Νέα

Λίντα !!! (πάλαι ποτέ Λέλας Καραγιάννη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

xouanito_32

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε δεν κάνουν τετοιες προσβλητικές ερωτήσεις σε θρύλους του αγοραίου ερωτα, σε ειδημονες.

Πεστου οτι εισουνα στο αγημα υποδοχής
δεν προσβάλω κανέναν οποιός προσβάλεται εχει το πρόβλημα
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
το ολο θεμα εχει προκυψει κατα την γνωμη εξαιτιας του επιπεδου των υπηρεσιων που προσφερει.
Eιναι σιγουρα το καλυτερο p.s.e. της πολης καμια σχεση με κατι αλβανακια που εχουν πολυδιαφημστει κ ειναι fake.

 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Η Λιντα δεν ειναι απλα γυναίκα.

Ειναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ με ολη την σημασια της λεξεως.
η λιντα ειναι εγχειρισμενη.μου το εχει επιβεβαιωσει αλλαη <συναδελφος> της που δουλευαν χρονια μαζι και ειναι εξισου πολυ γνωστη στον χωρο των studio.αυτο ομως δεν αναιρει την ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερει.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Απλα μαλακιες σου εχει πει η συναδελφος Παιχτη .
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
ο χώρος έχει πολύ ζήλια
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
καλημερα.καταρχας οτι η λιντα ειναι τραβελι δεν μου το εχει πει η σονια.
δευτερον, ο καθενας διατηρει το δικαιωμα να λεει την γνωμη του, ανεξαρτητα με το αν καποιος συμφωνει η οχι.
τριτον, χθες το βραδυ ελαβα ενα p.m. απο καποιον τον t1885, ο οποιος ειναι προφανως κλωνος καποιου αλλου εδω μεσα ο οποιος ελεγε το εξης:
diagrapse arximalaka oti egrapses ! ke mexri avrio na min iparxi! simvouli mou.. 
ηθελα να ξερα ποιος ενοχληθηκε τοσο πολυ...τα συμπερασματα δικα σας...
 

t1885

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα.καταρχας οτι η λιντα ειναι τραβελι δεν μου το εχει πει η σονια.
δευτερον, ο καθενας διατηρει το δικαιωμα να λεει την γνωμη του, ανεξαρτητα με το αν καποιος συμφωνει η οχι.
τριτον, χθες το βραδυ ελαβα ενα p.m. απο καποιον τον t1885, ο οποιος ειναι προφανως κλωνος καποιου αλλου εδω μεσα ο οποιος ελεγε το εξης:
diagrapse arximalaka oti egrapses ! ke mexri avrio na min iparxi! simvouli mou.. 
ηθελα να ξερα ποιος ενοχληθηκε τοσο πολυ...τα συμπερασματα δικα σας...
Πες το ονομα της  φιλης σου,να ξερουμε ποια ενοχλειται τοσο πολυ απο δουλεια τις LINDA και βαζει εσενα που εισαι κλωνος να γραφεις βλακειες. Σε πληρωσε η την πηδας τζαμπα? Αν ειναι να μεταφεπουμε κουτσομπολια ,εμενα  μου ειπαν οτι το αγαπημενο σου προγραμμα ειναι η κοπρολαγνια!   
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
η λιντα ειναι εγχειρισμενη.μου το εχει επιβεβαιωσει αλλαη <συναδελφος> της που δουλευαν χρονια μαζι και ειναι εξισου πολυ γνωστη στον χωρο των studio.αυτο ομως δεν αναιρει την ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερει.

Ρε την συνάδελφο...... τετοια πραγματα σου ειπε ε;

Αρχίσαμε παλι. Και να φανταστεις σημερα δεν εχει πολυ ζεστη......
:2funny:

Εγω παντως μια χαρα γυναικα την ειδα οτι ειναι!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
η λιντα ειναι εγχειρισμενη.μου το εχει επιβεβαιωσει αλλαη <συναδελφος> της που δουλευαν χρονια μαζι και ειναι εξισου πολυ γνωστη στον χωρο των studio.αυτο ομως δεν αναιρει την ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερει.
Το συμπερασμα σου το εχεις βγαλει απο προσωπικες εμπειριες, ή απλα αρκεισαι στα λεγομενα της φιλης σου ?

Δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω παει με την Λιντα, και σε καμια περιπτωση δεν μου εδωσε αλλη εντυπωση, εκτος του οτι ειναι 1000% γυναικα.
Μετα απο 32 χρονια εμπειριας στον χωρο, πιστευω  οτι μπορω να ξεχωρισω καποια πραγματα.
Να σημειωσω οτι οι δικες μου συνευρεσεις με την Λιντα κυμαινονται σε ακρως gfe στυλ, αντιθετα με το pse που συνηθως παρεχει.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Το συμπερασμα σου το εχεις βγαλει απο προσωπικες εμπειριες, ή απλα αρκεισαι στα λεγομενα της φιλης σου ?

Δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω παει με την Λιντα, και σε καμια περιπτωση δεν μου εδωσε αλλη εντυπωση, εκτος του οτι ειναι 1000% γυναικα.
Μετα απο 32 χρονια εμπειριας στον χωρο, πιστευω  οτι μπορω να ξεχωρισω καποια πραγματα.
καταρχας δεν ειναι φιλη μου.ειναι καποια που την εχεις τιμησει αρκετες φορες και εσυ.
και ναι, εχω παει μια φορα μαζι της.και δεν αμφισβητω καθολου τις ικανοτητες της, κατατασσομενη στις κορυφαιες σε studio.αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ειναι γυναικα η εγχερισμενη.εξαλλου, η πρωην <συναδελφος> της για ποιο λογο να πει ψεμματα?να της κοψει την δουλεια?η λιντα εχει κανει μια πορεια στον χωρο και δεν εχει αναγκη απο κανεναν να την αμαυρωνει η να της καει διθυραμβικα σχολια.εχει περασει πλεον σε αλλο επιπεδο.
οσο για τον τ1885 που εκανε χθες την εγγραφη και δεν τολμαει να βγει μπροστα με το κανονικο του nickname οι απειλες του δεν με αγγιζουν...αποψη μου ειναι.
 

t1885

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε την συνάδελφο...... τετοια πραγματα σου ειπε ε;

Αρχίσαμε παλι. Και να φανταστεις σημερα δεν εχει πολυ ζεστη......
:2funny:

Εγω παντως μια χαρα γυναικα την ειδα οτι ειναι!
Την δουλεια του κανει ,μεταφερει κουτσομπολια απο πουτανες.Πος να βγαλει το μεροκαματο του?
 

t1885

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καταρχας δεν ειναι φιλη μου.ειναι καποια που την εχεις τιμησει αρκετες φορες και εσυ.
και ναι, εχω παει μια φορα μαζι της.και δεν αμφισβητω καθολου τις ικανοτητες της, κατατασσομενη στις κορυφαιες σε studio.αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ειναι γυναικα η εγχερισμενη.εξαλλου, η πρωην <συναδελφος> της για ποιο λογο να πει ψεμματα?να της κοψει την δουλεια?η λιντα εχει κανει μια πορεια στον χωρο και δεν εχει αναγκη απο κανεναν να την αμαυρωνει η να της καει διθυραμβικα σχολια.εχει περασει πλεον σε αλλο επιπεδο.
οσο για τον τ1885 που εκανε χθες την εγγραφη και δεν τολμαει να βγει μπροστα με το κανονικο του nickname οι απειλες του δεν με αγγιζουν...αποψη μου ειναι.
Γιατι δεν λες το ονομα της φιλης σου? Τι φοβασαι?
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
καταρχας δεν ειναι φιλη μου.ειναι καποια που την εχεις τιμησει αρκετες φορες και εσυ.
και ναι, εχω παει μια φορα μαζι της.και δεν αμφισβητω καθολου τις ικανοτητες της, κατατασσομενη στις κορυφαιες σε studio.αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ειναι γυναικα η εγχερισμενη.εξαλλου, η πρωην <συναδελφος> της για ποιο λογο να πει ψεμματα?να της κοψει την δουλεια?η λιντα εχει κανει μια πορεια στον χωρο και δεν εχει αναγκη απο κανεναν να την αμαυρωνει η να της καει διθυραμβικα σχολια.εχει περασει πλεον σε αλλο επιπεδο.
οσο για τον τ1885 που εκανε χθες την εγγραφη και δεν τολμαει να βγει μπροστα με το κανονικο του nickname οι απειλες του δεν με αγγιζουν...αποψη μου ειναι.

Ναι ακριβως για αυτο  ;)
Ηθελε να δημιουργησει θεμα και το καταφερε.

Ασχετο αν δεν κερδισει τιποτα με αυτο  ;)




 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Ναι ακριβως για αυτο  ;)
Ηθελε να δημιουργησει θεμα και το καταφερε.

Ασχετο αν δεν κερδισει τιποτα με αυτο  ;)
στην προηγουμενη σελιδα καποιος αλλος ειχε την ιδια αποψη και δεν εγινε τοσο σουσουρο...
δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα.ακομα και αν ειναι, ποιο το προβλημα?δεν ειναι καταπληκτικη στο κρεββατι?ειναι.τι ενοχλει αν καποιος εχει αλλη αποψη?ουτε τα παιρνω απο κανεναν, ουτε κανω διαφημιση η δυσφημηση, οπως αλλοι για να γραφουν καλες κριτικες.ειστε τοσο κομπλεξικοι που βλεπετε το δεντρο και χανετε το δασος.ασχολειστε επειδη εξεφρασα την αποψη μου και οχι με καποιον που γραφτηκε μολις χθες και εκτοξευει απειλες επειδη εθιξα την φιλη του (που αν κρινω απο το λεξιλογιο δεν ειναι ελληνας, αρα ισως εχει αμεση σχεη με την λιντα).ειμαι παρα πολλα χρονια στις τσαρκες και οτι δεν εχω τοσες κριτικες δεν σημαινει οτι δεν εχω γνωσεις για το τι συμβαινει στον χωρο...η γνωση ειναι δυναμη και η αγνοια ευτυχια...ο νοων νοειτω.
αυτη ηταν η αποψη μου και το τελειωνω εδω.δεν περιμενα να ενοχλησει καποιους τοσο πολυ...
και κατι τελευταιο:η καλυτερη παραδοχη για το οτι υπαρχει καποιο θεμα, πολυ απλα ειναι οτι ασχολουνται τοσο πολυ, τοσοι πολλοι...
σεβαστες οι αποψεις ολων, αλλα σεβαστη και η δικη μου.και δε νομιζω οτι ολοι σας εχετε κανει γυναικεια ανατομια για να γνωριζετε τοσα πολλα...καλο σας μεσημερι.
 

t1885

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
στην προηγουμενη σελιδα καποιος αλλος ειχε την ιδια αποψη και δεν εγινε τοσο σουσουρο...
δεν καταλαβαινω ποιο ειναι το προβλημα.ακομα και αν ειναι, ποιο το προβλημα?δεν ειναι καταπληκτικη στο κρεββατι?ειναι.τι ενοχλει αν καποιος εχει αλλη αποψη?ουτε τα παιρνω απο κανεναν, ουτε κανω διαφημιση η δυσφημηση, οπως αλλοι για να γραφουν καλες κριτικες.ειστε τοσο κομπλεξικοι που βλεπετε το δεντρο και χανετε το δασος.ασχολειστε επειδη εξεφρασα την αποψη μου και οχι με καποιον που γραφτηκε μολις χθες και εκτοξευει απειλες επειδη εθιξα την φιλη του (που αν κρινω απο το λεξιλογιο δεν ειναι ελληνας, αρα ισως εχει αμεση σχεη με την λιντα).ειμαι παρα πολλα χρονια στις τσαρκες και οτι δεν εχω τοσες κριτικες δεν σημαινει οτι δεν εχω γνωσεις για το τι συμβαινει στον χωρο...η γνωση ειναι δυναμη και η αγνοια ευτυχια...ο νοων νοειτω.
αυτη ηταν η αποψη μου και το τελειωνω εδω.δεν περιμενα να ενοχλησει καποιους τοσο πολυ...
και κατι τελευταιο:η καλυτερη παραδοχη για το οτι υπαρχει καποιο θεμα, πολυ απλα ειναι οτι ασχολουνται τοσο πολυ, τοσοι πολλοι...
σεβαστες οι αποψεις ολων, αλλα σεβαστη και η δικη μου.και δε νομιζω οτι ολοι σας εχετε κανει γυναικεια ανατομια για να γνωριζετε τοσα πολλα...καλο σας μεσημερι.
Εσυ εχεις κανει γυναικια ανατομια? :2funny: Εισαι λατρης του ανδρικου φυλου,παραδεξου το,δεν ειναι κακο!  Και τραβα στην φιλη σου να σου κανει το αγαπημενο σου προγραμμα. :shit:
 

t1885

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΕΕΕ!!! SARAS! Μην ξαναπαρεις τηλεφωνο  την Λιντα με απειλες ,δεν πας καλα το παρακανεις! Το νουμερο προφανως στο εδωσε η φιλη σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom