Νέα

Άνοιγμα λογαριασμού για ενίσχυση ορφανών παιδιών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
μας γαμησες...δεν εχω πιασει ποτε πιστωτικη!!!σιχαινομαι!!!!


URL]]
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

στ'αρχίδια μου για το ελληνικό σάιτ, άμα το λένε στο επίσημο κεντρικό τους να το πιστέψω



μας γαμησες...δεν εχω πιασει ποτε πιστωτικη!!!σιχαινομαι!!!!

και τι μου το λες?
αν σου φαίνεται λογικό αυτό που λέω πιάσ'τηνα, αν όχι μην δώσεις εκεί  :uglystupid:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
στ'αρχίδια μου για το ελληνικό σάιτ, άμα το λένε στο επίσημο κεντρικό τους να το πιστέψω



και τι μου το λες?
αν σου φαίνεται λογικό αυτό που λέω πιάσ'τηνα, αν όχι μην δώσεις εκεί  :uglystupid:
περιοδο και συ μωρη;! :pipa3: :-*
 

Επισκέπτης
Για τους γιατρούς χωρίς σύνορα δεν έχω ακούσει για κομπίνες ακόμα,για την UNISEF κάτι είχε διαρεύσει παλιά,μπέρδεμα!!! :S
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
λεφτά πάντα τρώγονται, δεν είναι εκεί το θέμα, το θέμα είναι να τρώγεται ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ των χρημάτων. το λογικό δηλαδή. αλλά το ελλαδιστάν έχει τσακωθεί με τη λογική.

και οι γιατροί χωρίς σύνορα νομίζω δημοσιεύουν τη φορολογική τους δήλωση ή τέλος πάντων δίνουν συχνά αναφορές για τη διάθεση των πόρων τους από ό,τι ξέρω.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελληνες και Ελληνιδες(δεν απευθυνομαι σε ξενους γιατι οι περισσοτεροι, κανουν αγωνα καθημερινης επιβιωσης στην Πατριδα μου)........Ενας διασημος ψυχολογος-ερευνητης ειχε πει καποτε.."Οι ανοητοι, ουτε συγχωρουν ουτε ξεχνουν",.."Οι αφελεις και συγχωρουν και ξεχνουν"...Και οι Σοφοι τελος..."συγχωρουν μεν,αλλα δεν ξεχνουν ποτε".ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ "ΜΠΑΧΑΛΟ"...για να το σοβαρεψω λιγο...αν ειμαστε οι σοφοι της παραπανω ρησης....Τι μας φταινε ομως καποια παιδακια...που και για αλλους πολλους λογους, μερες που ερχονται... δεν εχουν ουτε για λαμπαδα Αναστασεως..χρηματακια!!!!!!Να πηγαινουμε στα Πουτανιδια ξερουμε καλα!!....Να κοιταξουμε πλαι μας, στις περιοχες που ζουμε, αν καποιο παιδακι χρειαζεται κατι ταπεινο και αναξιο λογου ξερουμε??????...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!!!Σας ευχαριστω που με διαβαζετε... και στις αρχιδαρες μου, οτι μαλακια γραψετε(ορισμενοι ξεφτιλες απο εσας).Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
παιχτουρα αν και εισαι βαζελος σου βγαζω το καπελο για την ανθρωπια σου
καλες γιορτες φιλε :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Ελληνες και Ελληνιδες(δεν απευθυνομαι σε ξενους γιατι οι περισσοτεροι, κανουν αγωνα καθημερινης επιβιωσης στην Πατριδα μου)........Ενας διασημος ψυχολογος-ερευνητης ειχε πει καποτε.."Οι ανοητοι, ουτε συγχωρουν ουτε ξεχνουν",.."Οι αφελεις και συγχωρουν και ξεχνουν"...Και οι Σοφοι τελος..."συγχωρουν μεν,αλλα δεν ξεχνουν ποτε".ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ "ΜΠΑΧΑΛΟ"...για να το σοβαρεψω λιγο...αν ειμαστε οι σοφοι της παραπανω ρησης....Τι μας φταινε ομως καποια παιδακια...που και για αλλους πολλους λογους, μερες που ερχονται... δεν εχουν ουτε για λαμπαδα Αναστασεως..χρηματακια!!!!!!Να πηγαινουμε στα Πουτανιδια ξερουμε καλα!!....Να κοιταξουμε πλαι μας, στις περιοχες που ζουμε, αν καποιο παιδακι χρειαζεται κατι ταπεινο και αναξιο λογου ξερουμε??????...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!!!Σας ευχαριστω που με διαβαζετε... και στις αρχιδαρες μου, οτι μαλακια γραψετε(ορισμενοι ξεφτιλες απο εσας).Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

ναι, ο μεσάια του φορουμ..
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το θεμα ειναι οτι αν θυμομασταν τους φτωχους και τα παιδακια μονο χριστουγεννα και πασχα στο μεσοδιαστημα θα ειχαν πεθανει απο την πεινα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
να και η μαγκνταλένα  :2funny:
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?

Ποιος ο λόγος να μαζέψεις λεφτά και μετά να ψάχνεις να βρεις ασφαλιστικές δικλίδες ?

Είδη πρώτη ανάγκης συσκευασμένα που δεν χαλάνε (ρύζι, γάλα εβαπορέ, όσπρια συσκευασμένα), παιδικά βιβλία και ρούχα, παιχνίδια, κατευθείαν στο ορφανοτροφείο από τον καθένα χωριστά ή με κοινή επίσκεψη.

Έτσι κάνουν όλες οι σοβαρές φιλανθρωπικές οργανώσεις αλλά και ιδιώτες.

Αυτό που θα μπορούσε να γίνει είναι να επιλεγεί ένας ή δύο φορείς και να γίνει κοινή επίσκεψη.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Για να τελειωνω με το θρεντ αυτο......αντικειμενικος σκοπος μου, δεν ηταν να ανοιχτει ενας ομαδικος λογαριασμος για βοηθεια σε ορφανα παιδια...γιατι ειμαστε ανωνυμοι και αγνωστοι μεταξυ μας και δυσκολα θα υπηρχε πνευμα συνεργασιας και καλης πιστης!!!!!!!!!! Ο αντικειμενικος μου σκοπος ηταν να σας ταρακουνησω, ορισμενους στην ανθρωπια σας, ωστε στο μελλον να θελησετε στην πραγματικη ζωη...... και οχι στην ηλεκτρονικη του Internet, να κανετε μια τετοια κινηση....Δεν ξερω αν το πετυχα!!!!!!!!! Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα!!!!!!!!
Διαβασε αγαπητε "spermsprayer"...το αντικειμενικο σκοπο που ανοιξα το θρεντ.... και ας κανετε οι υπολοιποι οτι νομιζετε!!!!!!!!!!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.331
Κριτικές
3
Like
6.926
Πόντοι
1.486
Διαβασε αγαπητε "spermsprayer"...το αντικειμενικο σκοπο που ανοιξα το θρεντ.... και ας κανετε οι υπολοιποι οτι νομιζετε!!!!!!!!!!
Μαζί σου φίλε.Και μπράβο που το σκέφτηκες!Αντε γιατί μας έχει φάει η μαλακία εδώ μέσα....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μαζί σου φίλε.Και μπράβο που το σκέφτηκες!Αντε γιατί μας έχει φάει η μαλακία εδώ μέσα....
Καλη σου Ανασταση και οτι επιθυμεις....αν υπαρχει τροπος, σε καθε περιπτωση στο μελλον, να κανουμε και κατι ομαδικο σαν μελη(εκτος απο οτι κανει ο καθενας μας στην προσωπικη του ζωη)...ευχαριστως να το κανουμε!!!!!!!!!!!
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
4 ποτηρια ουισκυ

Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?

επιπλεον 3 ποτηρια ουισκυ

Για να τελειωνω με το θρεντ αυτο......αντικειμενικος σκοπος μου, δεν ηταν να ανοιχτει ενας ομαδικος λογαριασμος για βοηθεια σε ορφανα παιδια...γιατι ειμαστε ανωνυμοι και αγνωστοι μεταξυ μας και δυσκολα θα υπηρχε πνευμα συνεργασιας και καλης πιστης!!!!!!!!!! Ο αντικειμενικος μου σκοπος ηταν να σας ταρακουνησω, ορισμενους στην ανθρωπια σας, ωστε στο μελλον να θελησετε στην πραγματικη ζωη...... και οχι στην ηλεκτρονικη του Internet, να κανετε μια τετοια κινηση....Δεν ξερω αν το πετυχα!!!!!!!!! Καλη Ανασταση και Καλο Πασχα!!!!!!!!

επιπλεον 1 ποτηρι ουισκυ

Καλη σου Ανασταση και οτι επιθυμεις....αν υπαρχει τροπος, σε καθε περιπτωση στο μελλον, να κανουμε και κατι ομαδικο σαν μελη(εκτος απο οτι κανει ο καθενας μας στην προσωπικη του ζωη)...ευχαριστως να το κανουμε!!!!!!!!!!!

θελω, δε θελω, αλλα θελω.

συμπερασμα: καλα λεω στο γιατρο και δε με πιστευει οτι οσο πιο λιγα πινω τοσο πιο χαλια γινομαι
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
4 ποτηρια ουισκυ

επιπλεον 3 ποτηρια ουισκυ

επιπλεον 1 ποτηρι ουισκυ

θελω, δε θελω, αλλα θελω.

συμπερασμα: καλα λεω στο γιατρο και δε με πιστευει οτι οσο πιο λιγα πινω τοσο πιο χαλια γινομαι
Λογο των Ημερων δεν σχολιαζω αυτα που εγραψες και σου ευχομαι Καλη Ανασταση και το φως της Αναστασεως να σε κανει στο μελλον καλυτερο Ανθρωπο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom