Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (27 μέλη και 241 επισκέπτες)

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
[size=20pt]Πέμπτη βράδυ...Μία νύχτα που με αυτοπροσδιόρισε και με έφερε στη θέση μου απότομα μια και καλή.
[/size]
Εχω κανονίσει με γκομενάκι που θα εξελισσόταν σε σίγουρο γαμήσι έξοδο το βράδυ.Αφού έκανα μπάνιο και ετοιμάστηκα όλο χαρά και αυτοπεποίθηση μασουλώντας τσίχλα πήγα να πάρω το αμάξι και να φύγω.

[size=30pt]ΦΩΝΗ ΦΥΛΙΑΝΗΣ ΘΕΟΤΗΤΑΣ : ΟΧΙ , ΧΕΙΡΟΓΛΥΚΑΝΕ !!! ΔΕ ΘΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΠΟΤΕ !!! ΕΙΣΑΙ ΦΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΑΜΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΕΦΤΑ !!!
[/size]
Το αμάξι δεν έπαιρνε μπρος γιατί έιχε ξεφορτίσει η μπαταρία. Και έτσι το ραντεβού μετατέθηκε σε άγνωστη ημερομηνία.

Τι να κάνω λοιπόν? ΤΣΑΡΚΑ .-

Ξεκινάμε προς Διδύμου.

XKFRn.gif


Στο ισόγειο μία υπέρβαρη μαυρομάλλα που προσπεράστηκε παρ'αυτα.

Ετσι την κάναμε και πήγαμε προς τα "πολλά" στη Φυλής.

fyZ8u.gif


Φυλής 71Β Αννα Μολδαβή ή αλλιώς Τζούλια κλπ
Φυλής 92 δεξί η Λάουρα και μία άλλη που έδινε κώλο.
Φυλής 69 σταθερά η Χριστίνα
Φυλής 80 η Μαρία και μια άλλη.
Φυλής 67 η μιςς Πίγκυ


Φυλής 65Β
207f5.gif

η Αλεξάνδρα

Φυλής 134 όροφος
Uf86g.gif


Τζέσικα.

Αχ..... Φυλής ο δυναστής της ψυχής μου...
Βαρύ το τίμημα να είσαι Φυλιανός...
 

Επισκέπτης
Παίδες μια κοπέλα με το όνομα Τζόρτζια, μελαχρινή αδύνατη χωρίς ιδιαίτερες καμπύλες με ένα πίρσινγκ κάτω από το χείλος, σήμερα ήταν απόγευμα στο Φυλής 65Β με μια άλλη μελαχρινή επίσης!  :)
Που μπορώ να τη βρω ξανά?  :think:
Ρώτησα την τσατσά αλλά μου είπε ότι δεν ξέρει και επέμενα αλλά τελικά τίποτα!  :tickedoff:
Σήμερα δεν μπορούσα να πάω μαζί της και για αυτό ενδιαφέρομαι να μάθω που μπορώ να τη ξαναβρώ!

Πρέπει να είναι η Τζωρτζίνα που είχα γαμήσει εγώ στο 92Α.
 

Επισκέπτης
Θέλω να κάνω πρωκτικό έρωτα το πρωί, αλλά οι επιλογές είναι εξαιρετικά περιορισμένες :(
Την Κυριακή είχα πετύχει στο Φυλής 71Α μία Στέλλα που πουλούσε την πίσω οπή της, αλλά δεν έχω βρει κριτικές γι' αυτήν.
Την έχει φυστικώσει κανένας; Αξίζει ή καλύτερα να πάω στο Μοναστηράκι να δώσω τα λεφτά μου στον παπατζή;

Δεκτές κι άλλες προτάσεις εννοείται!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Φιλε για κυριακη πρωι, μετα απο σαββατοβραδο, εγω θα σου λεγα να πιασεις γκομενα... Που να τρεχεις τωρα κυριακατικα.
Ενω αμα την εχεις εκει, θα σου φτιαξει και κανα πρωινο, εσυ θα βαλεις το λουκανικο και μετα θα της πεις φευγω παω γηπεδο.
Αυτη ειναι ζωη
 

Επισκέπτης
Το αμάξι δεν έπαιρνε μπρος γιατί έιχε ξεφορτίσει η μπαταρία.



Μὰ τῶρα εἶναι ἐμπόδιον αὐτὸ δι' ἕναν νέον καὶ εὐσταλῆν; Δυνατὸν νὰ ἐκκινήσῃ δι' ὠθήσεως.

(Μὴ μᾶς εἰπῆτε ὅτι εἶναι αὐτόματον!)

Δικαιολογία ἦτο.

 

Επισκέπτης
Ένα σετ καλώδια 10€ κοστίζουν.Όλο και κάποιος θα έδινε ρεύμα από το αμάξι του.
Εκτός αν δε βλεπόταν η κοπέλα και το αμάξι το ήξερε αυτό γι'αυτό έκανε "τον ψώφιο κοριό"!!!
 

Επισκέπτης
Φιλε για κυριακη πρωι, μετα απο σαββατοβραδο, εγω θα σου λεγα να πιασεις γκομενα... Που να τρεχεις τωρα κυριακατικα.
Ενω αμα την εχεις εκει, θα σου φτιαξει και κανα πρωινο, εσυ θα βαλεις το λουκανικο και μετα θα της πεις φευγω παω γηπεδο.
Αυτη ειναι ζωη
Ναι στην αρχή καλά είναι. Μετά από λίγο όμως ο φούρνος της δεν ψήνει καλά το λουκάνικο και βγαίνει νερόβραστο... Και ξέρεις πως είναι το νερόβραστο λουκάνικο; Μαλακό, μαλακό, ανάξιο φαγώματος... Να λείπει το βύσσινο!
Παρόλα αυτά, σήμερα είναι Παρασκευή... :-
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
τωρα...
περγαμου 27αμαριαννα,εκφυλη τσαρινα( :2funny:) :tits:

περγαμου 27βτατιανα(  
pandra-platonas.jpg
) :tits:

προυσσης 22κατερινα,μιλφακι μπαμπατσικο ξανθο μαυρισμενο,μαλλον εληηνιδα

τροφωνιου 11 κατω30-35αρα με μαυρο καρε μαλλι....ξερει κανεις τιποτα?? :lheel:

τροφωνιου 11 πανωαλεξανδρα,ελληνιδα πιτσιρικα με στυλακι-ναζια γατουλας...καλη στο δωματιο :knockinb:  

τροφωνιου 13 αριστεραμαρινα,ξανθο προτζιλφ,σαν τραβελος φαινεται...μηπως ειναι? :huh:(καλη στο δωματιο)

τροφωνιου 13 δεξιαη μπεττυ με τις βυζαρες της!! :tits::cum: :tits2: :zfuck:
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
τροφωνιου 13 αριστερα μαρινα,ξανθο προτζιλφ,σαν τραβελος φαινεται...μηπως ειναι? (καλη στο δωματιο)

Καλύτερη είναι (στο δωμάτιο) η προτζιλφ απογευματινή, Irina (δικό της το μαγαζί).

Η Μαρίνα είναι "υπάλληλος", και δε μπορεί να αποβάλλει τη νοοτροπία του υπαλλήλου.
Στο πως κάνει τη δουλειά της εννοώ.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Καλύτερη είναι (στο δωμάτιο) η προτζιλφ απογευματινή, Irina (δικό της το μαγαζί).

Η Μαρίνα είναι "υπάλληλος", και δε μπορεί να αποβάλλει τη νοοτροπία του υπαλλήλου.
Στο πως κάνει τη δουλειά της εννοώ.
η αδυνατη πολυ μελαχρινη,με μακρια μαλλια και ωραια βυζια ειναι η ιρινα?καλη ειναι οντως...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Ἡ Μικαέλα κοσμεῖ μὲ τὸ ἦθος της καὶ τὸν ἀθόρυβον ἐπαγγελματισμὸν της τὴν σκηνὴν τοῦ ἀθηναϊκοῦ ἐπὶ χρήμασι ἔρωτος ἐπὶ μίαν τριετίαν ἀδιαλείπτως

Εύφημος μνεία.

Ωστόσο, μέγα σφάλμα η πλαστική χειρουργική στους μαστούς της.
 

Επισκέπτης
Χαίρετε,

Πρωινή τσάρκα στο μετάξι σήμερα όπου κατεβαίνοντας με το τρόλεϋ την αγ.κωνσταντίνου, υπήρξε μια μικρή σουρεαλιστική χιουμοριστική σκηνή χωρίς αρχή αλλά και χωρίς τέλος. Σε κάποια στάση μπαίνει μια γρια μονοδοντού (άντρα ήθελε η πορδού...σύμφωνα με τον Η. Πετρόπουλο) λίγο καραφλή και η οποία ήταν προφανώς τσατισμένη με τους έλληνες αφού με άπταιστη αμερικάνικη προφορά ξεστόμισε τις εξής φράσεις :
son of a bitch, god damn it, mother fucking greeks”. Ουδεμία αντίδραση.
Στο θέμα μας τώρα:

Ιας46 αρ – Πολή κοντή μαυριδερή με άσχημο δέρμα, μεγάλο πεσμένο μπούστο, κοιλιά και άσχημο πρόσωπο (νομίζω βασικό πρόγραμμα)

Ιας46μεσαίο – η γνωστή Τζοάνα, μελαχρινή κοντή με ωραίο κωλαράκι, πολύ μικρά και πεσμένα βυζιά με ελεύθερο στοματικό.
Συνηθίζει να κλείνει το δρόμο σ’αυτούς που φεύγουν ασελγώντας παράλληλα πάνω στα κορμιά τους. Την έχω πάρει 2 φορές με την παραπάνω μέθοδο επειδή έκανα το λάθος να πιάσω τον κώλο της και να παιχνιδίσω μαζί της. Δεν είναι κακή κοπέλα αλλά η εμπειρία ήταν κάτω του μετρίου. Επίσης το μουνί της και τις 2 φορές μύριζε μπακαλιάρο. No more!

Ιας46 δεξ – η κλασική χοντρή ξανθιά φακλάνα που είναι μήνες τώρα εκεί με το υπερ- full πρόγραμμα (δηλ. Φουλ + γλωσσόφιλα και ποιος ξέρει τι άλλο...)

Ιας44 – ξανθιά νταρτντάνα με μεγάλα πεσμένα βυζιά με τα πιασίματα της και αρκετά μεγάλη περιφέρεια για τα γούστα μου, ελεύθερο στοματικό και ίσως και πρωκτικό.

Ιας43 – μελαχρινή μέτριου αναστήματος κοπέλα, χαμογελαστή και ευγενική, αλλά παντελώς αδιάφορη με άσχημο μαυριδερό δέρμα με 10 ευρώ βασικό και με 15 πρωκτικό.

Ιας37 πάνω – ξανθιά προμιλφ, ίσως και μιλφ, (όχι η γνωστή τζούλια του οίκου) ρωσοειδής νταρντάνα κοπέλα χωρίς εσώρουχα με ολόσωμο δίχτυ. Λευκό δέρμα, χαλαρό σώμα.

Ιας33 – την γνωρίζω ως ελένη από κερ15 πάνω και ιας20 δεξιά. Είναι αλβανίδα βαμένη ξανθιά με πολύ άσχημο πρόσωπο, με καλό εμφανισιακά σώμα, λευκό δέρμα, ωραία κωλάρα και 2άρια στητά βυζιά (απο κοντά χάνει σε πολλά).
Η κοπέλα πραγματικά είναι υπερφόλα. Την είχα πάρει πριν αρκετό καιρό στο κερ15πάνω και ήταν στο top5 των χειρότερων εμπειριών μου με αποτέλεσμα να τη διώξω περίπου στα πρώτα 3 λεπτά της συνεύρεσης (πήρα 10 ευρώ πίσω). Απ΄τη δική μου εμπειρία αλλά και από λίγες σκόρπιες παλιές κριτικές στα κερ15πάνω και ιας20 δεξιά έχω να πω ότι η κοπέλα ανήκει στις χειρότερες του είδους σε συμπεριφορά αλλά και υπηρεσίες (βλ. Σοφία φυλ84πάνω)

Ιας30 ημιυπ – μικρή μαυριδερή καχεκτική κοπέλα (όχι η φωτεινούλα η τσαμπίκα)
που κεκεδίζει, στα 10 ευρώ.

Ιας30 ις – Ψηλή ξανθιά με φανερά αντρικό παράστημα (μάλλον πρόκειται για την έλσα τον τράβελο σύμφωνα με τις πρόσφατες κριτικές). Ο πούστης τσάτσος ο οποίος μου την έχει πέσει και καναδυο φόρες (όχι σαν το πέσιμο του πούστη απ’το φυλ65ις στον opeth…παρεπιπτόντως opeth καλή συνέχεια ότι κι αν κάνεις, οι αθηναϊκές σου ενημερώσεις και τα χιουμοριστικά σου σχόλια θα λείψουν πολύ απο το thread!) μου είπε ότι είμαι πολύ καυλιάρης κ ότι θα φχαριστηθώ κωλογαμήσι.

Ιας 27 – Άσχημη μαυριδερή με χαλαρό σώμα και άσχημο δέρμα στα 10 ευρώ με βασικό πρόγραμμα και στα 15 με ελ.στοματικό. Ειρωνεύτηκε κάτι πιτσιρικάδες που κατευθύνθηκαν προς την πόρτα μόλις την είδαν, σε αντίθεση με εμένα που με ειρωνεύτηκε καθώς εξερχόμουν από την πόρτα. :2funny: :2funny: :2funny:

Ιας20 δεξ – τάπα ξανθιά κοπελίτσα με λευκό δέρμα με ωραία 2,5άρια στητα βυζάκια και χαλαρο μικρό κωλαράκι (βασικό πρόγραμμα και υποσχέσεις του ευγενικού αλβανού τσάτσου για καλές σεξουαλικές υπηρεσίες). Το βλέμμα της κοπέλας δεν με έπεισε.

Κολ32 & Λεωνίδου – μελαχρινή αλβανίδα γεματούλα με χαλαρό σώμα, μεγαλούτσικα βυζιά πεσμένα με αρκετές ραγάδες σε βυζιά, κώλο και κοιλιά (τονίζω ότι η κοπέλα δεν είναι χοντρή) ευγενική κ χαμογελαστή με βασικό πρόγραμμα.

    Σε πολλά μπουρδέλα στα οποία δεν πήγα είναι είτε επειδή ήταν κλειστά όπως (κολ27πάνω-ισόγειο και υπόγειο), είτε επειδή παίζουν συνέχεια οι ίδιες κοπέλες όπως (ιασ1, ιασ19, ιασ20μεσ, ιασ20 αρ, κολ11πάνω-κάτω, κολ30πάνω-κάτω, κολ32πάνω και υπόγειο, κεραμ13-15), είτε επειδή παίζουν πολύ σάπιες γκόμενες όπως κολοκυνθούς, μεγ.αλεξάνδρου, καλλέργη ή τραβέλια όπως μυλλέρου , ακομινάτου, δεληγιώργη.
    Καθώς έφευγα η διασταύρωση δεληγιώργη-κεραμεικού ήταν τίγκα στα πρεζάκια αλλά και στου αφρικανούς πρεζέμπορους οπότε άλλαξα διαδρομή. Έχει ειπωθεί από πολύ καλούς και συχνούς ανταποκριτές (farkeli και professorx και ίσως και άλλους)πόσο επικίνδυνο είναι το μεταξουργείο. Να πω κ γω με τη σειρά μου για όσους δεν γνωρίζουν καλά το μεταξουργείο, ότι τα πιο επικίνδυνα σημεία του είναι: δεληγιώργη-κεραμεικού, κολωνού-αγησιλάου, ιάσωνος-αγησιλάου και ασφαλώς το κομμάτι της ιάσωνος από κεραμεικού μέχρι αγησιλάου.
Αυτά, καλό σας σ/κ.


 
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Μὰ τῶρα εἶναι ἐμπόδιον αὐτὸ δι' ἕναν νέον καὶ εὐσταλῆν; Δυνατὸν νὰ ἐκκινήσῃ δι' ὠθήσεως.

(Μὴ μᾶς εἰπῆτε ὅτι εἶναι αὐτόματον!)

Δικαιολογία ἦτο.

Είχα ήδη αργήσει και η πουτάνα (χωρίς λεφτά) δε μπορούσε να βγει πιο μετά.
Ανανεώσαμε το ραντεβού μας.Λέτε να πέσει κομήτης στο αμάξι εν κινήσει?
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Στις κυρίες των Αθηνών υπάρχει μια Σάρα Ελληνίδα στα μπουρδέλα. Ισχύει όντως ή απλώς έγινε κάποιο λάθος? Είναι η ίδια που δουλεύει στο Φυλής 104? Γνωρίζει κανείς?
 

Επισκέπτης
Χαίρετε,

Πρωινή τσάρκα στο μετάξι σήμερα όπου κατεβαίνοντας με το τρόλεϋ την αγ.κωνσταντίνου, υπήρξε μια μικρή σουρεαλιστική χιουμοριστική σκηνή χωρίς αρχή αλλά και χωρίς τέλος. Σε κάποια στάση μπαίνει μια γρια μονοδοντού (άντρα ήθελε η πορδού...σύμφωνα με τον Η. Πετρόπουλο) λίγο καραφλή και η οποία ήταν προφανώς τσατισμένη με τους έλληνες αφού με άπταιστη αμερικάνικη προφορά ξεστόμισε τις εξής φράσεις :
son of a bitch, god damn it, mother fucking greeks”. Ουδεμία αντίδραση.
Στο θέμα μας τώρα:

Ιας46 αρ – Πολή κοντή μαυριδερή με άσχημο δέρμα, μεγάλο πεσμένο μπούστο, κοιλιά και άσχημο πρόσωπο (νομίζω βασικό πρόγραμμα)

Ιας46μεσαίο – η γνωστή Τζοάνα, μελαχρινή κοντή με ωραίο κωλαράκι, πολύ μικρά και πεσμένα βυζιά με ελεύθερο στοματικό.
Συνηθίζει να κλείνει το δρόμο σ’αυτούς που φεύγουν ασελγώντας παράλληλα πάνω στα κορμιά τους. Την έχω πάρει 2 φορές με την παραπάνω μέθοδο επειδή έκανα το λάθος να πιάσω τον κώλο της και να παιχνιδίσω μαζί της. Δεν είναι κακή κοπέλα αλλά η εμπειρία ήταν κάτω του μετρίου. Επίσης το μουνί της και τις 2 φορές μύριζε μπακαλιάρο. No more!

Ιας46 δεξ – η κλασική χοντρή ξανθιά φακλάνα που είναι μήνες τώρα εκεί με το υπερ- full πρόγραμμα (δηλ. Φουλ + γλωσσόφιλα και ποιος ξέρει τι άλλο...)

Ιας44 – ξανθιά νταρτντάνα με μεγάλα πεσμένα βυζιά με τα πιασίματα της και αρκετά μεγάλη περιφέρεια για τα γούστα μου, ελεύθερο στοματικό και ίσως και πρωκτικό.

Ιας43 – μελαχρινή μέτριου αναστήματος κοπέλα, χαμογελαστή και ευγενική, αλλά παντελώς αδιάφορη με άσχημο μαυριδερό δέρμα με 10 ευρώ βασικό και με 15 πρωκτικό.

Ιας37 πάνω – ξανθιά προμιλφ, ίσως και μιλφ, (όχι η γνωστή τζούλια του οίκου) ρωσοειδής νταρντάνα κοπέλα χωρίς εσώρουχα με ολόσωμο δίχτυ. Λευκό δέρμα, χαλαρό σώμα.

Ιας33 – την γνωρίζω ως ελένη από κερ15 πάνω και ιας20 δεξιά. Είναι αλβανίδα βαμένη ξανθιά με πολύ άσχημο πρόσωπο, με καλό εμφανισιακά σώμα, λευκό δέρμα, ωραία κωλάρα και 2άρια στητά βυζιά (απο κοντά χάνει σε πολλά).
Η κοπέλα πραγματικά είναι υπερφόλα. Την είχα πάρει πριν αρκετό καιρό στο κερ15πάνω και ήταν στο top5 των χειρότερων εμπειριών μου με αποτέλεσμα να τη διώξω περίπου στα πρώτα 3 λεπτά της συνεύρεσης (πήρα 10 ευρώ πίσω). Απ΄τη δική μου εμπειρία αλλά και από λίγες σκόρπιες παλιές κριτικές στα κερ15πάνω και ιας20 δεξιά έχω να πω ότι η κοπέλα ανήκει στις χειρότερες του είδους σε συμπεριφορά αλλά και υπηρεσίες (βλ. Σοφία φυλ84πάνω)

Ιας30 ημιυπ – μικρή μαυριδερή καχεκτική κοπέλα (όχι η φωτεινούλα η τσαμπίκα)
που κεκεδίζει, στα 10 ευρώ.

Ιας30 ις – Ψηλή ξανθιά με φανερά αντρικό παράστημα (μάλλον πρόκειται για την έλσα τον τράβελο σύμφωνα με τις πρόσφατες κριτικές). Ο πούστης τσάτσος ο οποίος μου την έχει πέσει και καναδυο φόρες (όχι σαν το πέσιμο του πούστη απ’το φυλ65ις στον opeth…παρεπιπτόντως opeth καλή συνέχεια ότι κι αν κάνεις, οι αθηναϊκές σου ενημερώσεις και τα χιουμοριστικά σου σχόλια θα λείψουν πολύ απο το thread!) μου είπε ότι είμαι πολύ καυλιάρης κ ότι θα φχαριστηθώ κωλογαμήσι.

Ιας 27 – Άσχημη μαυριδερή με χαλαρό σώμα και άσχημο δέρμα στα 10 ευρώ με βασικό πρόγραμμα και στα 15 με ελ.στοματικό. Ειρωνεύτηκε κάτι πιτσιρικάδες που κατευθύνθηκαν προς την πόρτα μόλις την είδαν, σε αντίθεση με εμένα που με ειρωνεύτηκε καθώς εξερχόμουν από την πόρτα. :2funny: :2funny: :2funny:

Ιας20 δεξ – τάπα ξανθιά κοπελίτσα με λευκό δέρμα με ωραία 2,5άρια στητα βυζάκια και χαλαρο μικρό κωλαράκι (βασικό πρόγραμμα και υποσχέσεις του ευγενικού αλβανού τσάτσου για καλές σεξουαλικές υπηρεσίες). Το βλέμμα της κοπέλας δεν με έπεισε.

Κολ32 & Λεωνίδου – μελαχρινή αλβανίδα γεματούλα με χαλαρό σώμα, μεγαλούτσικα βυζιά πεσμένα με αρκετές ραγάδες σε βυζιά, κώλο και κοιλιά (τονίζω ότι η κοπέλα δεν είναι χοντρή) ευγενική κ χαμογελαστή με βασικό πρόγραμμα.

    Σε πολλά μπουρδέλα στα οποία δεν πήγα είναι είτε επειδή ήταν κλειστά όπως (κολ27πάνω-ισόγειο και υπόγειο), είτε επειδή παίζουν συνέχεια οι ίδιες κοπέλες όπως (ιασ1, ιασ19, ιασ20μεσ, ιασ20 αρ, κολ11πάνω-κάτω, κολ30πάνω-κάτω, κολ32πάνω και υπόγειο, κεραμ13-15), είτε επειδή παίζουν πολύ σάπιες γκόμενες όπως κολοκυνθούς, μεγ.αλεξάνδρου, καλλέργη ή τραβέλια όπως μυλλέρου , ακομινάτου, δεληγιώργη.
    Καθώς έφευγα η διασταύρωση δεληγιώργη-κεραμεικού ήταν τίγκα στα πρεζάκια αλλά και στου αφρικανούς πρεζέμπορους οπότε άλλαξα διαδρομή. Έχει ειπωθεί από πολύ καλούς και συχνούς ανταποκριτές (farkeli και professorx και ίσως και άλλους)πόσο επικίνδυνο είναι το μεταξουργείο. Να πω κ γω με τη σειρά μου για όσους δεν γνωρίζουν καλά το μεταξουργείο, ότι τα πιο επικίνδυνα σημεία του είναι: δεληγιώργη-κεραμεικού, κολωνού-αγησιλάου, ιάσωνος-αγησιλάου και ασφαλώς το κομμάτι της ιάσωνος από κεραμεικού μέχρι αγησιλάου.
Αυτά, καλό σας σ/κ.


 

Ὡραία ἐνσάρκωσις (avatar)
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Τις ευχές μου στον συναγωνιστή Opeth.

Ιας30 ις – Ψηλή ξανθιά με φανερά αντρικό παράστημα (μάλλον πρόκειται για την έλσα τον τράβελο σύμφωνα με τις πρόσφατες κριτικές). Ο πούστης τσάτσος ο οποίος μου την έχει πέσει και καναδυο φόρες (όχι σαν το πέσιμο του πούστη απ’το φυλ65ις στον opeth…παρεπιπτόντως opeth καλή συνέχεια ότι κι αν κάνεις, οι αθηναϊκές σου ενημερώσεις και τα χιουμοριστικά σου σχόλια θα λείψουν πολύ απο το thread!) μου είπε ότι είμαι πολύ καυλιάρης κ ότι θα φχαριστηθώ κωλογαμήσι.

 


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Σε ποιο μπουρδελο και ποιο γκομενακι απο Φυλης θα προτεινατε? ΔΗλαδη να εχεις λεφτα για στουντιο και παραπανω αλλα να αξιζει τοσο ποθ θα πηγαινατε στο συγκεκριμενο μπουρδελο... Περιμενω τοποθετησεις...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Στις κυρίες των Αθηνών υπάρχει μια Σάρα Ελληνίδα στα μπουρδέλα. Ισχύει όντως ή απλώς έγινε κάποιο λάθος? Είναι η ίδια που δουλεύει στο Φυλής 104? Γνωρίζει κανείς?
Η Σαρα του 104 ειναι ναι!
Δουλεψε για καποιο διαστημα στο Φυλης 69 ισογειο προτου παει στο 104
Υ.Γ Δεν ειχα ιδεα οτι στις Κυριες υπαρχει ειδικο section με φωτος απο τα μπουρδελοκοριτσα!
Ωραιος :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom