Νέα

Η Ουκρανία και τα μυστικά της!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ μια κοπέλα από το ανατολικό Μπλοκ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 37 37,8%
  • Μάλλον ναι

    Ψήφοι: 23 23,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 18 18,4%
  • Μαλλον οχι

    Ψήφοι: 8 8,2%
  • Είμαι είδη παντρεμένος με μια κοπέλα από εκεί

    Ψήφοι: 12 12,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
εισαι ξεληγωμενος και μπατιρης ρε μαλακα να ξερεις.εγω τις πληροφοριες μου για εσενα τις πηρα να ξερεις.΄
καλα θα κανεις να το βουλωσεις γιατι 8α γινεις ρομπα εντελως.
και αν εχεις αρχιδια συνεχισε.εδω ειμαι.


Είσαι τελικά γραφικός τύπους, σαν και αυτούς που πάνε στα γήπεδα και βρίζουν και ωρύονται και έξω είναι παναγίες και κοτούλες! Είναι πολύ εύκολο κάποιος να κάνει αυτό που κάνεις και νομίζω ότι έχει χορτάσι το Σίτε από τέτοιους σαν και σένα που ούτε κάτι προσφέρουν αλλά γεμίζουν και με βρισιές κάποιες συζητήσεις. Σε αφήνω στα χέρια των υπευθύνων να σε κάνουν καλά γιατί εγώ δεν μπορώ μιας και κρύβεσαι πίσω από την ανωνυμία σου.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Κύριε Χρήστο μας

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ

Νάσται πάντα καλά να μας διδάσκεται μακακίες:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
εμαθες να κανεις και κλονους?τελος παντων ας απαντησω.
εγω αυτα που γραφω δεν τα λεω τυχαια να ξερεις.
οσο για τον φιλο σου,σε λιγες μερες θα γελανε ολοι μαζι του.


Μου αρέσουν οι ίντριγκες και τα σενάρια που κάνεις για δήθεν κλώνους δικούς μου, θέλει πολύ προσπάθεια και δουλεία αυτό. Έχεις πολύ πλάκα τελικά και αντιλαμβάνομαι ότι λόγο του ότι δεν μπορείς να εκφραστείς στον έξω κόσμο ασχολείσε στο ιντερνέτ με τους άλλους.Ποιος ξέρεις τι προβλήματα και τραυματικές εμπειρίες θα είχες στην ζωή σου!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
πες τα χρισοστομε καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται εδο μιλαμαι με ντοκουμεντα οχι αερολογιες μια φωτό από το μπανιο με τζακούζι του χρηστου (πρικα απο τη γυναικα του)

'Έλα ρε φιλαράκι που χάθηκες εσύ? Σε περίμενα πως και πως να πεις καμία καλή κουβέντα αλλά μάλλον μπερδεύτηκες με τις φωτογραφίες, η δίκια μου η τουαλέτα έχει ροζ καπάκι! Αυτή η φωτογραφία την θυμάμαι και την είχα τραβήξει εγώ με την δικά σου μηχανή στο σπίτι σου εδώ στην Ελλάδα στο χωρίο όταν βρήκαμε ένα φιδάκι μέσα και το βγάλαμε ARCANS θυμάσαι?
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Κύριε Χρήστο μας

ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ

Νάσται πάντα καλά να μας διδάσκεται μακακίες:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά και εγώ σας εύχομαι το καλύτερο, όσο για τις άλλες ευχές ένα έχω να πω : "Αν πετύχει η Μακακία τύφλα να’ χει το Μαμήση".
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Σας παρακαλώ όλους να μην σβήνετε φωτογραφίες γιατί όπως γνωρίζουμε η φωτογραφία είναι χίλιες λέξεις και μας βοηθά να κατανοούμε το ποιόν του άλλου!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Διδάσκαλε Χρήστο, φουμάρατε πάντα σιγαρέτα Δελφοί ή αναζητόντας την ομάδα Ε σας πρόκυψε ο Απόλλων;;;;;;

Ανοίκετε στον κλειστο πυρίνα της ομάδφας "Ε";;;;;
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Διδάσκαλε Χρήστο, φουμάρατε πάντα σιγαρέτα Δελφοί ή αναζητόντας την ομάδα Ε σας πρόκυψε ο Απόλλων;;;;;;

Ανοίκετε στον κλειστο πυρίνα της ομάδφας "Ε";;;;;

Περί τα θύματα άνθρωποι είμαστε και ουδείς αλάνθαστος, η αχαριστία είναι το έγκλημα, διότι ο άλλος σου δίνει τις γνώσεις του και συ αρωτάς, "και ποιο περικαλώ το ηθικόν δίδαγμα?". Δεν κάνει ρε μάγκα, μην τον προσβάλεις τον Χρήστο. Απαξ και τα έγραψε ο Χρήστος πρέπει να την σακουλευτείς που την πάει την δουλεία! Πίστευε και μη ερεύνα, πετάει ο Γάιδαρος? Πετάει. Να σε δόκο την Σαχάρα να με δώκεις το Σουέζ. Διότι Χρήστος ίσον νόημα, ποιός έριξε το πέναλτι και μου κλείσε το σπίτι? Γιατί να κλαίει το μωρό αφού φοράει πάνα? Πρέπει να τα σακουλεύεσαι τα ψηλά νοήματα, αλλιώς κάτσε σπίτι ρίξε πασίεντζα και άστα υπόλοιπα επάνω μας, γιατί εμείς την ανθιζόμαστε ρε μάγκα την φτιάξη! Διότι η Ουκρανία την σήμερων ημέραν δεν είναι αυγολέμονο να κόψει!
Όσον για την ομάδα εγώ Α.Ε.Κ είμουνα μια ζωή!!!!!!!!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
γιατι κατεβασες τις φωτο ρε μαλακα?
φοβηθηκες ρε μαλακα?
μας εβαλες μια φωτο με 5 σαπια ξυλα και μας την παρουσιαζεις για τζακουζι?
γαμω το εργοστασιο με την ξυλεια που εχετε.
αντε ρε μαλακες παλιορομπες.

Εγώ ούτε την κατέβασα ούτε μπορώ κατεβάσω κάποια Φώτο την οποία κάνετε τόσο κόπο να βρείτε. Αλλά μην δείχνεις μόνο τις δικές μου φωτογραφίες, δείξε και τις δικές σου!!!!!
 

Συνημμένα

  • arcans-jim anis.JPG
    arcans-jim anis.JPG
    71,5 KB · Εμφανίσεις: 41

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Διδάσκαλε Χρήστο, φουμάρατε πάντα σιγαρέτα Δελφοί ή αναζητόντας την ομάδα Ε σας πρόκυψε ο Απόλλων;;;;;;

Ανοίκετε στον κλειστο πυρίνα της ομάδφας "Ε";;;;;
πλυ κατανοητο κι ουσιωδες το σχολιο :rockon: :rockon: :rockon:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
τι εγινε ρε τσακαλια?
γιατι το βουλωσατε ολοι? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
φοβηθηκαμε ρε αρκανς,,
εγω ειδικα, που  διαβασα οτι στις σερρες καποιος βγαινει το βραδυ,μετα τι; 12.00
κ δαγκωνει ανυποψιαστους περαστικους :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
εισαι ξεληγωμενος και μπατιρης ρε μαλακα να ξερεις.εγω τις πληροφοριες μου για εσενα τις πηρα να ξερεις.΄
καλα θα κανεις να το βουλωσεις γιατι 8α γινεις ρομπα εντελως.
και αν εχεις αρχιδια συνεχισε.εδω ειμαι.
η οικονομικη κατασταση του χρηστου δεν ενδιαφερει
αυτα που γραφει για την περιοχη ιβνφρανκοφσκ ισχυουν,σαν γενικες πληροφοριες
αν οντως γνωριζει κ τη γλωσσα,θα μπορεσει ν βρει πουτανες σε κοστολογια καλα στους συνταξιδιωτες
εκεινο που ειναι υπεραισιοδοξος,και ως συνηθως δεν θα επαληθευτει οπως κι αλλοι στον τομεα αυτο,ειναι στην επιτυχια στο καμακι,των ταξιδιωτων στην περιοχη
χωρις γλωσσα κ πολυ καλη εμφανιση,ΔΕΝ θα υπαρξει ουσιαστικο αποτελεσμα σε τοσο λιγο χρονο
πουτανες παντως σιγουρα θα βρεθουν,ΕΦΟΣΟΝ,ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ,ξερει ουκρανικα η ρωσσικα ο χρηστος
τα λοιπα ειναι ανευ λογου να συζητουντε
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
πες τα χρισοστομε καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται εδο μιλαμαι με ντοκουμεντα οχι αερολογιες μια φωτό από το μπανιο με τζακούζι του χρηστου (πρικα απο τη γυναικα του)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ρε τυπε μας δουλευεις τι τζακουζια κα μαλακιες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τουαλετα στον κηπω ειναι αυτη?
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
η οικονομικη κατασταση του χρηστου δεν ενδιαφερει
αυτα που γραφει για την περιοχη ιβνφρανκοφσκ ισχυουν,σαν γενικες πληροφοριες
αν οντως γνωριζει κ τη γλωσσα,θα μπορεσει ν βρει πουτανες σε κοστολογια καλα στους συνταξιδιωτες
εκεινο που ειναι υπεραισιοδοξος,και ως συνηθως δεν θα επαληθευτει οπως κι αλλοι στον τομεα αυτο,ειναι στην επιτυχια στο καμακι,των ταξιδιωτων στην περιοχη
χωρις γλωσσα κ πολυ καλη εμφανιση,ΔΕΝ θα υπαρξει ουσιαστικο αποτελεσμα σε τοσο λιγο χρονο
πουτανες παντως σιγουρα θα βρεθουν,ΕΦΟΣΟΝ,ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ,ξερει ουκρανικα η ρωσσικα ο χρηστος
τα λοιπα ειναι ανευ λογου να συζητουντε

Είπαμε ρε παιδία εμείς θα παμε και ότι βγεί, λίγο οι γνώσεις μου, λίγο οι γνωστοί και οι φίλοι, λιγο οι πληρωμένες ντόπιες και μη.Θα την βγάλουμε την άκρη, διάθεση να υπάρχει και καλό κλίμα!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ρε τυπε μας δουλευεις τι τζακουζια κα μαλακιες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τουαλετα στον κηπω ειναι αυτη?

Ρε φίλε ο Αρκανισ παίζει με την νοημοσύνη μας δεν πάει να ζυμώσει κανέναν ακανέ τώρα που είναι γιορτές μπας και κονομήσει κανένα 20 ευρώ και πάει στα κορίτσια και καλμάρει λίγο!!!!!!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 0682.jpg
    0682.jpg
    301,5 KB · Εμφανίσεις: 98

Επισκέπτης
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!!!!!!!

τουμπανο !!! αυτο ειναι απο τα μερη σου ?

γενικα ηθελα να σε ρωτησω τα πουτανακια που βρισκονται στα μερη που θες να μας ξεναγησεις ειναι καλα μουνια ορ τιποτα μπαζακια ? εχεις καμια φωτο ετσι να παρουμε μια γευση ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
πες τα χρισοστομε καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται εδο μιλαμαι με ντοκουμεντα οχι αερολογιες μια φωτό από το μπανιο με τζακούζι του χρηστου (πρικα απο τη γυναικα του)
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=110495.0;attach=313677;image[/img[/URL]]
[/quote]
φιλε μας δουλευεις;Αυτο ειναι τζακουζι ;Αυτο ειναι εξωτερικη χεστρα!!!!!!Στην αυλη ειναι η χεστρα !!!
:2funny: :uglystupid: :banghead:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom