Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Α, και btw, τα ίδια ακριβώς μου είπε φίλος σήμερα που πήγαμε για καφέ. Χαρτί και καλαμάρι λέμε, ακριβώς έτσι. Δεν τον ρώτησα αν θα ξαναπήγαινε όμως γιατί ήθελε να αλλάξει την κουβέντα. Εγώ ίσως να την διάλεγα πάλι, δεν ξέρω.
 

Takis_b

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
18
Like
48
Πόντοι
0
παίδες για Λορινα και ρενε που λέγαν σήμερα τι λέει; Κανεις επίσκεψη να πει;
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
Facebook Ελβίρα Τσενά δοκίμασε κάποιος? Κάνει σε δικό της χώρο στην Πάτρα
Σχετικά φτηνή αλλά στο μασάζ όχι πολλά πολλά
Δοκίμασα... μεγάλη κυρία...με πετσέτα γυμνός...αλλά δν προχωράει...και δεν θες κιόλας...
 

Thantere

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2023
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Αν εχει παει καποιος σε κανα μασαζ που του δινουν και happy ending να στειλει dm
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπέρα!Δοκίμασε κάποιος Άντζελα ή Εβελίνα luxury;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arkaios

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
23
Like
60
Πόντοι
0
Εβελινα εξωτική ομορφιά κάπως.. Την είδα σε σαλοναρισμα είχα κλείσει μικαελα.. Αν μάθετε τπτ καλό pm me
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
Εβελινα εξωτική ομορφιά κάπως.. Την είδα σε σαλοναρισμα είχα κλείσει μικαελα.. Αν μάθετε τπτ καλό pm me
Όχι κ εξωτική..... Πήγα ..δν Μ λεγε κάτι......η Βανέσα σε όσους αρέσουν τύπου "σκυλί" είναι ταμάμ ...
 

Xee

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2023
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Συναγωνιστές!

Μάλλον λίγο off-topic το μήνυμά μου, απλά το γράφω για να υπάρχει καθώς έχω γράψει και μερικές κριτικές εδώ πέρα.

Έχω να ανακοινώσω το εξής: Το γύρισα!
Ναι, αυτό είναι ένα μήνυμα που με βγάζει από την ντουλάπα!
Είχα δοκιμάσει 2-3 φορές μασάζ και μάλιστα και από υπερμουνάρες call-girls, αλλά δε γινόταν δουλειά στο θέμα ευχαρίστΥσης ( ούτε με σεξ ) με τίποτα και έβγαζα πολλά νεύρα.
Δοκίμασα που λέτε κάτι αντίστοιχο με έναν τύπο που γνώρισα τις προάλλες. Bi (αμφιφυλόφιλος) αυτός, και προσφέρθηκε να μου προσφέρει ένα μασαζάκι και ότι άλλο προκύψει.
Ε και τι να πω, την ένταση που ένιωσα δεν την είχα ξανανιώσει. Νομίζω πλέον βρήκα τον εαυτό μου.

Οπότε αυτό είναι μάλλον το τελευταίο μήνυμά μου εδώ ( εκτός αν φέρει κανένα μασατζίδικο και αρσενικούς μασέρ ). Παίρνω μεταγραφή προς τα Gay/Lesbian Επαρχία - bourdela.com forum

Άντε μπάι!
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
39
Like
37
Πόντοι
0
καλησπερα. ξερουμε τιποτα για εδω?
 

dune_bb

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
καλησπερα. ξερουμε τιποτα για εδω?
Φιλε μακρια εινai μεγaλη σε ηλικια πανω απο 55 και η φωταγρια ειναι fake
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
39
Like
37
Πόντοι
0
καλημερα παιδες. εχουμε καμια γνωμη για εδω?
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
Sto luxury είναι η Βανέσα.... Μακράν το καλύτερο μασάζ κ τέλος που εχ κάνει ...
 

Nikosofpatra

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
Ότι κάνουν όλες...αλλά σε πιο καλό επίπεδο.. ανεβαίνει πάνω σου κ χύνεις στα βυζιά της . Αν κ έχει χείλια..για τρελό τσιμπούκι..κρίμα ..δν κάνει όμως
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον δεθα κουρασω κ θα ειμαι οσο μπορω πιο στοχευμενος,αν θελει καποιος να πηδηξει (εκτος απο το γκομενακι του ή την γυναικα του) θα πρεπει να εχει ενα 100αρικακι περιπου στην τσεπη του να μπει στις διαφορες σελιδες που εχουν τετοια γκομενακια να ερθει σε επαφη μαζι τους να κλεισει ραντεβου κ απο εκει κ περα αν θα χτυπαειτο κεφαλι του στο τειχο ή δε θα το εχει μετανοιωσει θα εξαρταται απο το πως περασε με το πουτανακι...τωρα στα πιο δικα μας, το συγκεκριμενο σπα δεν ειναι για οποιον θελει μασαζ μασαζ,το δηλωνουν ακομα κ οι ιδιες οι κοπελες,προκειται για αισθησιακο μασαζ κ για οποιον θελει κατι παραπανω το πληρωνει...οπως σε ολα στη ζωη ακομα κ εκει παρολο που πληρωνεις θελει τροπο...με τροπο λοιπον κ οχι βιασυνες απο μονες τους οι κοπελες θα στο πανε εκει που ειναι κ ο λογος υπαρξης,δηλ 20 ευρω παραπανω αν θελεις εκτονωση,παντα με το χερι κ συν ακομα 20 ευρω αν αυτη η εκτονωση θελεις να γινει με ρουχα ή οχι,με παιξιμο κ χυσιμο στο κορμι τους...οτι αλλο κερδιζει ο καθενας ειναι εχτρακ οπως ειπαμε εχει να κανει κ με τον τροπο κ πως φερεσαι στα κοριτσια...βομβα η Βανεσσα, με φοβερο μπουστο, για την ακριβεια βυζο με συμπαθητικο σωμα κ εκρηκτικες χειλαρες...επομενη μαλλον η αρια...ελπιζω να βοηθησα λιγο, κ να μην ακυτε διαφορα...το τσαμπα εχει πεθανει κ οσοι το χρησιμοποιουν ειναι μεγαλη παπατζα....απο 30 μεχρι 70 ευρω θελεις μπορει κ αν εχεις τροπο στα 60 ή και 50 ευρουλακια....καλη τυχη μαγκες κ σεβασμο κ τροπο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom