Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,7%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 25 7,0%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 39 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,1%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,4%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 11,0%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,8%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 47 13,2%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,3%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    356

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Είμαι 37 χρονών και καθόλου άβγαλτος. Απλώς έχοντας δει τις φωτογραφίες εδώ και ακούγοντας τη γνώμη ενός συναγωνιστή που μιλάει για τη Μπριγκίτε σαν να είναι γυναίκα και μάλιστα που κάνει καταπληκτικό πρόγραμμα, μπήκα σχεδόν με κλειστά μάτια. Μεγάλη μου βλακεία και φέρθηκα σαν 15άρης. Το ξέρω. Αισθάνομαι όμως ότι οφείλω να ενημερώσω τους συναγωνιστές εδώ για τη πραγματικότητα, όπως θα ήθελα κι εγώ να είχα πάρει σωστή ενημέρωση για να μη τη πατήσω. Το site αυτό είναι για ενημέρωση και όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Αγαπητή Άντζελα όταν πουλάς κάτι, οφείλεις να είσαι τίμια προς τον πελάτη. Δεν μπορεί να πουλήσεις Lada για Mercedes και αν το αγοράσει κάποιος να του λες "ρε μεγάλε, ενήλικος είσαι, ας πρόσεχες, δεν είδες ότι είναι Lada;". Τι να κάνουμε δηλαδή, έτσι έχουν τα πράγματα. Δεν με πειράζει καθόλου αν κάποιος αποφάσισε να γίνει γυναίκα, μαγκιά του και είμαι και μαζί του. Όχι όμως να με ξεγελάει. Αυτό δεν το ανέχομαι. Ήρθα από την άλλη άκρη της πόλης γιατί είχα παρασυρθεί από κάποια πράγματα που είχαν γραφτεί. Ωραία λοιπόν, με ξεγελάσατε! Συγχαρητήρια! Μου φάγατε το 50ρικο αν και στη ζωή μου δεν θα έδινα ποτέ 50ρικο για trans. Και στο κάτω κάτω, αν δεν θέλεις να το γράφεις εδώ ότι είναι trans, για λόγους προσωπικών δεδομένων, γιατί η τσατσά δεν ενημερώνει τον πελάτη όταν πηγαίνει εκεί;

Επιτέλους σ' αυτή τη χώρα δεν πρέπει να έχει μόνο ο αγοραστής συνείδηση για το τι αγοράζει αλλά και ο πωλητής. Έχουμε μάθει σε μια χώρα που οι πωλητές είναι οι πονηροί και έξυπνοι που προσπαθούν να μας ξεγελάσουν, από τη φέτα που αγοράζουμε στο super market (ζητάμε ελληνική και μας πουλάνε αλβανική) μέχρι τις γυναίκες που αποφασίζουμε να περάσουμε λίγη ώρα μαζί τους (και στην ουσία είναι άντρες)

Επιτέλους....... Λίγη συνείδηση ζητάμε.....
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
εγω εχω ενα φιατ,αμα δω φερραρι στο δρομο καταλαβαίνω την διαφορα  ;)και ακομα απο τα 15 μου οχι τωρα στα αντα μου  ;)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Αντζελα αν και είναι πολύ δυνατή η επιχειρηματολογία σου και τη σέβομαι θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο πελάτης πληρώνει για σεξ. Το σεξ έχει άμεση σχέση με το φύλο είτε αυτό είναι αντρικό είτε γυναικείο είτε μεταλλαγμένο. Πιστεύω ότι είναι πιο τίμιο ετσι, και το μαγαζί σου και κυρίως εσύ η ίδια έχεις αποδείξει ότι σέβεστε το πελάτη. Μάλιστα έχεις βγεί εσύ και έχεις μιλήσει για τον εαυτό σου. Επομένως ας θεωρηθεί ότι είναι η πολιτική του μαγαζιού η σωστή ενημέρωση του πελάτη. Καλά αυτά περί προσωπικών δεδομένων..εγώ δεν πρόκειται να ρωτήσω κάτι την κοπέλα πέρα από αυτό που με ενδιαφέρει...δηλ το σεξ! Ε το σεξ όμως έχει σχέση με το αν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου.
Από την άλλη αμφιταλαντεύομαι μέσα μου, όμως θάθελα να το ξέρω.
Ελπίζω να σε επισκεφτώ μια φορά (απλά οι τιμές στα στουντιο είναι απαγορευτικές για μένα και είμαι πολύ επιλεκτικός...)
Φιλιά
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
θα ηταν τιμιο και σωστο ο πελατης να ενημερωνεται εκει τουλαχιστον, στο μαγαζι κατ ιδιαν, ωστε να ξερει.
Ειναι δικαιωμαμου να ξερω το τι πληρωνω.
Επειδη δεν ειναι υδραυλικος για παραδειγμα πρεπει να ρθει ο αλλος να κανεο στο σπιτι οτι γουσταρει και στο τελος να πει ας το βλεπες κι ας προσεχες....
Οι περισσοτεροι στα τωρινα ..αντα μας καταλαβαινουν η' υποψιαζονται την διαφορα αναμεσα στις γυναικες και στα τρανς.
Ενας πιτσιρικας ομως δεν θα πρεπε να ενημερωθει αφου μονος του δεν ??
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Είμαι 37 χρονών και καθόλου άβγαλτος. Απλώς έχοντας δει τις φωτογραφίες εδώ και ακούγοντας τη γνώμη ενός συναγωνιστή που μιλάει για τη Μπριγκίτε σαν να είναι γυναίκα και μάλιστα που κάνει καταπληκτικό πρόγραμμα, μπήκα σχεδόν με κλειστά μάτια. Μεγάλη μου βλακεία και φέρθηκα σαν 15άρης. Το ξέρω. Αισθάνομαι όμως ότι οφείλω να ενημερώσω τους συναγωνιστές εδώ για τη πραγματικότητα, όπως θα ήθελα κι εγώ να είχα πάρει σωστή ενημέρωση για να μη τη πατήσω. Το site αυτό είναι για ενημέρωση και όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Αγαπητή Άντζελα όταν πουλάς κάτι, οφείλεις να είσαι τίμια προς τον πελάτη. Δεν μπορεί να πουλήσεις Lada για Mercedes και αν το αγοράσει κάποιος να του λες "ρε μεγάλε, ενήλικος είσαι, ας πρόσεχες, δεν είδες ότι είναι Lada;". Τι να κάνουμε δηλαδή, έτσι έχουν τα πράγματα. Δεν με πειράζει καθόλου αν κάποιος αποφάσισε να γίνει γυναίκα, μαγκιά του και είμαι και μαζί του. Όχι όμως να με ξεγελάει. Αυτό δεν το ανέχομαι. Ήρθα από την άλλη άκρη της πόλης γιατί είχα παρασυρθεί από κάποια πράγματα που είχαν γραφτεί. Ωραία λοιπόν, με ξεγελάσατε! Συγχαρητήρια! Μου φάγατε το 50ρικο αν και στη ζωή μου δεν θα έδινα ποτέ 50ρικο για trans. Και στο κάτω κάτω, αν δεν θέλεις να το γράφεις εδώ ότι είναι trans, για λόγους προσωπικών δεδομένων, γιατί η τσατσά δεν ενημερώνει τον πελάτη όταν πηγαίνει εκεί;

Επιτέλους σ' αυτή τη χώρα δεν πρέπει να έχει μόνο ο αγοραστής συνείδηση για το τι αγοράζει αλλά και ο πωλητής. Έχουμε μάθει σε μια χώρα που οι πωλητές είναι οι πονηροί και έξυπνοι που προσπαθούν να μας ξεγελάσουν, από τη φέτα που αγοράζουμε στο super market (ζητάμε ελληνική και μας πουλάνε αλβανική) μέχρι τις γυναίκες που αποφασίζουμε να περάσουμε λίγη ώρα μαζί τους (και στην ουσία είναι άντρες)

Επιτέλους....... Λίγη συνείδηση ζητάμε.....

ακου να σου πω κατι μωρο
απ τη στιγμη που εισαι οπως λες 37 χρονων ειναι ακομα χειροτερα
ουτε mercedes αγορασες ουτε ηρθες για αλβανικο τυρι
μαθε να σκεφτεσαι παραπερα οπως ακριβος αρμοζει στην ηλικια σου
κανονικα θα επρεπε να μου πεις και ευχαριστω που καθισα πρωι πρωι και ζηταγα να σου τροποποιησουν την εμετικη κριτικη σου και να σου σβησουν τα πικροχολα προσβλητικα σχολια σου.
γιατι περα του οτι προστατευα το μαγαζι μου και την κοπελα παραλληλα προστατευα και εσενα
οταν θες να παιξεις με τετοια θεματα που αφορουν την προσωπικοτητα και το ειναι της καθε κοπέλας μαθε να το κανεις με τακτ ,τροπους και με νημφαλιοτητα
γιατι αν ενα πρωι καποια κοπέλα ξυπνησει στραβα
(και λογω του επαγγελματος πολλες μερες ξυπναμε στραβα)
και παει χερι χερι με τον δικηγορο της στη διωξη ηλ εγκληματος και σου πεταξει μια μυνηση
για
1) παραβιαση προσωπικων δεδομενων
2) συκοφαντικη δυσφιμηση
3) προσβολη προσωπικοτητας
4) επαγγελματικη δισφημηση
στοιχεια που εβγαιναν ανετοτατα απ τα γραφωμενα σου
και ολα αυτα τα φτιαξει ο δικηγορος με τετοιο τροπο ωστε να βγαινουν σε βαθμο κακουργηματος για να γινει αρση απορητου στο νετ
τοτε αγαπη μου γλυκεια η καθε κοπέλα δεν θα σου φαει απλα ενα 50αρικο οπως λες αλλα πολλες χιλιαδες ευρω σε χρηματικη αποζημιωση
το οτι δεν εχει γινει κατι τετοιο ως τωρα
δεν σημαινει οτι δεν θα γινει και ποτε
ουτε σημαινει οτι δεν μπορει να εισαι και ο πρωτος που θα του συμβει
και αντε μετα εσυ στο δικαστηριο να αντιπαρατεθεις με μια γυναικεια ταυτοτητα και ενα γυναικειο ονοματεπωνυμο προσπαθοντας να δικαιολογησεις τους εμετους τις ασυναρτησιες τις προσβολες τη γελιοποιηση και ολα αυτα τα καραγκιοζιλικια που εγραψες για την κοπέλα

εμενα στο μαγαζι μια φορα η κοπέλα γυναικεια χαρτια μου εδειξε, γυναικεια ταυτοτητα και γυναικειο βιβλιαριο υγειας
τωρα αν εσυ σε επισημα εγγραφα του κρατους εχεις να αντιπαραθεσεις κατι αλλο υσχυροτερο πεστο μου

Αντζελα αν και είναι πολύ δυνατή η επιχειρηματολογία σου και τη σέβομαι θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο πελάτης πληρώνει για σεξ. Το σεξ έχει άμεση σχέση με το φύλο είτε αυτό είναι αντρικό είτε γυναικείο είτε μεταλλαγμένο. Πιστεύω ότι είναι πιο τίμιο ετσι, και το μαγαζί σου και κυρίως εσύ η ίδια έχεις αποδείξει ότι σέβεστε το πελάτη. Μάλιστα έχεις βγεί εσύ και έχεις μιλήσει για τον εαυτό σου. Επομένως ας θεωρηθεί ότι είναι η πολιτική του μαγαζιού η σωστή ενημέρωση του πελάτη. Καλά αυτά περί προσωπικών δεδομένων..εγώ δεν πρόκειται να ρωτήσω κάτι την κοπέλα πέρα από αυτό που με ενδιαφέρει...δηλ το σεξ! Ε το σεξ όμως έχει σχέση με το αν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου.
Από την άλλη αμφιταλαντεύομαι μέσα μου, όμως θάθελα να το ξέρω.
Ελπίζω να σε επισκεφτώ μια φορά (απλά οι τιμές στα στουντιο είναι απαγορευτικές για μένα και είμαι πολύ επιλεκτικός...)
Φιλιά

δεν διαφωνω μαναρι
και γιαυο ποτε δεν ειχα και κανενα προβλημα οσον αφορα τον εαυτο μου να πω ποια ειμαι και τι ειμαι και μπορω να σου πω οτι και αυτη η παραδοχη μου πολυ περισσοτερο καλο εκανε στη δουλεια μου παρα κακο
ομως αλλο αν μιλησω για μενα και αλλο για αλλες κοπέλες
αλλο καποιος να πει οτι καποια μπορει και να ειναι ή ειναι εξ αλλαγης φυλλου
και αλλο να καθετε να βριζει προσβαλει μειωνει απαξιει ανθρωπους και προσωπικοτητες
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
οσον αφορα τις μηνυσεις και τα συναφη, θεωρω οτι αυτη η θεωρια μπαζει καπως, και αυτο που περιγραφεις ειναι πρακτικα αδυνατο να γινει ποτε, και σιγουρα να γινει επιτυχημενα...
το βρισκω αρκετα υπερβολικο σα σεναριο...

κατα τ αλλα, ως μισθωτος και οχι πολυ υψηλομισθος ωστε να μου περισσευουν τα πενηνταρικα, για την ουσια του θεματος εχω να καταθεσω τα εξης...
1. βλεπεις την εργαζομενη στο σαλονι... αμα σου "βρωμαει" φευγεις...
2. η ολη φυση του "μπουρδελιζειν" εμπεριεχει τον κινδυνο να πεταξεις τα λεφτα σου.. ολοι  το καναμε και θα το ξανακανουμε γιατι υπαρχει εγγενες ρισκο να φας φολα.
  Μεγαλα παιδια ειμαστε, μαθαινουμε να ζουμε μ αυτο...
3. σαφως εκτιμω την ενημερωση απο το φιλο που εκανε την κριτικη, αλλα πραγματι η εμπαθεια ειναι περιττη και υπερκαλυπτει την ουσια.

αυτα τα ολιγα... Γεια χαραααα
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
οποιος εχει την μυγα , μυγιαζεται...
Μωρο αλλα λογια ν αγαπιομαστε εισαι
Αλλο πραγμα ειπε ο ανθρωπος, στα προσωπικα σου(-σας) δεδομενα κολλησες
Αν και δεν εχω ερθει απο εκει για να χω προσωπικη αποψη για τα κοριτσια (και το ποσο κοριτσια ειναι) εχω να πω οτι ο τροπος της τελευταιας απαντησης σου με διωχνει .
οι δικηγοροι που κολλανε?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

τωρα και μεχρι τις 6 η Μαρίνα :smitten:

 
   
αυριο το πρωι μετα απο πολυ καιρο ξανα στο studio η Σουζανα :smitten:

 
   
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Aυτή μοιάζει να είναι φιλτατε Ινδιάνε--  Μάλλον ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Aυτή μοιάζει να είναι φιλτατε Ινδιάνε--  Μάλλον ...
Αν ειναι αυτη ειναι απο τα καλυτερα Milf σε υπηρεσιες που εγω εχω γνωρίσει.
Απο εμφανιση ειναι 100% υποκειμενικο.
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα αντζελαρα και καλη βδομαδα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.641
Κριτικές
41
Like
2.883
Πόντοι
3.237

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
οποιος εχει την μυγα , μυγιαζεται...
Μωρο αλλα λογια ν αγαπιομαστε εισαι
Αλλο πραγμα ειπε ο ανθρωπος, στα προσωπικα σου(-σας) δεδομενα κολλησες
Αν και δεν εχω ερθει απο εκει για να χω προσωπικη αποψη για τα κοριτσια (και το ποσο κοριτσια ειναι) εχω να πω οτι ο τροπος της τελευταιας απαντησης σου με διωχνει .
οι δικηγοροι που κολλανε?

:thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom