Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,3%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 218 22,6%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    964

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκε"σ". Εχθές ο Πυρόκαυλος έκανε κηδεία στον ΟΠΑΠ για μια ακόμη φορά.

Χ Τοτεναμ, 1 Λυών και 2 Βαλένθια 100 ευρουλάκια  ;)

σήμερα θέλω να τον αποτελειώσω..

129 Αρσεναλ-Μπράγκα οβερ

132 Μαρσειγ- Σπαρτάκ 1

153 Γιούβε- Λεχ Ποζαν άντερ

173 Σεβίλλη - Παρί όβερ

επι 24 ευρώ πάμε για καμια 250άρα  ;)

επίσης βλέπω αλλλα δε τα παιξα.... Ζίλινα -Τσέλσι 2-3 γκόλ και Κλάμπ Μπρίζ- Μπαόκ χ2

Μετά τιμής... ;)

[size=10pt][move]:sunglasses:Ο  ΠΥΡΟΚΑΥΛΟΣ :sunglasses:[/move][/size]
Μπραβο σου και παντα τετοια, αλλα αν νομιζεις οτι με 100 ευρω εκανες κηδεια σε εναν μπουκ, ποσο μαλλον στον "επισημο" μας, που εχει τον κ..λο του καλυμενο με τους ορους που θετει στους παιχτες, εχεις νομιζω κανει ενα μικρο λαθακι...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ααααααααα  ξέχασα...μου φάνηκε πολύ υπερβολικό και το 2.25 που δίνει ο Οπάπ στο να σκοράρει μόνο η Ρεάλ και φυσικά το τίμησα! :sunglasses:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Μπραβο σου και παντα τετοια, αλλα αν νομιζεις οτι με 100 ευρω εκανες κηδεια σε εναν μπουκ, ποσο μαλλον στον "επισημο" μας, που εχει τον κ..λο του καλυμενο με τους ορους που θετει στους παιχτες, εχεις νομιζω κανει ενα μικρο λαθακι...

κοίτα εγώ βασικά παίζω μικρά ποσά και παίρνω μεροκάματα αλλά συχνά..

για παράδειγμα τη τελευταία βδομάδα έχω κερδίσει 3 στοιχήματα 2 των 100 ευρώ και ένα τον 55

σύνολο 255 ευρώ σε μια εβδομάδα...όχι κι άσχημα νομίζω.. ;) :sunglasses:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.796
Κριτικές
90
Like
33.650
Πόντοι
24.700
κοίτα εγώ βασικά παίζω μικρά ποσά και παίρνω μεροκάματα αλλά συχνά..

για παράδειγμα τη τελευταία βδομάδα έχω κερδίσει 3 στοιχήματα 2 των 100 ευρώ και ένα τον 55

σύνολο 255 ευρώ σε μια εβδομάδα...όχι κι άσχημα νομίζω.. ;) :sunglasses:

Αφού βγάζεις όπως μας λες λεφτά, γιατί δεν πας να πηδήξεις αντί να ανεβάζεις μ@λ@κ!ες θέματα στο φόρουμ?
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αφού βγάζεις όπως μας λες λεφτά, γιατί δεν πας να πηδήξεις αντί να ανεβάζεις μ@λ@κ!ες θέματα στο φόρουμ?

πηδάω ρε μάγκα...όλη τη μέρα να πηδάω? ποιός είμαι ο Γκουσγκούνης? :2funny:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Η 3αδα του gatto μου φαινεται συμπαθητικη αν και φοβαμαι ακομα και γκελα της Αρσεναλ, με 1-1 σκορ. Κατι μου λεει οτι θα σκοραρει και η Μπραγκα με τις τοσες απουσιες της Αρσεναλ οποτε το 2,15 goal/goal αποκτα αξια.
Στα λεγομενα του φιλου μας bookenemy η φακα ισως να ειναι εδω:

Ο οργανισμός της Μίλαν δεν σηκώνει δεύτερη σερί σφαλιάρα μετά από την κατραπακιά από την Τσεζένα…

Γιατι δε σηκωνει; Επειδη ΠΡΕΠΕΙ να κερδισει; Της Γιουναιτεντ πως τον σηκωσε ο οργανισμος της και εμεινε χτες στο Χ (5,5 παρακαλω αποδοση) μετα την τρομερη γκελα του 3-3 (απο 1-3) με Εβερτον;! Ok μετρια και η Οσερ στη Γαλλια αλλα δε με πειθει η Μιλαν. Αν οχι κοντρα, σιγουρα βλεπω γκολ στο ματς αυτο, ελπιζω να μη πεσω εξω.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
κοίτα εγώ βασικά παίζω μικρά ποσά και παίρνω μεροκάματα αλλά συχνά..

για παράδειγμα τη τελευταία βδομάδα έχω κερδίσει 3 στοιχήματα 2 των 100 ευρώ και ένα τον 55

σύνολο 255 ευρώ σε μια εβδομάδα...όχι κι άσχημα νομίζω.. ;) :sunglasses:
Σαφως και ο,τι κερδιζεις καλο ειναι, αλλα το θεμα ειναι και το πόσο χανεις, γιατι το παιχνιδι εχει και τη χασουρα του...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ωχ, τι φλασια εφαγα με αυτον τον Αγιαξ???
Νομιζα οτι επαιζε με Μιλαν και οχι με Ρεαλ :jerking: :grin:
Ωραιος εεε???
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Nαι ο Αγιαξ λογικα ειναι χαμενος απο χερι, αυτον παντως και τον ΠΑΟ ηθελα να παιξω απο χτες 4-6 γκολ και ο ΟΠΑΠ δεν τους εβγαλε αποδοσεις! Λετε να κατσει η Ρεαλ στο 4-6 σημερα;  :rolleyes:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
να προτεινω ενα αχαστο???το διπλο του γαυρου την κυριακη...μονο κ μονο απο σεβασμο θα το παρει... :think: :think: :think:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Σαφως και ο,τι κερδιζεις καλο ειναι, αλλα το θεμα ειναι και το πόσο χανεις, γιατι το παιχνιδι εχει και τη χασουρα του...

ναι αυτό προσπαθώ να σου εξηγήσω εγώ παίζω μικρά ποσά απο 6 ευρά μέχρι 12 ;)
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Η 3αδα του gatto μου φαινεται συμπαθητικη αν και φοβαμαι ακομα και γκελα της Αρσεναλ, με 1-1 σκορ. Κατι μου λεει οτι θα σκοραρει και η Μπραγκα με τις τοσες απουσιες της Αρσεναλ οποτε το 2,15 goal/goal αποκτα αξια.
Στα λεγομενα του φιλου μας bookenemy η φακα ισως να ειναι εδω:

Γιατι δε σηκωνει; Επειδη ΠΡΕΠΕΙ να κερδισει; Της Γιουναιτεντ πως τον σηκωσε ο οργανισμος της και εμεινε χτες στο Χ (5,5 παρακαλω αποδοση) μετα την τρομερη γκελα του 3-3 (απο 1-3) με Εβερτον;! Ok μετρια και η Οσερ στη Γαλλια αλλα δε με πειθει η Μιλαν. Αν οχι κοντρα, σιγουρα βλεπω γκολ στο ματς αυτο, ελπιζω να μη πεσω εξω.
Ασε ρε Μπομπα, μην αναφερεις αυτο το ματς, απο προχθες βραδυ και ολη μερα χθες, στριφογυριζε στο μυαλο μου το 0-0 της Μαντσεστερ, σαν την μυγα που τριγυριζει πανω απο το κεφαλι σου και δεν πονταρα εστω και 1 ευρω για το γ@μτο, ο παλιοαχρειος... :headbang:
Δεν με ενδιαφερει αν παιξω κατι και το χασω, με πειραζει οταν με τρωει κατι και δεν το παιζω και καθεται, εκει ειναι που κολλαω...
Και δεν το ειπα ο βλακας χθες εδω μεσα και εδωσα τα αλλα ακυρα, ετσι εστω να το επαιζε και καποιος απο εδω μεσα, μπορει να του αρεσε η ιδεα και να το επαιζε...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Μου φαινεται θα δινουμε αβερτα προβλεψεις και ο,τι αρεσει στον καθενα παιζει. Μπορει να κρατησει τα 2-3 σημεια που θα περασουν, μπορει να του δωσουμε ιδεα για κατι και απλως να το αλλαξει ελαφρως (οπως εγω επιασα το 0-1 γκολ της Λυων), κατι θα βγει.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Nαι ο Αγιαξ λογικα ειναι χαμενος απο χερι, αυτον παντως και τον ΠΑΟ ηθελα να παιξω απο χτες 4-6 γκολ και ο ΟΠΑΠ δεν τους εβγαλε αποδοσεις! Λετε να κατσει η Ρεαλ στο 4-6 σημερα;  :rolleyes:
Ναι, αλλα με αυτον τον Σουαρες φτιαγμενος οπως ειναι για για μεγαλα ματς, ειδικα το αποψινο, συγκεντρωνει πολλες πιθανοτητες το πρωτο γκολ του Αγιαξ, αλλα και ισως το ημιχρονο Αγιαξ... ;)
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Λέω κι εγώ τι γράφει? :grin:
Ο Σουάρες έτσι κι αλλιώς δεν παίζει σήμερα...
Ωωωπ, σημαντικη λεπτομερεια που ουτε αυτη ηξερα και δεν ειναι αι σιγουρο αν θα την μαθαινα μεχρι το βραδυ... :think:
Thanks, χωρις Σουαρες, δε νομιζω να κανει και κατι ο Αγιαξ...καλη ομαδα, αλλα ειναι η μιση ομαδα μονος του...
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Χτες παντως στα 8 ματσακια του Τσου λου ειχαμε 3 ματς 0-1 γκολ, 1 2-3 και 4 (!) 4-6! 4-4 τα οβερ αντερ, ισορροπια. Γενικα αυτη η φαση προσφερεται για πολλα γκολ οποτε καπως ετσι λεω να κινηθω και σημερα..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
bookenemy

Για σήμερα...Μπάγερν 1 , ΜΙΛΑΝ όβερ , Άρσεναλ όβερ!!!
αν και λειπουν οι ρομπτεν/ριμπερι η ρωμα εχει τα χαλια της...
για τη μιλαν και το γκ/γκ μου φαινεται καλο..
αρσεναλ οκ...
+ρεαλ να κερδισει χωρις να φαει γκολ,και μαρσειγ 1..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
και δυο ασιατικα απο μαεστρο..
Ρεάλ-Άγιαξ ΑΗ -1.25    1
Ζίλινα-Τσέλσι ΑΗ+1.5    2
καλη τυχη :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom