Νέα

Χύνουν οι πουτάνες με πελάτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε εσύ να κάνεις παρέα με τον φίλο μου τον Vagelis_20..Είναι μεγάλος τσόγλανος και του τα χω μαζεμένα που την τελευταια φορά που ήμουν Αθήνα έλεγε μαλακίες όταν τρώγαμε στο Μοναστηράκι και δεν μ αφη σε να φχαριστηθώ λίγο γύρο!!Σου βγάζει το φαι από τη μύτη!
ειναι τυπος δηλαδη :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
επισης....κλανει το μπαρμπουνι; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες. Επισκέφθην πρόσφατα μια κορασίδα σε στούντιο. Κατά τη διάρκεια της πράξεως βλέπω ξαφνικά τη κοπελα να σταματά  και μου κάνειι ... "i'm cuming" και μου ζήτησε να σταματήσουμε καθώς το μουνί της δε μπορούσε μετά "να με δεχθεί ξανά".Μόλις τέλειωσα κι εγώ... τη ρώτησα αν ήταν αλήθεια ότι έχυσε ή προσποιήθηκε κι αυτή επέμενε πως ναι. Φαινόταν ειλικρινής πάντως :think:

να σημειώσω πως ήμουν ο πρώτος της στη βάρδια.. έίχα τρελές καύλες και τη γαμούσα αρκετή ώρα και με πολύ πάθος.ίσως βέβαια (σκέφτηκα) να θέλει και να φύγει οπότε σου λέει κάτσε να του πω τίποτα τέτοιο να τσιμπήσει.

Οι πιο έμπειροι του αθλήματος τι λένε; παίζει να χύσει μια εργαζόμενη κοπέλα...αν τους έχει τύχει κ.λ.π

σας ευχαριστώ..

μετά τιμής.

;) :sunglasses:Ο ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ :) :sunglasses:
τι να σοθ πω κθα σε γελασω!
παντωσ εγω οταν πηγαινω στα πορδελλα οι ποθτανεσ χινοθν σχεδόν παντα αλλα οχι πολι λιγακι!
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
οχι μονο χυνουν αλλα κατα 99% ερωτευοντε κιολλας τους πελατες !!!
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
και με εμενα εχει τελειωσει ιεροδουλη προσφατα αλα με 69 και δακτυλο μπρος πισω και μαλιστα 2 φορες ενιωσα  τις συσπασεις στα δακτυλα δεν ηταν fake αλα με γαμηση ποτε.παντως με ερωτησεις που εχω κανει σε μερικες λενε οτι αρκετες φορες τελειωνουν
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
και με εμενα εχει τελειωσει ιεροδουλη προσφατα αλα με 69 και δακτυλο μπρος πισω και μαλιστα 2 φορες ενιωσα  τις συσπασεις στα δακτυλα δεν ηταν fake αλα με γαμηση ποτε.παντως με ερωτησεις που εχω κανει σε μερικες λενε οτι αρκετες φορες τελειωνουν
τυπε δηλαδη οταν πας στο μπουρδελο και τελειωνεις τις ρωτας αν τους αρεσει και αν τελειωσαν και αυτες? :2funny:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Ναι ρε εννοείται πως χύνουν τι ρωτάς... Μάλιστα είναι συχνό φαινόμενο να χύνουμε και ταυτόχρονα όπως συμβαίνει και σε πολλά άλλα άτομα του φόρουμ..
 

xouanito_32

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ανοιγω τοπικ με πελατεs που δεν χυνουν με πουτανεs ολοι εκει μη λειψει κανειs :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
και δεν ξερω αν εχεται προσεξει τωρα τελευταια αλλα αν δεν χυσουν σου επιστεφουν τα λεφτα πισω..
 

lospsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
και αυτες ανθρωποι ειναι καποια στιγμη θελουν δεν θελουν θα χυσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom