιρό στην κύπρο ρε ηλίθιε και ξέρεις τι κάνουν οι κύπριοι;
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Οι κυπριοι ειναι μαλακες κ κομπλεξικοι και δε μας γουσταρουν κ μας βριζουν.Επισης δεν ειναι ελληνες,ειναι κυπριοι!Εχουν το νομισμα τους,τη σημαια τους.Γιατι εχουν ομως τον εθνικο μου υμνο?Αυτο δεν το δεχομαι.Γιατι να εχουν μορια οι κυπριοι μαθητες οταν ερχονται εδω κ να παιρνουν τις θεσεις των ελληνων στα πανεπιστημια?Με μας δεν ισχυει το ιδιο.Να τους παρει η τουρκια να ησυχασουμε!Εγω δεν παω να πολεμησω για τους κυπριοιυς αν συμβει αυτο.Καλυτερα να λιποτακτησω  να με βαλουν φυλακη.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Οι κυπριοι ειναι μαλακες κ κομπλεξικοι και δε μας γουσταρουν κ μας βριζουν.Επισης δεν ειναι ελληνες,ειναι κυπριοι!
Νομίζω το ΑΠΟΕΛ είναι καθαρά ομάδα ανθρώπων που αισθάνονται Έλληνες. Υπάρχει ένα ποσοστό Κυπρίων που μισούν τους Έλληνες και έχουν τα δίκια τους. Εδώ όμως μιλάμε για το ΑΠΟΕΛ, σωστά;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.960
Like
30.318
Πόντοι
5.006
Eλα μωρή ΑΕΚΑΡΑ  :rockon: :rockon: :rockon:
Χιώτης,Κόντης(σταμάτησε μετα το καρδιολογικό του πρόβλημα),Μαντούκα,Γιάχιτς
 

Επισκέπτης
συντριπτικό ηλίθιε.
ξέρω είναι δύσκολο στην κατανόηση απο ένα πασόκο του ναι ή όχι.
αλλωστε είσαι τόσο γαμιόλης που παρουσιάζεις το συντριπιτικό κνήμης περόνης ως κάτι που συμβαίνει συνήθως και όχι ένα απλό κνήμης περόνης.
και όταν σε ψάχνουν με τους κλώνους σου μην κρύβεσαι....
να απαντάς άμεσα αδέρφω.
ρε κομπλεξικε απο την αρχη μιλαω ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΟ ΚΑΤΑΓΜΑ εσυ δεν το καταλαβαινεις!!!αλλα τη να περιμενω απο ενα μαλακα σαν και εσενα που η μονη του ασχολια ειναι πως θα καυγαδιζει με το σαιτ.αλλωστε ειπαμε δεν ειναι τυχαοα η αναδειξει σου σε κορυφαιο ΜΑΛΑΚΑ του σαιτ.ειμαι σιγουρος οτι αυτο το τιτλο θα τον καμαρωνεις και θα νομιζεις οτι εισαι καποιος.τωρα μαλακα που ηπιες πορτοκαλαδα με τις παπαριες που ποσταρες σαλτα και γαμησου.οσο για το αν εχω ζησει στην κυπρο ..ασε καλυτερα...μεγαλυτερα μουνοπανα δεν υπαρχουν και επειδη εισαι καιε συ ενα απο αυτα που ζεις εκει και περα παρε φορα και κλασε τα αρχιδια και φαε και κανενα χαλουμι.που θα μας πεις αν τους ξερω...απο την καλη και απο την αναποδη βλαμενε.τωρα ξαναποσταρρε το καταγμα κνημης περονης βλέμενε που επεμενες και μετα τη διαγνωση οτι θεραπευετε σε 8 εβδομαδες :jerking:αλλα εισαι το κομπλεξικος που δεν βγηκες να πεις ..ειμαι μαλακς εκανα λαθος δεν μιλουσα για συντριπτικο καταγμα.τωρα που εοδες τη μαλακια ειπες το γυρισες.αλλα στα εχω ξαναπει μεγαλυτερος κωλοτουμπας δεν υπαρχει.θελω να δω τωρα που θα περασει το αποελ τη μαλακιες θα γραψεις :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ρε κομπλεξικε απο την αρχη μιλαω ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΟ ΚΑΤΑΓΜΑ εσυ δεν το καταλαβαινεις!!!αλλα τη να περιμενω απο ενα μαλακα σαν και εσενα που η μονη του ασχολια ειναι πως θα καυγαδιζει με το σαιτ.αλλωστε ειπαμε δεν ειναι τυχαοα η αναδειξει σου σε κορυφαιο ΜΑΛΑΚΑ του σαιτ.ειμαι σιγουρος οτι αυτο το τιτλο θα τον καμαρωνεις και θα νομιζεις οτι εισαι καποιος.τωρα μαλακα που ηπιες πορτοκαλαδα με τις παπαριες που ποσταρες σαλτα και γαμησου.οσο για το αν εχω ζησει στην κυπρο ..ασε καλυτερα...μεγαλυτερα μουνοπανα δεν υπαρχουν και επειδη εισαι καιε συ ενα απο αυτα που ζεις εκει και περα παρε φορα και κλασε τα αρχιδια και φαε και κανενα χαλουμι.που θα μας πεις αν τους ξερω...απο την καλη και απο την αναποδη βλαμενε.τωρα ξαναποσταρρε το καταγμα κνημης περονης βλέμενε που επεμενες και μετα τη διαγνωση οτι θεραπευετε σε 8 εβδομαδες :jerking:αλλα εισαι το κομπλεξικος που δεν βγηκες να πεις ..ειμαι μαλακς εκανα λαθος δεν μιλουσα για συντριπτικο καταγμα.τωρα που εοδες τη μαλακια ειπες το γυρισες.αλλα στα εχω ξαναπει μεγαλυτερος κωλοτουμπας δεν υπαρχει.θελω να δω τωρα που θα περασει το αποελ τη μαλακιες θα γραψεις :2funny: :2funny:

τυπε καπου διαβασα οτι εχεις σχεση με τη μπαλα για πε
 

Επισκέπτης
τυπε καπου διαβασα οτι εχεις σχεση με τη μπαλα για πε
αλλα για αν ξερεις ο μονος εδω που ειναι παντογνωστης σε ολα τα θεματα πολιτικα ποδσφαιρο αλλα και ιατρικα ποδοασφαιρου ενας ειναι...και τον ξερεις ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
να σου πω τη;ολοι εδω εχουν σχεσει με τη μπαλα.

οχι ρε εννοω σχεση απο μεσα απο τα πραματα. καπου ειδα ενα σχολιο ενος τυπου που σε εκανε παραθεση και ελεγε κατι του στυλ 'εσυ ξερεις καλα απο αυτα' και τετοια. δουλευεις με τη μπαλα? δε ρωταω ειρωνικα παιχτη.
 

Επισκέπτης
οχι ρε εννοω σχεση απο μεσα απο τα πραματα. καπου ειδα ενα σχολιο ενος τυπου που σε εκανε παραθεση και ελεγε κατι του στυλ 'εσυ ξερεις καλα απο αυτα' και τετοια. δουλευεις με τη μπαλα? δε ρωταω ειρωνικα παιχτη.
τυπε τετοιες κουβεντες δεν μπορουν ναγινουν ετσι.εχω σχεσει με την μπαλα ημουν παλιος παιχτης και συμπαιχτης με πολλους παιχτες που κατεκτησε η εθνικη του ευρω το 2004.κατι λιγα ξερω και απο την καλη και απο την αναποδη.αλλα τη σημασιθα εχει εδω ο καθενας ειναι παντογνωστης οποτε δεν αξιζει να ασχοληθω σοβαρα.με αυτους που εχω μιλησει προσωπικα και εκτος σαιτ ξερουν τη εχω πει και ολα εχω πει τα πιο πολλα εχουν βγει.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τυπε τετοιες κουβεντες δεν μπορουν ναγινουν ετσι.εχω σχεσει με την μπαλα ημουν παλιος παιχτης και συμπαιχτης με πολλους παιχτες που κατεκτησε η εθνικη του ευρω το 2004.κατι λιγα ξερω και απο την καλη και απο την αναποδη.αλλα τη σημασιθα εχει εδω ο καθενας ειναι παντογνωστης οποτε δεν αξιζει να ασχοληθω σοβαρα.με αυτους που εχω μιλησει προσωπικα και εκτος σαιτ ξερουν τη εχω πει και ολα εχω πει τα πιο πολλα εχουν βγει.

εγω δεν ειμαι παντογνωστης. θενξ για την απαντηση θα σε διαβαζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom