Νέα

Οσλο:Πληρώνει για το πετρελαιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
Δυστυχως το πετρελαιο είναι καταρα κ οχι ευτυχια. Θυμαστε τι επαθε ο Καραμανλης με τον αγωγο.Φωτιες,αναρχια κτλ Μετα ηρθε η σειρα του Κανταφι που πηγε με τους Κινεζους για το πετρελαιο,Του μουμπαρακ οπου εκ τους θαυματος οι αιγυπτιοι ηθελα δημοκρατια,οι Συριοι κτλ Φανταστειτε αν ο Γιωργακης εκανε σταση πληρωμων κ κραταγαμε το πετρελαιο για παρτυ μας.Τανκσ θα π κυκλοφορουσαν τωρα στους δρομους.
Μια χωρα οπως η Νοβηργια μπηκε στο στοχο των Γερακιων πλεον για το πετρελαιο.Μην ξεχναμε οτι ανοιχτηκε πολυ στη μεσογειο για την αντληση πετρελαιου και με καποιο τροπο επρεπε να μπει στη θεση της....Υπάρχουν πολλοί τρόποι για να "συνετιστεί" κάποιος...
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειμαι ΝΔ .αριστερος ειμαι αλλα [ιστευω οτι η συμμφωνια με τον αγωγο κθαιρεσε τον καραμνλη

καλά κανεις και πιστεύεις ότι θέλεις. Αλλα να πας να το δεις λίγο γιατί έχει αρχίσει και μπερδεύει και δεν κρατάει ρελαντί
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
The economy of Europe comprises more than 731 million people in 48 different states

nr 1 Monaco $203,900[7]
nr 2 Liechtenstein $136,864[8]
nr 3 Luxembourg $104.390
nr 4 Norway $84,543


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Οτι μαλακια λενε μην την ακους. ειχα σκοπο να παω να ζησω εκει κ το εχω ψαξει αρκετα.... Νορβηγια , Σουηδια κτλ ειναι ΕΤΗ φωτος μπροστα.
Ακου εκει να τους βαλουν χερι.  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
The economy of Europe comprises more than 731 million people in 48 different states

nr 1 Monaco $203,900[7]
nr 2 Liechtenstein $136,864[8]
nr 3 Luxembourg $104.390
nr 4 Norway $84,543


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Οτι μαλακια λενε μην την ακους. ειχα σκοπο να παω να ζησω εκει κ το εχω ψαξει αρκετα.... Νορβηγια , Σουηδια κτλ ειναι ΕΤΗ φωτος μπροστα.
Ακου εκει να τους βαλουν χερι.  :uglystupid:  :2funny: :2funny: :2funny:
Δυστυχως φιλε κ εγω μεχρι σημερα την ιδια αποψη ειχα..αλλα panx americana
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
αυτο που εβαλα ειναι στοιχεια του 2011.

Επισης εδω μπορεις να δεις Τι σκεφτονται οι τυποι κ εδω
Οπως και αλλου.
Ολως τυχαίως μιλας με εναν ανθρωπο που εχει συνεργασία με Σουηδία και καταθεσεις εκει κ ξερω πολυ καλα τι εστι Σκανδιναυία.Για αυτο κ λυπηθηκα πολυ που εγινε αυτο στο Οσλο γιατι πιστευα οτι οι χρες αυτες ηταν απορθητο φρουριο.Αλλλά επειδη δεν τμπορουν να τους την κανουν νομιμα τους χτυπουν πισωπλατα
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
:huh: :huh: :huh:  :think: :think: :think:

εχεις τα λεφτακια σου εκει ε?

Για να το πω στον χοντρο αυτο ! 

Μην μου λες τετοια τωρα. Κατσε να το δω λιγο το θεμα τοτε.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
δεν ειμαι ΝΔ .αριστερος ειμαι αλλα [ιστευω οτι η συμμφωνια με τον αγωγο κθαιρεσε τον καραμνλη
εχει αναφορα το wikileaks σχετικα με αυτο το θεμα.ουτως η αλλως μολις  μπηκε ο γιωργακης πανω το σταματησε για αυτο και η ρωσια ακυρωσε διπλωματικη συναντηση λέγοντας απλα οτι δεν υπαρχει κατι να πουν!!!
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Καλα η προπαγανδα και η μεθοδικη διαμορφωση της κοινης γνωμης απο τους αντιπαλους του Καραμανλη εκαναν τον Γκεμπελς να μοιαζει με σχολιαροπαιδο.

Ο χοντρουλης ωθησε την Ελλαδα στην αγκαλια της Ρωσιας και αυτο ενοχλησε πολυ την παραπαιουσα υπερδυναμη.

Ευτυχως ηρθε ο Τζεφρυ και μας επανεφερε στο σωστο δρομο
 

Επισκέπτης
Ευτυχως ηρθε ο Τζεφρυ και μας επανεφερε στο σωστο δρομο

To σκάνδαλο του Βατοπεδίου,
δεν μπόρεσε να το ανεχθεί ο ελληνικός λαός.
Κι έφερε το ΠΑΣΟΚ στην εξουσία
για να ξεπλύνει την κόπρο του Σκανδάλου του Βατοπεδίου.

Βγήκαν τα Σαββατιάτικα φύλλα του ΒΗΜΑΤΟΣ & του ΕΘΝΟΥΣ
να μάθω τα φρέσκα νέα ;;;;;;;;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.710
Πόντοι
2.777
Δυστυχως φιλε κ εγω μεχρι σημερα την ιδια αποψη ειχα..αλλα panx americana

Panx Amerikana?

punks460.jpg


Panx ελλινικάνα;

55rp1s.jpg


Σίγουρα η γεωπολιτκή τράπουλα ξαναμοιράζεται με πιο σκοτεινούς ρόλους για μερικούς και ακόμη πιο σκοτεινούς σκοπούς.
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
όλοι οι γνωστες εκ των έσω του σχεδιασμού του παγκοσμιου χάρτη, μαζεύτηκαν στο bourdela.com και μοιράζονται μαζί μας τις γνώσεις τους
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
όλοι οι γνωστες εκ των έσω του σχεδιασμού του παγκοσμιου χάρτη, μαζεύτηκαν στο bourdela.com και μοιράζονται μαζί μας τις γνώσεις τους
Και ενω οι πρωτες υποψιες στρεφονταν σε Αλ-καιντα, ταλιμπαν και Κανταφι (μην  ξεχναμε οτι ο βομβαρδισμος του σπιτιου του ενως εκ των γιων του Κανταφι εγινε απο Νορβηγικα μαχητικα) η ανακοινωση της αστυνομιας οτι ο βασικος υποπτος για το μακελειο στο νησι (το οποιο οι Νορβηγοι συνδεουν και με την βομβα στο Οσλο) ειναι ψηλος, ξανθος και "εθνικα" Νορβηγος περιπλεκει τα πραγματα, ισως να μιλαμε για ακροδεξια τρομοκρατια τυπου Μπολωνια μιας και στοχος ηταν ο αριστερος πρωθυπουργος αλλα και η νεολαια του κομματος του στο νησι Ουτογια.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.927
Κριτικές
14
Like
3.710
Πόντοι
2.777
όλοι οι γνωστες εκ των έσω του σχεδιασμού του παγκοσμιου χάρτη, μαζεύτηκαν στο bourdela.com και μοιράζονται μαζί μας τις γνώσεις τους

Οι Νορβηγοί έχουν εθνικό νόμισμα ακόμα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ολως τυχαίως μιλας με εναν ανθρωπο που εχει συνεργασία με Σουηδία και καταθεσεις εκει κ ξερω πολυ καλα τι εστι Σκανδιναυία.Για αυτο κ λυπηθηκα πολυ που εγινε αυτο στο Οσλο γιατι πιστευα οτι οι χρες αυτες ηταν απορθητο φρουριο.Αλλλά επειδη δεν τμπορουν να τους την κανουν νομιμα τους χτυπουν πισωπλατα
xaxaaxaxa
αριστερός αλλά με τα λεφτάκια του στη Σουηδία...
χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχχαχαχαχα
ρε κοιτα να δεις κάτι ιδεολόγους...
χαχαχαχαχαχαχχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom