Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (31 μέλη και 262 επισκέπτες)

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μάλλον θα λέμε άλλη, τότε.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
και η δικιά σου καλή ακούγεται, αν την πετύχω θα την τιμήσω
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σημερα στις 7 η φυλης κλειστη ολη.

κατα τις 5 στη κεφαλληνιας η μελαχροινη κορινα,καλο προσωπο αλλα τεραστια λεκανη, και η μοντελε μουναρα ελενα.

καρεα 30 μια μελαχροινη ξεπλυμενη ραμονα.μπαζο.
μετα τις 12 η σαρα και μαλλον κ η τζινα.

ξανθιππης και λιοσιων κλειστα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Σήμερα το πρωί στο Ξανθίππης 2 είχε πάλι την Μόνικα.Καστανή χαριτωμένη γλυκιά λεπτεπίλεπτη νεαρή με χτένισμα καρέ δεκαετίας 1960-1970.Εγγυήσεις από την υπηρέτρια για καλές υπηρεσίες.
ολες οι υπηρεσίες ρε μάστορα τα ίδια λένε..."πολύ καλη στο δωμάτιο, θα μείνετε ευχαριστημένοι, κτλ"
το θεμα είναι να την τεστάρει κανείς (την εκδιδόμενη, οχι την υπηρεσια) να μας πει απο πρώτο χέρι..
Η Μονικα είναι  γύρω στο 1,65, γύρω στα 45-50(max)κιλά, με λευκή επιδερμίδα και μικρομεσσαίο ωραίο στην αφή στήθος.Καρε μαλλακι(περουκα) το οποιο προσθετει ετσι και αλλιώς στο classy στυλάκι της.
Ενεκας του οτι την επισκεφθειν σήμερα στην πρωινη βαρδυα και μιας και υπηρχε ησυχία  στο καθαρο και περιποιημένο ρδελο, η μικρά ητο αρκετα υπομονετικη ιδιαιτέρως στη πίπα ,ενω πριν φορεσει τη  καποτα φροντισε με υπομονετικη μαλαξη να τεντωσει αρκετα το γυμνο πέος πριν προχωρησει στον καλυμένο πεοθηλασμό.
Στα τεσσερα εξαιτίας του ωραίου κορμιού της προσφερει όμορφο θέαμα και δείχνει ανεση στο χρόνο μεσα στο δωμάτιο το οποίο όμως μπορει και απλά να έτυχε γιατί την ώρα που πήγα είχε αρκετή ησυχία.
Η ευγενική τσατσά δεν ανεφερε τιποτα για έξτρα υπηρεσίες οπότε ούτε και ρώτησα.
Το μόνο που με χάλασε ηταν το ιδιαιτέρως τριχωτό  μουνάκι της το οποίο γενικα ως εικόνα με ξενερώνει.
Γενικά καλή ηταν η μικρή αν και εγω όταν άκουσα καρε μαλλί και Μονικα εσπευσα μπας και πετυχω τη Μονικα απο την υπογα του Φυλης 134 αλλά...
 

Επισκέπτης
Επειδή είχα γενέθλια και με θεώρησε πολύ ευγενικό, είπε τότε, με κράτησε δύο λεπτά παραπάνω (7), αντί για 5 που είναι το κανονικό  :2funny:
Μου έκανε και τη χάρη, δηλαδή  :idiot:
Δεν ήταν κακή μέσα, να πω την αλήθεια. Θα την ξανάπαιρνα, κι ας βιάζεται.
ΗΜΑΡΤΟΝ!!! :headbang: :headbang: :headbang: Μηχανή του χρόνου είναι;
"Πλάκα μας κάνεις κορίτσι μου;" έπρεπε να της πεις.
Την επόμενη φορά μην ξεχάσεις να της πεις οτι έχεις την ονομαστική σου εορτή!.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Χθεσινή περιπολία (μεσημεράκι Πέμπτης)...
- Αλκιβιάδου 16Α : ευτραφής κοπέλα μελαχροινή με κομπινεζόν διαφημιζόμενη από το τσάτσο ως "κελεπούρι" (αυτός μοιάζει σαν φιλόλογος Λυκείου από το "ροδα, τσαντα και κοπάνα")
- Αλκιβιαδου 16Β : πιθανόν η granny Τανια προσφορά 15Ε λόγω κρίσης... full πακέτο (τα κάνω όλα και συμφέρω)
- Αλκιβιάδου 16Γ : η milfara Εύα με άσπρο μόνο στριγκάκι αλλά με ύφος καρδιναλίου Ρισελιέ (η δε τσατσα αναφερόταν στις υπηρεσίες 20 +10 +10 λες και άκουγα τα νεα φορολογικά μέτρα)
- Διδύμου 20 : Ιβάννα ..ξανθιά και παγοκολόνα
- Διδύμου 18Α : περίμενα Αντριάννα (στην οποία και θα κατέθετα) αλλά εμφανίστηκε μια ψηλή ξανθιά και ξενέρωσα
- Διδύμου 18Β : ευτραφής κοπέλα με εξτρα...στα 25 ευρώ κουλούρι
- Διδύμου 16Α : milf ονόματι Βίκυ με ωραία εσώρουχα και καλό σωματάκι στην οποία και κατέθεσα (έχω γράψει κριτική)
Ανέβηκα και από Φωκαίας - Φυλής αλλά κάποια που μου έκαναν εντύπωση
- Φωκαίας 22 κάτω : κοπελίτσα με μαύρες μπότες και κουλούρι...
- Φυλής 80 : Μαριάννα με βυζάρες και καλό σωματάκι (προκατειλημμένος όμως από τις αρνητικες κριτικές δε δοκίμασα...)
- Πιπίνου 65 : πέρασα να δω τη Ντενίζα στο νέο της πόστο...απλά βγαίνει στο παραβάν και λέει "γεια"...απαράδεκτη...
Αυτά....
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Η Ιβάνα την έχεις πάρει? Εγώ κάθε φορα που την παίρνω με λιώνει και όσο αφορά το σώμα της κολόνα!!! Ντενίσα είναι καλή γιατί δεν την φώναξες ξανά να την δεις, αλλα άμα έχεις πάει μαζί της, που είναι καλή, τι την θες να την δεις?


Χθεσινή περιπολία (μεσημεράκι Πέμπτης)...
- Αλκιβιάδου 16Α : ευτραφής κοπέλα μελαχροινή με κομπινεζόν διαφημιζόμενη από το τσάτσο ως "κελεπούρι" (αυτός μοιάζει σαν φιλόλογος Λυκείου από το "ροδα, τσαντα και κοπάνα")
- Αλκιβιαδου 16Β : πιθανόν η granny Τανια προσφορά 15Ε λόγω κρίσης... full πακέτο (τα κάνω όλα και συμφέρω)
- Αλκιβιάδου 16Γ : η milfara Εύα με άσπρο μόνο στριγκάκι αλλά με ύφος καρδιναλίου Ρισελιέ (η δε τσατσα αναφερόταν στις υπηρεσίες 20 +10 +10 λες και άκουγα τα νεα φορολογικά μέτρα)
- Διδύμου 20 : Ιβάννα ..ξανθιά και παγοκολόνα
- Διδύμου 18Α : περίμενα Αντριάννα (στην οποία και θα κατέθετα) αλλά εμφανίστηκε μια ψηλή ξανθιά και ξενέρωσα
- Διδύμου 18Β : ευτραφής κοπέλα με εξτρα...στα 25 ευρώ κουλούρι
- Διδύμου 16Α : milf ονόματι Βίκυ με ωραία εσώρουχα και καλό σωματάκι στην οποία και κατέθεσα (έχω γράψει κριτική)
Ανέβηκα και από Φωκαίας - Φυλής αλλά κάποια που μου έκαναν εντύπωση
- Φωκαίας 22 κάτω : κοπελίτσα με μαύρες μπότες και κουλούρι...
- Φυλής 80 : Μαριάννα με βυζάρες και καλό σωματάκι (προκατειλημμένος όμως από τις αρνητικες κριτικές δε δοκίμασα...)
- Πιπίνου 65 : πέρασα να δω τη Ντενίζα στο νέο της πόστο...απλά βγαίνει στο παραβάν και λέει "γεια"...απαράδεκτη...
Αυτά....
 

Επισκέπτης
19/3/2010 Παρασκευή πρωί:
Περγάμου 1 κάτω-Πάολα.Μελαγχροινό όμορφο κατσαρομακρυμάλλικο λεπτό κοράσιο με εξέχουσα οπισθοφυλακή.
Περγάμου 1 άνω-Τέα.Μελαγχροινή όμορφη νταρντάνα με πιασίματα.
Ρεμούνδου 21 άνω-Μελαγχροινό παχουλό κορίτσι με πρωκτικό.
Φυλής 200-Αλεξάνδρα.Καινούργια.Ωραία μελαγχροινή με πιασίματα-όχι παχιά.
Φυλής 134ισ-Λάουρα από Φώκαιας 22,Φυλής 59 άνω,Φυλής @ Μ.Προδρόμου και αλλού.
Διδύμου 16-Βικτώρια gilf.
Διδύμου 18υπ-Βερόνικα από Αλκιβιάδου 16Γ.Μελαγχροινή παχουλή με ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη σταθερά.
 
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Την πάτησα με Σαμπρινα στο Φ59 κατω... Κατι οτι βαρέθηκα να μπαίνω σε αλλα σπιτια , κατι οτι μου εκανε κλικ η φάτσα της, μπηκα και ελαβα ενα διεκπεραιωτικο σεξ. Μούγκα στην στρούγκα η κοπελια, μου την εσπασε κιόλας γιατι την ενοχλουσαν τα χερια μου που απλα ακουμπουσαν στα καπουλια της στο πισωκολλητο, μου επεσε και μου τραβηξε μαλακια να τελειωσω. Παλι καλα που τελειωσα ετσι οπως κατελειξε η φαση.

Προηγουμένως ειχε περασει απο:
Μονης Προδρομου 16 πανω: Μια πιτσιρικα με μαυρα ίσια μαλλια εμφανιστικε εντελως γυμνη, και μια καστανοξανθη με κοτσο και λευκα εσωρουχα που βαριόταν.
Φ66Δ : Nατάσσα, ξανθια κοντο μαλλι με Piercing στο ανω χειλος, σχετικα ψηλη.
Φωκαιας 17 κατω: Μια νταρντανουλα με μαυρα σπαστα μαλλια, σε ενα δυχτιοτο συνολο, με ναζιαρικο σαλοναρισμα. «ιταλιδα» κατα την τσα2.
Φωκαιας 17 πανω: H Νικολ. Εχει δοκιμασθει. 
Φωκαιας 22 πανω: Ξανθια milf πετιτε αλλα με νεανικο σωμα και στητα βυζια. 69, λοκος στο 20αρι. Αυτη πρεπει να δοκιμασθει στο μελλον
Φωκαιας 24 λαβυρινθος: Αναμονη με ενα πακι, για να δουμε την Μπελα ? Μπέμπα ? κατι τέτοιο, κοντούλα μελαχροινη με καρεδακι και ασιατικα χαρακτηριστικα.
Φωκαιας 25 κατω: Ωραιο μελαχροινο με τατου χαμηλα στην κοιλια. Αλλα δεν μου εκανε κλικ η φατσα της.
Φωκαιας 27 πανω: Μελαχροινο με εσωρουχα, αδιαφορο για τα γουστα μου
Φωκαιας 19: δεν αντεξα την αναμονη
Φωκαιας 27 πανω: εφαγα πορτα, μαλλον αλλαζαν βαρδια

Τετάρτη 17/3 απογευμα τα παραπανω.


 


 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
19/3/2010 Παρασκευή πρωί:
Περγάμου 1 κάτω-Πάολα.Μελαγχροινό όμορφο κατσαρομακρυμάλλικο λεπτό κοράσιο με εξέχουσα οπισθοφυλακή.
Περγάμου 1 άνω-Τέα.Μελαγχροινή όμορφη νταρντάνα με πιασίματα.
Ρεμούνδου 21 άνω-Μελαγχροινό παχουλό κορίτσι με πρωκτικό.
Φυλής 200-Αλεξάνδρα.Καινούργια.Ωραία μελαγχροινή με πιασίματα-όχι παχιά.
Φυλής 134ισ-Λάουρα από Φώκαιας 22,Φυλής 59 άνω,Φυλής @ Μ.Προδρόμου και αλλού.
Διδύμου 16-Βικτώρια gilf.
Διδύμου 18υπ-Βερόνικα από Αλκιβιάδου 16Γ.Μελαγχροινή παχουλή με ακάποτο και τελειωτικό.
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη σταθερά.
 
 
Στο Φυλής 71 (κάτω) πέρασες ?  :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
για τους λατρεις της ντενισας δουλευει και ρεμουνδου 20
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Άρα και απέναντι  ;)

σε πρωινή ή βραδινή βάρδια ?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Η Ιβάνα την έχεις πάρει? Εγώ κάθε φορα που την παίρνω με λιώνει και όσο αφορά το σώμα της κολόνα!!! Ντενίσα είναι καλή γιατί δεν την φώναξες ξανά να την δεις, αλλα άμα έχεις πάει μαζί της, που είναι καλή, τι την θες να την δεις?
Δηλαδή τι να της έλεγα? Βγες σε παρακαλώ να σε ξαναδώ γιατί δεν πρόλαβα στο 1,25sec που βγήκες στο παραβαν και είπες 'geia sou'?
Δε παει να κάνει παπάδες στο δωμάτιο...αυτή είναι απαράδεκτη συμπεριφορά... οι κοπέλες πρέπει να βγαίνουν στο σαλόνι, να χαμογελούν στον πελάτη, να λένε το πρόγραμμα και μετά να φεύγουν..
Αμα είναι να θεωρούμε περιττά τα αυτονόητα τότε να μην τις βλέπουμε καθόλου και να μπαίνουμε κατευθείαν στο δωμάτιο με ένα "kinder εκπληξη" στο χέρι...
Παλιά βγαίναν στο σαλόνι οι κοπέλες και τρίζαν τα πατώματα... τώρα λες και κάνουν παρέλαση τα zombie...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δηλαδή τι να της έλεγα? Βγες σε παρακαλώ να σε ξαναδώ γιατί δεν πρόλαβα στο 1,25sec που βγήκες στο παραβαν και είπες 'geia sou'?
Δε παει να κάνει παπάδες στο δωμάτιο...αυτή είναι απαράδεκτη συμπεριφορά... οι κοπέλες πρέπει να βγαίνουν στο σαλόνι, να χαμογελούν στον πελάτη, να λένε το πρόγραμμα και μετά να φεύγουν..
Αμα είναι να θεωρούμε περιττά τα αυτονόητα τότε να μην τις βλέπουμε καθόλου και να μπαίνουμε κατευθείαν στο δωμάτιο με ένα "kinder εκπληξη" στο χέρι...
Παλιά βγαίναν στο σαλόνι οι κοπέλες και τρίζαν τα πατώματα... τώρα λες και κάνουν παρέλαση τα zombie...
Μια χαρα την ''εκοψες'' την ιβανα. Καραξεπετα του κερατα ειναι.
Δεβ ξερω βεβαια τι συμπεριφορα μπορει να εχει σε συχνους καταθετες της, που της αποφερουν σταθερο εισοδημα, αλλα σιγοιυρα δεν αξιζει.
1 φορα ειχα παει εγω, στο 4λεπτο σου λεει, 5 λεπτα αγαπη μου πρεπει να τελειωσεις, αντε!
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Δηλαδή τι να της έλεγα? Βγες σε παρακαλώ να σε ξαναδώ γιατί δεν πρόλαβα στο 1,25sec που βγήκες στο παραβαν και είπες 'geia sou'?
Δε παει να κάνει παπάδες στο δωμάτιο...αυτή είναι απαράδεκτη συμπεριφορά... οι κοπέλες πρέπει να βγαίνουν στο σαλόνι, να χαμογελούν στον πελάτη, να λένε το πρόγραμμα και μετά να φεύγουν..
Αμα είναι να θεωρούμε περιττά τα αυτονόητα τότε να μην τις βλέπουμε καθόλου και να μπαίνουμε κατευθείαν στο δωμάτιο με ένα "kinder εκπληξη" στο χέρι...
Παλιά βγαίναν στο σαλόνι οι κοπέλες και τρίζαν τα πατώματα... τώρα λες και κάνουν παρέλαση τα zombie...

Α ρε τα παλιά χρόνια.....πόσο δίκιο έχεις φίλε μου.....
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ σε ρώτησα απλός άμα την έχεις πάρει τότε τι θες να την δεις άμα δεν την έχεις πάρει τότε έχεις όλο το δίκιο!!!! Δεν είναι xkspeta πάντως την ξέρω 2 χρονια και ποτε μα ποτε δεν είχε πρόβλημα με χρόνο. Η ιβάνα την πήρες? Πως λες παγοκολόνα εξήγησε...
Απλά μου αρέσουν οι σωστές εξηγήσεις και όχι να πετάμε κάποιο σχόλιο έτσι στον αέρα.... Με όλο τον σεβασμό που σου έχω φιλε απλά μου αρέσει να εξηγούμε..

Δηλαδή τι να της έλεγα? Βγες σε παρακαλώ να σε ξαναδώ γιατί δεν πρόλαβα στο 1,25sec που βγήκες στο παραβαν και είπες 'geia sou'?
Δε παει να κάνει παπάδες στο δωμάτιο...αυτή είναι απαράδεκτη συμπεριφορά... οι κοπέλες πρέπει να βγαίνουν στο σαλόνι, να χαμογελούν στον πελάτη, να λένε το πρόγραμμα και μετά να φεύγουν..
Αμα είναι να θεωρούμε περιττά τα αυτονόητα τότε να μην τις βλέπουμε καθόλου και να μπαίνουμε κατευθείαν στο δωμάτιο με ένα "kinder εκπληξη" στο χέρι...
Παλιά βγαίναν στο σαλόνι οι κοπέλες και τρίζαν τα πατώματα... τώρα λες και κάνουν παρέλαση τα zombie...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom