Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 368 άτομα (34 μέλη και 334 επισκέπτες)

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
οπος και αυτες δεν θα δινανε ουτε 1 ευρο για μενα γιατι να τησ δοσο εγο :rockon:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
μάλλον πέρασε καλά ο παππούς....
τι μάλλον Σίγουρα!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Ίσως και να την υιοθετήσει... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

mpakis

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2010
Μηνύματα
9
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
για αυριο το πρωι παιζει τιποτα καλο προς φυλής μερια?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
επισκεψη τριφωνιου στο πανω οροφο για τη χριστινα που δυστηχως δεν επιστρεψε ακομα, στη θεση της καποια λαουρα αν δεν κανω λαθος .... τυπικες υπηρεσιες αλλα εχει φανταστικο δερματακι που δεν χορταινεις να πιανεις...

την ωρα που παω να φυγω και ειμαι στο αμαξι και ψαχνω σταθμο , πρεζακιας στο πισω αμαξι εχει βγαλει ενα μικρο φακο με μπλε φως και κοιταει μεσα στο αμαξι, την ωρα που κλεινει το φακο αρπαζει μια πετρα και παει να σπασει το τζαμι απο ενα ασημι κορσα που ηταν πισω μου, βαζω μπροστα το αμαξι μου εκεινη την ωρα τρομαζει αυτος και αρχιζει να τρεχει , βαζω πρωτη και αρχιζω να τον κυνηγαω αλλα εφυγε ο πουστης σε ενα στενακι που απαγορευοταν να μπω και χαθηκε....

προσοχη στα αμαξια σας !
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.567
Κριτικές
31
Like
12.241
Πόντοι
5.097
επισκεψη τριφωνιου στο πανω οροφο για τη χριστινα που δυστηχως δεν επιστρεψε ακομα, στη θεση της καποια λαουρα αν δεν κανω λαθος .... τυπικες υπηρεσιες αλλα εχει φανταστικο δερματακι που δεν χορταινεις να πιανεις...

την ωρα που παω να φυγω και ειμαι στο αμαξι και ψαχνω σταθμο , πρεζακιας στο πισω αμαξι εχει βγαλει ενα μικρο φακο με μπλε φως και κοιταει μεσα στο αμαξι, την ωρα που κλεινει το φακο αρπαζει μια πετρα και παει να σπασει το τζαμι απο ενα ασημι κορσα που ηταν πισω μου, βαζω μπροστα το αμαξι μου εκεινη την ωρα τρομαζει αυτος και αρχιζει να τρεχει , βαζω πρωτη και αρχιζω να τον κυνηγαω αλλα εφυγε ο πουστης σε ενα στενακι που απαγορευοταν να μπω και χαθηκε....

προσοχη στα αμαξια σας !
γαμησε τα καθε φορα που παω αυτο το αγχος εχω δεν μας φτανουν ολα τα υπολοιπα εχουμε και αυτο αντε να γαμησεις μετα βεβαιως βεβαιως αν υπαρχει κατι καλο τα ξεχνας ολα :2funny:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
άρτι αφειχθής από την οδό της δόξης και κατάθεση στην Σελένα όχι στο Φυλής 69Β αλλά στην Φωκαίας17Β, η κοπέλα είναι μελαχροινός ΠΥΡΚΑΥΛΟΣ!! (στουντιο-κόριτσο την βλέπω σε λίγο καιρό βάση εμφάνισης)
Βυζάρες-ωραία χείλη-άψωγα πόδια-δέρμα-μαυρισμένη-περιποιημένη-αρωματισμένη-βαμμένη κ.λ.π.

καλή πίπα με κόλπα,καλά ανοίγματα στον ιεραπόστολο-φωνούλες-ευγενική

αλλά προκαταρτικά-ζεστασιά ΜΗΔΕΝ!!! συναγωνιστες...

θα ακολουθείσει κριτική γιατί οι προηγούμενες είναι λίγο αντιφαντικές με αυτο που είδα στο δωμάτιο....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
πριν απο 13 ωρες στη Φυλης
στο Φωκ22 κατω μια hippy gypsy πιτσιρικα με μεγαλα βυζια :tits: απαγγελοντας το ποιημα ΄΄απο πανω'',τσιμπουκι ελευθερο'' κτλ)
Στο Φωκ19 ενα μπαζο με μεγαλα βυζια που η τσατσα εκανε τα αδυνατα δυνατα να το παρουσιασει ''σαν μουνι΄΄ :jerking:
Φυλης 59 πανω ,την εχω ξαναδει,δινει κωλο,μιλφιζει,μεταξουργιζει κ ισως ξεπεταει,τσατσα η γαμογρια του Κολωνου διπλα στης θειας :s&m_2:
Μονης Προδρομου κατω το σκινυ Ουκρανακι
Επανω η μια της θεολογικης με τα μαλλια πλεξουδα βουκολικο τρανσυλβανε προσωπο κ η Ανκα που τιμησα για να φυγουν τα χοντρα
Στο 65 κατω η Καρλα που της εριξα χουφτωμα κ υποσχεση οτι θα περασω αλλα ''δεν''
επανω η Αννα που μια φορα εχω τιμησει
Στο 61 κατω μια καστανοξανθη (κατι μου θυμιζει ισως απο Φωκαιας)
Στο Φωκ στο λαβυρινθο με τα σκαλια ενα καστανοξανθο με καρε ολιγον τι  galavanize
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
άρτι αφειχθής από την οδό της δόξης και κατάθεση στην Σελένα όχι στο Φυλής 69Β αλλά στην Φωκαίας17Β, η κοπέλα είναι μελαχροινός ΠΥΡΚΑΥΛΟΣ!! (στουντιο-κόριτσο την βλέπω σε λίγο καιρό βάση εμφάνισης)
Βυζάρες-ωραία χείλη-άψωγα πόδια-δέρμα-μαυρισμένη-περιποιημένη-αρωματισμένη-βαμμένη κ.λ.π.

καλή πίπα με κόλπα,καλά ανοίγματα στον ιεραπόστολο-φωνούλες-ευγενική

αλλά προκαταρτικά-ζεστασιά ΜΗΔΕΝ!!! συναγωνιστες...

θα ακολουθείσει κριτική γιατί οι προηγούμενες είναι λίγο αντιφαντικές με αυτο που είδα στο δωμάτιο....

τελικα εχει μεγαλα  :tits: ? η φυσιολογικα  :tits2:  :think:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
τελικα εχει μεγαλα  :tits: ? η φυσιολογικα  :tits2:  :think:

Είναι 4άρι πεπλατισμένο ή 5άρι :) (τι ρώτησα τι size είναι αλλά μου είπε στα αγγλικά το μόνο που ξέρω είναι οτι είναι μεγάλο :headbang:.....)

7άρι που γράφει ένας συναγωνιστής δεν είναι με τίποτα!

αλλά έχει το πακέτο (όχι το απόλυτο γιατί στην φάτσα δεν είναι και κούκλα απλά σέξυ μπορείς να την πεις-έχει και χειλάρες απίστευτες)δηλαδη ενώ τα πόδια της είναι λεπτά με την περιφέρεια που έχει είναι κορμάρα για χούφτωμα:kissass: και σεξ μέχρι τελικής πτώσεως :zombie:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

Μπουρδελότσαρκα στη Φυλής, σήμερα 28/3/2010 στη βραδινή βάρδια

ΦΩΚΑΙΑΣ 25 (ΟΡΟΦΟΣ)
;)
Μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ωραίο πρόσωπο, σχετικά ψηλή, κανονικό σώμα με καλές αναλογίες.
Στο σαλόνι ήταν ένας Ταϋλανδέζος, ένας πρώϊμος γαμίκουλας και ένας πακιστανός παραπέρα, βυθισμένος στο υπερπέραν της αναζήτησης του  :rolleyes:

ΦΩΚΑΙΑΣ 17 (ΟΡΟΦΟΣ)
:s&m_2:
Βραζιλοειδής νταρντάνα σαν την μελαχρινή εξαδέλφη της Κάρλας της Καύλας, αρκετά ψηλή, προκλητικό πρόσωπο, σχετικά γεματούλα με ικανοποιητικά βυζιά και υπε-τροφοδοτούμενο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 61
:sunglasses:
Καστανή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό μεν πρόσωπο αλλά με καταβολές και προκαταβολές βουκόλας κορασίδας λιγοστής εμπειρίας στο αγοραίο έρωτα (κατά την γνώμη μου)

ΦΥΛΗΣ 86 (ΟΡΟΦΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ)
:headbang:
Ίρις η σπαζαρχίδω γνωστή από τις πολύ καλές κριτικές αρκετών συναδέλφων, ευτυχώς τώρα πλέον σου «τα σπάει» από το σαλόνι οπότε γνωρίζεις τι θα ακολουθήσει μέσα στο δωμάτιο και γλυτώνεις το 20άρικο.
Φαντάσου να πληρώσεις το 20άρικο και επιπλέον να σου «τα σπάσει»

ΦΥΛΗΣ 80
:dancing:
Μαρία η Βουλγάρα (σταθερά) μελαχρινή, σχετικά μέτρια προς ψηλή, μάλλον μέτρια βυζιά, κανονικό σώμα και ικανοποιητικό κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 71 (ΟΡΟΦΟΣ)
:lheel:
Μόνικα από Ιταλία είπε η τσατσά (ίσως και να είναι έτσι), πρόστυχο πρόσωπο, σχετικά ψηλή, κάποιας ηλικίας, μάλλον με προϋπηρεσία στριπτηζούς, γεματούλα με ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο

ΜΟΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
:boobies:
Μπάρμπυ σαν «μπάρμπυ», μπεμπέ πρόσωπο, ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους, μέτρια στο ύψος, αρκετά λεπτή, μικρά βυζιά, υπέροχο κώ(ο)λο με άσπρα εσώρουχα, κάλτσες στολισμένες με κόκκινους φιόγκους

ΦΥΛΗΣ 40
:cheesy:
Μαρία από Φυλής 84/ισόγειο που έκανε την Πετρούλα με άσπρο δυχτυωτό καλσόν, μαύρη κυλότα και κόκκινο φιόγκο (δεν θυμάμαι που τον είχε)

ΔΙΔΥΜΟΥ 8 (ΙΣΟΓΕΙΟ)
:)
Ειρήνη μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, μετρημένη παρουσία και σχετικά κανονικό σώμα

ΔΙΔΥΜΟΥ 16 (ΥΠΟΓΕΙΟ)
:tits2:
Τάνια καστανή με κοτσιδάκια σαν μαθητριούλα, πρόσωπο στην αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι της, σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα, μέτρια βυζιά και τουρλωτό κώ(ο)λο

__________________________________________________________

Συμπέρασμα :

ή το 20άρικο έχει αποκτήσει πολύ αξία και σκεφτόμαστε να το πετάξουμε

ή οι γκόμενες δεν είναι τόσο ωραίες

ή και τα δυο

__________________________________________________________

:coffee:


 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα το 71β έκλεισε ;
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
ακομα μια σωστη ενημερωση,θελω να προσθεσω στο συμπερασμα οτι μετα τοσα τεστ ντραιβ επερχετε και η ζητουμενη ποιοτης..
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
καλησπερα παιδια!γνωριζει κανεισ αν αυριο πρωινη βαρδια ειναι η μιχαελα στον λαβυρινθο;
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Μπουρδελότσαρκα στη Φυλής, σήμερα 28/3/2010 στη βραδινή βάρδια

.................
ΦΩΚΑΙΑΣ 17 (ΟΡΟΦΟΣ)
:s&m_2:
Βραζιλοειδής νταρντάνα σαν την μελαχρινή εξαδέλφη της Κάρλας της Καύλας, αρκετά ψηλή, προκλητικό πρόσωπο, σχετικά γεματούλα με ικανοποιητικά βυζιά και υπε-τροφοδοτούμενο κώ(ο)λο

ΦΥΛΗΣ 71 (ΟΡΟΦΟΣ)
:lheel:
Μόνικα από Ιταλία είπε η τσατσά (ίσως και να είναι έτσι), πρόστυχο πρόσωπο, σχετικά ψηλή, κάποιας ηλικίας, μάλλον με προϋπηρεσία στριπτηζούς, γεματούλα με ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο.....

η πρώτη που λες είναι η Σελένα που λέγαμε πριν....

όσο για την δεύτερη όντως είναι νταρντανα με την καλή έννοια και πολύ νόστιμη..
σκόπευα να πάρω αυτήν εχθές αλλά προτίμησα την Σελένα με ανάμικτα συμπαράσματα(θα βάλω κριτική)
αλήθεια για να πει κανένας την έχει πάρει?
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συμπέρασμα :

ή το 20άρικο έχει αποκτήσει πολύ αξία και σκεφτόμαστε να το πετάξουμε

ή οι γκόμενες δεν είναι τόσο ωραίες

ή και τα δυο

__________________________________________________________

:coffee:



[/quote]
Μήπως θα έπρεπε να μας πληρώνουν οι τσα2 για να περνάμε στο δωμάτιο;
Για στάσου δηλαδή να μπαίνουμε στο σπίτι και να βλέπουμε κάτι .....γριες σαν φαντάσματα να σου τη λένε κι απο πάνω μας ρωτάνε αν μπορούμε να τις βλέπουμε...
Μας χαλάνε και τη διάθεση .... όπως πχ. Φώκαιας 25 ισόγειο σήμερα πρωί... αν δηλαδή εγώ να περνάω από τέτοια φάση για να γαμίσω ενα νιμου..
εγιαυτό λέω κι εγώ μήπως θα έπρεπε να μας πληρώνουν...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Συμπέρασμα: Ο καπιταλισμός γεννά την πορνεία και ως εκ τούτου η συμπεριφορά αυτών που πουλάνε το "εμπόρευμα" είναι ακριβώς ίδιο με αυτών που προσπαθούνε και προσπαθούσαν παλιότερα να μας δώσουν δάνεια με τα πιο ψηλά επιτόκια!! Το κέρδος είναι το παν και όχι ο πελάτης!!!
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
συμπερασμα καλυτερα με γκομενα γαμηση ουτε να τελιοσεις γρηγορα επειδη πρεπει να παει στον αλλο πελατη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom