Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Όσο για την Κιμ-Βριλλησού 46,είναι όχι απλά απορριπτέα...αλλά εξετασθείσα και οριστικά απορριφθείσα αφού αρνείται την διά βίου μάθηση και εκπαίδευση:
Ρώτα και τον κύριο Κούταλο που συμφωνεί μαζί μου! :2funny: :2funny: :2funny:
Αν την αφήσεις στη αρχή να κάνει τα δικά της,υποθέτω οτι θα περάσεις καλά.Δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω την ηδονική παράσταση και την συμμετοχή της στην κυρίως πράξη και ως προς τούτο εμπιστεύομαι τους συναγωνιστές που την προτιμούν.
Άλλωστε βλέποντας την Κιμ στα τέσσερα, τους καταλαβαίνω απόλυτα... :fuck2:
Που να την γαμας και στο πατωμα και να της κανεις τον κωλο κατακοκκινο!!!! :s&m_1:
Οντως με βρισκεις απολυτως συμφωνο γιατρε μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:
www.bourdela.tv/content/view/499/224/#jreview_10523]http://www.bourdela.tv/content/view/499/224/#jreview_10523[/url]
 

Το Σφυρί

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να κάνω μια ερώτηση? Ίσως θίξω κόσμο.. Γιατί ποτέ μα ποτέ από όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο δεν έχω λάβει άσχημη-ειρωνική-αγενή συμπεριφορά από τσατσα..? Είμαι  τόσο τυχερός? Η δεν ξέρετε να συμπεριφέρεστε μερικοί μερικοί? Έχω διαβάσει σε κριτικές για συμπεριφορές τσατσαδων.. Έχω πάει παρόλο τις κακές κριτικές μιας και δεν θα γαμήσω την τσατσα.. και η συμπεριφορά της είναι ΑΨΟΓΗ..
Δεν ειχες περασει απο Βριλλλησου 36 ποτε?? Δεν ξερω αν ειναι ακομα εκει η πιο μαλακω τσατσα εβερ.. Στανταρακι η αγενεια
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Παρασκευη, περι ωρα 20.00', στο Αθανασιας 3 -Παγκρατι, η Ελενη ("Αιγυπτια" κατα δηλωση τσα2), γνωστη ηδη απο Βριλησου 60, τωρα εκει καθε Τριτη, στην βραδυνη βαρδια. Χθες αντικαθιστουσε καποια αλλη λογω προβληματος της. Αξιοπρεπης αποδοση για Ε 50.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Σημερα στην πρωινη βαρδια..
Φραντζη 47
Περασα απο εκει με την ελπιδα οτι η Στεφι θα ηταν μια μελαχρινη μιλφαρα με 5αρια η οποια ειχε κανει μια και μοναδικη εμφανιση στο ιδρυμα πριν απο κανα μηνα με το ονομα Ιζαμπελα αλλα που τετοια τυχη!Μου εμφανιστηκε η πιο ασχημη πουτανα που εχω δει ever..μια λεπτη καστανη κακομοιρα με λιγοστα μαλλια και κακασχημη φατσα!
Ηλια Ηλιου 82
Πηρα τηλ και η..χαμογελαω μονο οταν στα παιρνω τσατσα..με ενημερωσε οτι εργαζεται η Βανεσσα μια μελαχρινη Ελληνιδα συμφωνα με τα λεγομενα της!
Καρεα 30
Λαουρα..ανθυπομετρια μαυρομαλλα με ατσουμπαλο κορμι!Το απογευμα θα ειναι καποια Μελινα
Συγγρου 248
1)Τζενη..η γνωστη καστανη με τον τσαμπουκα στην κοιλια
2)Σαρα..αδυνατη μετρια μαυρομαλλα
3)Αντζελα..τα ιδια με την απο πανω
4)Αλισα..μαυρομαλλικο μπαζο με κοιλια
5)Καρμεν..η βουλγαρα με τα τατου γνωστη απο Φυλης,Φωκαιας και Θησεως 35 κλπ μετεπειτα
6)Μαρια..πολυ ομορφο μελαχρινο με πατουρα την οποια ομως δεν εδινε!Αν δεν ηταν τοσο ξινισμενο θα εμπαινα αερα πατερα
7)Ναταλι..νταρντανοειδες 30αρικο ξανθο με λουκ αλα Μπριγκιτε Νιλσεν η οποια εσκασε ντυμενη νοσοκομα στο σαλονι!Not bad
8)Καστανη γεματουλα με πολυ ομορφα ματια την οποια πετυχα στην εξοδο και δεν εμαθα ονομα
Μ.Αλεξανδρου 133
Στελλα..η καστανη συμπαθητικη 30αρα με το καλο κορμι!Το βραδυ θα ειναι η Μαριζα γνωστη απο τα ιδρυματα Βριλλησου 55 κλπ
Κων/λεως 80
Αννα..η μαυρομαλλα με το κενο στα δοντια και το πολυ καλο σερβις συμφωνα με συναγωνιστες
Κηφισου 30
Τζενη..καυλιαρικο καστανο προμιλφ με πολυ σεξυ φωνη στο οποιο ημουνα διατεθειμενος να μπω αν δεν ηταν η ξανθια υπηρεσια με το πανκ μαλλι η οποια στο 10λεπτο μουγγανιζει εξω απο τα δωματια!Δεν ξαναπαιρνει σεντ απο εμενα η πονηρω
Αριστομενους 72
Τζενη..το ξινισμενο καστανο με τις σιλικονες!Δουλευε σαν Βικτωρια προ σιλικονης και με ξανθο μαλλι σε Πιπινου 65,Αχαρνων 106 κλπ
Πιπινου 118
Ευα και το απογευμα θα ερχοταν η Αλικη
Βριλλησου 36
Σισυ..η γλυκια καστανομαλλα με την ωραια περιφερεια




 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σημερα στην πρωινη βαρδια..
Φραντζη 47
Περασα απο εκει με την ελπιδα οτι η Στεφι θα ηταν μια μελαχρινη μιλφαρα με 5αρια η οποια ειχε κανει μια και μοναδικη εμφανιση στο ιδρυμα πριν απο κανα μηνα με το ονομα Ιζαμπελα αλλα που τετοια τυχη!Μου εμφανιστηκε η πιο ασχημη πουτανα που εχω δει ever..μια λεπτη καστανη κακομοιρα με λιγοστα μαλλια και κακασχημη φατσα!
Ηλια Ηλιου 82
Πηρα τηλ και η..χαμογελαω μονο οταν στα παιρνω τσατσα..με ενημερωσε οτι εργαζεται η Βανεσσα μια μελαχρινη Ελληνιδα συμφωνα με τα λεγομενα της!
Καρεα 30
Λαουρα..ανθυπομετρια μαυρομαλλα με ατσουμπαλο κορμι!Το απογευμα θα ειναι καποια Μελινα
Συγγρου 248
1)Τζενη..η γνωστη καστανη με τον τσαμπουκα στην κοιλια
2)Σαρα..αδυνατη μετρια μαυρομαλλα
3)Αντζελα..τα ιδια με την απο πανω
4)Αλισα..μαυρομαλλικο μπαζο με κοιλια
5)Καρμεν..η βουλγαρα με τα τατου γνωστη απο Φυλης,Φωκαιας και Θησεως 35 κλπ μετεπειτα
6)Μαρια..πολυ ομορφο μελαχρινο με πατουρα την οποια ομως δεν εδινε!Αν δεν ηταν τοσο ξινισμενο θα εμπαινα αερα πατερα
7)Ναταλι..νταρντανοειδες 30αρικο ξανθο με λουκ αλα Μπριγκιτε Νιλσεν η οποια εσκασε ντυμενη νοσοκομα στο σαλονι!Not bad
8)Καστανη γεματουλα με πολυ ομορφα ματια την οποια πετυχα στην εξοδο και δεν εμαθα ονομα
Μ.Αλεξανδρου 133
Στελλα..η καστανη συμπαθητικη 30αρα με το καλο κορμι!Το βραδυ θα ειναι η Μαριζα γνωστη απο τα ιδρυματα Βριλλησου 55 κλπ
Κων/λεως 80
Αννα..η μαυρομαλλα με το κενο στα δοντια και το πολυ καλο σερβις συμφωνα με συναγωνιστες
Κηφισου 30
Τζενη..καυλιαρικο καστανο προμιλφ με πολυ σεξυ φωνη στο οποιο ημουνα διατεθειμενος να μπω αν δεν ηταν η ξανθια υπηρεσια με το πανκ μαλλι η οποια στο 10λεπτο μουγγανιζει εξω απο τα δωματια!Δεν ξαναπαιρνει σεντ απο εμενα η πονηρω
Αριστομενους 72
Τζενη..το ξινισμενο καστανο με τις σιλικονες!Δουλευε σαν Βικτωρια προ σιλικονης και με ξανθο μαλλι σε Πιπινου 65,Αχαρνων 106 κλπ
Πιπινου 118
Ευα και το απογευμα θα ερχοταν η Αλικη
Βριλλησου 36
Σισυ..η γλυκια καστανομαλλα με την ωραια περιφερεια
Μπραβο Μεγιστε!!!! :)
Μονο αυτα εχουμε για την πρωινη βαρδια? :rolleyes:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μονο αυτα εχουμε για την πρωινη βαρδια? :rolleyes:
Τι θα εκανα χωρις εσενα? :2funny: :2funny:
Λελας Καραγιαννη 35
Πηρα τηλ μπας κι ειναι η pse Αφροδιτη αλλα δυστυχως για μενα ηταν η Σονια!Οπου κι αν ρωτησα για Αφροδιτη στα αδελφα ιδρυματα δεν ηξεραν τιποτα :P
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Συγγρου 248
1)Τζενη..η γνωστη καστανη με τον τσαμπουκα στην κοιλια
2)Σαρα..αδυνατη μετρια μαυρομαλλα
3)Αντζελα..τα ιδια με την απο πανω
4)Αλισα..μαυρομαλλικο μπαζο με κοιλια
5)Καρμεν..η βουλγαρα με τα τατου γνωστη απο Φυλης,Φωκαιας και Θησεως 35 κλπ μετεπειτα
6)Μαρια..πολυ ομορφο μελαχρινο με πατουρα την οποια ομως δεν εδινε!Αν δεν ηταν τοσο ξινισμενο θα εμπαινα αερα πατερα
7)Ναταλι..νταρντανοειδες 30αρικο ξανθο με λουκ αλα Μπριγκιτε Νιλσεν η οποια εσκασε ντυμενη νοσοκομα στο σαλονι!Not bad
8)Καστανη γεματουλα με πολυ ομορφα ματια την οποια πετυχα στην εξοδο και δεν εμαθα ονομα
Στούντιο είναι αυτό ή τα γραφεία του Σωματείου εκδιδόμενων προσώπων Ελλάδος και έπεσες πάνω στη συνέλευση της ολομέλειας ?  :o
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Στούντιο είναι αυτό ή τα γραφεία του Σωματείου εκδιδόμενων προσώπων Ελλάδος και έπεσες πάνω στη συνέλευση της ολομέλειας ?  :o
:2funny: :2funny:
Λες να τους χαλασα την συνελευση ρε γμτ? :think:
Ζηταω ταπεινα συγνωμη δεν θα επαναληφθει κοριτσια :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Πύραυλε,η Αγάπη είναι καλή περίπτωση!.Από εμφάνιση και υπηρεσίες.
Δεν σου άρεσε η εμφάνισή της και την απορρίπτεις;.Όταν εσύ στα μπουρδέλα έχεις πάει με κοπέλες που είναι μπάζα μπροστά στην Αγάπη!.Βέβαια στα 20 ευρώ.
Στα 50 ευρώ οι απαιτήσεις σου υπερφαλαγγίζουν τα εμφανισιακά πρότυπα της Αγάπης;
Δεν νομίζω...
Και έχεις καταλάβει πολύ καλά οτι είμαι αυστηρός στις κρίσεις μου.
...

Επειδή συχνά ανοίγουν συζητήσεις σχετικά με το πώς και γιατί κάποια εκδιδόμενη είναι καλή ή όχι, παρακάτω μεταφέρουμε τη σκέψη του αείμνηστου Ηλία Πετρόπουλου για το θέμα.

Ο Ρούμπενς εδούλεψε σκληρά
για να μας φανερώσει την ομορφιά
της παχυσαρκίας
αφού στην κυτταρίτιδα ανακάλυψε
άλλο ένα προνόμιο του Ωραίου Φύλου.
Οι γαλλίδες έχουν μια ροπή
προς τους καχεκτικούς εραστές.
Πίστεψέ με!
μια άγαρμπη χαμηλοκώλα μπορεί να τέρψει
και τον πιο απαιτητικό πούτσο.
Καταλαβαίνω πολύ καλά τα χωριατόπαιδα,
που γαμούσαν κατσίκες και γαϊδάρες.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Συγγρου 248
1)Τζενη..η γνωστη καστανη με τον τσαμπουκα στην κοιλια
2)Σαρα..αδυνατη μετρια μαυρομαλλα
3)Αντζελα..τα ιδια με την απο πανω
4)Αλισα..μαυρομαλλικο μπαζο με κοιλια
5)Καρμεν..η βουλγαρα με τα τατου γνωστη απο Φυλης,Φωκαιας και Θησεως 35 κλπ μετεπειτα
6)Μαρια..πολυ ομορφο μελαχρινο με πατουρα την οποια ομως δεν εδινε!Αν δεν ηταν τοσο ξινισμενο θα εμπαινα αερα πατερα
7)Ναταλι..νταρντανοειδες 30αρικο ξανθο με λουκ αλα Μπριγκιτε Νιλσεν η οποια εσκασε ντυμενη νοσοκομα στο σαλονι!Not bad
8)Καστανη γεματουλα με πολυ ομορφα ματια την οποια πετυχα στην εξοδο και δεν εμαθα ονομα
και εγω οταν το ειδα μου φανηκε καπως. τι στο διαολο...
πως χωρανε εκει μεσα τοσα ατομα?
8 κοπελες + 1 τσατσα=9
τουλαχιστον αν δεν εχουν κοσμο θα παιζουν κανενα χαρτακι να περναει η ωρα... ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τι θα εκανα χωρις εσενα? :2funny: :2funny:
Λελας Καραγιαννη 35
Πηρα τηλ μπας κι ειναι η pse Αφροδιτη αλλα δυστυχως για μενα ηταν η Σονια!Οπου κι αν ρωτησα για Αφροδιτη στα αδελφα ιδρυματα δεν ηξεραν τιποτα :P

Ειμαι το αλλο σου μισο? :smitten:
:2funny: :2funny: :2funny:

Παρακαλειται το μαγαζι να ενημερωσει για την Αφροδιτη!!!!Ειμαστε πολλοι που την περιμενουμε!!! :fuck1:
Η Αφροδιτη εχει εντοπιστει στις δυο τελευταιες τσαρκες ατο Αριστομενους 72, βραδυνες ωρες........
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Το Κωνσταντινουπόλεως 94 το βλέπω όλο κλειστό τελευταία.Μήπως έκλεισε?Γνωρίζετε κάτι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Στούντιο είναι αυτό ή τα γραφεία του Σωματείου εκδιδόμενων προσώπων Ελλάδος και έπεσες πάνω στη συνέλευση της ολομέλειας ?  :o

όχι ακριβώς!εκεί είναι τα γραφεία του Π.Α.Μ.Ε. STUDIOTSARKA με τους αδελφούς PIATSAS και ΚΟΥΤΑΛΧΑΜΩΝ(SPOONHAMON δηλ.) γενικό και προιστάμενο :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.961
Πόντοι
4.375
Συγγρου 248
1)Τζενη..η γνωστη καστανη με τον τσαμπουκα στην κοιλια
2)Σαρα..αδυνατη μετρια μαυρομαλλα
3)Αντζελα..τα ιδια με την απο πανω
4)Αλισα..μαυρομαλλικο μπαζο με κοιλια
5)Καρμεν..η βουλγαρα με τα τατου γνωστη απο Φυλης,Φωκαιας και Θησεως 35 κλπ μετεπειτα
6)Μαρια..πολυ ομορφο μελαχρινο με πατουρα την οποια ομως δεν εδινε!Αν δεν ηταν τοσο ξινισμενο θα εμπαινα αερα πατερα
7)Ναταλι..νταρντανοειδες 30αρικο ξανθο με λουκ αλα Μπριγκιτε Νιλσεν η οποια εσκασε ντυμενη νοσοκομα στο σαλονι!Not bad
8)Καστανη γεματουλα με πολυ ομορφα ματια την οποια πετυχα στην εξοδο και δεν εμαθα ονομα
====)
Έχουν γίνει αναλύσεις .. χωροταξίας  για το πώς χωρουν τόσες  εκεί  (και στο Δευκ 63)
Εκεί  πχ , παραμένουν στριμωγμενες  στην κουζίνα- και στο δωματιάκι με  τις μπουγάδες  κλπ. Φευ..
 

Ιάκχου 7Α

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα!Σημερα στο Ιακχου 7 σασ περιμενουνε Νικη-Αννα Μαρια-Κατερινα.
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Ελένη, λάουρα, ράνια και έφη βλέπω εγώ στην Ιάκχου 7α στο σιτε σας ρε παίδες! Αυτές οι κοπέλες πού έχουν φοτός?  :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom