Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
για 300 ευρω(αν ισχυει) προφανως και δεν αξιζει καμια λαδοκορη
Με 300 ευρω γαμας πορνσταρ/2ωρο με 4 χυσιματα με cg υψηλου επιπεδου
 

Amerikanakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
114
Πόντοι
0
για 300 ευρω(αν ισχυει) προφανως και δεν αξιζει καμια λαδοκορη
Με 300 ευρω γαμας πορνσταρ/2ωρο με 4 χυσιματα με cg υψηλου επιπεδου
το θέμα είναι να βρεις κορίτσι της διπλανής πόρτας που δεν το κάνει αυτό με όλους που δεν φεύγει από σένα και πάει στον άλλον που δεν το κάνει καν αυτό αν δεν την πληρώσεις πολλά λεφτά, που δεν κοιτάει την ώρα μπορεί να κάτσει και δύο, τρεις και τέσσερις ώρες μπορεί να είναι σαν η κοπέλα σου μπορείτε να πάτε έφαγητό.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
το θέμα είναι να βρεις κορίτσι της διπλανής πόρτας που δεν το κάνει αυτό με όλους που δεν φεύγει από σένα και πάει στον άλλον που δεν το κάνει καν αυτό αν δεν την πληρώσεις πολλά λεφτά, που δεν κοιτάει την ώρα μπορεί να κάτσει και δύο, τρεις και τέσσερις ώρες μπορεί να είναι σαν η κοπέλα σου μπορείτε να πάτε έφαγητό.
H Nελλυ ειναι ολαυτα που περιγραφεις αν της δωσεις την 300ρου λες με αλλα λογια?
 

ilias_1984

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Ρε παληκάρια.. ακουστε τι μου έτυχε σημερα το πρωι.
Δεχτηκα μηνυμα στο κινητο (viber) με ευχές για καλό Πάσχα από μια Μαρία κινέζα που κάνει μασαζοφραπε με 70€ συν το ξενοδοχείο
Φυσικα εκτός από τις ευχες που ήταν πρόσχημα προφανώς, με ρωτούσε αν θέλω μασαζ.

Γνωρίζει κανείς τι φρούτο είναι η λέγάμενη;
ΥΓ : αναρωτιέμαι ακόμα που βρήκε το κινητό μου
Φίλε θα μπορούσες να στείλεις πμ
Ευχαριστω
 

ilias_1984

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κάποιος την Ιωάννα από royal massage αξίζει;
Φτάνει φουλ ;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Φίλε θα μπορούσες να στείλεις πμ
Ευχαριστω
Σε άτομα με μηδενική συνεισφορά στην μασαζοκοινότητα , η απάντησή μου είναι όχι.
25 μηνυματα όλα κι όλα και μόνο ζητάς πληροφορίες.

Και τώρα που παρατηρώ καλύτερα τα μηνύματά σου, 99% είσαι κλωνοaccount του sakis_1984, Nickname με το ίδιο format (ονομα στα greeklish κατω παύλα και ίδια χρονολογία) Γράφεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο,, ρωτάς ακριβώς τα ίδια πράγγματα και με την ίδια διατύπωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

wasted years

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
11
Like
801
Πόντοι
311
το θέμα είναι να βρεις κορίτσι της διπλανής πόρτας που δεν το κάνει αυτό με όλους που δεν φεύγει από σένα και πάει στον άλλον που δεν το κάνει καν αυτό αν δεν την πληρώσεις πολλά λεφτά, που δεν κοιτάει την ώρα μπορεί να κάτσει και δύο, τρεις και τέσσερις ώρες μπορεί να είναι σαν η κοπέλα σου μπορείτε να πάτε έφαγητό.
Αν είναι αυτό να κοστίσει ο κούκος αηδόνι άστο καλύτερα
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που λέμε...Και εννοώ όπως γράφτηκε παραπάνω ότι αν είναι έτσι καλώ ένα call girl και κάνω στα σίγουρα ότι είναι να κάνω
Από το να καλώ εδώ μάσα κατ οίκον και να βγαίνουν κατάλογοι με υπερκοστολογηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

ilias_1984

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Σε άτομα με μηδενική συνεισφορά στην μασαζοκοινότητα , η απάντησή μου είναι όχι.
25 μηνυματα όλα κι όλα και μόνο ζητάς πληροφορίες.

Και τώρα που παρατηρώ καλύτερα τα μηνύματά σου, 99% είσαι κλωνοaccount του sakis_1984, Nickname με το ίδιο format (ονομα στα greeklish κατω παύλα και ίδια χρονολογία) Γράφεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο,, ρωτάς ακριβώς τα ίδια πράγγματα και με την ίδια διατύπωση.
Φίλε μου αν κάποιος συναγωνιστής ζητήσει οποίαδηποτε πληροφορία και την γνωρίζω διασταυρωμένα τον βοηθάω έχω ανταλλάξει πληροφορίες με πολλούς εδω
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
Φίλε μου αν κάποιος συναγωνιστής ζητήσει οποίαδηποτε πληροφορία και την γνωρίζω διασταυρωμένα τον βοηθάω έχω ανταλλάξει πληροφορίες με πολλούς εδω
το concept του να συμμετεχεις σε ενα thread ειναι να γραφεις δημοσια παντως.Με pm απαντας σε ο,τι διευκρινισεις ζητησει καποιος(αν θες φυσικα) και δε θελει να το γραψει δημοσια επειδη π.χ ντρεπεται για κατι
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Φίλε μου αν κάποιος συναγωνιστής ζητήσει οποίαδηποτε πληροφορία και την γνωρίζω διασταυρωμένα τον βοηθάω έχω ανταλλάξει πληροφορίες με πολλούς εδω
ουυουουυυ ναιιι σίγουρααααα, απο αυτούς που βοηθάνε είσαι... αρκεί καποιος να ρίξει μια ματιά στα μηνυμάτά σου και θα καταλάβει ..

ΥΓ: ίδιες ακριβώς απαντήσεις (καρμπον ίδιες όμως) εδινες και ως sakis1984.. οπότε κλώνε πάρε πούλο από δω μέσα
 

νοστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
378
Πόντοι
290
Διαβάζω μετά λύπης ότι οι τιμές έχουν πάρει άνοδο μη ελεγχόμενη
Σε έναν χώρο που η ανανέωση είναι άγνωστη λέξη
Από μαγαζί σε μαγαζί η μία με την άλλη
Γνώριμες πλέον όλες
Αρπακτικά το μεγαλύτερο ποσοστό
Απλά προσπέραση στα συγκεκριμένα
 

Aggelioforos1992

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
399
Like
743
Πόντοι
81
Το τοπίο αυτό είναι για γέλια.. τιμές αστείες..έχετε καταλάβει ότι υπάρχουν μασατζικα όπως συγκρου 42 κ άλλα που με 80 ευρω τα έχεις όλα για 1 ώρα??κ τύπισσες αξιοπιστες στυλ μαρίνας..
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
27
Like
17.469
Πόντοι
7.415
Το τοπίο αυτό είναι για γέλια.. τιμές αστείες..έχετε καταλάβει ότι υπάρχουν μασατζικα όπως συγκρου 42 κ άλλα που με 80 ευρω τα έχεις όλα για 1 ώρα??κ τύπισσες αξιοπιστες στυλ μαρίνας..
με 80,εριξα δυο πιστολιες κ μασαζακι,1 ωρα.
διαβασα παραπανω για καποια που ζηταει 300 για μπριζολα απο μασαζογραφειο,300 κλωτσιες αμα θελει.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.085
Πόντοι
2.487
με 80,εριξα δυο πιστολιες κ μασαζακι,1 ωρα.
διαβασα παραπανω για καποια που ζηταει 300 για μπριζολα απο μασαζογραφειο,300 κλωτσιες αμα θελει.
για το Σ 42 αναφερεσαι να φανταστω
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
27
Like
17.469
Πόντοι
7.415

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.595
Κριτικές
190
Like
48.458
Πόντοι
41.443
το θέμα είναι να βρεις κορίτσι της διπλανής πόρτας που δεν το κάνει αυτό με όλους που δεν φεύγει από σένα και πάει στον άλλον που δεν το κάνει καν αυτό αν δεν την πληρώσεις πολλά λεφτά, που δεν κοιτάει την ώρα μπορεί να κάτσει και δύο, τρεις και τέσσερις ώρες μπορεί να είναι σαν η κοπέλα σου μπορείτε να πάτε έφαγητό.
αν κρινω απο την ωρα που εγραψες το ποστ,πρεπει να ησουν στο 3ο-4ο ονειρο.
μονο στα ονειρα σου υπαρχει κατι τετοιο που περιγραφεις.
 

Amerikanakias

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα
13
Like
114
Πόντοι
0
H Nελλυ ειναι ολαυτα που περιγραφεις αν της δωσεις την 300ρου λες με αλλα λογια?

αν κρινω απο την ωρα που εγραψες το ποστ,πρεπει να ησουν στο 3ο-4ο ονειρο.
μονο στα ονειρα σου υπαρχει κατι τετοιο

αν κρινω απο την ωρα που εγραψες το ποστ,πρεπει να ησουν στο 3ο-4ο ονειρο.
μονο στα ονειρα σου υπαρχει κατι τετοιο που περιγραφεις.
New York Clock
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom