Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια θα παιξω τωρα με τον πονο σας αλλα πριν καμια 10ετια στην θεσσαλονικη ειχα πετυχει το καλυτερο "μπουρδελο" που εχω δει σε ολη την Ελλαδα. Δεν ξερω αν υπαρχει ακομα (συμφωνα με αυτα που διαβαζω δεν υπαρχει) αλλα διπλα στα λαδαδικα στο λιμανι ηταν ενα ξενοδοχειο (νομιζω "αμαλια" δεν ειμαι σιγουρος) στο οποιο ανεβαινες στο bar στον εκτο οροφο νομιζω, διαλεγες απο φωτογραφια αναλογα και την διαθεσημοτητα, σου ελεγε το δωματιο και πηγαινες εκανες μπανακι και μετα οτι ειχες συμφωνησει (μεχρι και ολη την βραδια αν ηθελες) ξερει καποιος τιποτα η θυμαται κανεις?
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κριμα ρε γαμωτο δεν εχω ξαναβρει τετοιο πραγμα απο τοτε.
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Συνάδελφε band, εννοώ διάφορες γκομενίτσες (κυρίως φοιτήτριες ή υπάλληλοι σε μαγαζιά) που αφού τις γνωρίσαμε... μας έδωσαν να καταλάβουμε ότι με κάποια "δωράκια" θα είχαμε το ποθητό αποτέλεσμα ;)
Ετσι κι έγινε... σε άλλη πήγαμε μαζί στην αγορά για ψώνια (μην φανταστείς τίποτα τρελλααά ποσά, γύρω στα 100 ευρώ σύνολο), σε άλλη τα δώσαμε στο χέρι... και γενικά "ερασιτεχνικές" φάσεις... μας έβλεπαν στα ξενοδοχεία με τα κουστούμια και τις αμαξάρες και σκεφτόντουσαν "ότι αρπάξουμε"
Παιχνίδι είχε (εκτός από τους χώρους της Εκθεσης), στην παραλία (ΠΟΛΥ σε ένα μαγαζί με κόκκινη διακόσμηση, δεν θυμάμαι το όνομα, που ήταν καφέ+εστιατόριο), κι επίσης στα μαγαζιά που βγαίναμε τα βράδυα (από λαδάδικα μέχρι αεροδρόμιο)...
Γενικά περάσαμε μια βδομάδα γαμιόντας ΑΒΕΡΤΑ και φεύγοντας χωρίς ν' αφήσουμε πίσω ίχνη... (τηλ κλπ) καθότι όλη η παρέα είμαστε ΠΟΛΥ προσεχτικοί σε κακοτοπιές...
ευχαριστώ φίλε μου για τις λεπτομέρειες....
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
βλέπω να υπάρχει αρκετός κοσμος που βλέπει αυτο το θέμα και δεν συμμετέχει ενεργά!!!!Πιστεύω πως έχουν όλοι του κατι να μοιραστουν αλλα μάλλον δεν έχουν διάθεση.....μοιραστείτε τις εμπειρίες σας μονο έτσι θα παμε μπροστά...
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
ποια ειναι αυτη amale?γιατι ειμαι και σχετικα καινουργια στα πραγματα..

Είναι μια σχετικά παλαιά περιπτωση και η μόνη Real Call girl που άρχισε να κάνει επαφές από το site.Εννοείται βέβαια ότι ψιλοέγινε panic από τον κόσμο και υπήρχε μικρός εμφύλιος υποστηρικτών και κατακριτών.Στο τέλος έγινε διάσημη 4πλασίασε την ταρίφα της και αρχίσαμε να την βλέπουμε σε κανάλια περιοδικά και τέτοια.Γιαύτο σου είπα ελπίζω να έχεις χώρο στο inbox σου  Κάτσε να πεί κανείς παλαιός οτι δεν είναι μουφα και θα δεις τι έχει να γινεί.. :)

 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Γι' αυτό είπα κι εγώ νωρίς-νωρίς ότι η Σόφη έκανε την κατάλληλη κίνηση. Προσφορά και ζήτηση, οι αρχές της καπιταλιστικής οικονομίας!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστώ φιλε, κι εγω παραμένω με το ιδιο ονομα αν θελήσεις κατι...Την περιπτωση Σοφη πως την βλέπεις;;;

Να σου πω την αλήθεια, φίλε band, μοιάζει πολύ ενδιαφέρουσα. Δηλαδή, ακόμη και αν π.χ. η Ρουμανα CG που αναφέραμε αποδειχθεί καλή περίπτωση, θα δίσταζα να δώσω λεφτά για κάτι τόσο τετρημένο... Αλλά για μια νέα και ερασιτέχνιδα CG όπως αυτό που φαίνεται να είναι η Σόφη θα τα έδινα ευχαρίστως...
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Γεια σου κούκλα... Είμαι ο Γιάννης, 1,85 ύψος, 78 κιλά, μελαχροινός, μαύρα κοντά μαλλιά και καστανά μάτια... Διάβασα την αγγελία σου και θέλω να βρεθούμε... Περιμένω λεπτομέρειες από εσένα... Σε φιλώ γλυκά και τρυφερά...

Η φωτογραφία σου, πάντως, δεν ταιριάζει με την περιγραφή...  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδερφοι,

Προς ενημέρωση για όσους γνωρίζουνε το γραφείο της Μαρίνας-Βάνας.
Τηλεφώνησα χθες και μου είπανε πως σχεδόν σίγουρα από Δευτέρα θα έχουνε καινούρια κομμάτια!!!
αν θελεις φιλε μου στείλε μου το τηλ απο Μαρινα - Βανα σε pm!!να κανω κι εγώ την δοκομή μου.....
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
...ολα καλα μεχρι στιγμής το θεμα αρχίζει να δίνει καποια αισιόδοξα μηνύματα για την συνέχεια!!δεν βλέπω όμως αναφορά σε προσφατες εμπειριες....μην φανταστώ πως κανένας απο τους συναγωνιστές δεν έκανε τίποτα όλες αυτές τις μέρες που ξεκινήσαμε το θέμα;;;καντε λοιπόν τον κόπο να τις μοιραστείται με όλους εδώ όπως κι αν ήταν ωστε να αποκλείσουμε τις μούφες και να στραφούμε σε οτι αξίζει!!!...προσωπικά ειμαι  εκτός πόλης γι αυτό και τίποτα προς το παρον...συντομα θα επανέλθω με νέα....οσο για την Σόφη μαλλον για μούφα το βλέπω μετα απο μια δεύτερη ματια....
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
...ολα καλα μεχρι στιγμής το θεμα αρχίζει να δίνει καποια αισιόδοξα μηνύματα για την συνέχεια!!δεν βλέπω όμως αναφορά σε προσφατες εμπειριες....μην φανταστώ πως κανένας απο τους συναγωνιστές δεν έκανε τίποτα όλες αυτές τις μέρες που ξεκινήσαμε το θέμα;;;καντε λοιπόν τον κόπο να τις μοιραστείται με όλους εδώ όπως κι αν ήταν ωστε να αποκλείσουμε τις μούφες και να στραφούμε σε οτι αξίζει!!!...προσωπικά ειμαι  εκτός πόλης γι αυτό και τίποτα προς το παρον...συντομα θα επανέλθω με νέα....οσο για την Σόφη μαλλον για μούφα το βλέπω μετα απο μια δεύτερη ματια....

Πολύ καλό για να ναι αληθινό, ε? Κρίμα αν έχεις δίκιο... Κι όμως μια κοπέλα που θα έκανε αυτή την κίνηση θα έκανε την μπάζα της ζωής της!
Εγώ ψήνομαι να δοκιμάσω την ρουμάνα που αναφέρθηκε, αλλά απ' την άλλη κάνω απλές πράξεις και σκέφτομαι ότι αν βρω χρόνο και χρήματα για να πεταχτώ μέχρι την βουλγαρία αξίζει πολύ περισσότερο...!!! Αν κάνεις τις πράξεις, με τα χρήματα που κάνει ένα σίτυ τουρ εδώ πας στην Σόφια, μένεις σε πολυτελές ξενοδοχείο ένα βράδυ, και γαμάς μια μουνάρα ολόκληρο το βράδυ!!! ʼρα για να παραφράσω τον τίτλο του τόπικ σου, φίλε μου, "καλό σεξ μόνο μακριά από την Θεσσαλονίκη"!!!
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Την Καλησπέρα μου συναγωνιστές ..
Εμπειρία Νο 2 Μασαζιδικο πέτρου συνδίκα


Εχουμε και λέμε σήμερα το επισκέφτηκα. πας μόνο με ραντεβου.
Με υποδέχτηκε μία κυρία 40-50 μέτριας εμφάνισης με κοντό μαλί η οποία και τελικά με ανέλαβε.
Οπως προανέφεραν συνάγωνιστές ο χώρος είναι πολύ καλός .
Με κέρασαν καφεδάκι με πλησίασε και μια χοντρή για να μου εξηγήση πως έχουν τα πράματα . Δηλαδη μασαζάκι μυοχαλαρωτικό 50 ευρώπουλα .. καλά λεω εγω μπαινω μέσα οπου η χοντρη  με κατευθύνει για το που θα κάνω το μπανάκι μου μου λεει οτι σε λίγο ερχετε να με αναλάβει μια φυσιοθεραπεύτρια και φεύγει. Μετα απο λίγο έρχεται η 40αρα με το κοντο μαλί και μου λέει να βγάλω την πετσέτα γύρω απο την μέση μου διότι την ενοχλεί.. Χαρηκα και εγω βγάζω την πετσέτα γυρνάω μπρούμητα και με αρχίζει στο μασαζ . Πράγματι πολύ καλύτερο απο την Βασ. γεωργίου. Μολις τελείωσε απο μπρούητα με γυρίζει και ανάσκελα και μου βάζει την πετσέτα γύρω απο τη μέση . Συνεχίζει το μασαζ στον αυχένα και ακουμπάει το κεφάλι μου στα βυζιάτης. Λέω και αχ τι καλά που είναι , αρχίζει και μου σηκωνετε και εκείνη τη στιγμή μου λέει τέλος αυτό ήτανε ....Σηκώνομαι κάνω το μπανάκι μου να φύγουνε τα λάδια , σκάω τα 50? καληνυχτίζω και την κάνω ......

Τι γίνετε ρε παιδία θα μου εξηγήση κανέίς .... ; που είναι τα Full και τα ρέστα ...πέζεται κάτι και δεν το ξέρω ;

Συνεχίζεται...............................
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
φίλε εγώ δεν έχω δοκιμάσει ποτέ μασατζίδικο, αλλά απ' ότι έχω καταλάβει στα περισσότερα από την 2η επίσκεψη και μετά αρχίζουν να προστίθενται διάφορα "έξτρα", συνήθως τουλάχιστον...
πάντως χωρίς πλάκα εγώ θα δοκίμαζα ένα μασατζίδικο ακόμη και χωρίς να μου προσφερθεί κάτι έξτρα, με το πιάσιμο που έχω τώρα...!
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
δε σας λεω μουφες παιδια.απλα την ψαχνω λιγο μολις τελειωσω την εξεταστικη θα ενημερωσω.τωρα υπηρεσιες απλα για αρχη και μετα αν μου αρεσει η ολη φαση θα δωσω πολλα για οποιον δωσει πολλα..αυτα απο εμενα


σοφη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Λοιποοοννν/
Κατ αρχην αυτα τα περι ερασιτεχνων ct δλδ κοπελες που δουλευουν απο εδω και απο εκει και με δωρακια υποκυπσανε στους εκθετες τα ακουω βερεσε.Να μου πεις οτι πηγες σε κανενα μπουζουκι και πετυχες τιποτε ξεμπαρκες το καταλαβαινω απο εκει και περα τα αλλα δεν τα "αγοραζω"και συγνωμη απο τον φιλο που τα εγραψε,για την δισπιστια μου.
Απο εκει και περα..τα πραγματα ειναι οπως ταγραψε ο wobasor απλα να προσθεσω οτι υπαρχουν ακομη 2 ατομα που κανουν αυτη την δουλεια..ο ενας ειναι ο ΤΟΝΙ που φερνει κατα βασην τσεχες(αρκετα μετριεσ εδω και 1.5 χρονο)και ο αλλος (που δεν θα αναφερω το ονομα του επειδη ειχε προσφατα πρεοβληματα με τον νομο)ηταν απο τους πρωτους σε ποιοτητα στην πολη.ειδικα οταν τον πρωτογνωρισα το 1998 εφερνε τον αφρο του αφρου...πολλα πραγματα αλλαξανε απο τοτε..
Επισεις στην πολη υπαρχουν  και οι ξεμπαρκες..ξερω 3-4 ειναι Ελληνιδες..αλλα...στις Ελληνιδες παντα υπαρχει ενα αλλα....η μια ειναι καλη εμφανισιακα..αλλα το προβλημα ειναι η αφερεγκυοτητα στο κλεισιμο του ρνατεβου,και οι τιμες...κοστολογει οσο της κατεβει..εχει και μια φιλη...οταν της προτεινα να κανουμε 3ριο μου ζητησανε απο 200 και ολα τα εξτρα σε εξτρα χρεωσεις...καλα κρασια..Υπαρχουν και αλλες 2 που αφενος ειναι μετριοτατες εμφανησιακα αφ εταιρου ειναι ψευτικες τοσο που σε εκνευριζουν..δλδ με το που ξαπλωνετε αρχιζουν ΑΧΧΧΧΧΧΧ ΠΩΠΩΠ ΘΕΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥ ΝΑΙΙΙΙ ΒΑΛΤΟΝΝΝΝΝ..και μιλαμε εσυ ακομη δεν εχεις κατεβασει το βρακι....
Υπηρχαν και 2 Βουλγαρες..καλες εμφανισιακα αλλα κατι εγινε και εδω και 3 μηνες χαθηκανε..παλαιοτερα στις 2 αυτες υπηρχε και μια 3 ονοματι Αλεξανδρα...απλα θεα..με φωτογραφισεις σε περιοδικα κτλπ..την εφαγε το μαυρο σκοταδι..βλεπεις ειναι δυσκολο να δουλευεις μονη και να μην πληρωνεις τα
"καλα παιδια".
Τελος υπαρχουν και τα μασατζιδικα αλλα αυτα ειναι για μια ξεπετα πανω στο κρεβατακι...
Τα πολυ καλα και δυνατα "θεματα"¨ειναι 2 που ερχονται την επομενη εβδομαδα και εχω ακουσει εξερετικες κριτικες απο καποιους που τις δοκιμασανε πριν κανα 6 μηνο που ηταν παλι εδω..
Εγω θα κανω τζενεραλε :rolleyes:την Δευτερα με ενα σιτυ τουρ που θαναι Θεσσαλονικη.Διαβασα πολυ καλες κριτικες και λεω να κανω εγκαινια..

υγ.παρακαλω μην ζητατε τα τηλ.και να σας τα δωσω δεν μπορειτε να "ψωνισετε"γιατι θελει συστασεις..και εγω δεν μπορω να τις δωσω για ατομα που δεν γνωριζω καν.
υγ.2υπαρχει και ενα "θεμα"με πολυ δυνατες εμφανησιακα κοπελες που ξεκινουν απο τα 200ε.αλλα ειναι τοσο πριβε που δεν μπαινεις παρα μονο με συσταση καποιου πελατη και μαλιστα καλου(δλδ που να μην εχει παρει μια φορα και μετα να εμφανιστικε μετα απο 5 μηνες.)
υγ3.παιδια..ελεος δλδ..ειναι δυνατον να περιμενετε απο αγγελια να πεσετε σε καλο κοματι??ολο χοντρες και τραβελια παιζουν εκει..μην το ξαναδοκιμασετε δεν αξιζει.
υγ4.ημουν Αθηνα πριν 3 μερες...της πλακας..οι τιμες στα υψη οι γκομενες καλες εως μετριες..σκετη απογοητευση...και συγνηωμη δλδ αλλα 500ε για να πηδηξω καλο μουνι δεν υπαρχει περιπτωση..και τελικα αυτη η τζενιφερ της Αθηναιας Ποπης ειναι η καλυτερη σε σχεση τιμη-service...γιατι πανω απο ολα,και απο εμφανηση και απο λεφτα..το πιο σημαντικο ειναι η συμπεριφορα του cg..εγω προχθες πηρα μια στην Αθηνα που θα την κλωτσουσα στο τελος...
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Εβλεπα σημερα τις αγγελίες στον αγγελιοφόρο και είχε μερικές καινούργιες....βεβαια το μυαλο μου παει στο οτι τις αλλάζουν οι ίδιες γκόμενες...εχεί δοκιμάση κανείς τελευταία κατι;;Σε λιγες μερες που θα είμαι πίσω λέω να κάνω κάποιες δοκιμές, ελπίζω καποιος συναγωνιστης να έχει να προτείνει κατι....;;Απο Ντανιέλα Ν. Εγνατία δεν μαθαμε πολλά τελικά...παντως αν δεν προκύψουν άλλες ενδιαφέρουσες προτάσεις, θα το επιχειρήσω σίγουρα.....Περιμένουμε βεβαια και την Σόφη, να δουμε τελικά τι εστει;;;....καντε παιχνίδι μαγκες δωστε ενημέρωση διοτι κριμα στα λεφτά που ξοδεύουμε,να τα απολαμβάνουμε τουλάχιστω.....Σε αυτό το σημειο να υπενθυμίσω ΜΑΚΡΙΑ απο Μοναστηρίου 220( αν θυμαμαι καλα )(Αννα - Λιζα) και φυσικά Αρχαιολογικού Μουσείου 12 ( Τραβέλι 200 κιλα )....εκτος κι αν υπάρχουν τα αναλογα βίτσια!!!Λύση αναγκης η Ελένη στην Μπότσαρη ( Μασαζ και sex) και απο εκεί και μετά Αν.Γεωργίου κτλ......εκανα μια ανακεφαλαιωση των όσων έχω διαπιστώση ο ίδιος μεχρι τώρα!!!!..
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν, αγαπητοί συνάδελφοι, ευκαιρία να βοηθήσω και πιο πρακτικά το τόπικ, εκτός από τις γνώμες που έχω προσφέρει κατά καιρούς. Βρήκα ένα χαρτάκι που είχα χαντακωμένο στα συρτάρια μου με 2-3 τηλέφωνα CG ή στούντιο για να ακριβολουγούμε. Βέβαια ήταν τηλέφωνα από αγγελίες, και συνεπώς όχι κάτι εξαιρετικό όπως σωστά επισημαίνει ο φίλος KOMPAIASI, αλλά τα είχα τσεκάρει προσωπικά πριν από 6-12 μήνες περίπου (ελπίζω να ισχύουν ακόμη). Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο επαναλαμβάνω, αλλά αν σας ενδιαφέρουν στείλτε PM και θα χαρώ να σας δώσω τα τηλέφωνα να το ψάξετε.

Το πρώτο μια ώριμη ξανθιά στο κέντρο, κοντά στην Ναυαρίνου. Όχι τρελή εμφάνιση, αλλά συμπαθητική για τους mature fans και επιπλέον συμμετείχε πολύ ωραία στο σεξ. Ένα παραπάνω θετικό είναι ότι απ' ότι θυμάμαι δεν ζητούσε πολλά λεφτά, κανένα 40έυρο...?

Το δεύτερο ένα στούντιο στην κάτω τούμπα. Οι κοπέλες που είδα εκεί (αν και θα υπήρχαν κι άλλες) ήταν σχετικά μικρές (θυμάμαι γύρω στα 20), η μία χοντρή και η άλλη νορμάλ βάρους αλλά όχι τίποτα τρελλό ενώ είχε και μια ψιλογυφτέ απόχρωση. Την δεύτερη την πήρα πολύ απλά γιατί βαριόμουν να ψάξω αλλού. Αξιοπρεπής συμμετοχή πάντως, και η τιμή γύρω στο 50ευρο νομίζω...

Όπως είπα, όχι σπουδαία πράγματα, εγώ δεν θα τα ξαναδοκίμαζα, αλλά αν κάποιος συναγωνιστής ενδιαφέρεται, μετά χαράς να τον ενημερώσω!
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρομαι αγαπητέ συναγωνιστή που βλέπω την σταθερή και παντα ενδιαφέρουσα συμμετοχή σου στο θέμα....Σίγουρα αξίζει κανείς να δόκιμάση  τις προτάσεις σου, ωστε να εκφράση γνώμη, με προβληματίζει όμως το γεγονός οτι εσύ δεν θα ξαναπήγενες εκεί!!Με λιγα λόγια δεν σε ικανοποίησε κατι ή σε προβλημάτησε κατι;;...Αν θέλεις πάντως κανε μου ένα PM τα τηλ. που βρήκες, ωστε να κανω μια βόλτα κι απο εκεί για μια δεύτρτη γνώμη!!...Θυμήθηκα παρεπιπτώντος και μια παλαιότερη αγγελία, προσωπική όπως υποστήριζε, στην Τσιμησκή 90 ( αν θυμάμαι καλα ), δεν πήγα ποτέ...ξερεί μηπως κανενας τι έπαιζε ή αν ακομα υπάρχει;;;
 

petros71

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Σημερα επισκεφτηκα την daniela.Δεν ειναι καινουργιο φρουτο τελικα πριν απο εξι μηνες ηταν καπου στην παπαναστασιου.Επειδη ειχα παει μαζι της τοτε δεν το δοκιμασα.Ηταν ομως μαζι και δευτερη κοπελα στο διαμερισμα και αυτη πανω κατω στην ιδια ηλικια περιπου 35-40.Δεν ηταν ουτε αυτη κατι το ιδιαιτερο και μαλιστα θα ελεγα οτι ηταν χειροτερη απο την daniela.Aρα τζιφος και αυτο και παμε για αλλα!!!!!!!
 
OP
OP
B

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την ενημέρωση petro αυτό ακριβώς χρειαζόμαστε.....αλλα θα ήθελα να μας πεις λιγα πράγματα παραπάνω...δεν σου άρεσε το οτι είναι 40αρα ή κάτι στην όλη φάση....ωστε να ξέρουμε γιατί την αποκλείουμε!!!Ας διευκρινίζουμε λιγα πράγματα περισσότερο, διοτι δεν έχουμε ακόμη πολλές επιλογές.....ελπίζω αυτό να αρχίση να αλλάζει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom