Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
___________________________________________________

[size=14pt]To metaksourgeio den koimatai pote ...[/size]

___________________________________________________

Πρωινή βάρδια περίπου γύρω στις 11.00’

[size=10pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 43[/size]
:zfuck:
Ναταλία τεχνητά γκρίζα μαλλιά μέχρι τις πλάτες (25 ετών, μάλλον), σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα, ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο
Τι μπλέκω και γράφω για ηλικίες, αφού οι ιερόδουλες μετά τα 12 γίνονται αυτομάτως 25-30 ετών που παραμένουν σε αυτή την ηλικία μέχρι που φθάνουν στα 55φεύγα, οπότε γίνονται αυτομάτως πάλι πολύ μεγάλες (γύρω στα 70) που πλέον ετοιμάζονται για συνταξιοδότηση...  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

[size=10pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 37 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:)
Τζούλια ξανθιά Ρωσίδα με μαλλιά μπούκλες μέχρι τους ώμους που σκέπαζαν τα μισά χαρακτηριστικά του προσώπου της, μέτρια στο ύψος, μέτρια προς μικρά βυζιά, κανονικό σώμα με αποδεκτό κώ(ο)λο

[size=10pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 27 (ΥΠΟΓΕΙΟ)[/size]
:sunglasses:
Ναταλία με σπαστά (τεχνητά) γκρίζα μαλλιά μέχρι τους ώμους, συγκρατημένο ύφος προσώπου, μέτρια στο ύψος με κανονικό σώμα

[size=10pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΑΡΙΣΤΕΡΑ[/size]
:dancing:
Καζακστανή μελαχρινή, μάλλον κοντή με μικρά βυζιά και φουσκωτό τρεμάμενο κώ(ο)λο

[size=10pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΔΕΞΙΑ[/size]
:)
Χριστίνα (από Ιάσωνος 30/όροφος) ξανθιά με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτό πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα

[size=10pt]ΛΕΩΝΙΔΟΥ 6[/size]
:)
Χριστίνα (από Φυλής 54 παλαιότερα, Κολωνού 42/υπόγειο) μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με σχεδόν Ελληνικό σωματότυπο ενώ κατάγεται από Ρουμανία

[size=10pt]ΑΚΟΜΙΝΑΤΟΥ 2 (ΙΣΟΓΕΙΟ)[/size]
:s&m_2:
Μελαχρινό με υπερ-αμαρτωλό πρόσωπο, αρκετά κοντό και λεπτό, με μικρά βυζιά και τετραπέρατο κώ(ο)λο, παντού piercing (φρύδια, μύτη, χείλια…) και tattoo

[size=10pt]ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 13 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:lheel:
Ελένη μελαχρινή με κοντά μαλλιά καρέ από Κολωνού 30/όροφος, σχετικά μέτρια προς ψηλή στο ύψος, αρκετά λεπτή, μέτρια βυζιά και σφιχτό κώ(ο)λο

[size=10pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 30 (ΟΡΟΦΟΣ)[/size]
:fuck2:
Άννα ξανθιά με μαλλιά extensions μέχρι την μέση, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα (όσο χρειάζεται), ικανοποιητικά βυζιά και φουσκωτό κώ(ο)λο
Καλή περιποίηση και βαθιά που θα ήταν άριστη αν δεν χρησιμοποιούσε καθόλου δόντια
Επιδεκτική στο σφυροκόπημα και θετική διάθεση στην εναλλαγή στάσεων
Καλή επιλογή για 15 ευρώ 

 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί στο Ξανθίππης 2 είχε πάλι την Μόνικα.Καστανή χαριτωμένη γλυκιά λεπτεπίλεπτη νεαρή με χτένισμα καρέ δεκαετίας 1960-1970.Εγγυήσεις από την υπηρέτρια για καλές υπηρεσίες.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.989
Κριτικές
490
Like
36.670
Πόντοι
41.447
Σήμερα το πρωί στο Ξανθίππης 2 είχε πάλι την Μόνικα.Καστανή χαριτωμένη γλυκιά λεπτεπίλεπτη νεαρή με χτένισμα καρέ δεκαετίας 1960-1970.Εγγυήσεις από την υπηρέτρια για καλές υπηρεσίες.

ολες οι υπηρεσίες ρε μάστορα τα ίδια λένε..."πολύ καλη στο δωμάτιο, θα μείνετε ευχαριστημένοι, κτλ"
το θεμα είναι να την τεστάρει κανείς (την εκδιδόμενη, οχι την υπηρεσια) να μας πει απο πρώτο χέρι..
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
παιδια θα βοηθησει κανεις στο αν παιζει κατι καλο απο εμφανιση και υπηρεσιες στη φυλης?εχω να κατεβω καιρο οποτε..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.405
Κριτικές
124
Like
6.661
Πόντοι
5.097
παιδια θα βοηθησει κανεις στο αν παιζει κατι καλο απο εμφανιση και υπηρεσιες στη φυλης?εχω να κατεβω καιρο οποτε..

Διάβασε τις τελευταίες κριτικές για μπουρδέλα και κάνε τσάρκα από νωρίς(είτε για να δεις την πρωινή είτε την απογευματινή βάρδια) :2funny:. :knockinb: :fuck2:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Επιβεβαιώνω ότι η Άννα η Ρουμάνα από Φυ65πα, ξαναγύρισε στο Φυ65πα την απογευματινή βάρδια.
 

Επισκέπτης
ολες οι υπηρεσίες ρε μάστορα τα ίδια λένε..."πολύ καλη στο δωμάτιο, θα μείνετε ευχαριστημένοι, κτλ"
το θεμα είναι να την τεστάρει κανείς (την εκδιδόμενη, οχι την υπηρεσια) να μας πει απο πρώτο χέρι..
Mακάρι να ήμουν μάστορας...θα γάμαγα αβέρτα!
Το επισήμανα γιατί ήταν ιδιαίτερος ο τρόπος που το είπε.Τέτοιος που την δεσμεύει στην αντίθετη περίπτωση.Όχι η γνωστή "κασέτα".Βέβαια αυτό δεν σημαίνει τίποτα.Μπορεί να έχει καλές υποκριτικές ικανότητες.

Η Άννα η Ρουμάνα επανήλθε στην δράση εδώ και μία εβδομάδα.Όταν την είδα για πρώτη φορά δεν μπήκα.Δύο φορές την είχα τιμήσει παλαιά πριν φύγει.Την πρώτη φορά ήταν καλή και τρυφερή χωρίς βιασύνες.Την δεύτερη αφού είδε οτι γίνομαι πελάτης,ήταν ξεπέτα.Για ξεπέτα το πήγαινε αλλά δεν της βγήκε.Παγοκολώνα.

Πριν από λίγο:
Φυλής 200-Μαριάννα.Μελαγχροινή λεπτή αδιάφορη.Όχι η Μαριάννα του Φ134 υπόγειο.
Φυλής 71 άνω-Κάρλα η καύλα
Φυλής 84 2ος-Αριάνα.Καστανή λεπτή σκουρόχρωμη αδιάφορη.
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Ντιάνα η ισχνή ξανθιά με ακάποτο στα 20 ευρώ.
Φυλής 92-Αλεξάνδρα η ξανθιά μοντελέ κοπέλα με ακάποτο στα 20 μαζί με την χοντροστούμπα-τσατσά.Συναγωνιστές συνιστούν ΜΑΚΡΙΑ!!
Φώκαιας 25 άνω-Άννα από Φ84 1ος.Μελαγχροινή όμορφη λεβεντόκορμη κοπέλα.

 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
οντος η αννα ειναι ξεπετα μονο την προτη φορα ειναι αρκετη καλη παντος εγο μονο 2 κοπελες εχο βρει πο δεν βιαζοντε οσες φορες και να παο και περναο γαματα
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Ποιες είναι αυτές ρε μεγάλε??
 

sexotak

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
29
Like
3
Πόντοι
10
Βραδυνή βόλτα στη περιοχή Φυλής, και γράφω την ενημέρωση. Επειδή βιαζόμουν λίγο μερικά τα πέρασα γρήορα και δεν θυμάμαι πρόσωπα. Γράφω αυτά που θυμάμαι:
Φωκαίας 27Β: Μελαχρινό αδιάφορο.
Φωκαίας 25Β: Μαλαχροινό γαματούτσικο, με πεταχτό κόλο, αλλά μέτριο σώμα, δουλέβει συνέχεια στο οίκημα και κάνει φούλ πρόγραμμα
Φωκάιας 22 Υπόγειο: Δύο κοπέλες μελαχρινές και οι δύο 20€ έκαστη ή 40€ παρέα. Η μία υπερβολικά αδύνατη, η άλλη μάλλον τσιγγάνα, αλλά με ωραίους βύζους. Σε αρχίζουν στο μπιρι μπίρι για να περάσεις, ειδικά η τσιγκάνα.
Φωκαίας 22 Επάνω: Μια ξανθιά, ψηλή, αδύνατο αλλά ωραίο σώμα. Βγήκε έξω γελώντας και έκανε πλακίτσες. Καθόλου άσχημη.
Φωκάιας 25Α: Μια μελαχροινή, καλούτσικη, με πεταχτό κόλο. Κλασσική στην περιοχή.
Φωκάιας 17Β: Μια καστανή, η οποία η τσατσα είπε οτι είναι Γαλίδα. Με πιασιματάκια, φορούσε ενα κομπινεζόν. Ίσως πρέπει να δοκιμαστεί.
Φωκαίας 17Α: Μελαχροινή, ψηλή, αλλά κάπως ξενέρωτη στην όψη. Αμίλητη αγέλαστη.
Φυλής 59 κάτω: Ως συνήθως η σαμπρίνα
Φυλής 59 επάνω: Μελαχροινό, κοντούλα σχετικά, αλλά μπηκε και βγήκε τόσο γρήγορα που δεν προλάβαμε να δούμε κάτι άλλο. Είχε σχετικά ωραίο σωματάκι απο τι πρόλαβα να δω.
Φυλής 80: Μελαχροινό, ομορφούλι, αδυνατούλι, καινουρια είπε η τσατσα, με ύφος κάπως ντροπαλό σαν κοριτσάκι. Το σκέφτηκα να τη δοκιμάσω αλλά συνέχισα την βόλτα.
Φυλής 54Β: Κααστανή, καλούτσικη απλώς, με την τσατσα να επιμένει να περάσω, και να την εμπιστευτώ.
Φυλής 66Δ: Δε μπορω να θυμηθώ καλά...
Στο υπόγειο κοντά στο 59, το καινούριο που έχει ανοίξει, πολυκοσμία η τσατσα να λέει περιμένεται όπου να είναι βγαίνει, πέρασε κανένα τέταρτο, δεν έβγαινε και έφυγα...
Φυλής 65Α: μελαχρινό, πάλι τρομερά αδύνατο, αλλά γλυκούλι κάπως.
Φυλής 65Β: Η Τζοάνα, που έιχα δοικιμάσει το Σάββατο το βράδυ στο Φωκαίας 17. Μελαχροινή, ωραίο σωματάκι, αλλά αν διβάσετε την κριτική μου όχι και ότι καλύτερο μέσα.
Φυλής 67: Πάλι μελαχροινή, με μέτριο σώμα. Μερικά κιλάκια παραπάνω.
Φυλής 84Α: Μια ξανθιά, σαν νοικοκυρά στην όψη. Ούτε ζέστη ούτε κρύο.
Φυλής 84Β: και άλλο μελαχροινό, καλούτσικο, και αυτό ίσως έπρεπε να δοκιμαστεί.
Φυλής 86Α: Δεν θυμάμαι καλά, αλλά νομίζω δεν μου έκανε εντύπωση.
Φυλής 86Β: Εδώ έγινε η κατάθεση. Μπιάνκα, μελαχροινή, με πολύ ωραίο σωματάκι, ωραίο σχετικά βυζάκι, στο σαλόνι με λευκό στρινγκ, χωρίς σουτιέν. Λέει οτι είναι απο Ισπανία, αλλά μάλλον για Ρουμάνα την έκοψα. Καλή γενικά, θα γράψω κριτική μετά.
Διδύμου 20: Λόλα ρωσίδα μιλφ, με ακάποτα κλπ. Για τους μιλφολάτρες καλή θα έλεγα.
Διδύμου 18Α: Η Βίκυ.
Διδύμου 16: Ξανθό μιλφ κλασσικά, μέτρια πράγματα.
Διδύμου 8Β: Καστανή στο μέσο όρο θα την έβαζα. Μάλλον χωρίς πολύ όρεξη την είδα.
Αυτά για σήμερα.

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Το καλύτερο!!!

:dancing:

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Φωκάιας 17Β: Μια καστανή, η οποία η τσατσα είπε οτι είναι [glow=red,2,300]Γαλίδα[/glow]. Με πιασιματάκια, φορούσε ενα κομπινεζόν. Ίσως πρέπει να δοκιμαστεί.

Φυλής 86Β: Εδώ έγινε η κατάθεση. Μπιάνκα, μελαχροινή, με πολύ ωραίο σωματάκι, ωραίο σχετικά βυζάκι, στο σαλόνι με λευκό στρινγκ, χωρίς σουτιέν. Λέει οτι είναι απο [glow=red,2,300]Ισπανία[/glow], αλλά μάλλον για Ρουμάνα την έκοψα. Καλή γενικά, θα γράψω κριτική μετά.
η πρωτη τυπε ειναι απτο μονακο
και η δευτερη απτην μαγιορκα,οχι περιχωρα ομως,μεσα απτην πολη

:2funny: :2funny:
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Πριν κανα 2ωρο φυλης κινηση ελαχιστη,μεσο εμφανισιακο επιπεδο πεσμενο και οι κοπελες "παρακαλουσαν" για πελατες!! Δηλαδη το τι τραβηξα δεν περιγραφεται.. Μια μου πηρε τα γυαλια ηλιου και δεν μου τα δινε αν δεν περνουσα.. Μετα απο 5λεπτο σκληρων διαπραγματευσεων επετευχθη συμφωνια με παραδοση του αντικειμενου και καταφερα να αποχωρησω..2 αλλες με ειχαν βαλει στη γωνια και με χουφτωναν ασυστολως.. δεν με χαλασε βεβαια.. Λοιπον
Φωκαιας 19 μετρια μελαχρινη
17πανω μελαχρινη ομορφουλα με καρε, μελλον η λεγομενη λαουρα
17κατω μετριοτητα μελαχρινη
22κατω ηταν στο δωματιο
22πανω αυτη η ξανθια που τα κανει ολα, ξενερωτη μου φανηκε
Φυλης 59πανω μετρια μελαχρινη που τα κανε ολα
84Α η συνηθης καστανη
84πανω Ιρις, καινουρια ειπε η τσατσα, ξανθια αδυνατη με καλουτσικο προσωπο
67 Αννα η Ρουμανα ,αδυνατη μελαχρινη ομορφη, μου φανηκε πιο ωραια απο παλια
69κατω η Τανια
71κατω η Αννα η ξανθια, ομορφουλα κι αυτη με ωραια βυζακια
92 μετριο ξανθο
ΜΠ κ Φ 3κοπελες, μια πολυ αδυνατη μελαχρινη καλουτσικη,  μια ξανθια μετριοκαλη και μια μελαχρινη αδιαφορη, κοντουλες ολες
Φυλης 69πανω η Χριστινα, οπου κατεθεσα και περασα καταπληκτικοτατα!!!! Αυτα..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Φυλής 200 η Δώρα, ξανθό αδιάφορο.
Ρεμούνδου 21α άνω μια παχυλή αλβανίς που δίνει κολόρι.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Φυλής 200 η Δώρα, ξανθό αδιάφορο.
Ρεμούνδου 21α άνω μια παχυλή αλβανίς που δίνει κολόρι.

Μήπως την παχουλή τη λένε Άντζελα; Με μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους και δυσανάλογα μικρό βυζί;
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Είχα περάσει μαζί της πριν από ένα εξάμηνο.
Επειδή είχα γενέθλια και με θεώρησε πολύ ευγενικό, είπε τότε, με κράτησε δύο λεπτά παραπάνω (7), αντί για 5 που είναι το κανονικό  :2funny:
Μου έκανε και τη χάρη, δηλαδή  :idiot:
Δεν ήταν κακή μέσα, να πω την αλήθεια. Θα την ξανάπαιρνα, κι ας βιάζεται.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Είχα περάσει μαζί της πριν από ένα εξάμηνο.
Επειδή είχα γενέθλια και με θεώρησε πολύ ευγενικό, είπε τότε, με κράτησε δύο λεπτά παραπάνω (7), αντί για 5 που είναι το κανονικό  :2funny:
Μου έκανε και τη χάρη, δηλαδή  :idiot:
Δεν ήταν κακή μέσα, να πω την αλήθεια. Θα την ξανάπαιρνα, κι ας βιάζεται.

εγώ θέλω να χτυπήσω ένα κοντοπούτανο αδύνατο που είναι εκεί τα απογεύματα και είναι φουλ στο τατού. Αλλά μου μοιάζει λίγο για ζάκι και το αποφεύγω. Έχει κανείς άποψη;
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Κοίτα, πριν από ένα μήνα ήταν εκεί τα απογεύματα μια πολύ αδύνατη ρουμάνα, η οποία μιλούσε μόνο αγγλικά και ήταν πολύ καλή μέσα.
Δεν ξέρω αν λες γι' αυτή. Θυμάσαι όνομα; Κάτι σαν... Γιάννα, νομίζω. Ή κάτι τέτοιο.
Τατού δεν είχα δει όμως, κι αποκλείεται να τα έκανε μαζεμένα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Αυτή είναι πολύ αδύνατη αλλά έχει μέχρι και στον αστράγαλο.
Το όνομα δεν το έχω ακούσει.
Αυτή με τα τατού δίνει λέει και κουλούρι με 50 αλλά δεν το αναφέρει η τσατσά, στο λέει μέσα. Αυτό είχε γράψει κάποιος συναγωνιστής.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom