Νέα

Αντιοχείας 64 (Γέφυρα Βρυούλων), Νέα Φιλαδέλφεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tarasch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 455
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Το studio είναι αρκετά καθαρό απλά δεν έχει τουαλέτα για να κάνεις την ανάγκη σου (σε παλιότερη κριτική κάποιος δήλωσε ότι η τσατσά τον προέτρεψε να την κάνει στον νιπτήρα, ψιλό εννοούμε πάντα). Για τις κοπέλες δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα υγείας, έτσι κι αλλιώς στο εν λόγω επάγγελμα ελέγχονται συχνά.

Nτουζιέρες τουλάχιστον έχει στα δωμάτια (χλωμό) ή έστω μια κοινή ντουζιέρα για όλους, ή...μπα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καλησπερα στουντιο - τυποι!

Να ρωτησω κατι , αμα πας εκει μονο για να δεις... παιζει να στην πουνε? Γιατι θελω αρχικα να τσεκαρω πως ειναι η γκομενα και απο κοντα...

50αρι ειναι αυτο  :grin: (Οχι 20αρι Φυλης)

Εχει παει κανεις και εχει φυγει χωρις να καταθεσει... και αν ναι , του ειπαν τιποτα ? Γιατι στο Κασανδρας περυσι ειχε παει ενας γνωστος μου και τον αποπηραν λιγο... η μου πε πιπες?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλησπερα στουντιο - τυποι!

Να ρωτησω κατι , αμα πας εκει μονο για να δεις... παιζει να στην πουνε? Γιατι θελω αρχικα να τσεκαρω πως ειναι η γκομενα και απο κοντα...

50αρι ειναι αυτο  :grin: (Οχι 20αρι Φυλης)

Εχει παει κανεις και εχει φυγει χωρις να καταθεσει... και αν ναι , του ειπαν τιποτα ? Γιατι στο Κασανδρας περυσι ειχε παει ενας γνωστος μου και τον αποπηραν λιγο... η μου πε πιπες?
Έχω να πατήσω αρκετό καιρό λόγω κακής διαγωγής της τσατσάς... μπορεί να άλλαξαν από τότε (το ελπίζω για αυτούς)!!!  ;) ;) ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Έχω να πατήσω αρκετό καιρό λόγω κακής διαγωγής της τσατσάς... μπορεί να άλλαξαν από τότε (το ελπίζω για αυτούς)!!!  ;) ;) ;)

Στο Κασσανδρας λες ε? Ναι τα χα ακουσει και εγω περυσι , πολυ αλαζονεια επι εποχη Αννας Σερβας.

 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα στουντιο - τυποι!

Να ρωτησω κατι , αμα πας εκει μονο για να δεις... παιζει να στην πουνε? Γιατι θελω αρχικα να τσεκαρω πως ειναι η γκομενα και απο κοντα...

50αρι ειναι αυτο  :grin: (Οχι 20αρι Φυλης)

Εχει παει κανεις και εχει φυγει χωρις να καταθεσει... και αν ναι , του ειπαν τιποτα ? Γιατι στο Κασανδρας περυσι ειχε παει ενας γνωστος μου και τον αποπηραν λιγο... η μου πε πιπες?

Εγώ έχω πάει 2 φορές κι έχω φύγει χωρίς να μπω στο δωμάτιο (η πρώτη το Μάρτη, η δεύτερη τον Ιούνη) και δεν έχω ακούσει κάποιο σχόλιο από την τσατσά. Τώρα, υπάρχει πάντα η πιθανότητα να πέσεις στην περίπτωση, αλλά προσωπικά θεώρησα την τσατσά ευγενική σε γενικές γραμμές :) Ο Pitsirikos1 αναφέρεται στο Αντιόχειας και όχι στο Κασσάνδρας, εάν δεν κάνω λάθος για το ότι δεν επιτρέπουν, όταν έχουν έρθει πολλοί σαν παρέα και ο ένας έχει περάσει στο δωμάτιο, οι υπόλοιποι να κάθονται μέσα στο studio, αλλά τους βγάζει έξω.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σωστα  :grin: γραψε λαθος.

Σωπα ρε , ζαβωσε η τσατσα στο Αντιοχειας... πωπω
Σου είπα... έχω να πατήσω μήνες... ήταν ανάγωγη και είναι και στου διαόλου τη μάνα!!! Ίσως να έχουν αλλάξει από τότε! Πήγαινε και πες...  ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εγώ έχω πάει 2 φορές κι έχω φύγει χωρίς να μπω στο δωμάτιο (η πρώτη το Μάρτη, η δεύτερη τον Ιούνη) και δεν έχω ακούσει κάποιο σχόλιο από την τσατσά. Τώρα, υπάρχει πάντα η πιθανότητα να πέσεις στην περίπτωση, αλλά προσωπικά θεώρησα την τσατσά ευγενική σε γενικές γραμμές :) Ο Pitsirikos1 αναφέρεται στο Αντιόχειας και όχι στο Κασσάνδρας, εάν δεν κάνω λάθος για το ότι δεν επιτρέπουν, όταν έχουν έρθει πολλοί σαν παρέα και ο ένας έχει περάσει στο δωμάτιο, οι υπόλοιποι να κάθονται μέσα στο studio, αλλά τους βγάζει έξω.
Έξω μέσα στη βροχή! >:( Δεν θα το ξεχάσω αυτό!  :headbang:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Καλησπερα στουντιο - τυποι!

Να ρωτησω κατι , αμα πας εκει μονο για να δεις... παιζει να στην πουνε? Γιατι θελω αρχικα να τσεκαρω πως ειναι η γκομενα και απο κοντα...

50αρι ειναι αυτο  :grin: (Οχι 20αρι Φυλης)

Εχει παει κανεις και εχει φυγει χωρις να καταθεσει... και αν ναι , του ειπαν τιποτα ? Γιατι στο Κασανδρας περυσι ειχε παει ενας γνωστος μου και τον αποπηραν λιγο... η μου πε πιπες?
Και τι σε νοιαζει τι θα σου πει η καθε τσατσα!!!
Αμα θες γαμας....αμα θες οχι!!!
Παντως να σου βαλει η ιδια το χερι στην τσεπη και να σου παρει το 50αρικο αποκλειεται!!!
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Έξω μέσα στη βροχή! >:( Δεν θα το ξεχάσω αυτό!  :headbang:

Κοίτα, είναι μικρό το studio και λες ότι δε θέλει να βλέπει πολύ κόσμο ο άλλος, γιατί αποθαρύνεται, οπότε σαν πολιτική το δικαιολογεία. Αλλά ότι ήτανε χοντρό, ήτανε, και μάλιστα με τέτοιο καιρό έξω και χωρίς να υπάρχει κάτι κοντά να μπεις από κάτω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Και τι σε νοιαζει τι θα σου πει η καθε τσατσα!!!
Αμα θες γαμας....αμα θες οχι!!!
Παντως να σου βαλει η ιδια το χερι στην τσεπη και να σου παρει το 50αρικο αποκλειεται!!!

Σωστο και αυτο , παπαριες λεω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom